Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) picur220 válasza Piás (#7350) üzenetére


picur220
veterán

Én tegnap raktam fel a JCE-t, és nincs kedvem megint szarakodni, szóval inkább lkmodolnék szívem szerint...:D

(#7352) Nikk


Nikk
senior tag

Esetleg összehasonlításnak itt egy kis teszt, hogy mégis mennyire erős a masinánk...

Én nem tettem fel Eclair-t, viszont akit érdekel, hogy mégis milyen kaliberű a Spica az esetleg tehet egy próbát Quake3-mal... :)

A futtatásához OpenGL ES kell, ami 1.5-ben nincs benne ellentétben a 2.1-es Ekivel.

Az oldalon még van pár eredmény nagyobb telók sebességéről is... Összevetési alapnak szerintem annyira nem rossz... :)

DIGIC

(#7353) mfaka válasza picur220 (#7345) üzenetére


mfaka
tag

Nekem a moddolt jd1 van fent és nem volt jce romom, csak régebbi (azt hiszem jcb). Ahhoz képest jobbnak tűnik, több szabad memóriát hagy és gyorsabbnak tűnik. Alapból nincsen 3D gallery, de most nem is hiányzik, mert sokára tölt be. (Egyébként kipróbáltam, nem érzem gyorsabbnak jd1 alatt.) Összességében jól megy, nem gondolkodik annyit. :DD

(#7354) mfaka válasza Nikk (#7352) üzenetére


mfaka
tag

Na ehhez kéne egy qwerty... :O Mondjuk még azzal is sz*r irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#7355) madarasz92


madarasz92
őstag

Nem tudja senki mikor jőn ki a Android 2.1 frissités..?
Még nincs meg a telefon de már izgat ez a dolog..
Egyébként a T-Mobile mennyi garit ad a telóra?
Szerk:Ja és kihangositva hogy szól?
A fűles jó minőségű?

[ Szerkesztve ]

(#7356) Carsee válasza madarasz92 (#7355) üzenetére


Carsee
tag

Szerintem senki sem tudja, főleg hogy már két hete itt kellene lennie lassan. Én is várom, mert nem érzek életerőt magamban egy nem hivatalos frissítéshez.

A füles jó minőségű, bár nekem ez az agybabedugós verzió nem kompatibilis a fülemmel :)

(#7357) Chimbee


Chimbee
csendes tag

Sziasztok!
A képernyő mennyire érzékeny? Könnyű rajta gépelni? Érzékeli ha mondjuk tollal noszogatja az ember?

Köszi a válaszokat!

(#7358) Valzor válasza Chimbee (#7357) üzenetére


Valzor
aktív tag

tollal?????? :Y Csak azt ne, légyszi :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#7359) Chimbee válasza Valzor (#7358) üzenetére


Chimbee
csendes tag

jó, akkor nem tollal, de mondjuk valamivel ami nem karcolja össze. a kérdés arra irányult, hogy ha az embernek hatalmas bitang ujjai vannak (mint nekem) attól meg tud-e valahogyan írni egy sms-t?

(#7360) Valzor válasza Chimbee (#7359) üzenetére


Valzor
aktív tag

Ha jól tudom, akkor a Spica kijelzője kapacitív vagyis ujjra gerjed, ha szabad így fogalmaznom. Szerintem a nagy ujjaiddal is fogod tudni használni rendesen, de biztos kell egy hét, hogy hozzászokj.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#7361) Chimbee válasza Valzor (#7360) üzenetére


Chimbee
csendes tag

köszi

(#7362) madarasz92 válasza Carsee (#7356) üzenetére


madarasz92
őstag

:)
Szerintem sem érdemes a nem hivatalosat feltenni mostmár hogy ugy is jőn a gyári.. ;)
Amugy ehhez csak Magyarország térkép van igaz és a tőbbit hol lehet megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#7363) werszomjas


werszomjas
őstag

Most fizettem elő egy 100mb-os mobilnetre, aztán gondoltam kéne valami forgalom figyelő, ne lépjem túl.

Ti melyiket használjátok??
Ami jó, megbízható, pontosan mér, mindig, nem csak hébe-hóba.

Net Meter, NetCounter :F

üdv

(#7364) Valzor válasza madarasz92 (#7362) üzenetére


Valzor
aktív tag

Nagyon bejön a Spica, de addig nem akartam megvenni, amíg nem volt biztos az official 2.1 update. De így, hogy lesz, szerintem megveszem. Ennyi pénzért jobb okostelefon szerintem nincs

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#7365) r.zozo válasza Chimbee (#7357) üzenetére


r.zozo
tag

Tollal vagy egyeb ezkozzel mind1,egyiket se erzekeli ez 1kapacitiv kijelzo, csak a borod erzekeli kb semmi mast
Jah ha hozza szoksz keves lesz az eliras, mert eleg pontos,erzekeny.

