Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) darky4e


darky4e
tag

http://www.seria.hu/cikkeink/Rezisztiv%20vs%20kapacitiv/01%20resz/Rezisztiv%20vs%20kapacitiv%201.html

Ez a cikk kivesézi a kapacitív és a rezisztív paneleket!
Csak ajánlani tudom

Live long and prosper

(#7552) veszter007 válasza BloodRay (#7550) üzenetére


veszter007
csendes tag

Szia!
Mielőtt feltennéd a 2.1-et kérhetek tőled egy olyat, hogy az 1.5-ös fw háttérképeit lemented??? Nekem elszálltak és van köztük 2-3 db, ami nagyon tetszett.
Előre is köszi

(#7553) petipetya


petipetya
nagyúr

Fogalmam sincs, de józan paraszti ésszel végiggondolva osztom Deadmeat véleményét, hogy az 1.5-re először a normál rom-ot kell feltenni, majd utána jöhet rá az lkmod-os.

"nincs rá lezsóidő"

(#7554) BloodRay válasza veszter007 (#7552) üzenetére


BloodRay
veterán

Most megyek dolgozni, a 2.1-et a napokban tervezem csak feltenni.
Este, vagy holnap lementem és felrakom neked valahova a képeket.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7555) petipetya válasza villig (#7547) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt muszáj így megcsinálni? Mert a számítógéppel egyszerűbb lenne partícionálni a kártyát. :O

"nincs rá lezsóidő"

(#7556) petipetya válasza antalze (#7529) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha aktív a lockbot, akkor nem fordulhat elő az, hogy lezárt képernyőnél hosszan nyomva a "piros telefon" gombot előjön a kikapcsoló menü?

"nincs rá lezsóidő"

(#7557) petipetya válasza gabbenka (#7506) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha elég a plüss is, akkor a Samsung univerzális tok, plüss is nagyon jól rápasszol, én ezt használom hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#7558) petipetya válasza darky4e (#7495) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, ha csak a programokat nézzük telepítve, akkor tényleg elégnek kell lennie az 512-nek.

A fájlrendszerekkel kapcsolatos infót is köszönöm, de azokkal kapcsolatosan képben vagyok. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7559) petipetya válasza darky4e (#7486) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én HTC-t vennék.

"nincs rá lezsóidő"

(#7560) veszter007 válasza BloodRay (#7554) üzenetére


veszter007
csendes tag

Nagyon köszi előre is!!!! :C
Ha kell, priviben elküldöm a mail címem

(#7561) veszter007 válasza petipetya (#7556) üzenetére


veszter007
csendes tag

Ez a lockbot ugye már benne van a 2.1-ben. Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a jobb oldali feloldó gombra ne oldódjon fel, csak legyen aktív a kijelző és ott a csúszkával lehessen tényleg feloldani? Csak mert most ha táskában sokáig nyomódik, feloldódik a kijelző.

szerk: huhh, ezt jól leírtam :) Azért remélem érthető...

[ Szerkesztve ]

(#7562) devast válasza petipetya (#7556) üzenetére


devast
addikt

Erre tud valaki valamit?
Ez már lassan az őrületbe kerget, akárhányszor előveszem a telefont a zsebemből és feloldom a lock-ot mindig az a kikapcsoló menü jön be.

(#7563) zoleee24


zoleee24
tag

Valaki erre:

Van-e olyan progi amivel telefonnal (wifivel) a laptophoz csatlakozva tudok netezni? (adott egy wifis laptop, meg a telefon, viszont kábeles routerem van, első körben nem cserélném ki a routert ha van más alternatíva :) )

(#7564) Shad0w válasza zoleee24 (#7563) üzenetére


Shad0w
senior tag

(#7565) tomi_mod válasza zoleee24 (#7563) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Üdv!

Lehetőség van rá...a lényege, hogy egy Wifivel rendelkező eszközt "átalakíthatsz" HotSpot-tá, hozzáférési ponttá.
A feltételek:
Legyen valamilyen interneted, legyen egy wifis eszközöd amit "átalakítasz", és ha jól értelmezem, akkor vezetékes kapcsolat a leendő hotspot és a routered vagy modem között mivel "egyirányú" lesz a hotspot wifije. Tehát ha a laptopodból hozzáférési pont lesz akkor ezidő alatt a laptopon nem lesz a hagyományos értelembe vett wifi, ergo csak vezetéken keresztül megy net...ha kicsit zavaros sorry :B

Itt [link] találsz leírást Vista és Xp rendszerhez is. Szerintem egyértelmű lesz!
Én még ilyet nem csináltam, de ha valami nem megy írj ide és megpróbálunk segíteni!
-esetleg googleba "laptop wifi hotspot" kifejezésre keress

[ Szerkesztve ]

(#7566) Davs


Davs
tag

Kijott mar a hivatalos 2.1?
Vagy esetleg letezik mar gyors, stabil 2.1-es rootolt rom?

