Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Erről a MOL PostaPont-ról még nem hallottam, próbálják lemásolni a PickPackPont sikerét.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1052) peto.istvan válasza tonyrulez (#1051) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Hát ilyenről még én sem. Az MPL amúgy a Magyar Posta Logisztika :)

[ Szerkesztve ]

(#1053) #27813376 válasza peto.istvan (#1049) üzenetére


#27813376
törölt tag

Jó ez az MPL duma. Hozta a posta oszt kész ;]

(#1054) nyomdasz63 válasza Samsung SPS (#1044) üzenetére


nyomdasz63
csendes tag

Kipróbáltam...sajnos nem az a gond.

(#1055) betonfelhő válasza peto.istvan (#1049) üzenetére


betonfelhő
tag

Ma hozta a postakocsi, tényleg jó tok. Tetszik.

(#1056) ücsüküé


ücsüküé
csendes tag

Sziasztok,

Tegnap vettem a speedshopban, most akciós, függetlenül 19990 Ft. 2 év garancia.

Üdv

Richi

A munka nem f@sz, állhat napokig.

(#1057) hypno skate


hypno skate
senior tag

Pont olyan a tok amilyennek lennie kell. Fekete, bőr, egyszerű, ízléses, férfias.

Rendeléstől érkezésig 34 óra telt el, vagyis gyorsak mint a villám.

Viszont futár pajtásnak qrva nagy mákja volt hogy itthon talált, mert se egy sms-t, se egy e-mailt nem küldtek, hogy mikor hozzák.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#1058) stb123


stb123
tag

Sziasztok!

Problémám a következő:
Gmail fiókot szinkronizáltam a telón, az elsőtől kezdve elkezdte letölteni, 1000-nél megtelt a szerver.
Az újakat nem tölti be, azt mondja töröljem az e.maileket a szerverről "maximum:1000"!
Időközben a készülékről töröltem, de több nem jön a fenti probléma miatt!
Mi a teendő, hogy tudjam fogadni ezen az úton a leveleket?

(#1059) arn77 válasza stb123 (#1058) üzenetére


arn77
aktív tag

Szia!

Én is ugyanígy jártam mint Te! Amikor megtelt a telefon, kitöröltem az összes e-mailt és utána nekem működött. Elkezdte szedni az 1000 utániakat.

(#1060) fattyu


fattyu
veterán

na beneveztem én is. 2 év droid meg előtte egyéb tapicskák után elég volt. Átköltözés elég nyűgös volt. Gmailnek nem lehet azt mondani hogy egyesével ments vcardba a contactokat. az egy nagyot meg a telefon nyilván nem értette.na mindegy ezen is túl. Tettem opera minit arra a minimál sos netezésre ami kell.

Remélem az akksi tényleg olyan bitang lesz az én használatom mellett mint hírlik.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1061) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Szerintem is nagyon jó tok!

Nálam a telefon 7-8 napot bír ki 1 feltöltéssel. Legutóbb mikor jelzett, hogy tölteni kellene direkt kivártam a végét. még 1,5 nap bírta igaz talán ha kétszer telefonáltam vele. Szóval nagyon jó.

Tetszik a dizájn, az alu használata. Maga a vonalvezetés, az 1 gombos kihangosítás. Nagyon jó a kamera. Persze van sokkal jobb is de szerintem ez is megfelelően elég. Lapos, könnyű és elegáns. Elég sokan megnézik, mikor előveszem... a telefont ;] :DDD .

Dióhéjban nem bántam meg, hogy lecseréltem az érintőt. Kicsit már elegem volt belőle. Tökéletesen elég a telefon tudása arra amire használni szeretném.

A negatívum a wifi. Mint azt sokan írták. Igazán belefért volna még. Őt sem hiányolom igazán de jó ha van. Talán még negatívumkét két dolgot emltenék. Háttérkép beillesztése macera. S5230-nál beraktam egy képet és szépen méretre igazította. Ő ere nem hajlandó csak némi torzítás árán. A másik az mp3 számok kezelése. Ez a "túl hosszú fájlnév" anno a D900i jelent meg legutóbb. Tudom ezek apró hülyeségek de ugye ha valamihez hozzá szokik az ember utána nehezen enged belőle. :R

[ Szerkesztve ]

(#1062) stb123 válasza arn77 (#1059) üzenetére


stb123
tag

Megkésve bár, de köszönöm a választ.
Én vagyok a nap lúzere :W ! Elkezdtem törölni a leveleket, szépen ki is törölte a gmail fiókomból is! MINDET!...

