Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) dedike válasza n0_gAboR (#8187) üzenetére


dedike
addikt

A kérdés első felére hamarabb kapnál választ véleményem szerint az adott szolgáltató topikjában!

A T-t elmondom neked: Náluk mobilnetet "meglevő havidíjas díjcsomag mellé" vagy "különállóan új sim kártyával" rendelheted meg. Azaz a válasz igen. Bővebben ;)

Jó szerencsét!

(#8202) Konflikt


Konflikt
addikt

aki probalta a I570EXXJD1-t: rendben van? van esetleg vmi nyugje?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#8203) trobi28


trobi28
addikt

Olyan gondom lnne hogy JD1+50 -es 2.1-es romot használom és ha kikapcsolom a netet addig még nincs is gond de amikor visszakapcsolom mert nincs wifi akkor minden második alkalomnál kifagy a telefon és újra indul.
Próbáltam már APNdroiddal,Quicksettings-el de mindig ugyan az az eredmény tehát valószinüleg nem az a hibás amivel kapcsolgatom hanem valami gondja van az átkapcsolással.
Muszály kapcsolgatnom mert 100 mb a havi keretem és ha állandóan be lenne kapcsolva akkor nem lenne elég.
Egyszer megszivatott az Iphone,nem volt kapcsolgatva és a háttérbe 8000 ft netet generált 1 hét alatt :Y
Szóval nem szeretnék megint így járni.
Mi okozhatja ezt hogy kifagy visszakapcsolásnál? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8204) petipetya válasza trobi28 (#8203) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanezzel a rommal próbálgattam most, de 4-5 gprs visszakapcsolás után sem fagyott ki a telefon. Milyen alkalmazások vannak fent a telódon?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8205) O_L_I


O_L_I
őstag

Beírom hátha még nem volt.
Ha regisztráljátok a telót a Samsung oldalán kaptok +2 hónap garanciát.

(#8206) aut119 válasza O_L_I (#8205) üzenetére


aut119
csendes tag

OLI,
klassz ez +2 hónap gari, de én lemondok róla. a samsung gyakorlatilag az összes személyes adatodat bekéri (ide persze lehet ökörségeket írni, de akkor sztem kérdéses a +2 hónap akkor, ha mégis használni kell) és várhatóan életem végéig fog legalább emilben zaklatni. ehelyett szerintem jobban tennék, ha a legalapvetőbb dolgokat rendbe tudnák tenni (NPS, a 2.1 frissítést már említeni sem merem), mert ez a support gyalázat, szégyen.

(#8207) pChriss


pChriss
tag

Csao. a T-mobilos net beallitasokat letudna valaki írni nekem, az androidhungarys beallitasok nem mukodnek, valaki megnezhetne a sajatjan h hogy hova mit is kell írnom :)
Elore is thx.

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#8208) Vagany válasza aut119 (#8206) üzenetére


Vagany
őstag

Én beregisztráltam és semmilyen e-mail-t nem kapok tőlük. Be lehet pipálni, hogy nem kérsz.
A support-ról annyit, hogy ez a piac majdnem legolcsóbb androidos telója (a pulse olcsóbb csak), ehhez képest a samsung vállalta, hogy megcsinálja a 2.1-et és meg is csinálta. Azért ne feledjük, hogy ha nem foglalkoztak volna vele (ezt is megtehették volna) akkor nem hivatalos 2.1 se lehetne (ezt is a Samsung csinálta igaz nem ők publikálták). Az NPS vergődéssel egyetértek, új még az android, kevés ilyen készülékük van még stb, de azért ezt már illet volna rendbe tenni, szerencsére eddig meg voltam nélküle. Sőt a 2.1 nélkül is :). Nekem tetszik az 1.5, csak a BT fileküldés miatt fogom feltenni a 2.1-et :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#8209) aut119 válasza Vagany (#8208) üzenetére


aut119
csendes tag

Vagany:
biztos igazad van, de: még ha nem is küldenek emilt, én akkor sem szívesen adom ki a személyes adataimat, csak ha nagyon muszáj (hatósági ügyek pl.). Egyetértek azzal, hogy a Spica az egyik legolcsóbb és ár-érték arányban legjobb androidos mobil, de ehhez a supportnak vajmi kevés köze van. Írod, hogy a Samsung megcsinálta a 2.1-et. Hol érhető ez el, írd meg lszi. Egyébként meg az ő döntésük volt, hogy androidot futtató telefont adnak ki, sztem elvárható, hogy gondoskodjanak az update-ről, ahogy minden más oprendszer és más kütyü esetében is.