(#7567) picur220 válasza Davs (#7566) üzenetére


picur220
veterán

Létezik, pl a JCE vagy a JD1 (legújabb). A rootot külön kell hozzáadni.

(#7568) picur220 válasza petipetya (#7501) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudom, pontosan, honnan szedtem, google-ban első lapon volt az első pár találat közt. Magyar kiosztás téyleg nincs ,de annyi az előnye, hogy ha vmilyen jelet akarsz kirakni, akkor csak hosszan nyomod az adott bill-t, és kirakja, vagy ha ékezetes betűt szeretnél, akkor is ugyanez, iPhone stílusúan kell húzni az ujjad a betűkön.

(#7569) petipetya válasza picur220 (#7568) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, közben megkaptam, telepítettem, kipróbáltam, majd végül letöröltem.

"nincs rá lezsóidő"

(#7570) picur220 válasza petipetya (#7569) üzenetére


picur220
veterán

Ennyire nem tetszett? Valami nekem is furcsa benne, de alapvetően tetszik!:D

(#7571) villig válasza petipetya (#7555) üzenetére


villig
csendes tag

igen, a szerintem csak linux alatt lehet megbizhatóan az ext2 particiót megcsinálni

van friss cucc ezzel kapcsolatban :
v.LK2.02 (15.04.2010)
- fixed error with apply LK2.01-update.zip (thanks Satanic)
- add tun.ko module (sorry)

(#7572) Jinxx válasza antalze (#7528) üzenetére


Jinxx
senior tag

Köszi! (Katsu neked is!)

Nem értem, hogy egy ilyen szintű telefonon hogyan lehet ilyen hibát ejteni. Próbálkozok még, hátha sikerül. Valahogy a 2.1-et szeretném rávarázsolni magyarul, csak nem értek hozzá túlzottan, usb kapcsolat nélkül meg pláne. Visszaolvasgatok, keresgélek, aztán ha elakadok jövök ide sírni! :DDD Kösz mégegyszer!

(#7573) Tonyo válasza blueMerle (#7507) üzenetére


Tonyo
őstag

Hol vetted 500-ért a tokot? Linket tudsz adni?

(#7574) Tosee válasza Jinxx (#7522) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Én így csatlakoztatom kártyaolvasóként és minden alkalommal sikerült eddig (firmware 1.5)!
USB -> PC majd telefon...
Ilyenkor értesítő hangot is ad! Kioldom a billentyűzárat, majd az értesítéseknél rábökök az USB-re ekkor kiad egy ablakot, azon pedig a kapcsolódásra! Innentől már oda - vissza megy a másolás!

Illetve ezt kell a telefonon beállítani: beállítások -> telefon névjegye -> további beállítások -> USB háttértár

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7575) Jinxx válasza Tosee (#7574) üzenetére


Jinxx
senior tag

Próbáltam már mindenhogy, többek közt így is, de halott ügy.

(#7576) petipetya válasza villig (#7571) üzenetére


petipetya
nagyúr

Reméljük, fent van a gparted és ebben lehet ext2-re formázni.

"nincs rá lezsóidő"

(#7577) villig válasza petipetya (#7576) üzenetére


villig
csendes tag

töltsd le a gparted-live-0.4.6-1.iso http://sourceforge.net/projects/gparted/files/
nevűt majd írd ki cd re indítsd el a gépet a cd- ről bootolva
várd meg még elindul kb. 1 perc értelem szerűen kiválasztani a magyar nyelvet majd és innentől kb 5 perc alatt meg lehet készre csinálni . –nagyon egyszerű!

[ Szerkesztve ]

(#7578) marloksolt válasza zoleee24 (#7563) üzenetére


marloksolt
csendes tag

hello
igen van. én is használtam már. csak windows 7 alatt működik ugyan a progi, de nekem nem volt ott rá panaszom. connectify a neve. googleban megtalálod, ingyen letölthető és használható, és nagyon könnyű kezelni.
nem tudom milyen wifi kártya van a gépedbe, de lehet h szakadozik. az enyémben olyan van ami n es szabványt is kezeli, azzal ahogy írtam soha semmi gond nem volt, stabil és gyors. barátnőmé viszont csak b/g -s azzal előfordul, hogy néha megszakad. akkor a laptopodon újraindítod a connectify-al a kapcsolatot és megy is újra. egy gombnyomás az egész.

