Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) arn77 válasza ratobi (#1200) üzenetére


arn77
aktív tag

Üdv!

8db nulla.

(#1202) ntomi0730 válasza ratobi (#1200) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Amit megadsz neki először, Én nullákat szoktam, ha minden igaz 8karakter.

(#1203) meroly


meroly
veterán

Net mennyire gyors rajta srácok? Opera felmegy? Gyorsan megnyitja? Fut háttérben esetleg?

Impossible is nothing

(#1204) tonyrulez válasza meroly (#1203) üzenetére


tonyrulez
őstag

Opera elég gyors, meg a net is. Háttérben nem tud futni sajnos, csak a GTalk meg ilyenek, pedig jó lenne.

4 8 15 16 23 42

(#1205) tonyrulez válasza tonyrulez (#1204) üzenetére


tonyrulez
őstag

Viszont ha Operából akarok letölteni valami alkalmazást, akkor azt a gyári böngészőjében nyitja meg, és az Opera pedig minimalizálódik. Tehát valahogy mégis meg lehetne oldani, de ez már meghaladja a képességeim :)

4 8 15 16 23 42

(#1206) totya973


totya973
csendes tag

Sziasztok!

Gazdája lettem az S5610-nek, a láma kérdésem arra irányulna, hogy egy Nokia 6300-ról kéne átvarázsolnom 600 névjegyet, mi lenne a leggyorsabb módja ennek? (simre másoltam, de nem tette át)

Köszönettel.

totya973

(#1207) tonyrulez válasza totya973 (#1206) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hogyhogy nem? Egyébként kártyára max 250 kontakt fér el. Az lenne a legkönnyebb pedig ha 3 szakaszban tennéd át a SIM-el, máshogy nem tudom hogy lehet. Esetleg a Nokia-nak is van olyanja mint a KIES, azzal lemented a kontaktokat és KIES-sel a Samsungra. (Remélem ezt tudja a KIES és nem mondok hülyeséget, még egyszer sem használtam :N )

4 8 15 16 23 42

(#1208) meroly válasza tonyrulez (#1207) üzenetére


meroly
veterán

Ha ez a KIES olvas be *.csv-t, akkor nincs gond, mert a Nokia PCsuite abban is el tudja menteni.

Impossible is nothing

(#1209) totya973 válasza tonyrulez (#1207) üzenetére


totya973
csendes tag

Sziasztok

tonyrulez, Meroly Köszöntem a válaszokat.

Üdv.

toya973

(#1210) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sőt, a vcf-et a telefon is kezeli, amiket a memóriakártya/ss-Backup-0001/contact mappába kell tenni, és a beállításokban a biztonságimentés-kezelővel lehet rátenni a telefonra. Igaz ehhez a csv-t át kell konvertálni, de arra van program.

4 8 15 16 23 42

(#1211) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy a vaku használható elemlámpaként?

Milyen appokat lehet reá letölteni?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#1212) arn77 válasza Amalgam (#1211) üzenetére


arn77
aktív tag

Szia!

Van elemlámpa funkció, Appokról, nem tudok nyilatkozni.

(#1213) Amalgam válasza arn77 (#1212) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Már gyárilag rajta van?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#1214) meroly válasza Amalgam (#1213) üzenetére


meroly
veterán

Elemlámpa se mindenkinél megy, ahogy követem itt az eseményeket, ahogy előlapi kamera se nagyon van, pedig a gyári speckóban írják....
Java alkalmazásokat tudsz rá tölteni, mást nem nagyon. És ha a zseblámpa műxik az gyári alap beállítás, nem kell program hozzá (asszem felfelé nyilat kell hosszan nyomni és bekapcsol).

Impossible is nothing

(#1215) arn77 válasza Amalgam (#1213) üzenetére


arn77
aktív tag

Igen gyárilag, kicsit elrejtve.

(#1216) Amalgam válasza arn77 (#1215) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Ki lehet tenni a főképernyőre, vagy a menü főoldalára?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#1217) arn77 válasza Amalgam (#1216) üzenetére


arn77
aktív tag

Nem lehet kitenni, ez egy rejtett funkció.

(#1218) Amalgam válasza meroly (#1214) üzenetére


Amalgam
aktív tag

De vannak olyan alkalmazás is, Java mint Opera Mini, Elemlámpa?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#1219) meroly válasza Amalgam (#1218) üzenetére


meroly
veterán

Amire te gondolsz az a fényerőt veszi maxra és egy fehér képet mutat. Ebben bele van építve a vaku funkcióba, hogy folyamatosan világítson.

Impossible is nothing

(#1220) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Elemlámpát a felfele navigációs gomb hosszan nyomásával lehet be- illetve kikapcsolni. Ez csak akkor működik, ha arra nincs gyorsgomb beállítva!

