Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Tonyo válasza beers (#7899) üzenetére


Tonyo
őstag

Ez idáig ok, de ha lengyel oldalakról szeded le és azt rakod rá sztem az nem egészen gyári állapot, de lehet, h tévedek.

(#7902) petipetya válasza zoleee24 (#7885) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem egy 8GB-os class4-es sd van benne, ez teljesen megfelelő még akkor is, ha pc-n másolok rá/róla adatokat. A Skynet fórumról rendelt kártya gyárilag formatálva van, tehát nem kell vele semmit sem csinálnod - csak berakod a telefonba és használod. De mivel jobb a békesség, én gépen és utána a telefonban is leformatáltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#7903) picur220 válasza trobi28 (#7840) üzenetére


picur220
veterán

Nekem onnan csak úgy ment el, hogy xp kompatibilitási módban indítottam w7 alól. Próbacseresznye alapon, már próbáltam mindent, és semmi sem segített, csak ez.:D

(#7904) beers válasza Tonyo (#7901) üzenetére


beers
addikt

Tudtommal csak a I5700XEOJA1-CSC-CL141233-XEO.tar nem egyezik meg a 4 file-ból (javítsatok ki, ha nem így van)!
Nem hiszem, hogy a XXJD1-nek jobban örülnének, mint ennek!
Próbáltam beszerezni az eredetit (itt is), de egyelőre senki nem mentette le!

M&N

(#7905) trobi28 válasza picur220 (#7903) üzenetére


trobi28
addikt

Pedig ez az utolsó reménységem mert xp alól reggel óta kinlódok vele és semmi.
Érdekes hogy az Odin áll le hibával és kilép :W

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7906) Tonyo válasza beers (#7904) üzenetére


Tonyo
őstag

Az tény, h egy XXJD1-el élből bukó, de nem ez a lényege, hogy ha már egyszer frissítetted nem hivatalos 2.1-el akkor már nem állítható vissza az eredeti anélkül, hogy ne legyen nyoma? Ha nem így lenne már ég frissítettem volna, de nekem fontos a garancia. Javítson ki vki ha tévedek.

(#7907) goodgrass


goodgrass
csendes tag

hello! most töltöttem le a samsung oldalról az nps-t amivel elvileg frissíteni lehet 2.1 re de nem nagyon jön össze... rámegyek a frissítésre ott a készülék frissítésére és ott van egy fül hoyg válassza ki a mobiltelefont és nincs ott semmi.... ha valaki tudna segíten azt megköszönném...

(#7908) beers válasza Tonyo (#7906) üzenetére


beers
addikt

Akkor próba szerencse!
Vagy várok még kijön a hivatalos magyar 2.1! (felrakom és úgy viszem vissza)

[ Szerkesztve ]

M&N

(#7909) Tonyo válasza beers (#7908) üzenetére


Tonyo
őstag

Kiváncsi leszek én is, majd írd meg kérlek! A hivatalos 2.1 felrakása jó ötlet, de véleményem szerint nincs különbség abból a szempontból, hogy volt már rajta "nem hivatalos frissítés"

(#7910) Mcfery válasza Lalee (#7837) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
A csatolt fájlok megnyitására én a "Documents To Go 2.0"-t használom(marketFREE)
mSD kártyára menti "download" mappába.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7911) DeadMeat válasza trobi28 (#7905) üzenetére


DeadMeat
veterán

A csc fájlt ne tedd be,és ugy frissíts.De ha használnád a keresőt,már rég rájöttél volna.... :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7912) domosia


domosia
csendes tag

Az ingyenes Ringriser programot keresem, nekem nem jelenik meg a Marketen.
Ha valakinek fent van, lementené?

(#7913) Tonyo


Tonyo
őstag

[link] erre valaki? :U

(#7914) beers válasza DeadMeat (#7911) üzenetére


beers
addikt

Nem nekem?
Vak vagyok ezek szerint :(!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#7915) beers válasza beers (#7914) üzenetére


beers
addikt

csc nem kell, illetve lehet nélküle is, holnap kiderül!