(#7579) ló úr


ló úr
őstag

Sziasztok,nekem olyan kérdésem lenne,h FLAC-et mivel tudnék lejátsszani a Spica-mon??
Válaszokat előre is köszönöm.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7580) marloksolt


marloksolt
csendes tag

sziasztok!
lenne egy kérdésem. sokat hallgatok zenét, és eközben általában a zsebemben van a telefon. van arra mód, hogy ne a widget vagy a program segítségével kelljen számot léptetni? gondolok itt arra, hogy elég macerás mindig elővenni a telefont, feloldani a képernyőzárat, és a widgeten megnyomni a léptető gombot. egyszerűbb lenne beállítani hogy a kamera gomb, vagy ilyesmi megnyomásával rögtön léptessen egyet előre. ha ilyet nem tudtok, bármi más érdekel ami kicsit megkönnyíti ennek a kezelését!

(#7581) Piás válasza ló úr (#7579) üzenetére


Piás
tag

Hali 5519 hsz.

(#7582) ló úr válasza Piás (#7581) üzenetére


ló úr
őstag

köszönöm :R

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7583) tyaptyap válasza marloksolt (#7580) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

legtöbb zeneprogram (a gyári is) 1-et léptet előre, ha duplán nyomod a headset gombját

[ Szerkesztve ]

¥ € $

(#7584) szubrutin válasza tyaptyap (#7583) üzenetére


szubrutin
aktív tag

köszönöm,engem is pont ez érdekelt:)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7585) Drachoo válasza ló úr (#7582) üzenetére


Drachoo
senior tag

Vigyázz az nem "hagyományos" lejátszó, az hálón keresztül streamel. Szerintem neked az "andless" vagy a "Meridian player pioneer" kell. Az simán a telefonon található flac-t játsza le. Mindkettő ingyenes és letölthető a marketből. Én is próbáltam azt a progit amit ajánlanak, de nem jó.

Én személy szerint a gyorsabb működése miatt az "andless"-t használom.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7586) petipetya válasza villig (#7577) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, de minek, ha a linuxon ott a gparted telepítve? :Y

"nincs rá lezsóidő"

(#7587) Piás válasza Drachoo (#7585) üzenetére


Piás
tag

Bocsi én nem próbáltam csak emlékeztem hogy volt róla szó....... :B

(#7588) villig válasza petipetya (#7586) üzenetére


villig
csendes tag

ok. akinek Windows van fent annak szerintem csak igy jó!

[ Szerkesztve ]

(#7589) Piás válasza villig (#7588) üzenetére


Piás
tag

Win alatt lehet még a paragon partition managert használni az is csinál ext2,ext3 particiót s viszonylag egyszerü használni.

(#7590) Drachoo válasza Piás (#7587) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ugyan, semmi probléma. :N Csak azért szóltam, hogy tudjon róla. :K Én is sokáig vadásztam ilyen progira, de végre már jelennek meg.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7591) chabeee


chabeee
tag

hey,
keresek egy progit amivel látom hogy eddig mennyit töltöttem le. választ előreis kössz

(#7592) Skynet258 válasza chabeee (#7591) üzenetére


Skynet258
veterán

Láttam, hogy nálam is feltetted a kérdést, válaszoltam abban a fórumban ;) De amúgy 3G watchdog vagy Netcounter.

https://geekpulse.hu

(#7593) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!
Játék ügyében írok. :D
Mario stílusú játékot szeretnék letölteni de nem találok. :F Valaki tudna segíteni? :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7594) ló úr válasza Skynet258 (#7592) üzenetére


ló úr
őstag

Szeretnék 2.1 re frissíteni,úgy,h ne vesszen el a gari,de még magyarországon nem jött ki,mit ajánlotok?? Eredetit szeretnék feltenni!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7595) szubrutin válasza ló úr (#7594) üzenetére


szubrutin
aktív tag

várd meg az eredetit:D

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7596) picur220 válasza ló úr (#7594) üzenetére


picur220
veterán

Ezt a hivatalos frissítés eljöveteléig nem tudod megcsinálni. Egyébként volt már olya, akinek megcsinálták a teloját a nem hivatalos ROM-mal is.

(#7597) Skynet258 válasza ló úr (#7594) üzenetére


Skynet258
veterán

Az I570EXXJD1 jelű a legutolsó, módosítatlan rom ;)

https://geekpulse.hu

(#7598) tyaptyap válasza Skynet258 (#7592) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

vagy network monitor

¥ € $

(#7599) marloksolt válasza tyaptyap (#7583) üzenetére


marloksolt
csendes tag

nagyon köszönöm a választ!!!

(#7600) PGee


PGee
tag

Üdv!

Valaki vett már a vodafonnál Spica-t? Ahhoz is van magyar térképes navigáció, mint a pannonnál?

A szolgáltató lockolt telefon mennyire ért el egy függetlentől? (Gyári frissítések stb...)

Jahm, és a 2.1es frissítéssel mennyire gyors? Tudom ez szubjektív, de hátha valaki nyomkodott mellette androidos motorolát, vagy htc-t...

Előre is köszi:
pgee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.