Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Gyöször válasza dik (#4245) üzenetére


Gyöször
senior tag

Vegyél egy gyári akksit bótból, mert marhára fognak neked örülni, hogy végre valahára valaki elvitte azt a sz#rt amit már vagy 8 éve próbálnak elsütni de senkinek sem kellett :C
A samsungnál meg leveszik a gyártósorról és melegen odaadják a kezedbe mert abból élnek, hogy csakazötvenhattízhöz legyen friss ropogós akksi!! :DD

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4252) dik válasza Aureal (#4250) üzenetére


dik
őstag

Oké szar neked az 5610 add el mennyi az annyi? :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4253) dik válasza Gyöször (#4251) üzenetére


dik
őstag

Ez a fotel harcos jelleg nekem kell szóval tovább! Egyszer már bemutatkoztál szép volt jó volt... :)) Higgyél csak a mesékben... :DDD

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4254) Gyöször válasza dik (#4253) üzenetére


Gyöször
senior tag

Ágyból írtam nem fotelból. Okoska. :DDD :DDD :DDD

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4255) dik válasza Gyöször (#4254) üzenetére


dik
őstag

Igen a lényegen valóban sokat változtat harcos. ;] :DDD

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4256) Gyöször válasza dik (#4255) üzenetére


Gyöször
senior tag

Oké, de most tényleg őszintén, milyen vallás mondja ki azt, hogy: és vegyétek elő a kipállottakksis 5610eket, de nem a 11eket, vegyetek beléje újakksit mert az Úr így rendelkezé vala és örvendjetek mert majd bírni fogá két hétig.
Melyik gyártó lát benne anyagi hasznot, hogy na keressünk némi fölös lítiumot gyerekek mert van egy ... e Földön akinek akksi kéne a 10be. Nyilvánhogy régit fogsz kapni akárhonnan veszed. Olyan meg van neked is. Üdv a Fotelharcos.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4257) dik válasza Gyöször (#4256) üzenetére


dik
őstag

Látom azért hű vagy a nevedhez és csak megharcolsz! Jó lenne ha lepattannál a témáról ne kelljen már könyörögni. Kibeszéltük a dolgot sőt már túl is tárgyaltuk. Egy életre... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4258) dik


dik
őstag

Az hogy lehet, hogy csak 2G működik már a telefon? Mostanában nem akarja a gyorsabbat... 30 a szám. Nincs szerencsém mert a másik az 20 függő(donor) így még ki sem tudom próbálni azon működik-e még...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4259) Gyöször válasza dik (#4258) üzenetére


Gyöször
senior tag

Naja 3Gn jobban menne a youtube facebook meg minden ilyesmi amire ez a telefon kicsit sem való, nem is értem a problémát se. :C

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4260) dik válasza Gyöször (#4259) üzenetére


dik
őstag

Na ja sok problémám nincs belőle csak érdekelt volna másnál is történt már ilyen.... :C :R

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4261) Gyöször válasza dik (#4260) üzenetére


Gyöször
senior tag

Itt mindenkinek olyan baja volt vele, hogy a 3Gt le kellett tiltani mert valamit kínlódott a teló ha engedted.
Csak gsm. Asszem egy ilyen opció van benne. Nem az van bekapcsolva juteszembe?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4262) dik válasza Gyöször (#4261) üzenetére


dik
őstag

Régebben semmivel nem volt semmi baja. Most már csak GSM van itt. Na mindegy így tovább bírja az aksi azért vettem vissza régebben és ez már így is marad akkor...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4263) Aureal válasza Gyöször (#4261) üzenetére


Aureal
senior tag

Nálam semmi gond a 3g-vel vele, azon kívül hogy picit jobban harapja az akksit.

(#4264) dik válasza Aureal (#4263) üzenetére


dik
őstag

Milyen kártyát használsz 20, 30, 70?

Ja és esetleg valaki aki még 30 megmondhatná mik az internet beállításai.? Nekem az nincs meg...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4265) Aureal


Aureal
senior tag

70
a netbeállítások meg lekérhetők sms-ben

(#4266) dik válasza Aureal (#4265) üzenetére


dik
őstag

Aha nekem 30 van. Sms-ben nem is hallottam le lehet kérni. Megpróbálom kibogarászni hogy is van...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4267) Aureal válasza dik (#4266) üzenetére


Aureal
senior tag

1430 v 1230 (?) ingyé' megmonnya (meg ki is küldi asszem...)

