Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) veze válasza Blackmirror (#1750) üzenetére


veze
őstag

Nálunk (Szeged) nincs Samsung szerviz.. csak Samsung szerviz átvevő pont van.. Az elvileg elküldi a Samsunghoz?

(#1752) Blackmirror válasza veze (#1751) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Samsung oldala szerint van:

Sorszám Név Kapcsolat / Cím Telefon / Fax
1 SZUPER ELSZO 57 KFT. Tábor utca 3. (P) 06 62 426928
(F) 06 62 420008

ez nem jó?

iPhone X@R, iPad Pro

(#1753) quailstorm válasza Blackmirror (#1752) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Katasztrofális a kiszolgálás, de átveszik. Érvényes garancia nélkül oda semmit nem érdemes vinni az tuti. Majd kíváncsi vagyok mi lesz...

(#1754) Blackmirror válasza quailstorm (#1753) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na tényleg te szegedi vagy ha jól emlékszem.
Miért mondod?(biztos megérezték rajtad h hater vagy ;] :DDD )

Én ma voltam az egyik szervizben és nagyon segítőkészek és kedvesek voltak.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1755) veze válasza Blackmirror (#1752) üzenetére


veze
őstag

Az minden, csak nem "szerviz" Ott inkabb ne "javítsák".. csak ha tovább küldik..
Egyébknt kifogastalanul müködik csak a lencsét védö müanyag lemez részben elhomályosodott, emiatt hiába fokuszál , ahol "átlát rajta" azt élesre veszi a többi meg ..

(#1756) quailstorm válasza Blackmirror (#1754) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Leadod az Ace2-t frissíteni, "szervizes" halkan megszólal, "Hogy is kell ezt csinálni?". Beviszed nem garanciális S5570-et, 3k HUF bevizsgálási díj. Garanciális SGS2 4.0.3 downgradet pénzért csináltak volna meg.
Ez elég volt? Egyébként én nem járok ilyen helyekre, jobb szeretek a barmolótanyákat, mert ott értenek hozzá valamit.

(#1757) Dhampir válasza quailstorm (#1756) üzenetére


Dhampir
félisten

Mik azok a "barmolótanyák"?

(#1758) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ennyi elég volt köszönöm. :( Ezt nem gondoltam volna hogy ilyenek.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1759) Gyöször válasza Dhampir (#1757) üzenetére


Gyöször
senior tag

Szerintem olyan mobilshopokra gondol, ahová ha bemész az asztalon kb 200ezer szétszedett telefon dirib darabokat látsz megspékelve pár laptoból származó dologgal.

A tulaj (25-30 éves) meg épp forraszóval a kezében barmol egy legújabb telefont amit 5 ember vár másik 5 meg haver és sztárolnak illetve xarnak valamilyen készüléket. Körbe a vitrinekben semmi nincs.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1760) Dhampir válasza Gyöször (#1759) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes hely lehet, de legalább megpróbálják megjavítani a készüléket.

(#1761) quailstorm válasza Dhampir (#1757) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gyöször leírása elég túlzás, de valami hasonló. A vitrin meg jobbára régi cuccokkal van tele...
Az a lényeg hogy állat módjára, semmilyen előírást nem betartva tákolnak az üvegasztal tetején pl. Nem mindig a legjobb, de legalább csinálnak valamit. Meg van szervizbox.
Még az SGS2 kijelzőt is megpróbálják szétszedni, kevés sikerrel. De az tuti hogy én is biztonságosabban szerelek mint ők... Meg volt olyan is hogy a hibát megszüntették de lett 2 új helyette...

Az a lényeg hogy zuggsm, ami egyedül a lopott telefont próbálja nélkülözni. Egyébként bármit megcsinálnak, ami reális. Sajna a HTC HD2 kijelzőcsere az nem ide tartozik.

