Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Cyrin válasza Mr.Grincs (#200) üzenetére


Cyrin
addikt

(#202) Lewzke


Lewzke
őstag

Egyszer azt vettem észre, hogy halkabb a fülessel mint amilyen szokott lenni. Kikapcsoltam-vissza és újra jó, pedig mindkét esetben ugyanazon állásban volt a hangerő. Ötletek? :F

(#203) noisia


noisia
aktív tag

Köszönet az elemlámpás felvilágosításért :) ! Még jó, hogy néha visszanézegetek a topicba. :D

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#204) Polarstar válasza Mr.Grincs (#200) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sesame Street...

Muppet Show.

Yesss!!!

:C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#205) Isti2


Isti2
aktív tag

Zenelejátszóban van mód a számok között keresni begépeléssel(search by gradual typing)?

(#206) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Konkrét üzemidőket tudtok írni?
Full használat mellett mennyit bír?(zene, telefonálás, sms)
Meg így pár sms egy két néhány telefon mellett mennyit bír az elem?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#207) poirot válasza Mr.Grincs (#206) üzenetére


poirot
senior tag

Minimális használati időt tudok írni; (Napi 1-2 rövid telefonbeszélgetés, 1-2 SMS kapás, napi szinten emlékeztetők bepötyögése, ébresztő használata napi szinten.).
A múlt hét szerdán töltöttem fel fullra, most egy pálcika hiányzik az ötből, a töltöttségjelzőnél.

Meg egyszer-kétszer fel volt rakva kábelen a PC-re rövid ideig, kép feltöltés, csengőhang. Szóval ekkor valamennyit töltödött.

[ Szerkesztve ]

(#208) Cyrin válasza Mr.Grincs (#206) üzenetére


Cyrin
addikt

céges telefonként használva (másra nem) 6 nap.

(#209) sunahunter válasza Mr.Grincs (#206) üzenetére


sunahunter
senior tag

Négy napot minimum, ez tuti. De én sokat telefonálok.
Mióta csak gsm módban van, az ideje kitolódott.

(#210) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az igen :Y . Akkor durván jó az akksi hozzá.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#211) Cyrin


Cyrin
addikt

érdekesség, hogy péntek reggelre feltöltöttem, és ma, azaz szombat délben csutkára le volt merülve, vajon mi történhetett???

(#212) Plissken válasza Cyrin (#211) üzenetére


Plissken
tag

Ez egyáltalán nem szokványos viselkedés, valami baj lehet az akksival/töltővel... Mint ahogy sokunknál olvashattad, ez a telefon kiemelkedő üzemidővel bír az átlagtól. Első tipp-re próbáld meg ismét feltölteni és úgy tesztelni, ha nem megy, akkor szervíz.

(#213) Cyrin válasza Plissken (#212) üzenetére


Cyrin
addikt

Ja, eddig nem is volt vele gond...

(#214) siriuska


siriuska
csendes tag

Most rendeltem egy ilyen telefont, meg tudja valaki mondani, hogy filmet tudok-e nézni rajta és ha igen, akkor milyen formátumban?Előre is köszönöm!

(#215) Lewzke válasza siriuska (#214) üzenetére


Lewzke
őstag

mp4-et lejátsz, még nem próbáltam film méretűt de működnie kellene

[ Szerkesztve ]

(#216) siriuska válasza Lewzke (#215) üzenetére


siriuska
csendes tag

Köszönöm a választ, majd próbálom!Köszi!

(#217) gomsadi#


gomsadi#
tag

Üdv! Szeretnék egy kis segítséget kérni. A barátnőmnek van egy ilyen telefonja, és headset gondunk van. ő nem szereti az agybadugós headseteket, és nem találok neki Samsung, 3,5mm hagyományos headsetet telefonálni. Ami van, egy Sony Ericsson, nem működik vele, illetve egy NOKIA is van, de az sem. Nem tud velük telefonálni. Tudnátok segíteni ebben? A rádió miatt a Bluetooth nem jó neki... :U

Have a Lot of Fun!!

(#218) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Azt szeretném megtudni, hogy a KIES szoftver tudja szinkronizálni a készülék telefonkönyvét a google kontaktokkal?

