Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) DeadMeat válasza madarasz92 (#8699) üzenetére


DeadMeat
veterán

Market pl?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8702) madarasz92 válasza DeadMeat (#8701) üzenetére


madarasz92
őstag

Ahha..
A Pc-s dolgot te se tudod esetleg?

(#8703) zistvan


zistvan
tag

Sziasztok.

Tudom alap kérdés de hogy kell saját mp3-at csengőhangnak beállítani?

Köszi.

(#8704) DeadMeat válasza madarasz92 (#8702) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nemtudom,nekem megy ugy is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8705) DeadMeat válasza zistvan (#8703) üzenetére


DeadMeat
veterán

Rings extended (marketen fent van)
Vagy elindítod a zenelejátszóban,és ott menü gomb,beállít mint....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8706) ruskop válasza DeadMeat (#8700) üzenetére


ruskop
senior tag

Lehet, hogy az de a Marketen nem találom.

(#8707) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Én is feltettem a JD1-et. Kezdek besz@rni, ugyanis a Samsung feliratnál nem jut tovább. :W
??? Segítsetek légyszi.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8708) DeadMeat válasza ruskop (#8706) üzenetére


DeadMeat
veterán

AZt nem is fogod,valamelyik másik telefonról lett átportolva.Az ujabb modokban már nincs benne.Ha nagyon fontos szedd ki egyből. :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8709) zistvan válasza DeadMeat (#8705) üzenetére


zistvan
tag

Köszi, de sajnos "Rings extended" néven a marketen nem találom...

Valamint az mp3at az sd cardról a telefon memóriájába hogy tudom felmásolni?
mert a belső zene lejátszó szerintem ezért nem engedi set as ringtones.... beállítani...

Köszi

(#8710) ruskop válasza DeadMeat (#8708) üzenetére


ruskop
senior tag

Na és azt, hogyan szedjem ki?
Ja és amikor a Marketen vagyok akkor a már telepített progiknál felajánlja, hogy updatelni lehet némelyiket. Ha updatelem akkor is ingyenesek maradnak?

[ Szerkesztve ]

(#8711) DeadMeat válasza zistvan (#8709) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pedig az a neve.
Sehogyan nem tudod átmásolni,de minek is?Jól van az sd-n.Így is kevés néha a hely a telcsin.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8712) trobi28 válasza sz.zs. (#8707) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem sem ment fel elsöre.Tegyél fel elötte egy másik romot és utána probáld meg ismét.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8713) sz.zs. válasza trobi28 (#8712) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Az normális hogy amikor flash közben rebootol , utána a telefon ikon mellett egy felkiáltó jel van egy 3szögben a spica kijelzőjén?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8714) BloodRay válasza sz.zs. (#8713) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem normális, mert nem tud SIM híján hálózatra kapcsolódni. Én jobban csodálkoznék ha menne neki. :)

Mellesleg nekem mióta fent van JD1, a youtube a HQ videóknál akadozik, a hang el van csúszva. :( Hiába a wifi ki-be, nem segít. Nincs valakinek valami tippje.
1.5 alatt nálam gyönyörűen ment a youtube, még lassú netnél sem volt egy röccenés sem.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8715) trobi28 válasza BloodRay (#8714) üzenetére


trobi28
addikt

Érdekes,nálam ez pont forditva van.Most 2.1-el gyönyörüen visz mindent.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8716) trobi28 válasza sz.zs. (#8713) üzenetére


trobi28
addikt

Nem ment fel a rom rendesen azért irja azt,tegyél fel egy másikat.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8717) BloodRay válasza trobi28 (#8715) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is ilyeneket olvastam eddig, de ez az új youtube kliens nálam az istennek sem akar szépen futni, nem tudom miért... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8718) MartOOn


MartOOn
addikt

valaki találkozott már 1,5 alatt olyan problémával, hogy amikor lezárom a telcsit oldalsó gombbal, akkor nem egyből inaktiválja a kijelzőt. és igy rengetegszer előfordul hogy gombnyomásra lezár majd megmarkol és teszem zsebre de közben érzek egy rezzenést... a rezgőmocitól... amit eddig nem tudtam hova rakni. majd amikor veszem elő a telcsit oldalsó gomb megnyom, képernyőzár ábra berajzol majd azt veszem észre hogy valamelyik ikonom vagy widgetem "ki van jelölve" áthelyezésre, magyarul ha egy üres részre érentem az újam azonnal átrakja oda mondjuk az IGO ikonját... vagy bjútiful widzsetet... vagy egyszerűen a widget kihelyező menü jön elő... hihetetlen.

az lehet sztem, hogy hiába zárom le a gombbal a telót még pár mp-ig "él" a kijelző és ahogy teszem el kavirnyálok ott a progik közt vagy widgetet helyezek át.
Van erre valami megoldás? valaki tapasztalt már ilyet? bocs ha hosszú lett...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8719) Tonyo válasza MartOOn (#8718) üzenetére