(#1762) Dhampir válasza quailstorm (#1761) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez kicsit hasonlít ahhoz, mint amikor hullákat boncolnak az anatómusok. Abból lehet a legtöbbet tanulni a szervezetről. Ebben az esetben pedig a mobilokról. .D

(#1763) Gyöször válasza quailstorm (#1761) üzenetére


Gyöször
senior tag

Becs szó bele akartam szőni a vitrint kopp üresen, pár pangó régi mobil reklámmal és, hogy mégis legyen benne valami 1-2 régen nem forgalmazott mobilhoz tokkal meg egy kiló porral polconként ami ki is teszi a terhelhetőséget :D :D

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1764) veze válasza Gyöször (#1763) üzenetére


veze
őstag

Van ennek a telonak modem drivere külön? Win xp re..
keresgéltem de nem találtam letölthető linket

(#1765) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan lehet frissíteni ezt a telefont?

(#1766) Dhampir válasza gyuri2008 (#1765) üzenetére


Dhampir
félisten

Samsug Kies progival.

[ Szerkesztve ]

(#1767) gyuri2008 válasza Dhampir (#1766) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdvözlet
Ez tartalmazza a modem drivert is,a kiesre gondoltam.
A válasz segít a veze fórum társnak is.
Köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#1768) veze válasza gyuri2008 (#1767) üzenetére


veze
őstag

:R

(#1769) Lui82


Lui82
tag

második telefonként gondolkodok egy ilyenben, 3g mellett napi 1-2 óra beszélgetéssel, kevés net mellett mennyit bír az akksi?

(#1770) meroly válasza Lui82 (#1769) üzenetére


meroly
veterán

Hónapokig ;]
Viccet félre téve 4-5 nap simán. Itt mindenki hetekről beszél kevés használattal.

Impossible is nothing

(#1771) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Én mostanság elég keveset beszélek rajta, (napi 1-2 hívás, összesen pár perc) , de ...
50 perc zenehallgatás (max hangerő) reggel a vonaton, aztán 60-80 perc zenehallgatás este a vonaton (visszaúton 10-20 perccel hamarabb kiérek a vonathoz, ami már bent áll a peronon) közben pedig netezés, 3G+ -on lógva (HSDPA). A netezés nem mondhatnám hogy nagy élmény vele-rajta, de a hang kárpótol.
Így használva 3 napot tud magabiztosan, a 4-ik napon döglik meg.
(Soha nincs kikapcsolva, éjszaka is aktív. Ha kikapcsolnám, lehet hogy tudna 5 napot is)

3 nap alatt ez 6-7 órányi zenehallgatás, max hangerőn, bekapcsolt kijelzővel , és ne felejtsük el az e mellett 36-40 órányi készenlétet 3G-n lógva, + a napi 1-2 óra netezés, és reggelente ez ébreszt, 2 x ...
Nagyon jól bírja a kicsike !

Kíváncsi vagyok, hogy a frissen piacra került nagy konkurens hogyan fogja bírni...

...

(#1772) gyuri2008 válasza cs.zs. (#1771) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nállam 4 nap közepes használattal.
veze

Sikerült frissítenem,a kies-sel.

[ Szerkesztve ]

(#1773) taschner válasza gyuri2008 (#1772) üzenetére


taschner
aktív tag

Nekem 1 hét csak gsm hálózat napi 2-3 óra beszélgetés és zene átlag napi 3-4 óra eddig bírja az aksi és soha nincs kikapcsolva.

A motorozás egy élmény!!!

(#1774) cs.zs. válasza taschner (#1773) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha beszélgetés és zene tekintetében jobban fingatod mint én - és mégis jobban bírja az akkud, akkor egyértelmű hogy a 3G és a net jó nagy falatot harap ki belőle :)

...

(#1775) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Édesapám S5610-e az utóbbi időben rendszeresen produkálta, hogy lefagyott alvó állapotban úgy, hogy a képernyő sem világított, újraindítani is csak akku ki-be-vel lehetett a telefont. Ezt úgy is megjátszotta, hogy az asztalon volt, és nem nyúlt hozzá senki. Korábban volt példa olyanra is, hogy térerő 0-ra esett (egyébként jól lefedett helyen).

Szerintetek mi okozhatja ezt? Egy szoftverfrissítés vagy valami segítene rajta? Továbbá az érdekelne, hogy ha elviszem a Telenorhoz akkor elhajtanak, ha éppen akkor nem produkálja ezeket, vagy azért valaki okával megnézi (még nincs 1 éves, garis telefonról van szó)?

Köszönöm előre is a segítséget!

