Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Helyesbítek már is: megvan,igaz,hogy rém lassan jött le,és egyszer újra kellett javító~telepíteni.Most már ugyan azt tudom vele,mint a Nokia Ovi Suite-val.
http://www.samsung.com/hu/support/usefulsoftware/KIES/JSP
Tehát: ugyan arról a helyről ugyanazt fényképezve az X2-vel,és az 5610-zel....és gépre rakva...így monitoron nézve bizony sokkal jobbak,szebbek a Samu képei.

(#652) litory


litory
csendes tag

Sziasztok!

Sokan észrevették, hogy nem lehet 500k-nál nagyobb appokat telepíteni.
Erre találtam megoldást. Be kell pötyögni ezt a kódot: *#52828378# majd az így elővarázsolt menüben OTA Test alatt a max jar sizet átírjátok amire akarjátok, és ment. Nekem így sikerült felraknom egy 1,7 megás appot. Az a hátrány, hogy valamiért csak 6 megányit lehet felpakolni összesen, erre még keresem a megoldást, ha valaki talál rá, az szóljon.

Üdv: Litory

Üdv

(#653) literati válasza litory (#652) üzenetére


literati
tag

hát, ez jó,
köszi!

(#654) Micuir_M válasza nyomdasz63 (#650) üzenetére


Micuir_M
tag

A képküldéssel én is kisérleteztem. Azt tapasztaltam, hogy az 1M-nál nagyobb képekre írja ki, hogy nem támogatott fájltípus. A kisebbeket kezelte.

De nem értem, mert a saját kamerája is csinál 1M-nál nagyobbakat és azokat kezeli.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#655) #51736960


#51736960
törölt tag

sziasztok,

holnap lesz mobilnetem a telóra a t-mobiltól.
valaki tudna segíteni, hogy miket kell beállítani a telón?
(a telefon független amúgy, tehát nincs benne semmilyen t-specifikus beállítás)

[ Szerkesztve ]

(#656) norbee2244 válasza #51736960 (#655) üzenetére


norbee2244
senior tag

google kereses : apn profilok. ha nincs meg leirom persze.

(#657) #51736960 válasza norbee2244 (#656) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezt találtam, remélem műxik: [link]

(#658) norbee2244 válasza #51736960 (#657) üzenetére


norbee2244
senior tag

Ezaz ! Erre gondoltam,de ameddig tabletről megtalálom lemegy a tab

(#659) #51736960 válasza norbee2244 (#658) üzenetére


#51736960
törölt tag

köszi nálam is megy, sikerült még "tablemente" előtt :))

(#660) Kriza


Kriza
őstag

Faternak vettem egy ilyen telót karácsonyra a Telenornál 12400 szép magyar forintért. :DD

Kicsit elszomorított a doboz mérete. Hogy fog egy ekkora doboz kinézni a fa alatt... mint egy szappanosdoboz. :) De a telefon nagyon szép. Jó az anyagminősége, bár újonnan a Nokia 6300 minőségibbnek tűnt, mivel nagyobb felületen fém. Képek alapján azt hittem, hogy kiköpött Nokia 6300, de egymás mellé téve őket ez sokkal nagyobb. Ami egyáltalán nem baj. A kijelző tényleg nem nagy durranás, de szerintem ez kevésbé kritikus, mint egy okostelefon esetében. És legalább nagyobb a mérete, mint a 6300 esetében (még ha felbontásra ugyanakkora is).

Engem nagyon meggyőzött ez a telefon. Ez a kategória nem túl népes (butatelefon, mechanikus gombokkal, hagyományos kialakítással), szóval ha valakinek ilyen kell szerintem tökéletes választás. Az ára is nagyon baráti. Én is elgondolkodtam, hogy második telónak a droidos mellé egy ilyet, csak sajna a Vodánál nem árulják, függetlenül meg jóval drágább. :(

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#661) Kabirobi


Kabirobi
tag

Turbóóósim :)

(#662) #36819456 válasza Kabirobi (#661) üzenetére


#36819456
törölt tag

Az normális, hogy mióta újra lett húzva a szoftver szervizbe, azóta ha GSM módban van a hálózat, a böngészés végeztével nem tűnik el az E ikon?? Régebben eltűnt...mondjuk azóta meg nem indulgat újra.
T-Mobile-os. :U

(#663) norbee2244 válasza #36819456 (#662) üzenetére


norbee2244
senior tag

el kellene tunnie. ill nekem eltunt.