Tonyo
őstag

Nekem ugyan ilyen gondom volt, ha visszaolvasol megtalálod. Én úgy oldottam meg hogy nem használom a Panda home-ot, az alap 1.5 ben ha kijelölsz egy widgetet, rezeg, "kiemeli" de utána visszaugrik az eredeti helyére. Most Open Home van fent és ott is visszaugrik a helyére, így nem annyira zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#8720) MartOOn válasza Tonyo (#8719) üzenetére


MartOOn
addikt

alap Home-om van. semmi extra, nem tetszenek és lassítják a cuccot sztem. ja, rezzen egyet és simán áthelyezi máshova ha épp olyan helyre érek a kijelzőn kinyitás után... az hogy vigyázok az nekem nem megoldás... nekem valami olyan kell ami megoldja a problémát. ilyet tud valaki?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8721) trobi28 válasza MartOOn (#8720) üzenetére


trobi28
addikt

Az 1.5-re nem megy fel a Helix?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8722) MartOOn válasza trobi28 (#8721) üzenetére


MartOOn
addikt

i dont know... wtf helix?
:N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8723) trobi28 válasza MartOOn (#8722) üzenetére


trobi28
addikt

HelixLauncher, home felület,Market :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8724) Tonyo válasza MartOOn (#8720) üzenetére


Tonyo
őstag

Alap esetben kinyitás után sehova nem tudod már helyezni mivel ha ányomsz hosszan , rezzen és nem helyezed át sehova visszaugrik a helyére. Valamit felrakhattál amitől rányomsz , rezzen, "kiugrik" de nem megy vissza a helyére, hanem kinyitás utána akárhova huzgálod.

(#8725) csabooooo válasza trobi28 (#8721) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Nem. Minimum 2.0 kell hozzá.

(#8726) sz.zs. válasza BloodRay (#8714) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Erre az ikonra gondoltam.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8727) MartOOn válasza trobi28 (#8723) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem nem találja a Market! osztmámivan?

ja hogy 1,5-re nem megy... aztajó...khmmm.... érik a frissítés... esküszöm 7végén felhányom rá a 2,1-et ez az 1,5 valami ... no, hagyjuk... písz van meg rilex...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8728) BloodRay válasza sz.zs. (#8726) üzenetére


BloodRay
veterán

Hajjajj, ilyet sem láttam még. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8729) sz.zs. válasza sz.zs. (#8726) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Huhhh... Minden OK. :C Felmászott a JD1. Csak hogy a többiek is okuljanak belőle.
az volt a baj hogy az odin és a frissítéshez szükséges fájlok nem egy mappában voltak. :K

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8730) BloodRay válasza sz.zs. (#8729) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem sem voltak egy mappában, annak ehhez semmi köze szerintem. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8731) sz.zs. válasza BloodRay (#8730) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Lehet. De így minden ok.Az ébresztő itt már működik rendesen?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8732) BloodRay válasza sz.zs. (#8731) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem azzal 1.5 alatt sem volt gondom sosem.
Ignore listára kell állítani task killerben. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8733) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen készüléket.Első tapasztalatok alapján bejövős (na meg vásárlás előtt ezt a topikot is gyakran olvastam). Azonban felmerült bennem egy-két kérdés. Van ami csak érdeklődés szinten érdekel és van ami viszont már komoly problémára kíván reflektálni.

A telefon teljesen alap, gyári 1.5-el van ellátva.

(Lehet, hogy nem minden kifejezést úgy mondok, mint a magyarra fordított Androidban van, nekem az első dolgom volt a "Hívja a XY" után átállítani angolra a nyelvet).

Kezdem inkább a problémával: A telefon folyton megakad a szinkronizációnál. Névjegyeket sem szinkronizál, azt írja, hogy jelenleg nem lehet szinkronizálni, a készülék hamarosan megpróbálja újra, Gmail-t sem tudja, folyton csak azt írja, hogy a szinkronizálás folyamatban, a levelek hamarosan megjelennek, de 20 perc "gondolkozás" után is ugyan ezen a képernyőn áll. A Google Naptárat sem szinkronizálja... lényegében elmondható, hogy az égvilágon semmit sem szinkronizál.

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ha egy alkalmazás (a beépített böngészőn kívül) kér internet hozzáférést az hibaüzenettel leáll. Például a Marketre fel tudok menni, de amint letöltenék valamit azt írja, hogy a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el, próbáljam meg később. Ugyan ez igaz a beépített Facebook kliensre is... belépnék, erre kiírja, hogy nem érhető el internet kapcsolat. Közben megy a Wi-Fi és a beépített böngészőből már be tudok lépni Facebook-ra.