Aálírás

(#1776) gyuri2008 válasza ther (#1775) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem frissíteni kéne a szoftvert,kies-sel.
Én már frissítettem,tökéletesen működik.

(#1777) Dhampir válasza ther (#1775) üzenetére


Dhampir
félisten

Régi SIM-kártya van benne? Ha igen, akkor újat kell kérni.

Azzal nem veszítesz semmit, ha elviszed a Telenorhoz. Pótkészüléket elvileg átmenetileg adnak, ha bent kellene hagyni.

(#1778) cs.zs. válasza ther (#1775) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szerintem meg ne is a Telenorhoz vidd, hanem Samsung szervizbe. Sokkal tapasztaltabbak (jobban informáltak) lesznek, mint Telenorék.

Üdv
Cs Zs

...

(#1779) Dhampir válasza cs.zs. (#1778) üzenetére


Dhampir
félisten

Kiváló ötlet. A SIM-kártya esetleges cseréje miatt viszont el kell majd menni a Telenorba is, ha régi a kártya.

(#1780) ther válasza gyuri2008 (#1776) üzenetére


ther
aktív tag

És előtte volt vele bármi problémád? Amúgy igen, egy szoftverfrissítéssel fogok kezdeni, ha meg továbbra sem működik rendesen, akkor szervíz. Amúgy a frissítés jár bármiféle adatvesztéssel, vagy nem szükséges backupolni?

(#1777) Dhampir, (#1778) cs.zs.: Új kártya van benne, majd megnézem a garancialevelet, de feltételezem a samsung szervízbe is jónak kéne lennie, ott biztos értőbb fülekre találok, mint egy telenoros pultoslánynál :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, majd azért a további fejleményeket megosztom itt.

Aálírás

(#1781) Blackmirror válasza ther (#1780) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Legjobb ha szervízbe viszed,telenort ki lehet hagyni belőle.Sőt jobban jársz ha kihagyod,mert ők is a szervizbe küldik,csak több idő.Tapasztalat.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1782) Dhampir válasza ther (#1780) üzenetére


Dhampir
félisten

Oké, bár nem a "pultoslány" fogja bevizsgálni. :) Amúgy én már találkoztam ott olyan hölggyel, aki értett a telefonokhoz. Azért, ha netán elhajtanának a Samsungnál, nyugodtan keresd fel a céget. ;)

Majd ha sikerült elintézned a szervizeltetést és ráérsz, akkor meséld el, hogy mit intéztél, milyen tapasztalatokra tettél szert.

(#1781) Blackmirror

Viszont ha több napig kellene nélkülöznie, akkor kapna a papája cseretelefont. Talán. Esetleg kicserélnék a készülékét. Sok minden megtörténhet. A Telenor nem az ördög. :D

[ Szerkesztve ]

(#1783) Blackmirror válasza Dhampir (#1782) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Miért hajtanák el?Mondjuk a szegedi szervízről írtak itt rossz véleményeket az igaz.

Én ismerem őket elég jól,hogy tudjam hogy de ;]

Cseretelót meg a samsungtól is lehet kapni ám és lehet,hogy gyorsabb is.
Mint írtam ezt így tapasztaltam,aztán lehet hogy te az ellenkezőjét tapasztaltad persze.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1784) Dhampir válasza Blackmirror (#1783) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem nagyon jó véleményem van az egyik bevásárlóközpontban található (ha azóta meg nem szűnt) Samsung szervizről, bár szerencsére csak kétszer fordultam meg benne a régi szép időkben. Viszont az itteni fórumokon olvastam rémtörténeteket is, ezért nem akartam elfogult lenni. :)

Adnak cserekészüléket a Samsungnál? Ez számomra új, pozitív csengésű dolog.

(#1785) Blackmirror válasza Dhampir (#1784) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Úgy tudom adnak,azt nem tudom mit,még nem vettem igénybe :B

Telenort nagyon nem csípem,lehet elfogult vagyok velük,de mivel úgyis a samu szervizbe küldik a készüléket ezért csak valamennyi időt megspórol.
Készüléket meg nem fog cserélni a telenor,csak szerviz szakvélemény után,ha a hiba akadályozza a rendeltetésszerű használatot.(de ezt a sablon szöveget nem szeretem mert nyilván olyan hibával viszed be a készüléked ami akadályozza ezt :DDD )

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1786) ther


ther
aktív tag

Na este nyomtam egy szoftverfrissítést, adok neki pár napot (1 hetet) aztán ha addig sem változik semmi akkor szervíz.

