Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) betonfelhő válasza AxBattler (#1150) üzenetére


betonfelhő
tag

Többnyire tökéletesen méretez és formáz az opera és a beépített böngésző is. Nekem nem volt vele problémám.
Így a "jobbra" gombbal egy oldalt le, a "lefele" gombbal egy sort lépek le. Egyszerű.

(#1152) AxBattler válasza betonfelhő (#1151) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1153) prsq


prsq
tag

Rejtély:

Vettem ebayen egy miniusb-microusb adaptert (mert miniusb kábelem van pár darab, microusb-s cuccom meg ez a telefon az első).
A telefonba dugva semmit nem csinál. (Több kábel, több gép, több próba, megmozgatva, stb.)
De egy Vodafone Smart okostelóval tökéletesen szuperál.

Ebayes eladó rendes volt, küldött másikat.
Amikor megjött, működött a Samsunggal. Örültem. Korán.
Tegnap elővettem, nem megy. Mint az első. Elromlott?! Hogyan? Mitől?
De a fenti okostelefonnal ez is tökéletes.

A Samsung microUSB kábellel természetesen tökéletesen megy, meg van egy USB-microUSB adapterem, azzal is.
Szóval a telefon jó, az adapter(ek) mással jók. Hogy lehetséges ez? Ötlet?

(#1154) meroly válasza prsq (#1153) üzenetére


meroly
veterán

Általában csak a saját kábelével szoktak menni, kényesek. Az utángyártott cuccok meg amúgy sem megbízhatóak ilyen szempontból.

Impossible is nothing

(#1155) prsq válasza meroly (#1154) üzenetére


prsq
tag

Az USB-microUSB adapterem is ebay-es.
A kábelem meg Nokia microUSB kábel.

Egyik sem saját, ezekkel mégis jó.

(#1156) kaller1 válasza prsq (#1155) üzenetére


kaller1
veterán

Idő és pénz pocsékolás ami csinálsz (még ha kicsi is az összeg), kerülni kell az ilyen adapterek használatát. Kétszáz x Ft-ért már normális kábelt is vehettél volna, inkább abban gondolkodj.

.::> <::.

(#1157) veze válasza kaller1 (#1156) üzenetére


veze
őstag

hát én nem tudom... de hazai boltban a telefonhoz való USB kábelt nem kétszáz x forintért kínáltak, hanem ezer xszázért.. több helyen néztem (helyben megyeszékhely) Ha netes áruhazbol veszem, még ha olcsóbb is , a szállitas 500-1500, ki mennyit nem szégyel érte elkérni..
még szerencse hogy volt itthon egy motorola razr hoz adott gyári kábel, és azzal hibatlanul működik

(#1158) nyomdasz63 válasza prsq (#1155) üzenetére


nyomdasz63
csendes tag

Tényleg "kényes" az idegen kábelre -én így jártam az autós töltővel. Sem az x2-s Nokia,sem a Navon gps micro usb-s autós töltője nem tetszik neki!

(#1159) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Az enyém nagyon szereti a Kindle USB-microUSB kábelét. :)

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#1160) veze


veze
őstag

annyire megtetszett ez a telefon, hogy ma céges konstrukcióban, egy csaladtagnak 1990-ért vettem egy másikat is. ennyit bőven nagyon megér :K

(#1161) peto.istvan válasza nyomdasz63 (#1158) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Én a kodak fényképezőm kábelét használom. Minden gond nélkül működik!

(#1162) veze válasza peto.istvan (#1161) üzenetére


veze
őstag

na olyan nekem is van.. majd kiprobálom azzal is :K

(#1163) Takuun válasza meroly (#1145) üzenetére


Takuun
aktív tag

Sajnos a telefon újraindítás után is produkálja azt a hibát, hogy benne van a füles, megy a rádió, majd mikor kihangosítanám akkor eldobja a fülest és azt mondja, hogy nincs bedugva, közben meg de!

(#1164) peto.istvan válasza Takuun (#1163) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Ha kihangosítod persze, hogy ledobja a fülest. A kihagosítás arról szól, hogy kiadja a hangot a hangszóróra. A gombnál is az van írva, hogy "hangszóró". Ki is fogja. Nálam is ezt csinálja. :R

(#1165) meroly válasza peto.istvan (#1164) üzenetére


meroly
veterán

Nade ez elviekben akkor egy hiba, merthogy az szolgálna antennaként. :U

Impossible is nothing

(#1166) peto.istvan válasza meroly (#1165) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

De ha kihangosítod akkor kell füles? Azért hangosítod ki. :K A rádió itt egy másodlagos dolog a tervezők szerint. A kihangosítás funkciót telefon beszélgetésekhez tervezték nem pedig a rádió hangszórón való hallgatásához! :R

[ Szerkesztve ]

(#1167) meroly válasza peto.istvan (#1166) üzenetére


meroly
veterán

Minden telefonnál általában így megy és a fent jelzett hibajelenség nem ismeretlen, mert nálam is előfordult már, annyi különbséggel hogy egy újraindítás nekem segített a nokián, itt úgylátszik nem megy. Nincs kihangosított rádió, ennyi. Nade ez legyen a legkevesebb :K