M&N

(#7916) Mcfery válasza domosia (#7912) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
E-mail-ben küldtem a "ringriser"-t
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7917) trobi28 válasza DeadMeat (#7911) üzenetére


trobi28
addikt

Használtam a keresőt de ez elkerülte a figyelmem.
Most felment a rom.újraindult de 2-3 perce a szamsung felirat van ,a csík felment,ezzel meddig várjak?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7918) Chalez


Chalez
őstag

van olyan .doc nézegető androidra, ami mutatja pl az oldalszámot is? ráérő időmben szívesen olvasnék könyveket, csak elég gáz, hogy a dokuments to go nem jeleníti meg oldalszámot...

(#7919) Tonyo válasza Chalez (#7918) üzenetére


Tonyo
őstag

Aldiko egy könyv olvasó program

(#7920) trobi28


trobi28
addikt

Na most mi lehet a gond?
Odin szerint szépen felmegy,ujraindul de nem áll fel a rendszer,
3 x raktam már fel de nem megy tovább :W
Mit csinálok rosszul?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7921) domosia válasza Mcfery (#7916) üzenetére


domosia
csendes tag

Köszönöm, de nem voltam elég pontos. A Ringriser 1.03 "aktális" verziója kellene. Néhány napja még volt a marketen, de a legutóbbi flashelés óta nem találom. Amit elküldtél, az az 1.0-ás verzió. Az újabban 3 lehetőséget lehetett állítani, az kellene valakitől. A google ebben nem segített :)
Üdv.

(#7922) Piás válasza trobi28 (#7920) üzenetére


Piás
tag

Melyik romot rakod? Mert én pl így jártam a jd1+50mb +lk2.0.1 -el utána olvastam csak el hogy nem jó így

(#7923) trobi28 válasza Piás (#7922) üzenetére


trobi28
addikt

i570EXXJD1-es rom-ot szeretném felrakni.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7924) Piás válasza trobi28 (#7923) üzenetére


Piás
tag

Az nekem se sikerült elsőre valamiért.

Aztán felraktam [ezt] az itt megadott ops file -al. és utánna már sikerült feltagyem az origi jd1-et is

[ Szerkesztve ]

(#7925) trobi28 válasza Piás (#7924) üzenetére


trobi28
addikt

Mi az hogy új ops-el?

Közben rájöttem,4.03-as

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7926) Piás válasza trobi28 (#7925) üzenetére


Piás
tag

A spica.ops file-ra gondolok.

(#7927) trobi28 válasza Piás (#7926) üzenetére


trobi28
addikt

Megpróbálom azzal amit linkeltél,nagyon köszönöm :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7928) germinator66


germinator66
aktív tag

Úgy láttam, hogy üzemidő témában elég nagy eltárásek vannak. 1-2 naptól akár 5 napig is írtatok özemidőt.
Olyan véleménye érdekelne, aki mondjuk havi szinten 1-2 órát beszél, widgetek kilőve, (max gmail), és mondjuk napi 1 óra mobilnet/WiFi, 1-2 óra film/zene.

Köszönettel: germinator66

[ Szerkesztve ]

(#7929) Haart


Haart
addikt

Na vettem kijelző fóliát. Árulja már el valaki, hogy lehet úgy feltenni hogy ne legyen alatta buborék :F

(#7930) Piás válasza Haart (#7929) üzenetére


Piás
tag

Attól függ milyen fólia. Nekem Martinfields fóliám van azt nem volt nehéz felrakni, levegő nem maradt alatta viszont én a szöszökkel bajlódtam. Ezerszer megmostam, meg megszárítottam akkor meg "vizköves" maradt. Végül szárítás nélkül jól leráztam rólla a vizet s úgy enyhén nedvesen tettem fel aztán egy nap alatt megszáradt most tökéletes. De jó sokat káromkodtam és idegeskedtem hogy a 4500ft-os fóliámat nem sikerül felrakni a rohadt portól. Ha mégegyszer csinálom a holdra megyek ott tökéletesek a körülmények.