(#8210) szubrutin válasza Vagany (#8208) üzenetére


szubrutin
aktív tag

És az androidot magyarra csak a samsung fordította le.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#8211) orrlyuk válasza aut119 (#8209) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

"Elvárható" ... :)

A Viewty a maga idejében az egyik legszerethetőbb telefon volt, félig-meddig ez a készülék emelte be az LG-t a legnagyobbak közé. A cég explicit módon kijelentette, hogy a közismert bugok ellenére (pl. videófelvétel közben eldobja a hangot) SOHA nem adnak ki hozzá frissítést, tessék megvenni egy újabb LG készüléket. (Viewty a tegnap bedobott Auchan -újságban függetlenül és akciósan 40 k körül van. Sokan meg fogják venni.)

A Nokia szoftverfrissítéseiről is volna mit mesélni. Pl. az én 6220c-mnél a legújabb szoft az addig tűrhető videófunkciókat - úgy néz ki, véglegesen - taccsra vágta.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8212) Valzor válasza szubrutin (#8210) üzenetére


Valzor
aktív tag

LG is, de a Samsung volt az első

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8213) Skynet258 válasza orrlyuk (#8211) üzenetére


Skynet258
veterán

Ebből is látszik, hogy a legtöbb cégnél le vagy szarva, miután elhagytad a pénztárt. Viszont a HTC eddig igen szimpatikusan csinálja, ezért is biztos, hogy a következő készülékem az lesz - már akár ma cserélnék, de a piszkos anyagiak :D
A Samsung az én szememben igen nagyot zuhant ezzel az egész nyomiskodással :U

https://geekpulse.hu

(#8214) DeadMeat válasza Valzor (#8212) üzenetére


DeadMeat
veterán

meg az se:x10

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8215) Drachoo válasza aut119 (#8209) üzenetére


Drachoo
senior tag

"Írod, hogy a Samsung megcsinálta a 2.1-et. Hol érhető ez el, írd meg lszi"
Olvasd el az #5281 hozzászólást sziluboy-tól, neki már felment a hivatalos, bár az is igaz, hogy neki valószínűleg németből való a telója. Nálunk még nincs, de úgy tűnik a németeknél már van hivatalos. Talán egyszer hozzánk is eljut... Úgy 2020 környékén... :DDD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8216) Drachoo


Drachoo
senior tag

Ettől függetlenül tény hogy katasztrófa amit a Samsung csinál... :((( Adott egy jó telefon, de a support az egy nagy nulla. A gari miatt még én is várok, de már nem tudom meddig, kezdem feladni.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8217) DeadMeat válasza Skynet258 (#8213) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jogos a fütty,de csak annyi a bibi,hogy samu az nps javításán kívül semmit nem igért hivatalosan.Ettől fggetlenül van,mint a htc-kre.
Látod-látod kellett neked tevebőr kabát ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8218) aut119 válasza orrlyuk (#8211) üzenetére


aut119
csendes tag

bocs, de nekem nem az LG az etalon semmilyen tekintetben. egy napig volt egy Arenam, majd indiántáncot jártam, mikor sikerült eladni:-). Szóval nem a rossz példákból, gyakorlatból kell kiindulni. Skynethez hasonlóan én is egy HTC-ben látom a szebb jövőt még akkor is, ha ők nem tudnak a samsunghoz hasonlóan naponta 500 új modellt a piacra dobni. minőség, nem mennyiség, jó support. ez kéne. persze ez nem 50k-ba kerül...

(#8219) DeadMeat válasza aut119 (#8218) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor htc-t kell venni.Szaladj,csak hagyd abba a rinyálást ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8220) Drachoo válasza aut119 (#8218) üzenetére


Drachoo
senior tag

Htc-nek milyen a supportja? Van valakinek tapasztalata?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8221) pdaghost válasza Skynet258 (#8213) üzenetére


pdaghost
tag

Én ezért vettem meg a Touch Pro-t, amit nem is bántam meg. :)

(#8222) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!
Úgy látom mindenkinek fáj a hivatalos, magyar 2.1!
Olvassátok el a #17500. hozzászólást ;] , ott mindent megtaláltok!
üdv :))

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8223) Skynet258 válasza DeadMeat (#8217) üzenetére


Skynet258
veterán

Még ha teve lenne, de csak egy nyomorult bárány :DDD Az asszonynak nem kellett volna azt a gyémántberakásos gyűrűt megvenni, de majd mindjárt megyek, azt jól eladom ;]

Mcfery: lesz az #27500 is :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8224) veszter007 válasza Konflikt (#8202) üzenetére


veszter007
csendes tag

Szia
Én a nem mod-olt JD1-et használom és nekem nagyon be jön. Gyors, gördülékeny és eddig nem volt vele semmi gondom.
Sőt! Áramot termel!!!! Vasárnap óta nem kellett töltenem a telót, pedig normálisan használom.
Szerintem a memóriát is jobban kezeli, mint az 1.5...