(#219) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Mekkora spúrok a kis ferdeszeműek!
Se headset, se adatkábel! :W

De végül is......már megszokhattuk ezt a Samunál! :(((

Ennél is úgy működik az autómata bill. zár, h. ha menüben vok, akkor is lezár?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#220) Lewzke válasza Joe bácsi (#219) üzenetére


Lewzke
őstag

Igen, lezár a menüben is.

(#221) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Gáz! :W

Lezárt billentyűnél felveszem a telót, akkor ennél is kioldva marad a billentyűzet?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#222) Lewzke válasza Joe bácsi (#221) üzenetére


Lewzke
őstag

Hívásnál kioldva marad, csak a képernyő sötétül el ha nem nyomogatod. De ha zavar, hogy a menüben lezár, akkor kiveheted nyugodtan és manuálisan lezárod.

(#223) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Most nem azért a 20 fillérért, de a f*s Nokia tudja azt, h. nem menüben zár le!
És azt is tudja, h. hívás után visszazár egyből!

Így nem kell ez a Samu sem!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#224) Cyrin válasza Joe bácsi (#223) üzenetére


Cyrin
addikt

Jajj, Joe bácsi, itt is kezded?

Többieknek:
Kár neki válaszolgatni, bármit írsz, a végeredmény úgyis ez lesz, mint megannyi másik topicban...

Más:
Újra jó az akkufogyasztás, a múltkor valami beragadhatott, de vajon mi, csak telefonálásra használom.
Hamár nokia, ma kaptam névjegyet nokiáról, SMS-ben jött meg, elmenteni nem lehet, begin vcard és end vcard közt sok értelmetlen karakter, meg a név meg a telefonszám, tehát végülis kibányászható, de csuklóból elmenteni nem lehet, mondjuk nem meglepetés azok után hogy a nokia bluetooth headset-et se látta, és vehettem hozzá samsung-ot :)

(#225) Joe bácsi válasza Cyrin (#224) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nalátod! Én legalább kimondom, ha vmi sz@r! Szerinted se anyira jó a Nokia! Akkor miről beszélünk?!

Miért fáj az igazság?! És megannyi embernek ebben az országban?!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#226) noisia válasza gomsadi# (#217) üzenetére


noisia
aktív tag

Találtam neked egy ilyet, mert én is nézegetem mostanság a füleseket.
Szerintem ez minden kitételnek megfelel, amit támasztottál:

[link]

Több tippem nem nagyon van, ugyanis az összes többi vagy BT-os vagy agybadugós :/ ...

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#227) Lewzke válasza Cyrin (#224) üzenetére


Lewzke
őstag

Frissíts firmware-t, most már lehet a Kies-el.Szerencsére javítottak rajta.

(#228) Lewzke válasza Joe bácsi (#223) üzenetére


Lewzke
őstag

Én jobban szeretem ha a menüben is lezár, van amikor nem lépek ki a névjegyzékből s akkor simán felhívhatok valakit ha megnyomódik a hívás gomb. Egyébként ez is lezár ha befejeződött a hívás.

(#229) #51736960 válasza Lewzke (#227) üzenetére


#51736960
törölt tag

van értelme a frissítésnek, miket javítottak?
amúgy ha modemként akarom használni a telót, azt is a kies-en keresztül kell?

(#230) Lewzke válasza #51736960 (#229) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát amit írt frissítés előtt az a sebesség növekedés. Tényleg gyorsabb ha képeket nézegetek, de nem számottevő. Nem tudom, hogy lehet modemként használni, nem láttam olyant a Kies-ben.

(#231) #51736960 válasza Lewzke (#230) üzenetére


#51736960
törölt tag

oks köszönöm :R

(#232) Ukraan válasza Lewzke (#230) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Az MP3 lejátszót nem bővítette esetleg mappa lejátszásának képességével a frissítés?

BÚÉK!

(#233) Cyrin válasza Lewzke (#227) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem azt írja ki, hogy a készülék nem támogatja a kies-en keresztüli szoftverfrissítést. a magyar oldalról töltöttem, azt írja nincs frissebb kies verzió.

(#234) Lewzke válasza Ukraan (#232) üzenetére


Lewzke
őstag

Nem látok benne olyant most sem, csak annyit lehet, hogy kiválasztod a számokat külön playlistbe.

