Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Jinxx válasza Tosee (#8521) üzenetére


Jinxx
senior tag

Hali!
Na, ez nem is rossz, hétvégén kipróbálom, most nem jutottam vele sokra, de kifejezetten jónak tűnik. Remélem nálam is működni fog. Kössz!

(#8552) Kakumix válasza MartOOn (#8535) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nekem minden link müködik KaoszTom leírásában, bár a creator-hoz tényleg kellett plusz egy kattintás. De megtettem helyetted link :)

Legyen szép napod!

(#8553) trobi28 válasza MartOOn (#8546) üzenetére


trobi28
addikt

PÜ akart lenni :))

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8554) HOZE1


HOZE1
tag

Lehet, hogy azért nem jön a 2.1, mert erre várunk/várnak?

http://mobilarena.hu/hir/android_2_2_szoftverek_frissitese_a_hatterben.html

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#8555) kali válasza germinator66 (#8549) üzenetére


kali
legenda

nem, az egyáltalán nem normális! nekem itthon rejtett ssid mellett, wpa2-psk - aes titkosítással van beállítva a router, és a párom telcsije néhány másodperc alatt csatlakozik rá! az ssid nálad tartalmaz esetleg ékezetes karaktert?

(#8556) MartOOn válasza Kakumix (#8552) üzenetére


MartOOn
addikt

köszi!!!! na ezért nem állok neki 2.1 re frissíteni a telómon , mert egy linket se találok meg egy alap oldalon... :N :DD :))

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8557) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Maverick szanaszét veri a Trekbudy-t, megy offline módban is a googlemaps, openmaps, kezelhetőségre sokkal jobb. Csak sajna a Mobile Atlas nem tudja a turistautak.hu térképeket kiexportálni a Maverick-nek.
Találtam két embert is aki csinált már konvertert a trekbudy-s turistaukat.hu térképről a Maverick számára, de megszerezni még nem sikerült ezeket. (az egyik bandroid blogja)

(#8558) 8zabi válasza germinator66 (#8549) üzenetére


8zabi
őstag

nálam sem működik rejtett ssid-vel, de ezzel a programmal ezt is be lehet kapcsolni

(#8559) tomi_mod válasza tomi_mod (#8244) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Nah beleástam magam. Tényleg a task killer volt a ludas -még1x kösz Skynet-, bontott mindent ahogy zártam a képernyőt. Leszedtem de az öröm így sem nagy...
A gps vevő kicsit gyengus. Dombtetőről indultam, fogott holdakat, ok minden felvétel indul... nem is néztem rá menet közben, gondoltam minek. Tudtam, hogy lesz egy két necces rész ahol valószínű szakad a kapcsolat és azt kihagyja, de mivel utólag szerkeszthető/kiegészíthető az útvonal nem aggódtam.
Nah lényeg a lényeg, hogy 1:15 perc tekerés alatt durván az első 200 métert felvette a többi kuka.
Lehet az volt a baj, hogy a hátitáskámba tettem a telót nemtudom, az biztos, hogy lassan tekertem, max 7km/h -egykerekűm van :) és indulásnál legalább fél órág nyílt terepen mentem.

Kocsiban amúgy pöpec, a szokásos középkonzol fölé ablakbakirakva, pontosan navigál.

[ Szerkesztve ]

(#8560) feri1014 válasza HOZE1 (#8554) üzenetére


feri1014
senior tag

Úristen mit indítottam el :DDD ne várd a 2.2-t májusban jelenti be a google. Ha lesz spicara is szvsz az már idén nem érkezik meg.

(#8561) Nikk válasza feri1014 (#8560) üzenetére


Nikk
senior tag

Najah... Először jó lenne már látni valamit az official magyar 2.1-ből...

Kíváncsi vagyok, hogy mit variálnak még vele ennyi ideig...

DIGIC

(#8562) zistvan


zistvan
tag

Sziasztok.

Feltettem ezt a New PC Studio "csodát".....

Win xp-re, simán fel is ment minden fasza. Majd telefon összedug a géppel, felismerte hogy Samsung Android.... telepítgetett 5 percig aztén minden ok. PC Studio indít, de egyik com porton sehogy sem sikerül azt elérnem hogy lássa a telefont a software.

Lehet hogy már volt a fórumon.....de, aki szívott már ezzel tudna tanácsokat adni hogy lehet azt megcsinálni hogy lássa a telefont???
Mert ha 1x még az életbe kiadná a samsung a 2.1et, hiába jön ki de fel se tudom majd tenni.

Köszönöm!

(#8563) adamfriday válasza zistvan (#8562) üzenetére


adamfriday
senior tag

Beállítások/alkalmazások/fejlesztés USB hibakeresés pipa be
Beállítások/telefon névjegye/további beállítások Csak háttértár pipa ki

(#8564) zistvan válasza adamfriday (#8563) üzenetére


zistvan
tag

Király és tényleg működik!!!
Elég volt az az alsót csak bepipálni.