(#664) tonyrulez válasza #36819456 (#662) üzenetére


tonyrulez
őstag

Vagy beragadt, vagy más szoftververziót húztak rá és ez egy feature. De ha kék az E ikon, akkor nem használja a netet, csak ha piros, tehát nem kell tőle befosni :D

4 8 15 16 23 42

(#665) norbee2244


norbee2244
senior tag

Azért halkan megjegyzem,hogy tényleg elég megbízható készülék,mert a galaxy tabom amióta megvan ( 2 hó) egyszer fagyott le és egyszer indult újra a primo pedig 5-6 hónapja van meg és még egy újra indulást produkált ,de akkor nagyon leterheltem(opera 12 ablak mindegyik kép)

(#666) #36819456 válasza tonyrulez (#664) üzenetére


#36819456
törölt tag

Nem fosok én..kék az ikon, tisztába vagyok vele, hogy olyankor nem "fogyaszt".
Azt mondta a szervizes gyerek, hogy nincs rá még nekik új szoftver, rátette újra azt ami volt.
De ha néhány óráig nem piszkálom, akkor meg eltűnik. Azért volt furcsa. :(

(#667) #51736960


#51736960
törölt tag

Próba: hsz a telóról, gonet-s mobilnettel.

(#668) JanesKing válasza else (#367) üzenetére


JanesKing
csendes tag

szia,

nekem mukodik, minden rajta, de az egyem fuggetlen.

(#669) JanesKing


JanesKing
csendes tag

sziasztok!

melyik programot hasznaljatok a gmail-es mailek ellenorzesere es szinkronizalasahoz. illetve, ha olyan a mail akkor el is tudjam olvasni.
mert hasznalom a beepitett mail funkciot illetve a az Activesync funkciot is.
szoval aki hasznalja ezt afunkciojat a telonak, az kerem irjon.

koszonom!

(#670) tonyrulez válasza JanesKing (#669) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én a beépített mail funkciót használom rá, de van java alkalmazás Gmailnak:
http://phoneky.com/java-software/?p=view-item&st=2&id=a1a319
Samsung S5230-on ezt használtam, és jó volt, ezen is elfut szerintem biztosan.

4 8 15 16 23 42

(#671) Fancy-boy válasza Kriza (#660) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Megmondom őszintén én is gondolkodtam rajta, mert 12-ért nagyon baráti és tényleg nincs igazán választék.

Végül hihetetlen módon rátaláltam egy ÚJ Nokia 6233-ra, amit nem hagyhattam ki.
Érdekesség, hogy 2008-ban a BMW-hez gyártotta a Nokia, mint autótelefon, de végül nem építették be, és azóta várta, hogy használja valaki. :) Más a doboza is, mint az akkoriban forgalomba került "sima" készülékeké.

(#672) bkingpeti


bkingpeti
csendes tag

Sziasztok

Hogyan tudom aktiválni a zseblámpa funkciót?

Köszi a segítséget!

(#673) literati válasza bkingpeti (#672) üzenetére


literati
tag

Már néhányszor volt erről szó. de újra:
alapképernyőnél, felfelé gomb folyamatos nyomva tartással, kikapcsolni is így kell, feltéve ha nincs hozzá gyors funkció beállítva(csak a felfelé gombhoz), mert akkor előbb ezt előbb ki kell iktatni a beállítás, telefon, gyors gomboknál.

[ Szerkesztve ]

(#674) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Turbó sim "felejtős". Én kettővel is próbálkoztam...nagyon sok funkció egyszerűen nem működik,a 3G sem...vagy alig,és össze~vissza.
Végül bevállaltam,hogy bukom a garit,és 2k-ért kikódoltattam.