További kérdések: A térerő tényleg ennyire ugrál fel-le vagy az enyém csinálja csak? Az egyik percben alacsony térerőt mutat a következőben maximálisat. A Wi-Fi vevő pedig elég gyengusnak tűnik. Itthon egy elég jó routerem van, a notim még 2 falon keresztül, 20-30 méterről is maximális jelerősséget mutat, a Spica pedig még 1 falon keresztül is alacsonyat jelez. Maximális jelerősség is csak akkor van mikor egy helységben vagyok a routerrel... tudom ez utóbbi nem kérdés, de felvetésnek jó, mármint, hogy másnál is ilyen-e?

Igazából a szinkronizációs és netes probléma lenne a legfontosabb, hiszen pont ez a lelke a telefonnak, nélküle nem ér többet, mint a 4 éves átlagos SonyEricssonom... :(

(#8734) Piás válasza sz.zs. (#8726) üzenetére


Piás
tag

Nem ment fel rendesem a firmware próbáld újra vagy tégy fel egy másikat, nekem is volt a jd1-el ilyen.

Bocsi nem volt frissitve az oldal de látom már megoldódott :DD

[ Szerkesztve ]

(#8735) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Azt nekem is csinálja, amit MartOOn-nak, eleinte tényleg idegesítő volt, de már úgy rakom a zsebembe, hogy nem érek közvetlenül a lezárás után a képernyőhöz, aztán így nem csinálja.

(#8736) trobi28 válasza Tomekk. (#8735) üzenetére


trobi28
addikt

Még szererncs hogy 2,1 nél nincs már ilyen gond :C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8737) madarasz92


madarasz92
őstag

Még mindig nem tudok a pc-ről netet rávarázsolni.. :W
És az mivel vissza állitottam eredeti állapotába a cuccot igy a gyári IGO-t is vissza kell telepiteni azt meg hogy lehet? :W

(#8738) pChriss


pChriss
tag

kivan mar a ..... ezzel az uj moddal, sehogy nem akar felcsuszni.
Varunk egy ujat vagy majd valami lesz :DD

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#8739) trobi28 válasza madarasz92 (#8737) üzenetére


trobi28
addikt

2 lehetőséged van:
1:w i f i
2:Ha már egyszer felraktad akkor a memória kártyán ott kell lennie a dowonload mappába annak amit akkor letöltöttél

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8740) petipetya válasza sz.zs. (#8729) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C Még anno az őskorban mondta ezt itt valaki nekem, azóta ha frissítek, akkor előtte szépen megcsinálom az odin mappát, amelybe a driverektől kezdve az új rom-ig bezárólag mindent beleteszek. Igaz, hogy így több helyen van meg ugyanaz, de legalább nem kell gondolkodni frissítés közben.

"nincs rá lezsóidő"

(#8741) ruskop


ruskop
senior tag

3d gallery képnézegető nincs meg valakinek? Marketen néztem, ott nincs.

(#8742) petipetya válasza ruskop (#8741) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt megtalálod.

"nincs rá lezsóidő"

(#8743) HOZE1 válasza Stauffenberg (#8733) üzenetére


HOZE1
tag

Sztem vidd vissza gariba.
Nekem is 1.5 van még, de sosem csinált ilyent.
Nekem még hátul a garázsban is műxik a wifi.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#8744) Drachoo válasza sz.zs. (#8731) üzenetére


Drachoo
senior tag

1.5 alatt is működik rendesen csak nem kell agyonverni egy taskillerrel. :D

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8745) adamfriday válasza Stauffenberg (#8733) üzenetére


adamfriday
senior tag

Szia!
A beállítások/adatszinkronizálás menüben az adatkapcsolat háttérben ki van pipálva?

(#8746) adamfriday válasza MartOOn (#8718) üzenetére


adamfriday
senior tag

Rakj fel képernyő lezáró progit. Én a Lockbot pro-t használom, teljesen jó.

(#8747) antalze


antalze
tag

Sziasztok! Feladom a Handcent SMS magyarítását. Vagyis még elkezdeni sem tudtam, mert a fejlesztő(k) nem állnak velem szóba. Nem válaszolnak a leveleimre. Valaki más esetleg megpróbálná? :)

(#8748) Tonyo válasza adamfriday (#8746) üzenetére


Tonyo
őstag

Nekem az összes ilyen lezáró progi eléggé rapszódikusan működik 1.5 -ön.

(#8749) pChriss


pChriss
tag

csak megoldottam ezt az uj modot :))
a jd1 + 50mb volt a baja, kihagytam a sorbol es lam mukodik. Igaz par dolog nem tetszik az uj modban, pl az alap home screen meg h a menu nem fordul, csak ha belepek valahova...
a helix.et h tudom visszavarazsolni ? gondolom az megoldana a forditasi problemamat is.

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#8750) ló úr válasza ravebp (#8023) üzenetére


ló úr
őstag

Samu 2 év gar T-nél,és van hozzá navigációs rendszer is ingen szal miről is beszélünk?? A Nokia recseg ropog,meg szerintem egy sz*rkupac,de ez meg az én véleményem :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.