Köszi!!!

(#8565) #hpq válasza adamfriday (#8563) üzenetére


#hpq
aktív tag

Ez a megoldás amúgy Samsung Kies-el is működik? Nekem a PC Studio nincs fent mert még másik winre (win7) raktam fel és annyi hibát írt ki telepítéskor mint az állat :D

// -

(#8566) adamfriday válasza #hpq (#8565) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nem tudom, a Kies csak 2.1-től műxik, nekem még 1.5 van. Win 7 van nekem is, de működik. :)

(#8567) r.zozo válasza #hpq (#8565) üzenetére


r.zozo
tag

hali a new pcstudio csak arra való hogy ha kijön a 2.1 hivatalossan akkor tudd frissiteni
a kies az meg arra hogy kezelje a telód ha már rajta van a 2.1

elvielg igy van nem tudom mert még nekem sincs 2.1 a telón
+valamikor volt hgosy valaki talált olyan pcstudiot ami már a névjegyeket is kezelte, de ezt igy hirtelen nem tudom tutira

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#8568) steveke77


steveke77
csendes tag

Új Leshak Mod
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8569) trobi28


trobi28
addikt

Olyan kérdésem lenne hogy olvastam a Google Maps-rol hogy müxik benne Earth,de nekem az a funkcio nincs rajta pedig a legfrissebb van fent.Mit kell pluszba felrakni hogy menjen?
Köszönöm.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8570) Karma válasza trobi28 (#8569) üzenetére


Karma
félisten

Bolondságot olvastál. Az Earth egy különálló alkalmazás, ami csak WVGA kijelzőjű, új hardveres telefonokon (konkrétan Nexus, Milestone) fut, Spicán nem elvileg. Semmi köze a Mapshez.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8571) trobi28 válasza Karma (#8570) üzenetére


trobi28
addikt

[itt] pedig azt irja.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8572) HOZE1 válasza trobi28 (#8571) üzenetére


HOZE1
tag

Igen, de leginkább PC-n műxik. Nem hiszem, hogy mobilon is működne. De itt rákatt a 3d-s nézetre és ott lesz egyből:
http://maps.google.com/

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#8573) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok egy jó sms kezelő programot, mert a gyáritól kikészülök :(

(#8574) germinator66 válasza 8zabi (#8558) üzenetére


germinator66
aktív tag

Köszi!

(#8575) germinator66 válasza kali (#8555) üzenetére


germinator66
aktív tag

Ez érdekes. Amúgy nincs ékezet.

(#8576) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Meg van a Spica-m honnan tudok rá leszedni programokat?
Iletve miért nem tudom telepiteni a Pc-re a Samsung Pc studio-t?
:R

(#8577) Drachoo válasza trobi28 (#8571) üzenetére


Drachoo
senior tag

Igen de nem a mobil változatról írnak... :U

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8578) petipetya válasza t-bali3 (#8573) üzenetére


petipetya
nagyúr

A handcent sms-t ajánlom. Ezen a néven megtalálod a marketben.

"nincs rá lezsóidő"

(#8579) petipetya válasza madarasz92 (#8576) üzenetére


petipetya
nagyúr

A telefonodon a market nevű alkalmazásban. Csak azután tudod használni, miután a szinkronizálás menüben beállítottad a google accountodat.

"nincs rá lezsóidő"

(#8580) sz.zs. válasza kali (#8555) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Nekem van olyan problémám hogy nem tudok csatlakozni ékezetes karaktert tartalmazó hálózatra. Tudsz rá esetleg megoldást?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#8581) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
A kamerája által készitett képeket hogyan tudnék gépre felmásolni/küldeni?

(#8582) Skynet258 válasza laci06 (#8581) üzenetére


Skynet258
veterán

AZ összes kép ott van az SD kártyán, az Images mappában.

https://geekpulse.hu

(#8583) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!

Felraktam ma én is a 2.1-et. :) Név szerint a JD1 került a Spicára.
Minden gond nélkül felment elsőre.
Működik, de lenne pár kérdésem amik nagyon bosszantanak és sehol nem találom rájuk a megoldást:
- ha hosszan nyomvatartam a kijelzőt egy ponton és előjön az előugró menü rezeg a készülék, ezt hogy lehetne megszüntetni? Ugyan ez a helyzet tárcsázáskor is. :(
-Az alsó fix ikonsorban tudom változtatni az ikonos sorrendjét, de pl kitörölni közülük nem megy(a gyári böngetőt szeretném elküldeni pihenni...).
-Felraktam a beautiful widgetet amit imádok, de nem tudom a megszokott helyére rakni legfelülre, mert nem engedi a készülék. Oda ahol a kis pontocskák vannak amik a kezdőképernyők számát jelzik...(ezek nem is kellenének...)
Úgy elsőre kb ezek amikben örülnék ha valaki tudna segíteni. :B