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7366) madarasz92 válasza Valzor (#7364) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem is bejőn éppen ezért akarok én is venni előtte Omnia-m volt de meguntam.. :D

(#7367) darky4e


darky4e
tag

Kapacitív techológia az elektromos vezetőképességet használja ki!Ha jól tudom speciális stylussalk használható

Live long and prosper

(#7368) madarasz92 válasza darky4e (#7367) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen asszem ilyen stylust a speedshopnál lehet kapni ha jól emlékszem..

(#7369) Drachoo válasza darky4e (#7367) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ahogy mondod!

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7370) vendingo


vendingo
veterán

Vegyetek egy csomag virslit, azzal is működik, a tescoba mindig van akciós :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7371) darky4e válasza vendingo (#7370) üzenetére


darky4e
tag

És a plázán és árkádokon átgázolva írjatok vele smst :C ;]

Live long and prosper

(#7372) vendingo válasza darky4e (#7371) üzenetére


vendingo
veterán

Simán... viszek egy kiflit is mellé, és az sms írás végén elmajszolom.
Bio érintőceruza... greenpeace-es pólóba nem is feltűnő :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7373) attila10x válasza werszomjas (#7363) üzenetére


attila10x
csendes tag

A 3G Watchdog nálam remekül működik már hónapok óta.

(#7374) blueMerle válasza vendingo (#7370) üzenetére


blueMerle
veterán

Hehe...hehehe....beteg, perverz, háborodott elméjü férfi-usereknek mégcsak venniük sem kell virslit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7375) darky4e válasza blueMerle (#7374) üzenetére


darky4e
tag

Fúj?

Live long and prosper

(#7376) gps76 válasza madarasz92 (#7368) üzenetére


gps76
őstag

Nekem van egy,szifonhoz való stylus,de semmire nem jó,mert nem mindig reagál,úgy marad a ujjam.

(#7377) Piás válasza picur220 (#7351) üzenetére


Piás
tag

Feltettem a jd1 moddolt változatot, eddig az tünt fel hogy sokkal több a szabad belső memória +50mb de benne is van a nevében.

Valaki akinek jce+ lkmod 2.5.1 van légyszi nézze már meg mi a neve az időjárás+hírek widgetnek. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7378) eddie17


eddie17
addikt

Azon gondolkodtam, hogy ha kijön a gyári, biztos felteszik egy oldalra, és mi szépen feltesszük, akkor hol ugrik a gari? ;)
Na erre mondjatok valamit.

(#7379) Depression válasza r.zozo (#7365) üzenetére


Depression
veterán

Elék kicsi újjaim vannak, mégis állandóan melléütök.

De amit nem értek az az, hogy ha csak a bõrt érzékeli, akkor hogy működik fólián keresztül?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7380) ruskop válasza Piás (#7377) üzenetére


ruskop
senior tag

JD1 modolt verziót honnan szedted le? Csak mert én is letöltöttem de nálam a boot screen-nél megadta magát.

(#7381) petipetya válasza Piás (#7377) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugye? A többinél olyan 130MB, míg ennél 075MB volt a szabad memória a telepítés után.

"nincs rá lezsóidő"

(#7382) petipetya válasza Piás (#7350) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahogy tapasztaltad, ebben a JD1 mod-olt verzióban több a szabad belső memóriája telepítés után.

Igaz, hogy nincs benne a picasa szinkronizálás, a google news és a 3D galéria, de ezeket belinkelték, rá lehet telepíteni.

Nekem nagy előnynek számít az, hogy a sima samsung billentyűzetében van magyar nyelvű t9 is. Álló módban a hagyományos, míg fekvő módban a qwerty jön elő - ez utóbbit akkor használom, ha email címet, nevet vagy jelszót kell beírni egy weboldalra.

Ez a magyar t9 gyanús nekem, ha már ez is benne van, az csak jelent valamit.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7383) petipetya válasza ruskop (#7380) üzenetére


petipetya
nagyúr

Innen.

"nincs rá lezsóidő"

(#7384) Mcfery válasza Tesztelo.hu (#7328) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

"Nav4all" marketen fenn van, ingyenes.
Én ugyan letöltöttem, de még nem használtam.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7385) Mcfery válasza Mcfery (#7384) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Bocsi, félreolvastam az üzidet "7328", igy 7384 tárgytalan.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7386) szubrutin


szubrutin
aktív tag

hello,leírom még1x,aki nem olvas vissza,és mostanába akar spicát venni, alleeban lévő samsungboltban most 60ezer forint, csak igo nincs hozzá, viszont adnak 1másik samsungot E1100 (10ezer forint).