Impossible is nothing

(#1168) peto.istvan válasza meroly (#1167) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Így van! :K

(#1169) Takuun


Takuun
aktív tag

Az illető akinek vettük a telefont eddig erre a funkcióra nem panaszkodott. meg akkor minek van benne ilyen funkció, ha közben nem is jó? Eddig amúgy ment.
Sokszor hallgatok én is kihangosítva rádiót, mivel az én telómon legalább működik ez a funkció.
De ezen egyik napról a másikra megadta magát ez a funkció. Eddig lehetett kihangosítva használni a rádiót is.
Szóval akkor nem tudtok segíteni?

(#1170) meroly válasza Takuun (#1169) üzenetére


meroly
veterán

Ja hogy eddig működött?
Valami beállítási probléma? Azóta nem volt valami új funkció bekapcsolva?
Én így vakon sajna nem tudok segíteni, még élőben sem láttam ezt a telefont.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1171) Takuun válasza peto.istvan (#1166) üzenetére


Takuun
aktív tag

Nem értek veled egyet. Akkor minek van a rádióban kihangosítás funkció?
Ha rányomok erre a funkcióra akkor eldobja a fülest ami alatt azt értem, hogy hibát dob fel, méghozzá azzal a szöveggel, hogy:
"Nincs csatlakoztatva a füles!"
Amúgy meg be van dugva! De a funkciógombra nyomva úgy csinál mint a pendrive-nál a "Hardver biztonságos eltávolítása", leoldja és onnantól kezdve hiába van benne a füles nem csinál semmit. Azaz, ha visszateszem a fülesre a hangot akkor hallom.
Kicsit kusza, de remélem értitek.

(#1172) Takuun válasza meroly (#1170) üzenetére


Takuun
aktív tag

Lehet új funkciót kapcsolt be az illető. Ma este meg is nézem a készüléket egy kicsit jobban, hátha találok valamit. Karácsonykor volt ajándék, azóta csak az alap beállításokra volt ideje. Lehet, most volt egy pár szabad perce és nyomogatta :)

(#1173) meroly válasza Takuun (#1172) üzenetére


meroly
veterán

Ha más nem állítsd vissza az alapértelmezett beállításokat (soft reset).

Impossible is nothing

(#1175) B-Man072 válasza Takuun (#1172) üzenetére


B-Man072
tag

Szoftverfrissítés nem volt még?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#1176) meszipeti válasza Takuun (#1172) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem két különböző nokia fülessel is simán kihangosítja a rádiót.

"A játék az nem játék"

(#1177) meroly válasza meszipeti (#1176) üzenetére


meroly
veterán

Akkor Takuun-nál tuti valami elállítódott.

Impossible is nothing

(#1178) betonfelhő válasza Takuun (#1172) üzenetére


betonfelhő
tag

Lehet, hogy felesleges rituálénak tűnik, de az alapértelmezett beállítások visszaállítása után, még azt is meglehetne próbálni, hogy:

teló kikapcs, akku + mem.kártya kivesz.

jack csatlakozó fültisztító pálcikával belülről kitörlése.

(#1179) meroly válasza Takuun (#1172) üzenetére


meroly
veterán

Van valami hír?
Kíváncsiak vagyunk ám! :D

Impossible is nothing

(#1180) veze


veze
őstag

nálam bármilyen fülessel ki lehet hangositani a rádiót, sőt beledugtam egy olyan fülest ami már kuka, nem is jo de antennaként még az is funkcionált és ki lehet hangosítani. kettö is van a csaladban mind a kettövel működik
a tel sw: S5610XXLH1/S5610OXDLH2 , telenoros

(#1181) Takuun válasza meroly (#1179) üzenetére


Takuun
aktív tag

Egyenlőre nem jutottam a készülék közelébe, mert nagyon elfoglalt voltam.
Amint lesz valami hír róla akkor megírom.
Gyári beállítások visszaállítása még nem volt. A telefon volt már újraindítva, kikapcsolva, de fullra szétszedve még nem. Megpróbálom a hétvégén megcsinálni.

Köszönöm a segítségetek!

(#1182) facsi2945


facsi2945
csendes tag

Sziasztok!
Hogy tudnám erre a telefonra Nokia 3110c-ről átmásolni a névjegyeket? ~500 db, a simkártya kevés hozzá.

(#1183) ratobi válasza facsi2945 (#1182) üzenetére


ratobi
senior tag

Outlook-al szinkronizáld össze mindkettőt.
Vagy két részletben a sim kártyára másold .