(#7931) Haart válasza Piás (#7930) üzenetére


Haart
addikt

Én csak ilyen olcsóbb fólitát vettem de elsőre nem sikerült buborékmentesre :D Még van 2 lehetőségem :D

(#7932) tyaptyap válasza Piás (#7930) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

Pormentes felrakáshoz vidd el fürdeni. :))
Komolyra fordítva a szót: ha fürdőszobában cserélsz fóliát fürdés után,akkor eléggé minimalizálod a porosodás esélyét.

¥ € $

(#7933) trobi28 válasza Piás (#7924) üzenetére


trobi28
addikt

Amit linkeltél az teljesen jól felmegy de a gyári utána sem hajlandó.
Tudsz adni egy linket esetleg hogy te honnan szedted le gyári romot?
Előre is köszönöm :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7934) Piás válasza trobi28 (#7933) üzenetére


Piás
tag

Ment privi.

(#7935) Chalez válasza Tonyo (#7919) üzenetére


Chalez
őstag

thx, lekaptam, felraktam, már gyártom hozzá a könyveket! kasza!

(#7936) kali


kali
legenda

tegnap vettem a páromnak egy ilyen telcsit - régóta samsung telcsijei voltak, eztán is azt szeretett volna, és ez minden szempontból tetszett neki, így nem nagyon tudtam alternatívát keresni -, beállítgattam neki, közben tesztelgettem, és vegyes érzések kavarognak bennem a készülékkel kapcsolatban...

(#7937) darky4e válasza kali (#7936) üzenetére


darky4e
tag

Pro-Kontra? Így első használatra

Live long and prosper

(#7938) trobi28


trobi28
addikt

Piás-nak köszönhetően sikerült felraknom a 2.1-es romot :R
Tényleg jobb mint az 1.5
Gyors,gördülékeny és ha stabil is lessz akkor nagyon meg leszek elégedve.
Anyit vettem észre csak hogy mintha halkabb lenne rajta minden ezzel a rommal.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7939) VD


VD
őstag

Kis help kéne. Ahogy olvastam, az 1.5-vel még nem megoldott a céges exchange, viszont 2.1-vel már simán tudja az android. Külön program nélkül be lehet állítani a céges mail-ek küldését fogadását. Jól tudom-e?
Kér-e készülék kódot a használatához? WM-en és symbianon kikapcsolhatatlan volt az automatikus telefonzár exchange használata esetén, viszont idáig egy acer Liquid-et használtam, amin Roadsync volt telepítve gyárilag, és az kód nélkül engedte a szinkronizálást.

(#7940) petipetya válasza Piás (#7930) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy raktam fel fóliát anno pda-ra és se-re is itthon. De a szöszt csak úgy sikerült elkerülnöm, hogy egy csepp pálinkával átkentem a telefon kijelzőjét, és mikor megszáradt, akkor gyorsan feltettem rá a fóliát. Persze a légbuborékokkal így is megszenvedtem. Mindig 2 fóliát kellett vennem, hogy abból 1 felrakása sikerüljön.

Amikor vizesen tetted fel, akkor a víz nem maradt ott a fólia és a kijelző között? Mikor az kiszáradt, akkor nem maradt a helyén légbuborék?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7941) ravebp


ravebp
senior tag

skacok vki segítsen pls.
Fent volt a jce, ráraktam a lmod2.5.1.-et meg az LK2_02-t,(utánaolvastam többen mondták h fasza)de azóta a calender és a calendar storage force close folyton.
Ettől függetlenül a widget mutatja az aznapi teendőket csak épp magát a progit nem tudom megnyitni.vki?

Rave

(#7942) Tonyo válasza Piás (#7930) üzenetére


Tonyo
őstag

Nem megy tönkre a fólia ha lemosod?