[ Szerkesztve ]

(#8225) Mcfery válasza Skynet258 (#8223) üzenetére


Mcfery
tag

Akkor KARÁCSONYRA? :C

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8226) Drachoo válasza Mcfery (#8222) üzenetére


Drachoo
senior tag

:DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8227) Drachoo válasza Mcfery (#8225) üzenetére


Drachoo
senior tag

De melyik év karácsonyára? :Y

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8228) DeadMeat válasza Skynet258 (#8223) üzenetére


DeadMeat
veterán

Asszonyt?A gyűrűt azt már buktad,hozzánőtt ;] :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8229) Skynet258 válasza DeadMeat (#8228) üzenetére


Skynet258
veterán

Mondasz valamit, lehet akkor még valamivel többet is kapok a kettőért együtt - de akkor meg ki főz, mos, takarít, egyebekről nem is beszélve? Sehogy se jó ez, veszek inkább egy lottószelvényt :DDD
Amúgy meg mi ez, chat-topik? ;]

https://geekpulse.hu

(#8230) petipetya válasza veszter007 (#8224) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mit értesz az alatt, hogy normálisan? A Spica képességeihez normálisan, vagyis éjjel-nappal be van kapcsolva és megy rajta a wifi vagy a gprs, illetve emellett naponta több órát böngészel és emailezel vele, telefonálsz, sms-ezel?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8231) veszter007 válasza petipetya (#8230) üzenetére


veszter007
csendes tag

Részben igen. Éjjel-nappal be van kapcsolva (nem teszem repülőre sem), wifit nem használok, csak keveset (ha nagyobb méretű frissítést kell leszedni a marketről), mivel van net előfizum, így a 3G megy (igaz kedd óta, előtte le volt az is lőve). Szinkronizál időjárást, mail-eket, naptárat és a címjegyzéket (tudtommal mást nem).Több órát nem böngészek, mivel gép előtt dolgozom és hát egy monitoron jobb a böngészés. Viszont elég sokat telefonálok és tegnap is játszottam papaya farm-ot kb 1 órát.
Marketről frissítek, ha van mit (pl. tegnap a handcent sms-t).
Task Killert nem használok, csak az Fpt System Manager-ben lövöm ki reggelente, amik nem kellenek. Ezt értettem a "normál" használatom mellett.
Tényleg nem tudom mi történt, de vasárnap vettem le töltőről (lemerült, így kikapcsolva töltöttem), bekapcsoltam, azóta megy és most van 40%-on az aksi. Nekem is furi, mivel előtte az 1.5-ös rommal átlag 3 napot bírt és amikor feltettem 2.1-es JD1-et 2 töltésnél csak 2-2 napot bírt.

[ Szerkesztve ]

(#8232) petipetya válasza veszter007 (#8231) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szép eredmény. :C

Mi az a papaya farm, és hol lehet hozzájutni?

"nincs rá lezsóidő"

(#8233) petipetya válasza petipetya (#8232) üzenetére


petipetya
nagyúr

papaya farm

"nincs rá lezsóidő"

(#8234) pChriss


pChriss
tag

a net beallitasi gondom megoldodott :) (JD1+50MB_Mod)
Annyi erezheto valt. van benne a sima JD1.hez kepest h a boot gyorsabb, meg egy-ket helyen kritikusabb lassabb, 5-10mp gondolkodasi ido, apndroid valtasnal nagyon belassul, netcounter nem mer. megjegyzem ezek mind mukodtek normalisan 1.5 alatt.

meg meg annyi, h egy normalis írc klienst tudnatok ajanlani ?

[ Szerkesztve ]

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#8235) Valzor válasza DeadMeat (#8214) üzenetére


Valzor
aktív tag

jogos :K

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8236) beers


beers
addikt

Hoppá!

M&N

(#8237) szubrutin válasza beers (#8236) üzenetére


szubrutin
aktív tag

hehe ez széép:D

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#8238) Tonyo válasza beers (#8236) üzenetére


Tonyo
őstag

:DD

(#8239) marloksolt válasza veszter007 (#8231) üzenetére


marloksolt
csendes tag

ezt az akku idő javulást én is tapasztaltam jd1-el. nem modolt, sima. amikor felraktam, 2. napra 10% on volt az aksi, és a következő töltés sem bírta sokáig. most viszont már 2. napja használom, és még mindig 70%, pedig a 2 napban néztem vele 2 óra 40 percet avit, fényképezgettem, wifit használtam kb 1 órát, telefonáltam, és játszottam is vagy 1 órát tuti... nem értem mitől lehet.
másik kérdés:
ha frissen indítom a telefont, akkor 70-72 mega szabad helyet ír ki a taskkillerem (task manager). használom 2 napot, és 45 mega marad belőle. hiába használok killert, akkor sem tudom visszavarázsolni 70 megára. ha újraindítom akkor újra megvan a 70. a kérdésem az lenne, hogy mi szemetel bele, vagy mivel tudom kipucolni a memóriát, hogy újra 70 mega legyen újraindítás nélkül is?