Aálírás

(#1787) cs.zs. válasza Blackmirror (#1783) üzenetére


cs.zs.
addikt

"...Mondjuk a szegedi szervízről írtak itt rossz véleményeket az igaz..."

én a nyíregyháziak segítségét vettem igénybe már kétszer is, korrektek, bátran ajánlom - bár Nyíregyháza nem éppen az ország közepe ... :)

...

(#1788) Dhampir válasza cs.zs. (#1787) üzenetére


Dhampir
félisten

bár Nyíregyháza nem éppen az ország közepe

Hát nem is, mert Szarvas az ország közepe, legalábbis a történelmi Magyarországé. :D

(#1789) ther válasza cs.zs. (#1787) üzenetére


ther
aktív tag

Nekem pont jó a nyíregyházi szervíz, itt élek :)
De nagyon remélem, hogy nem kell arra járnom, és egy szoftverfrissítés megoldotta a problémát :F

Aálírás

(#1790) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ehhez a készülékhez jó az SIII headset?
Ha nem akkor melyik Samsungé jó?

(#1791) cs.zs. válasza gyuri2008 (#1790) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia!
pl EHS60ANN kitűnő hozzá, ami pl az extremepoint.hu oldalon is elérhető.
Mennek lefelé az árak, én még 1905 Ft + 1200 postáért vettem , most 1699 + 1000 posta .

link : http://www.extremepoint.hu/#a133589

...

(#1792) gyuri2008 válasza cs.zs. (#1791) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.
De megpróbálom Budapesten megoldani a vásárlást.

(#1793) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek mennyire karcálló a kijelző?
Ma leszedtem a gyári fóliát.
Nem rakom kulcs csomók közé,bőrtokban tartom.

[ Szerkesztve ]

(#1794) Blackmirror válasza gyuri2008 (#1793) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem nagyon....[link]

én nem hordom tokban,ezért rajta is hagytam a fóliát.hátulja már le van karcolva,biztos kulccsal találkozott,de már le is ejtettem passz...
bőrtokban hordva nem lesz gond,anyunak is vettem egy ilyen telót. kapott hozzá tokot is ő levette a fóliát és semmi baja.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1795) veze


veze
őstag

Kijelzőre való foliát lehet kapni pár száz forintért, a tipusra való, tehát pont passz a kivágás is.
Akit érdekel keressen pü-ben

(#1796) taschner


taschner
aktív tag

Az enyém t-mobilos valami független rom-ot fel lehet tenni vagy valaki tud olyan oldalt amin le tudom szedni.

A motorozás egy élmény!!!

(#1797) licskin


licskin
csendes tag

Sziasztok!
Milyen bőrtokot érdemes venni ehhez a készülékhez?

Én pár hete levettem a védőfóliát (nagyon elkoszolódott), de azóta sincs karcolásom. Mondjuk vigyázok is rá, le nem ejtettem és nem rakom mással együtt a zsebembe.
Ennek ellenére jobb lenne valami jó minőségű tokot beszerezni hozzá.

(#1798) lokator9 válasza cs.zs. (#1791) üzenetére


lokator9
csendes tag

csak annyi kiegészítés, hogy vigyázni kell, mert kétféle headset fülhallgató van hozzá a EHS60ANN-on belül

EHS60ANNWECSTD
EHS60ANNBECSTD

a 2. a kompatibilis az s5610-hez, de nézzetek utána pontosan ti is

(#1799) gyuri2008 válasza licskin (#1797) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Én egy régi 6300 nokia börtokban hordom, teljesen jó.
veze tud segíteni fólia ügyben.
Pü-ben keresd.

[ Szerkesztve ]

(#1800) cs.zs. válasza lokator9 (#1798) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
amit a 1791-es hozzászólásban belinkeltem, arról nem derül ki, hogy a 2 közül melyik, de én is azt vettem, és
MŰKÖDIK :D
nem is akárhogy :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.