[ Szerkesztve ]

(#1184) Ulaci


Ulaci
tag

Most szeretnék egy ilyen telefont venni. Nagyon tetszik, minden klappol benne, csak az a kérdésem, hogy a beépített email kliens működik-e megfelelően, valamint a facebook kliens. Ha facen bejelentkezve maradsz az üzenetekről értesít e a telefon. Nem netezni akarok rajta csak pár üzenetet megkapni. Valamint tapasztalatok és tanácsok a telefonhoz? Nem karcolódik a hátlap könnyen ugye? :))

Ép testben, ép lélek!

(#1185) Ulaci válasza Ulaci (#1184) üzenetére


Ulaci
tag

Nagyon tetszik a telefon, azért vagyok rá kiváncsi. Visszaolvastam, az email klienssel tisztában vagyok. Valaki a facebook kliensről osztana meg velem tapasztalatot? Köszönöm :))

Ép testben, ép lélek!

(#1186) meroly


meroly
veterán

A menüje állítható listásra?

Impossible is nothing

(#1187) tonyrulez válasza meroly (#1186) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem.

4 8 15 16 23 42

(#1188) tonyrulez válasza Ulaci (#1185) üzenetére


tonyrulez
őstag

A Facebookot egyszer próbáltam ki rajta, vagy 1 percig töltött le a posztokat, utána is lassú volt és kezelhetetlen. Nem ajánlom, inkább Operán szoktam nézni a mobilos változatát, az ezerszer jobb.

4 8 15 16 23 42

(#1189) meroly válasza tonyrulez (#1188) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként érdekes, hogy az itteni videon behozták az m.mobilrena.hu oldalt, és nagyon lassúnak tűnt. A beépített böngészőt használták ha jól emlékszem, de ekkora sebességet EDGE-n is produkálok a 3720-al.

Impossible is nothing

(#1190) stuko


stuko
csendes tag

Hello mindenkinek!

Tudna valaki segíteni , a BLUETOOTH-tal van gondom.
Nem tudom hogy kell beállítani hogy egy párosított autós kihangosítót ne kelljen minden egyes csatlakozáskor leokézni. A sírógörcs kerülget de tényleg.

Köszi

(#1191) tonyrulez válasza stuko (#1190) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem tudom hogy ez neked működni fog-e, de én így szoktam párosítani más telefonokkal, és nem szokott kérni semmit. Egyszerűen csak a Saját eszközöknél a listában rámész az eszközre, Opciók → Engedélyez (6), és elvileg ennyi.

4 8 15 16 23 42

(#1192) stuko válasza tonyrulez (#1191) üzenetére


stuko
csendes tag

Kösz a segítséget , megoldottad azt amit a samsung.hu és a szerviz sem tudott (rólam nem is beszélve)
:C
Mégegyszer köszi.

(#1193) tonyrulez válasza stuko (#1192) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szívesen :)

4 8 15 16 23 42

(#1194) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok, szükségem lenne egy kis segítségre!

Édesapám vett egy ilyen készüléket. Tökéletesen működik, viszont a számítógépes csatlakozás nem igazán akar menni. Fel van telepítve a Kies, a telefon pedig háttértárként van bejelölve, mégsem történik semmit. Kínjában már leszedte a Kiest és most valami mást keres hozzá. Nekem ez azért furcsa, mert anno más telefonjaimnál (Samsungnál is) sima háttértár beállítással ment az adatforgalom. Valaki ötlet? Lehet valami tök egyszerű dolgot felejtettem el.

(#1195) .Szaki. válasza .Szaki. (#1194) üzenetére


.Szaki.
addikt

Megoldódott rossz volt a kábel, kipróbáltam a Nokiám USB kábelével és a régi Wave-emével és mindkettővel ment a kis Primo, szóval tárgytalan. :)

(#1196) Zuri


Zuri
tag

Sziasztok, szeretném kérdezni akinek van rálátása a témában, hogy más telefonokhoz képest milyen képeket készít a kamerája? Vagy esetleg ilyen legolcsóbb fényképezőgépekhez mérten átlagost, vagy azért szépeket?

(#1197) Falcon C. válasza Zuri (#1196) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Egyéni tapasztalatom szerint ideális fényviszonyok között nagyon jó képeket készít. Viszont lámpafénynél már elég sokat kell szöszölni vele. A mozgó témát nem nagyon szereti, de talán ez is beállítás kérdése lehet, ugyanakkor pont ez az a helyzet, amikor nincs idő kísérletezgetni. Persze én csak egy vasárnapi fényképész vagyok, s ezúton kérek elnézést a fényképészektől. :)

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#1198) meroly válasza Zuri (#1196) üzenetére


meroly
veterán

Amiket látni mintaképeket pl itt: [link] szerintem nagyon jó képeket csinál :K

Impossible is nothing

(#1199) stuko válasza tonyrulez (#1193) üzenetére


stuko
csendes tag

Korán örültem.
Most már felcsatlakozik automatikusan , legalábbis azt mondja de nem műkszik rendesen és kb 2 percenként csipog és ujracsatlakozik .
Samsung.hu azt mondja bluetooth verzio eltérő lehet létezik ez szerintetek?

(#1200) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
Mi a jelszó a teljes visszaállításhoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.