(#1063) ücsüküé válasza fattyu (#1060) üzenetére


ücsüküé
csendes tag

Kedden vettem a telefont, 4 csík volt rajta (akksi), még nem töltöttem, ma (szombaton) még mindig négy csík jelenik meg! Hihetetlen, mennyire bírja! Volt anno 6310i-m, az sem bírta eddig...

Egyébként én is azért váltottam, mert a golyóm tele lett az érintőképernyős telefonnal! Felüdülés ez a Samsung!

A munka nem f@sz, állhat napokig.

(#1064) borges7


borges7
aktív tag

A zenekönyvtárban nincs olyan beállítás, hogy úgy mutassa a mappaszerkezetet, ahogy pl. a szgépen, tehát ahogy fel van téve? Mert bármelyiket nézem-album, előadó-igencsak összekeveri. Ráadásul alapból miniatűrökkel nyitja meg, ami tök béna.

(#1065) poirot válasza borges7 (#1064) üzenetére


poirot
senior tag

Ne reménykedj, ennek a telónak ez a rákfenéje, sajnos a lejátszó listába berakja még az "ég alját" is. Vagyis nem tudod szabályozni, mappa szerkezet szerint, csak ha kigyepálod kézzel a csengő hangokat és a fent maradt file-okat egy listába rakod. Na most gondolj bele, mikor beraknál pár új számot a listába...

:(((

:(((

(#1066) borges7


borges7
aktív tag

Mi is a pontos neve ennek a kies szoftvernek, amit telepíteni kell hozzá a gépre? Újraraktam a gépet, és most nem találom a neten.

(#1067) borges7


borges7
aktív tag

Rendelt már valaki innen fóliát? : http://vedofolia.com/vedofolia/ultraclear-foliak/samsung-s5610-primo-kijelzovedo-folia-3db-adatlap

illetve honnan érdemes, hol olcsó?

(#1068) szotadi


szotadi
tag

Sziasztok.
Valaki megmondaná, hogy tudom a bejövő hívást némítani (elutasítás nem jó)???
:R

(#1069) Cyrin válasza szotadi (#1068) üzenetére


Cyrin
addikt

hangerő le gomb lenyomva tart

(#1070) betonfelhő válasza borges7 (#1067) üzenetére


betonfelhő
tag

(#1071) hypno skate válasza borges7 (#1066) üzenetére


hypno skate
senior tag

http://www.samsung.com/hu/support/usefulsoftware/KIES/JSP

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#1072) #36819456


#36819456
törölt tag

Saját tapasztalat. Ez egy lom! Már bánom, hogy megvettem..T-s, előfizetéses..és folyton random módon újraindul..irány a szerviz..fel Pestre..TeleMax..10 munkanap..vissza...ugyanolyan sz@r..már semmit nem enged leszedni (Opera 4.4, Facebook)..tanúsítvány hiba. Érdekes eddig ment mind a kettő..el se hoztam, ment vissza..új akksi bele..az a baja..persze..10 nap visszajön..ugyanolyan sz@r....megint vissza...elvileg a héten meglesz..ha végre kicserélik egy újra, megy a levesbe, eladom, és soha többet...ha nem, akkor Fogyasztóvédelem.
Fém ház...hahaha..a hátlap, mert egyben antenna is..az fém, a többi műanyag lom..már nincs króm a navigációs gombon..egy 3 hónapos "minőségi" telón.
Az akku se bírt nálam 2 napnál többet..EDGE-n! A 3G-t be se mertem kapcsolni..
Persze hogy megy a net, azért vagyok Mozaikos.
Kamera?? Gyönyörű csendéleteket lehet vele fotózni..de ha valaki meg mer mozdulni, akkor van 10 feje meg 20 orra, mire menti a képet, és mindegy milyen felbontás, minőség, memokártya, meg hogy épp hová mentetem vele a fájlt.
Mondom, ez csak saját vélemény, remélem nem általános. :))

[ Szerkesztve ]

(#1073) szotadi válasza Cyrin (#1069) üzenetére


szotadi
tag

Köszi!