(#675) norbee2244 válasza nyomdasz63 (#674) üzenetére


norbee2244
senior tag

Igen ez a turbo sim ez egy elég fura dolog. Valahol tök jól működik máshol nem és legtöbb esetben nagyon hamar elromlik. Lehetséges,hogy hamarosan eladó lesz a saját darabom bár lehetséges,hogy inkább megtartom tartaléknak ha nem tudok rajta túl adni értelmes áron..

(#676) JanesKing válasza tonyrulez (#670) üzenetére


JanesKing
csendes tag

koszi a valaszod!

Azt kerdeznem, hogy hol talahato a neten megbiztao forrasu programok a telohoz? mondjuk engem az elvira es a volan menetrend erdekelne elsosorban illetve a BKV menetrend javas valtozata.
a neten talalok rengeteg egyeb programot, de azert jo lenne, ha lenne valami biztos forrasu appok telohoz.

koszi a segitsegetek!

(#677) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Hol lehet beállítani azt, hogy az sms-t ne a sim-re, hanem a telefonra mentse? A kézbesítési jelentéseket a telefonra menti, de a beérkezőket nem.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#678) literati válasza meszipeti (#677) üzenetére


literati
tag

erről is volt már szó, pl itt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#679) JanesKing válasza tonyrulez (#670) üzenetére


JanesKing
csendes tag

Koszi valaszod!

Naptar sync-re mit hasznalsz?

(#680) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Egy S5610-hez keresnék hozzá való szilikon tokot, vagy olyan tokot, ami védi a telefont, de lehet benne nyomogatni. Google nem nagyon segített ez ügyben, létezik egyáltalán ilyen tok hozzá?

Aálírás

(#681) Kali30


Kali30
csendes tag

Sziasztok!
Honnan lehetne ingyen, programokat játékokat letölteni a telóra? Játék szinten mi az elvárható, ill készítenek még ilyen telókra játékokat? Alkalmazások?
Ennek a Samsung szoftvernek van telóról elérhető oldala, és lehet mindenfélét letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#682) meszipeti válasza literati (#678) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem is így van beállítva, és mégis a sim-re menti az üzeneteket.

"A játék az nem játék"

(#683) #51736960 válasza Kali30 (#681) üzenetére


#51736960
törölt tag

ha szeretsz sokmindent letöltögetni és kipróbálni, akkor ez a telefon nem neked való :)
én is próbálkoztam vele, de az egyetlen használható külső alkalmazás az opera 4.4, nálam minden más (játékok, progik, stb...) vagy nem indult el, vagy bugzott, vagy akadozott.

megy ugye erre a telóra csak java-s cuccok mennek fel, azokat meg már nem nagyon fejlesztik, ma már mindent az "okostelók"-ra írnak.

(#684) norbee2244 válasza ther (#680) üzenetére


norbee2244
senior tag

Szia!

Nincs és itthon még rendes rá való tokot sem lehet kapni. Külföldön utánna néztem neked,de ott sem nagyon találtam konkrétan olyat amiből ne kéne kivenni.

(#685) tonyrulez válasza JanesKing (#679) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyszer kipróbáltam a KIES-Microsoft Outlook kombót, először működött rendesen, aztán össze-vissza syncelte, és tűntek el dolgok innen-onnan. Azóta nem használtam, személy szerint még Ubuntura kerestem ilyen synces progit, de nem volt működő.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#686) tonyrulez válasza meszipeti (#682) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az üzenet letöltése nem az SMS-t jelenti, hanem az e-maileket. SMS-t legjobb tudásom szerint sehogy sem lehet beállítani, hogy ne SIM-re mentse, bár ha megnyugtat, ha megtelik a SIM, akkor utána alapértelmezetten a memkarira ment. Töltsd meg a SIM-et SMS-ekkel, és kész :)

4 8 15 16 23 42

(#687) meszipeti válasza tonyrulez (#686) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Bocs, nekem az üzenet az SMS-t jelentette. Majd megpróbálom betelíteni a sim-et

"A játék az nem játék"

(#688) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ismerősömnek kellett telefon TELEFONÁLÁSRA, állam leesett hogy 13-ért vesztegetik már Telenoréknál. Pár hónapja vettem még 20-ért. Kérem a különbözetet vissza :D

4 8 15 16 23 42

(#689) lacibacsi válasza tonyrulez (#688) üzenetére


lacibacsi
addikt

Más kategória ugyan, de én a Samsung Advance-on vesztettem 30 ezret, három hét alatt.