4 8 15 16 23 42

(#1221) tonyrulez válasza Amalgam (#1218) üzenetére


tonyrulez
őstag

Igen, lehet rá alkalmazásokat tenni, mint pl. Opera Mini, Google Maps, KeePass, jmIRC stb.

4 8 15 16 23 42

(#1222) Zuri


Zuri
tag

Nos, vettem én is magamnak egy ilyen szépséget :) Eddig meglepően jól teljesít, pedig én falom a telefonokat, de ez szép is jó is egyszerű ráadásul...
Viszont lenne egy két kérdésem a telefonnal jártasabb tulajokhoz, az itt leírtak alapján működik a zseblámpa, de szeretném kérdezni, hogy hasonló rejtett funkciók vannak-e benne?
És még valami volt ezelőtt is samsungom itt kicsit furcsa, hogy ha állítok be valakihez hívó képet akkorkicsibe teszi ki és a többi részt a menü foglalja el. Nem lehet valahogy megoldani hogy egész képernyős legyen a kép és a képen a hívó adataival?(akinek volt régebben szintén samsungja tudja mit beszélek :D ).

(#1223) Zuri válasza Zuri (#1222) üzenetére


Zuri
tag

Ja és nem tudjátok véletlen, hogy valami normálisabb helyen vagy oldalon szilikon tokot lehet-e hozzá kapni? Én ahogy keresgéltem csak valami indiai e-bayes oldalon találtam hozzá ott mondjuk magyarországra postázás nem volt feltüntetve :D

(#1224) veze


veze
őstag

Van a tipusra néhány védőfóliám a kijelzőre, ha valakit érdekel priviben keressen

(#1225) peto.istvan válasza veze (#1224) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Srácok. Hol tudnék szerezni valami vakdugó szerűséget gumiból a jack csatlakozó helyére? :R

(#1226) meroly válasza peto.istvan (#1225) üzenetére


meroly
veterán

Csak ilyen csiniket találtam hirtelen. ;]

Impossible is nothing

(#1227) ebcsont42


ebcsont42
csendes tag

Üdvözlök Mindenkit!

Pár napja én is boldog tulaja vagyok ennek a csodának. :)

Olvastam és tapasztaltam, hogy a névjegyek szinkronizálása problémás a KIES-sel. Én ezt végül is úgy oldottam meg, hogy a névjegyeket a KIES-sel külön fájlokba mentettem, majd azokat fájlkezelővel felmásoltam a telefonra. A Menü/Beállítások/Biztonsági mentés kezelő/Helyreállít/Névjegyek menüpontban helyreállítattam vele. Leírni hosszabb, mint megcsinálni.

(#1228) peto.istvan válasza meroly (#1226) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Jájjjj! Valami diszkrétebb kivitelre gondoltam. Amúgy fura, hogy gyárilag nem adtak hozzá. Szerintem jó lett volna, ha gondolnak rá. Apró hülyeség de mégis. Ha már a töltőnél van egy kis csúszka ide lehetett volna egy pici vakdugó, vagy csinálták volna úgy, hogy a jack aljzatot közelebb helyezik a töltőhöz. Így a fedlap mind két lyukat takarta volna.

Azért köszi! :R

(#1229) peto.istvan válasza peto.istvan (#1228) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Azóta is bika az akksi. 1,5 hete nem nyúltam hozzá és még 3-on van :). Pedig beszélek rajta. :B

[ Szerkesztve ]

(#1230) meroly válasza peto.istvan (#1229) üzenetére


meroly
veterán

Mindig kicsordul egy könnycsepp, mikor meghallom ezt az üzemidőt :O :D

Impossible is nothing

(#1231) peto.istvan válasza meroly (#1230) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

;] :B

(#1232) xxxbence válasza novinyul (#2) üzenetére


xxxbence
csendes tag

ez a joslat nem jot be hal' isten :)

(#1233) Ulaci


Ulaci
tag

Ma vettem egy ilyen gyönyörűséget :D Hát mit ne mondjak zseniális telefon. Blackberrym volt eddig, de felüdülés hozzá képest :D

Ép testben, ép lélek!

(#1234) meroly


meroly
veterán

Töltője micro-usb-s vagy valami samsung?
Akinek van és lenne kedve, tehetne fel pár mintaképet. Sötétben, napfényben, közelit, stb.

Impossible is nothing

(#1235) tonyrulez válasza meroly (#1234) üzenetére


tonyrulez
őstag

Micro-USB-s. Képek pedig itt vannak tömkelegével.