(#7943) Tonyo válasza Chalez (#7935) üzenetére


Tonyo
őstag

nincs mit! :)

(#7944) DeadMeat válasza ravebp (#7941) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem megy.Ugyan ez a fw kombó.Próbálj meg egy factory resetet.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7945) Skynet258 válasza Tonyo (#7942) üzenetére


Skynet258
veterán

A MartinFields-et le lehet mosni, és akárhányszor feltenni. Nem véletlenül kerül annyiba ;)

https://geekpulse.hu

(#7946) Tonyo válasza Skynet258 (#7945) üzenetére


Tonyo
őstag

Jó akkor a gyárit nem kezdem el mosogatni ;]

mod: Abban tudsz segíteni, hogy VPN-es wifis hálózatra hogy tudok csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

(#7947) kali válasza darky4e (#7937) üzenetére


kali
legenda

nem tetszik az a nagy függőség a google irányába (naptár, tárak...stb), szebb megjelenítésű kijelzőt vártam, több funkciónál szegényes a beállítási lehetőség, vagy egyáltalán nincs is (zenelejátszó, kamera...stb), az adatforgalom normális számlálásának a hiánya, az nps egy halom bug, mind illesztés, mind pedig funkcionalitás terén, öröm, ha felismeri telcsit...
viszont elég gyors a rendszer, van bőven memória - még a telcsi testreszabása, és az igo telepítése után is -, továbbá tetszik az integrált böngésző, az akkumulátor is elég jól bírja, aránylag szépen szól a füles, meg úgy egyben van a telcsi!
már megkapta a párom, kínlódjon vele eztán ő! :) bár amire ő használja, arra megfelelő lesz neki, nincsenek nagy elvárásai; a telefonálás mellett némi zene, levelezés, minimális net és kész!

(#7948) Skynet258 válasza kali (#7947) üzenetére


Skynet258
veterán

Rövid ismerkedésed alatt szerintem pont rosszul mérted fel a készüléket, legalábbis amiket a negatívhoz írtál, azok orvosolhatók, a pozitív részek meg pont inkább negatívumok:

Függőség: szerintem jó dolog, én például szeretem, hogy felteszek bármilyen calendar programot, és mindig a saját naptáramat látom, nem kell szinte semmit állítgatni. Valamit hozzáadok vagy beleírok Thunderbird alatt, vagy online, a telefonon meg ott lesz. És ez jó. De ha akarok, akkor használhatok olyat is, ami nem online sync-el, hanem a készüléken ment.
Zenelejátszó, kamera: a kamera a 2.1-től komolyabb beállításokkal bír, 1.5 alatt valóban fapad - bár vanna programok, melyek azért bővítik rendesen, lásd Camera Zoom FX pl.
A zenelejátszó nem nagy kaland, de annyi letölthető, mint égen a csillag, és bizony vannak igen jól sikerültek is. A blogon is van pár ilyen.
Adatforgalom számláló: nem kezdem el belinkelni, hány ilyen program van, olyan használsz ami szimpatikus.
NPS: ez az a program, amit kb. csak azok próbálnak ki, akik nem olvasnak sem itt sem máshol. Semmire sem jó jelenleg, ez viszont kevésbé a telefon hibája, mint a Samsungé.

Amiket pozitívumként hoztál: a memória pont hogy elég kevés, az integrált böngésző egyáltalán nem nagy szám, a Dolphin pl. sokkal jobb, de ott van az Opera Mini is. Az akksi pont hogy lehetne jobb, sokaknál elég harmatosan teljesít, a füles - fogjuk rá, hogy ok, és sajnos egyáltalán nincs egyben az egész, többünknek papír van a hátlap alatt, mert különben nyüszög a készülék kissé.

Szóval szerintem pont fordítva láttad a dolgokat, de persze mentségedre legyen szólva, hogy csak most nyomogattad meg először jobban, nálam meg már itt van több hónapja. ;)

https://geekpulse.hu

(#7949) szubrutin válasza Skynet258 (#7948) üzenetére


szubrutin
aktív tag

hehe,de ha pont olyan telót fogott ki,mint én, amin az akksi nagyon jól bírja,és a hátlappal sincs semmi gonjda,1enlőre nekem is úgy tűnik,h jól össze van rakva.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7950) O_L_I


O_L_I
őstag

Hi,

Olvasgattam vissza de nem nagyon láttam, hogy most akkor kijött már hozzá hivatalosan a 2.1 vagy még mindig rá kel "hekkelni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.