Bár én most elmondhatom, hogy nekem egy minőségi 80 ezres telóm van, akik most vesznek ilyet, azoknak meg kell elégedniük egy ócska 50 ezres telefonnal... :W :W :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#690) betonfelhő


betonfelhő
tag

Az Anyview-t próbálom beállítani (3.2.33).
Nem tudja valaki, hogy ennél a telefonnál mi a key map kód az oldalsó hangerő szabályzó gombhoz, hogy azt használhassam lapozáshoz?

(#691) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Nekem is segítség kellene,-tegnap kellett volna először egy bejövő hívást rögzítenem-nem jöttem rá,hogyan kell.
Tudja valaki?

(#692) norbee2244 válasza nyomdasz63 (#691) üzenetére


norbee2244
senior tag

Nem tudsz rögzíteni tudtommal.

(#693) litory


litory
csendes tag

Sziasztok!

Új felfedezést tettem a telefonnal.
Miközben a szervíz kódokat próbálgattam, véletlenül egy gyári visszaállítást sikerült eszközölnöm a telón. Megijedtem utána, mivel a GSM módnál folyamatosan megjelent az E betűs ikon ami azt jelenti, hogy van edge hálózat. Majd még jobban, mikor 3 nap után lement az akku 4-esre, hogy akkor sikeresen le is rövidült az üzemidő.
DE NEM ez történt, hanem, teljesen más. Az akku kijelzés normális telóhoz méltó lett! Most már kettesen is kibír egy napot simán, azaz az akku kijelzés is módosulhatott, és rendesen műxik, nem a végén merül rohamosan, hanem egyenletesen fogynak a kockák. Mindemellett átlagos használat mellett (napi2-3 fotó, 10-15 perc telefonálás) nálam így 9,5 napig bírja az akku :D
Ez az egyik legjobb készülék, ár érték arányban sztem verhetetlen :)

Üdv

(#694) literati válasza litory (#693) üzenetére


literati
tag

Milyen kóddal?

(#695) JanesKing válasza litory (#693) üzenetére


JanesKing
csendes tag

hello,

engem is erdekelne a szerviz kod. koszi!

(#696) Nikifejű


Nikifejű
csendes tag

Sziasztok!
Megpróbálnám letölteni az opera mini-t,de nem engedi, azt írja,hogy nem tudja telepíteni mert nincs elegendő tárhely,vagy vmi ilyesmi...pedig szinte semmi sincs a tel. memóriában...mi lehet a baj?!
A másik kérdésem,lehet sokaknak ez alap dolog,de hogy kell beállítani,hogy a telefonra jöjjenek a freemail-es email-ek.Előre is köszönöm,ha valaki válaszol.
Üdv

(#697) literati válasza Nikifejű (#696) üzenetére


literati
tag

Csak a 4-es operáig engedi, annál magasabb verziót nem enged.

(#698) corbeau


corbeau
csendes tag

Sziasztok!

Ma tettem szert erre a telefonra kártyafüggetlenül, s én kis naiv azt hittem, hogy beleteszem a sim kártyát, s minden működni fog... De neeeem... :) A segítségeteket szeretném kérni, hogy miként tudok rá netet varázsolni, T-Mobile-os sim esetén milyen beállítások szükségesek? Előre is köszi a választ!

(#699) norbee2244 válasza corbeau (#698) üzenetére


norbee2244
senior tag

picit olvass lejjebb illetve a google ' apn beallitasok' -ra keresve kiadja.

(#700) corbeau válasza norbee2244 (#699) üzenetére


corbeau
csendes tag

Köszönöm a segítségedet!

Néztem az általad említett linken található beállításokat, de számomra sok értelmezhetetlen dolog volt. Végül a 1430-as számot felhívva kaptam egy e-mail-t általános beállításokkal [lényegében az itt fentebb linkelt oldal tartalmát küldték át] nekiláttam próbálkozni. A hozzáférési ponthoz annyit kellett írni, hogy internet, s már ment is.

Ismételten köszönöm a segítséget! Minden fórumozónak kívánok szeretetteljes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.