(#4268) dik válasza Aureal (#4267) üzenetére


dik
őstag

Ne mondjon semmit csak küldje... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4269) dik


dik
őstag

Megrendeltem az aksit hétvégén. Ma átvettem és töltöm. Eredeti samsung... Teszt indul. És nem 7+ ezer volt még postával sem... :) Az hogy mikori nem tudhatom, de ha felét tudja mint az eredeti már akkor is örülök... :) A többi meg majd elválik...
Annyival másabb igaz mint a régiek ezen van egy kékkel rá nyomot MBC felirat nem tudom mit jelent...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4270) dik válasza dik (#4269) üzenetére


dik
őstag

Több mint 1 hét után egy egység ment le az aksiból úgy néz ki jó lesz ez...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4271) Aureal válasza dik (#4270) üzenetére


Aureal
senior tag

Hol vetted és mennyiért végül?

[ Szerkesztve ]

(#4272) dik válasza Aureal (#4271) üzenetére


dik
őstag

A Samsungnál! ;] :DDD Friss ropogós most vették le előttem a gyárban a szalagról egyebek. Ja persze nem. Az nem érdekes persze ne vegyen ilyen helyeken senki mert nem frankó. Mint ahogy volt javaslatokban ja és mindennel körbe magyarázzuk a dolgot egy olyan kb. mindent mondunk csak a kérdésre ne legyen válasz és szaporodjon a rang... :DDD Na mindegy hanyatlik a nép ez van...
Emagról rendeltem( Energydirect Marketplace )

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4273) dik válasza dik (#4272) üzenetére


dik
őstag

Mai napra 2 egység van még az aksiból szóval közel lesz a 2 héthez persze gsm-n. A 3g nem megy valamiért már. Szóval elmondható maximálisan megfelel nekem. 1 hét ha megvan én már örülök így ez is pipa. És volt használva is. Beírtam az megadott adatokat, de valami nem lett jó.
A telekomos net profilt kérném valaki akinek működik küldje már el, de esély erre itt amint érzem zéró lesz...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4274) prsq válasza dik (#4273) üzenetére


prsq
tag

Csak Telenoros profilom van. :-(

(#4275) dik válasza prsq (#4274) üzenetére


dik
őstag

Köszönöm az nekem is van.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4276) dik


dik
őstag

Net profilt azóta sem kaptam így le is mondok róla. Az ügyfélszolgálat azt sem tudta eszik vagy isszák azt a telót...
De nézzem a jó oldalát az aksi jól bírja 2 hét sima ügy. Ha van használva rendesen akkor pár nappal kevesebb, tökéletes...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4277) Aureal válasza dik (#4276) üzenetére


Aureal
senior tag

Nekem a voda kiküldte pedig.

Beállítások... / hozzáférési pont (APN): vitamax.internet.vodafone.net (kártyánál)
vagy
vitamax.snet.vodafone.net
APN típusa: default vagy internet

Mondjuk max email játszik, mert ezen a hangyaszar kijelzőn bármit böngészni már önkínzás!

(#4278) dik válasza Aureal (#4277) üzenetére


dik
őstag

A T az világtalan banda vagy nem tudom... :) Néha kis net jó lenne rá azt annyi...
Na, de mindegy is...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4279) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Sziasztok!

SOS segítség kellene: kórházba vinném be a telefont, de nem szeretném, ha a beteg olyan számot tárcsázna vagy valaki olyan számról keresné a beteget, ami nincs rögzítve a
telefonban / SIM kártyán.

Nagyon, nagyon fontos, a nyugalma érdekében, hogy kizárólag bizonyos emberekkel tudjon csak beszélni, se kollégák, se marketingesek, se random ismerősök ne hívhassák őt és ő se érjen el ilyen embereket, amíg bent fekszik.

Látom, van olyan a telefonkönyvben, hogy fix lista, de oda hiába másolom be a kívánt számokat, amihez kéri a készülék a PIN2-t is, ettől még más számokat is lehet tárcsázni és más számokról is fel lehet hívni a készüléket.

Mi a megoldás? :R

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#4280) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Találkoztatok már ezzel a jelenséggel?
Töltést követően a képernyőn végtelenített hurokban "Összekapcsolva ezzel: PC" körbefutó töltésszerű animáció fehér háttérben. Kikapcsolni vagy normál menübe kilépni nem tudok, mert nem reagál semmilyen billentyű parancsra. Hívást fogad. Soha nem volt Internet előfizetés rajta.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#4281) prsq válasza CriticalHit (#4280) üzenetére


prsq
tag

Akku ki-re mit reagál?

(Az animáció megvan, amikor PC-re dugom. Mivel töltötted? Számítógép USB-jéről?)

(#4282) CriticalHit válasza prsq (#4281) üzenetére


CriticalHit
őstag

Mindig sima fali konnektorból töltöm hosszú évek óta. Kivehetem az akku-t gond nélkül?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#4283) prsq válasza CriticalHit (#4282) üzenetére


prsq
tag

1. Nincs összekapcsolva PC-vel.
2. Apósom néha leejti a telefont, szétesik, akku ki (telefon be volt kapcsolva), összerakja, kutya baja.
3. Van más választásod? :D

(Felelősséget nem vállalok. :) De én kivenném.)