(#1074) ücsüküé válasza #36819456 (#1072) üzenetére


ücsüküé
csendes tag

Szerintem kifogtál egy hibás példányt! Persze kellemetlen az ilyen.
Azt szerintem senki nem mondta,hogy az egész telefon egy fém tömb húszezerért, szerintem ennyi pénzért jó minőségű, nekem nincs vele problémám.
Az akku érdekes , 2 nap? Én most töltöttem először (múlt hét keddi), még volt rajta egy csík, használom a 3g-t, bluetooth-ot..
Fényképezni meg fényképezőgéppel kell! Gondolod ha ott bemozdul valaki, azon tűéles?

Nekem bejött a készülék, főleg a tapis szenvedéseim után...

A munka nem f@sz, állhat napokig.

(#1075) #36819456 válasza ücsüküé (#1074) üzenetére


#36819456
törölt tag

Azért írtam, hogy személyes vélemény...
Nekem is bejött, a tesztek, és e fórum alapján..de a fene se gondolta, hogy csak a bajom lesz vele.
Pláne, hogy nekem még ingyenbe is volt..de akkor is..bosszantó, na.
Hátha kicserélik, aztán meglátom ,hogy muzsikál...ja! a zenelejátszója, viszont az összes eddigi telómnál jobb..pedig volt már vagy 3. :DD

(#1076) Cyrin válasza #36819456 (#1072) üzenetére


Cyrin
addikt

kb háromnegyed éve használom céges telónak, tehát sokat, és semmi baja a króm navigációs gombnak. se a többi részének, masszív egy teló már többször leesett innen onnan.

(#1077) stb123


stb123
tag

Sziasztok!

Gtalk-ot hogyan lehet "rávarázsolni" a készülékre?
Gyárilag nincs. Az alkalmazások, játék-egyéb menüpontjából megnyitható új játékok az origó oldalára visz! Ott meg csak játékok vannak...
Samsung apps menüpont nincs. Kies azt írja, hogy a készülék nem támogatott ez ügyben.
A teszt bemutató videójában van samsung apps, bár az gondolom független készülék.
Illetve az active sync-et miért nem lehet beállítani? Szinkronizálási hiba üzenettel leáll!?

(#1078) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Van olyan szilikon tok ami méretben jó erre a telefonra? (Olyanra gondolok, ami csak a hátulról védi a telefont)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1079) borges7 válasza betonfelhő (#1070) üzenetére


borges7
aktív tag

best buy, köszi :) meg hypnonak is!

(#1080) tonyrulez válasza stb123 (#1077) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az enyémem alapból van Gtalk, Facebook, Twitter, Samsung Apps, és Telenoros. Ugyanolyat nem találtam, keress rá guglin a gtalk java mobile-ra.
Ez talán még jó is:
phoneky.com/java-software/?p=view-item&st=2&id=a9a19382&v=9

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1081) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Egyébként ez a bőrtok ki fog még valaha tágulni? Most még alig tudom beletuszkolni a telefont, és óvatosan kell belőle kiszednem, mert magától leteszi ha hívnak :)

4 8 15 16 23 42

(#1082) betonfelhő válasza tonyrulez (#1081) üzenetére


betonfelhő
tag

Tágul.

[ Szerkesztve ]

(#1083) stb123 válasza tonyrulez (#1080) üzenetére


stb123
tag

Köszönöm!
Ezzel és társaival az a gond, hogy macerás programok számomra: nem a hivatalos kliens, "gyanús bejelentkezés", etc.
Majd csak elleszek gtalk nélkül.

(#1084) peto.istvan válasza tonyrulez (#1081) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Az én tokom már jó. Szépen és finoman mozog benne. Szóval nyugi. Idővel felveszi az alakját! Az elején nekem is passzentodús volt. Gondoltam, hogy csavarhúzóval rásegítek :DDD .