4 8 15 16 23 42

(#1236) meroly válasza tonyrulez (#1235) üzenetére


meroly
veterán

Kösz :R
Azért meg kell hagyni brutál jó képeket csinál :Y

Impossible is nothing

(#1237) Ulaci


Ulaci
tag

Egy problémám még is akadna. Az e-mail fiókom mail.com-os (http://www.mail.com/int/) és ezt szeretném beállítani de nem tudom. Hol találom meg a szükséges beállításokat? Mert bárhogy próbálom azokkal amiket google-ben találom. A telefon azt írja ki, hogy helytelen f.név vagy jelszó, vagy időtúllépés miatt a kapcs. megszakad :( köszönöm

Ép testben, ép lélek!

(#1238) tonyrulez válasza Ulaci (#1237) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem használom a mailk.com-ot, de elvileg új fiók hozzáadásánál rámész hogy egyéb fajta (vagy vmi ilyesmi), és ez alapján kellene kitölteni a listát. Jelszóban véletlenül nincs valami más karakter betűn és számon kívül? Mert nekem emiatt sem akart egyszer menni. :(

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1239) Ulaci válasza tonyrulez (#1238) üzenetére


Ulaci
tag

Sajnos ezekkel is próbáltam már, de nem jutottam velük semmire. A jelszavamban csak szám és betű van. A telenor műszaki segítségnyújtása sem tud mit tenni vele :(

Ép testben, ép lélek!

(#1240) meroly válasza Ulaci (#1239) üzenetére


meroly
veterán

A felhasználónevet lehet ugyanúgy @gmail.com-al kell megadni mint a gmailnél. Ezt nézted?

Ja amúgy más telefonon eddig működött?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1241) 1picur


1picur
csendes tag

Vettem én is egy ilyen mobilt. Nekem úgy tűnik, mintha egy kicsit lassan fényképezne. Kb. 2-3 mp eltelik a fényképezés pillanata és a kép elkészülte között...Más is tapasztalja ezt? Vagy ez ennél a telefonnál normális? Egy régebbi típusnál azt tapasztaltam, hogy klikk, és már el is készült a fotó...ennél a GT-S5610-nél nem ezt tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#1242) sony309


sony309
őstag

Üdv, sziasztok!

Nokia 2730-ról szeretnék 2 db MMS-t megmenteni S5610-re!
Nokia-ról lementettem az MMS-eket, de nincs ötletem, hogy rávarázsolni a S5610-re, KIES-ben nem találom!
Meg tudom tenni valahogy vagy reménytelen és csak a fényképet, szöveg nélkül tudom megmenteni?

Köszönettel
sony309

S3x, hifi & rock and roll

(#1243) meroly válasza 1picur (#1241) üzenetére


meroly
veterán

Ezt jó hallani, akarom mondani jó az infó, de tényleg így van?
És amúgy a képet gyorsan lementi és lehet csinálni a következőt?

Impossible is nothing

(#1244) 1picur válasza meroly (#1243) üzenetére


1picur
csendes tag

Úgy tapasztalom, hogy kb. 3 mp alatt kész a kép (onnantól számítva, hogy megjelenik az a kis "jelölő téglalap" (lencse v. micsoda ;) ), és megnyomom a "Rendben" gombot (és semmi egyebet - pl. fényesség - nem állítok rajta), és utána azonnal lehet kezdeni az új kép készítését. Lehet, hogy normális ez a sebesség, lehet, hogy nem, és csak az én készülékem produkálja, nem tudom. Csak azt tudom, hogy pl. egy régi, kis egyszerűbb S3310-es telefonnal egy fotó kb. 1 mp alatt készült el.

[ Szerkesztve ]

(#1245) meroly válasza 1picur (#1244) üzenetére


meroly
veterán

Tehát akkor miután lenyomod az exponálás, 3 másodperc múlva lévő pillanatot kap el?

Impossible is nothing

(#1246) Blackmirror válasza meroly (#1243) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azonnal lementi és mehet a következő kép.
De most kipróbáltam a fényképezést és nálam nincs sztem 3mp.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1247) juvegamer


juvegamer
tag

Üdv!
Nem tudjátok hogy lehet pc-vel összehozni úgy hogy a telefon modemként működjön? A kártyámon van mobil internet, a telefont rádugtam usb-vel. Vagy működik ez így egyátalán?

(#1248) tonyrulez válasza juvegamer (#1247) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ezt a topicot találtam, eszerint a Samsung Internet Connection Manager tudja ezt megcsinálni, innen letölthető. Hogy hogy működik, nem tudom, ezen videó alapján nem is annyira bonyolult.

4 8 15 16 23 42

(#1249) 1picur válasza meroly (#1245) üzenetére


1picur
csendes tag

Mértem stopperrel. ;) 1,6-2,98 mp minden volt ott. Nem tudom, mitől függhet.

(#1250) borges7 válasza 1picur (#1241) üzenetére


borges7
aktív tag

Kicsit lassan reagál, ez tény, és nem csak a fényképezésnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.