(#4284) Aureal válasza prsq (#4283) üzenetére


Aureal
senior tag

Nagyon jó ez a kis tela mai napig, de ez engem is felidegel, hogy olyan könnyen lepattan a hátlapja, ami már túlzás. Én beraktam egy 3-felé hajtott vékony jegyzettömb lapot az akkufedél alá, így már nem jár le olyan könnyen, de volt nálam is, hogy hívás közben kicsúszott a kezemből és atomjaira hullott.

Eddigi ismert hibái nálam, amik érdekes mód csak néha-néha jelentkeznek:
- névjegyzékben néha felcserélődnek a nevek (pl. X-nek küldött sms vagy indított hívás Y-hoz, Z-hez stb. és sosem azonos félhez megy ki)
- naptárbejegyzések random össze vissza riasztanak olykor (mondjuk 3 évvel ezelőtti napközbeni! lejárt eseményt csirippolt vmelyik éjszaka ½4-kor, miközben nem volt aznapra semmi, vagy egy hétvégi reggeli találkozóhoz riaszt másnap délután, tök más emlékeztetővel, hogy mit hozzak a boltból)
- 1x készenléti állapotban váratlanul a java applikációk kezdőképernyője fogadott, lefagyasztva a telefont és az akksi is merült rendesen közben

Ki-bekapcs után persze magához tér, de sztem ilyen iszonyat bugos szoftvert telóra soha nem írt senki! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4285) CriticalHit válasza prsq (#4283) üzenetére


CriticalHit
őstag

Köszi a biztatást, az akku csere megoldotta a problémát.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#4286) prsq válasza Aureal (#4284) üzenetére


prsq
tag

Nekem egyik sem volt soha. Annyit szokott néha, hogy bizonyos SMS-eknél azzal jön, hogy "Hiányos", és olyankor csak törölhető.

Gyári független a tiéd, vagy függő, esetleg függetlenített? Az utóbbiaknál volt panasz szoftverhibákra, a gyári függetleneknél kevésbé.

(#4287) Aureal válasza prsq (#4286) üzenetére


Aureal
senior tag

Független. Az S5611-em Londonból van, nem is magyar menüs.
Az S5610-em itthoni beszerzés, de trémobil logós (független).

(#4288) prsq válasza Aureal (#4287) üzenetére


prsq
tag

Akkor ott a szoftver lehet telekomos.
Nekem itthoni, MediaMarktos beszerzés, így semmi Telekom nincs benne. :-)

(#4289) Aureal válasza prsq (#4288) üzenetére


Aureal
senior tag

Anno én az Auchanban akartam venni egyet, de ott hiúsult meg, mikor láttam, hogy fél órát kell sorba állni a pénztárhoz. :))

(#4290) dik


dik
őstag

Teljes pánikhelyzet kezd kialakulni. A gombjait egyre jobban izomból kell nyomkorászni szegénynek vegye a lapot. Ez mitől lehet? Természetesen makulátlanul működik még mindene csak ez a kis probléma kezd elharapózni. Javítani lehet ezen valamit esetleg?
A tartalékot még nem akarom befogni... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4291) Japi71


Japi71
csendes tag

Esetleg van valakinek elfekvőben ilyen készülék amit már nem használ? Megvenném ha eladná. :R

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#4292) dik


dik
őstag

Emberek! Pánikhelyzet van nem kicsi. A lényeg pofára ejtettem a drágámat. Eddig már milliószor persze semmi baj nem lett most a hangszórójával lett valami mert nagyon halk a vonal alig értem mit beszélnek és recseg is. Tehát ha van ilyen kis hangszórója valakinek elfekvőben kérem jelezze.
Elővettem a donort na mondom akkor átpakol ebbe és örül. Csak ez kér valami hálózati zár kódot vagy mi a t.kömet. Az mi? Vagy oda mit kellene bepötyögnöm? Vagy lehet ez nem is T.
Olyan rég vettem már elfelejtettem kitől vettem és hogy függő vagy sem azt sem tudom már. Luck Dragon véletlen te se emlékszel valamire kitől lehetet?
Tehát ha hálózati zárat kér akkor nem független lehet?
Szóval van baj nem kevés ha valaki valamiben tud segíteni kérem jelezze.
Köszönöm. Jelen állás szerint nincs telefonom. Még jó hogy ezt akartam elkerülni azért van 2 is, de ezt megettem nyilván. A donor mert nem akarom szétbontani "még"... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4293) dik


dik
őstag

Megvan kitől vettem és kiderült telenoros. Ríni tudnék ezt is elfelejtettem. Akkor most azt pláne van baj... Ki kell lövetnem csak tudnám hol... Ha van aki tud segíteni az priviben óvatosan jelezhet... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4294) dik


dik
őstag

Már mindegy szervízben vannak...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.