(#8240) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Vodafone Instant Net-et próbálta már valaki? Szerintetek lehet kérni már meglévő kártyához, vagy mindenképpen új sim kell hozzá? Elvileg ebben van ingyen 50mb, és 250mb is csak 1000Ft-ba kerül. Elég jó ajánlatnak tűnik....

Apropó: van még 4 csomag fóliám, ha valakit érdekelne.

Üdv

(#8241) attila10x válasza Skynet258 (#8213) üzenetére


attila10x
csendes tag

Azért más cégek, így a HTC sem sieti el a dolgokat: Tegnapi hír, hogy a hónapok óta várt HTC Hero frissítés júniusra csúszik. De ugyanez ment a Motorola Droiddal az USA-ban, a januárra ígért frissítés csak pár hete érhető el, és lehetne folytatni sort.

A többi cégre is jellemző, hogy a frissítéseket nem egyszerre terítik a nagyvilágban, hanem régiónként.

(#8242) VD válasza attila10x (#8241) üzenetére


VD
őstag

Ez nagyon szép meg jó, de konkrétan ki nem szarja le mit csinál a másik? :F

Hétfő óta van meg a Spica. Igazság szerint a kényszer vitt rá, hogy ezt vegyem. Acer Liquidről váltottam. Az 1.5 valami iszonyat csalódás volt. Tetű lassú, minden téren. :( Ma rákerült a 2.1 és jobb szót nem találok rá, megváltás!
GDE-vel megtámogatva, szinte hozza az Acer sebességét.

[ Szerkesztve ]

(#8243) gyoref1


gyoref1
aktív tag

sziasztok.
Telóról vagyok így nem olvastam 8ezer hozzászólást vissza,segítsetek légyszi mert kéne a pannonos net és mms beállítás.(pannon ügyfélszolg 1 rakás .....)
Köszi

(#8244) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Üdv!

Van olyan progi amivel meg tudom adni, hogy mondjuk X program Y funkciója a háttérben elérhető maradjon illetve használja azt?

Egy ilyenbe futottam bele:
Néha tekerek kint és találtam egy My Tracks-nek nevezett progit -google találmány, marketen fent van. Ez lényegében GPS alapján rögzíti amerre mész stb. és mindeféle dolgot csinálhatsz vele utána. Mivel menet közben nem nézem a telefont, csak rögzetek... ezért érdemesnek tartom lezárni a kijelzőt, így viszont azt vettem észre, hogy a lezárással abbamarad a rögzítés. Ha feloldom a telót akkor látom a programot, látszólag rögzít, mivel a record gomb helyett stop felirat van, de mégis csak a lezárás idejéig ment adatokat.

Tudtok valami ajánlani?

(#8245) pdaghost válasza szubrutin (#8237) üzenetére


pdaghost
tag

Ugyan, nekem winmo-s telefonomon van egyszerre a winmo-s és az android. Boot-kor választhatsz melyik induljon

(#8246) Tonyo válasza -cobra- (#8240) üzenetére


Tonyo
őstag

Ez mobilnet?

[ Szerkesztve ]

(#8247) -cobra- válasza Tonyo (#8246) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Igen, mobilnet. Közben olvasgattam a Vodás fórumot. Ott azt írják, hogy nem lehet kártyás csomaghoz kérni ilyet utólag, csak az instant net-es csomagban található sim-mel működik... :(

(#8248) Skynet258 válasza tomi_mod (#8244) üzenetére


Skynet258
veterán

Erről a progiról írtam én is, és simán rögzít, ha le van zárva a kijelző - ez tapasztalat. A saját fórumomon is belefutottak egy ilyen nem rögzítős hibába, ott az volt a gond, hogy fel volt téve olyan task killer, ami képernyő kikapcsnál lelövi a dolgokat - szerintem nálad is ez lesz ;)

https://geekpulse.hu

(#8249) VD válasza gyoref1 (#8243) üzenetére


VD
őstag

Parancsolj:
[link]

Más.
Így 8000 Hsz felett nem lenne ésszerű egy módosított 1. FAQ hsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#8250) tomi_mod válasza Skynet258 (#8248) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Köszi az infót! :R
Task killer van, de nem ástam bele magam lehet ez volt a hiba!
Megnézem, lehet le is szedem ideiglenesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.