(#1085) peto.istvan válasza #36819456 (#1072) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Nekem semmi hibája. Használom rendesen. Holnap lesz 1 hete, hogy feltöltöttem és ma 1 egységet ugrott le a töltöttségi szint. Minden más alkalmazása tökéletesen üzemel. Nekem egy Class 6-os memkártya van benne. Gyorsan dolgozik és nem lesz igazi sárkány csak egy SÜSÜ (egyfejű) :)

Szóval nem általános.

Persze vannak furcsaságok. Mondjuk nekem talán ami nem tetszik, hogy nem tudom levarázsolni az órát a kijelzőről. Vagy inteligens készenlét vagy három kijelzés típus. Nekem nem kellene egyik sem. Persze ez is apróság.

Amire hivatott egy készülék tökéletesen megfelel. :R

(#1086) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
Két kérdés.
Ha aktív az intelligens kezdőképernyő, a zseblámpa nem működik?
Lezárt billentyűzetnél hogyan lehet megnézni, hogy volt - e nemfogadott hívás, a nélkül, hogy meg kellene várni, míg eltűnik a billentyűzet lezárt felirat.

(#1087) peto.istvan válasza ratobi (#1086) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Szia!

Én a következőt csináltam. Lent olvashattad, hogy nem tudom eltűntetni az inteligens eszköztárat. Nos tegnap addig nyomkodtam, amíg sikerült. Most a nem fogadott hívásokat annak helyén mutatja. Így a "billentyűzár" felirat nem zavar be hiszen az lent van.

Amúgy nincs ikonja, ami jelezné neked. Tehát csak úgy tudod megnézni ha megvárod amíg eltűnik a felirat.

Nekem nincs rajta zseblámpa funkció :) Gondolom a vakut használná. Ebben nem tudok nyilatkozni! :(

(#1088) ratobi válasza peto.istvan (#1087) üzenetére


ratobi
senior tag

A zseblámpához nyomd a navi gombot hosszan felfelé.

(#1089) szotadi válasza peto.istvan (#1087) üzenetére


szotadi
tag

Menü / Beállítások / Kijelző / Intelligens kezdőképernyő
Kiválasztod az "Intelligens készenlét"-et utána "szerkeszt" és kiveszed a pipát mindenhonnan.
Opciók / mentés és kész!
Így kapsz egy teljesen üres képernyőt.
:C

(#1090) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Megcsináltam még tegnap este csak már nem volt kedvem újra gépet kapcsolni és megírni :). Viszont a gond, hogy ha így használom a gyorsbillentyűk nem működnek!

[ Szerkesztve ]

(#1091) peto.istvan válasza ratobi (#1088) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Nálam sajnos nem működik. Nincs is ilyen funkcióm! :(

(#1092) meroly válasza peto.istvan (#1091) üzenetére


meroly
veterán

Lehetetlen :Y

Impossible is nothing

(#1093) peto.istvan válasza meroly (#1092) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Az elemlámpa funkció? Hát pedig nem találom. Hol kellene keresni?

(#1094) meroly válasza peto.istvan (#1093) üzenetére


meroly
veterán

Írták, hogy (gondolom alapállapotban kioldott billentyűzárra) nyomd hosszan a négyirányú navigációs gomb felfelé mutatóját.

Impossible is nothing

(#1095) peto.istvan válasza meroly (#1094) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Ezt csinálom de nekem a navi gomb felső állására a fényképező van beállítva. Ergó ahogy megnyomom bekapcsol a kamera. Nem kapcsol elemlámpa funkciót. Ha kiveszem a fényképező funkciót akkor sem. Külön nem tudom beállítani az elemlámpa funkciót.

(#1096) meroly válasza peto.istvan (#1095) üzenetére


meroly
veterán

És hosszan nyomva se?
Nincs ilyen telóm, csak kívülről okoskodom. :B

Impossible is nothing

(#1097) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

:(

(#1098) arn77 válasza peto.istvan (#1095) üzenetére


arn77
aktív tag

A navi gombnak üresnek kell lennie a felső állásba, hosszan nyomni a gombot, kikapcsolni szintén így kell.

(#1099) peto.istvan válasza arn77 (#1098) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Nem megy úgy se! :( Mindegy, túl élem elemlámpa nélkül :)

(#1100) arn77 válasza peto.istvan (#1099) üzenetére


arn77
aktív tag

Hát ez érdekes! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.