(#235) Lewzke válasza Cyrin (#233) üzenetére


Lewzke
őstag

Milyen kábelen keresztül kommunikálsz? Azért a belső memóriát eléred, mármint tudsz fájlokat fel-le másolni?
[link] Én innen töltöttem le a Kiest és az frissítette magát még frissebb verzióra. Utána meg gond nélkül működött a firmware frissítés.

(#236) Cyrin válasza Lewzke (#235) üzenetére


Cyrin
addikt

én is innen töltöttem le most, de nem frissíti magát. minden működik egyébként úgy láttam, csak ez nem. (12054_18 verziószámú kies)

[ Szerkesztve ]

(#237) Lewzke válasza Cyrin (#236) üzenetére


Lewzke
őstag

Megint elb@szták volna? 2.3.1.12044_18 jól működött, vagy nálunk Romániában olyan firmware-t raktak rá ami megengedi a frissítést. :F

[ Szerkesztve ]

(#238) Cyrin válasza Lewzke (#237) üzenetére


Cyrin
addikt

lehetséges, a teljes verzió szám: 2.3.2.12054_18, régi SGS fórumos olvasmányaimból tudom, hogy a kies egy szar, ott is szenvedtek mindig vele, volt hogy régebbi verzióval ment csak rendesen, lehet ez azóta se változott, majd ha a többiek is kipróbálják, akkor kiderül mi van...

(#239) Lewzke válasza Cyrin (#238) üzenetére


Lewzke
őstag

[kép]
Így néz ki most nekem, mivel friss a firmware (2.3.2.12054_18)

(#240) Cyrin válasza Lewzke (#239) üzenetére


Cyrin
addikt

[ Szerkesztve ]

(#241) Lewzke válasza Cyrin (#240) üzenetére


Lewzke
őstag

Szerintem a szolgáltató letiltotta a frissítést, de reménykedj , hogy tévedek. Próbáld meg pár hét múlva amikor megint lesz egy újabb Kies. Sokat frissítik de még mindig szar.

(#242) Cyrin válasza Lewzke (#241) üzenetére


Cyrin
addikt

milyen szolgáltató, az enyém független. amúgy meg miért kezdődik a firmware verzió úgy hogy hp elitebook? az nem lehet a gond?

(#243) Lewzke válasza Cyrin (#242) üzenetére


Lewzke
őstag

Vagyis a forgalmazó ... Nem tudom miért kezdődik úgy, passz. :F
Talán mert olyan a notebookod, de mi köze van hozzá ?!

[ Szerkesztve ]

(#244) Cyrin


Cyrin
addikt

Kies telepítés menete is kiakasztó. Letöltöd, telepíted, ezer év múlva egyszer csak újra akar indulni a gép, írja, hogy be kell zárni a kies-t. Ok, újraindul, aztán semmi, kies sehol. Nem baj újra elindítod a telepítést, ezúttal végigmegy, minden ok.
Ezt eljátszottam a netbook-on is, na ott működik, ott azt írja ki, hogy a legújabb készülékszoftver van rajta, tehát nincs frissítés, és ott nincs semmilyen laptopra utaló előtag. Valószínűleg ott követtem el hibát, hogy a hp gépemen rá volt dugva a telefon, amikor másodszor elindítottam a telepítést. Persze reinstall nem segít. Nem baj, majd a netbookon frissítem, ha lesz...

(#245) Joe bácsi válasza Lewzke (#228) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Most akkor fogadott hívás után, miközben a bill. zárva van, visszazár vagy sem?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#246) Lewzke válasza Joe bácsi (#245) üzenetére


Lewzke
őstag

Tehát ha hívnak felveszem, amíg tart a beszélgetés nem zárja le de amiután leraktam vagy lerakta, visszazár.

[ Szerkesztve ]

(#247) Cyrin válasza Lewzke (#246) üzenetére


Cyrin
addikt

az sz@r, ennél még egy 5 eft-os nokia is jobb, fel is gyújtom a telefonomat... ;]

(#248) Joe bácsi válasza Cyrin (#247) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Köszönjük a cinikus megjegyzést! Tartalmas hsz volt! :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#249) Cyrin válasza Joe bácsi (#248) üzenetére


Cyrin
addikt

te ilyenekből lettél addict :D

(#250) Joe bácsi válasza Cyrin (#249) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Helyesen: addikt

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.