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7387) eddie17 válasza petipetya (#7382) üzenetére


eddie17
addikt

Na ennyit erről a moddolt cuccról. Kb 5ször flasheltem fel, és a betöltő képernyő után meg sem mozdul. Ha a gyári JD1-et rakom, az tökéletes. Elegem van, ennyire szeszélyes telefont+programot életemben nem láttam... :U

(#7388) petipetya válasza eddie17 (#7387) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztos, hogy a samdroidos linkben szereplő ops-el próbáltad?

"nincs rá lezsóidő"

(#7389) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok megen, :)

Tegnap éjszakáig tudtam várni. Feltettem a JD1+50-es FW-t. Nagyon elégedett vagyok a sebességével és eddig nagyon tetszik, bár még semmi nincs rajta.
Amint fel szeretnék menni a marketre, kéri, hogy jelentkezzek be a google fiókomba. És innentől kezdve végülis ez a profilom, névjegykártyákhoz meg mindenhez. El lehet ezt valahogy kerülni? Nem is értem, hogy ezt miért akarja.
A másik, hogy azt írták, hogy ez a helixlauncher-es verzió, de hol tudom állítani, mert nem találtam meg. Tehát, hogy hány darab screenem legyen például.
Ha tudtok segíteni, akkor várom a válaszaitokat, amit előre is köszönök.

Üdv: Katsu

(#7390) Mcfery válasza szubrutin (#7386) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Az EURONICS -an is ennyi most ápr.19-ig.NO IGO
Ott is van ajándék SamuE1100(a készlet erejéig(250db)
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7391) szubrutin válasza Mcfery (#7390) üzenetére


szubrutin
aktív tag

igen meg dunaplázában,és westendben, és camponában még,de mivel alleeban dolgozik a haverom,azt preferálom:D:D

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7392) petipetya válasza Katsu (#7389) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindenképpen be kell jelentkezned a google fiókodba, ha használni szeretnéd a market-t.

A helix launchert onnan ismered fel, hogy az alsó 4 ikon kisebb mint a többi, és szépen kitölti a rést.

7 db kezdőképernyő beállítása a helix-ben:
- nyomd be a home gombot
- kattints a kockára amivel előjön az alkalmazások ikonos listája
- menü gomb / configure / screen size - ezt feltornázhatod a maximum 7 db-ra

"nincs rá lezsóidő"

(#7393) petipetya


petipetya
nagyúr

A gépen a vlc-ben tudok online rádiót hallgatni. Ha birtokában vagyok a rádióadó linkjének, akkor a telón van valamilyen alkalmazás, amivel hallgathatom ugyanezt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7394) Piás válasza petipetya (#7382) üzenetére


Piás
tag

"Ahogy tapasztaltad, ebben a JD1 mod-olt verzióban több a szabad belső memóriája telepítés után."

Én úgy vettem észre hogy a systemtől pakolták át valahogy azt az 50megát ami ott üresen maradt. A systemnél most csak pár mega szabad hely van viszont megnőtt a /data/ memóriája.

busybox df -h parancsal a terminál szépen listázza a rendszernek kiosztott memóriákat.
A 6773 hsz. összehasonlitva a mostani memóriaadatokkal látszik hogy a system memóját vették el.

[ Szerkesztve ]

(#7395) attila10x válasza petipetya (#7393) üzenetére


attila10x
csendes tag

Ha az online rádió shoutcast-os, akkor az A Online Radio jó választás lehet.

(#7396) Katsu válasza petipetya (#7392) üzenetére


Katsu
aktív tag

Köszönöm a gyors választ,
A screen darabszámát megtaláltam, de lent nincsen az a 4db kis ikon, csak a menüt felhozó gomb. Pedig biztos, hogy helix fut. Azt is lehet valahogy confolni? Nekem kell az ikonokat odarakni?

Update: Megtaláltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#7397) Tonyo válasza blueMerle (#7374) üzenetére


Tonyo
őstag

Már akinek épp olyan kicsi :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#7398) Vagany válasza petipetya (#7393) üzenetére


Vagany
őstag

DroidLive Lite

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7399) devast válasza attila10x (#7395) üzenetére


devast
addikt

Esetleg a droidlive lite.
Ps: A cucc fejhallgató kimenete nem valami nagy eresztés, de azért veri ezt a soundmax-os szutykot ami itt a munkahelyemen a számítógépben van. Mindenesetre "komolyabb" zenehallgatásra nem nagyon ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#7400) DeadMeat válasza Piás (#7394) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ami eddig cache néven szerepelt (valahol írta 70mb környékén volt mindíg) vagy a tényleges memóriából vettek el.

Más:4.napja megy a telefon,és még mindíg 30%-on van,ugyan olyan használat mellett,mint eddig.... :Y Ki érti ezt?? :N

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.