Üdv és köszönöm: BloodRay

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8584) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
És hogy lehet egész képernyős hátteret betenni?
:R

(#8585) MartOOn válasza madarasz92 (#8584) üzenetére


MartOOn
addikt

kis telhetetlen...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8586) ruskop


ruskop
senior tag

Nem tudja valaki véletlenül mi annak a képnézegetőnek a neve ami az lkmod 2.4.1-ben is benne van? Vagy lehet, hogy nem abban hanem alapból a firmwareben de a fényképpel teli mappákat ilyen effektekkel jeleníti meg aztán ha kiválasztod a mappát akkor a képek úgy dölnek benne ahogy a telót fordítod, stb.stb.

(#8587) pChriss


pChriss
tag

Ezt az uj Leshak Mod.ot h kell felpakolni normalisan? "any zip on sd" utan failed.el kilepked...
Neztem az ottani forumot, elorebb nem jutottam az original rom.al sem.

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#8588) resch13


resch13
tag

Sziasztok!
Számomra nagy örömmel bejelentem, hogy átolvastam az EGÉSZ fórumot!!!
Tudom, hogy teljesen ismeretlen vagyok, de nekem olyan, mintha az ittlévők többségét már ismerném, úgyhogy leírok egy kis összefoglalót...
Amit nem értek... Rengeteg az olyan kérdés, amit már 1000szer megválaszoltak. (Újdonságot nem mondtam) Amit nem értek az az, hogy hogy lehet még olyan ember, aki anélkül vesz telefont, főleg ha ki is írják, hogy Android op rendszer, ami sokaknak újdonság, hogy kipróbálná, utánnaolvasna?! Főleg, hogy azért még mindig egy fél-3/4 havi minimálbér az ára!
Ha valaki veszi a fáradságot és végigolvassa a teszteket, már okosabb lesz! Sőt, kevés szabadidőm van, de 9 nap alatt átrágtam magam ezen a fórumon is... És szinte minden kérdésemre találtam választ, olyanokra is, amiket nem is tudtam, hogy fel akarom tenni.
Egy dolog nem világos, de lehet, ehhez is csak az kell, hogy Skynet fórumát is átolvassam... A frissítés, azon belül is az, hogy melyik FW, melyik után jön, melyik a legfrissebb, melyik miért jó, stb.
És mi értelme volt elolvasni mindent? Mert így már jobban el tudom dönteni, ez a "telefon" kell-e nekem... Sokáig azt hittem, hogy igen, de már meginogtam... Nagyon tetszik, hiba ide, vagy oda! De nekem csak az a fontos, hogy néha fel tudjak ugorni a netre olvasni, e-mail-ezni, MSN-ezni, legyen GPS és tudjak zenét hallgatni... Nem használom ki a Google szolgáltatásait (naptár, stb.)... Tehát ez a telefon mindent tud, amit én elvárok, de sokkal többet is. Ez az, amire nem biztos, hogy szükségem van...
És miért is írtam ezt le? Mert felesleges feltenni a pro és kontra kérdéseket! Mindenki tudja, mit vár el egy (okos)telefontól. Nézze meg a termékleírásokat és szűkitse le a kört, majd olvasson utánnuk! Az itt leírt pro és kontrák sem érnek túl sokat! De olvasni, hogy x és y miket tudott vele megtenni, hogy kinek milyen bosszuságot okozott (nem összefoglalva 2 sorban) teljesen más.
Bocsánat, hogy ilyen hosszan fejtegettem véleményem, de nagyon jól esett! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8589) bandrew válasza BloodRay (#8583) üzenetére


bandrew
tag

ez a helypazarlás a pantheon sajátossága. tedd fel a helix-t ha fix 4 ikonos home screen-t akarsz. szvsz kenterbe veri a samu próbálkozását (ha vissza olvasol (kb 1-2 ezer bejegyzéssel ezelőtt :) mindenki sírva szidta ezt a csodát) helix ingyenes (fent van a marketen)

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8590) Skynet258 válasza resch13 (#8588) üzenetére


Skynet258
veterán

Na végre valaki, aki képes volt olvasni - és látjátok, kedves újonnan idecsöppent, ezredszerre is ugyanazt a kérdést feltevő fórumtársak - bizony olvasni hasznos dolog. Sokszor hasznosabb, mint olyan kérdéseket feltenni, amire igazából magatoknak kell válaszolni. ;)

https://geekpulse.hu

(#8591) BloodRay válasza bandrew (#8589) üzenetére


BloodRay
veterán

Lehet meg is nézem mindjárt, mert már kellőképpen felidegesített ez a pantheon... :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8592) gps76


gps76
őstag

Arra nem igazán találtam egyértelmű választ:
ha most a jd1 alap rom vant fent,az lkmod 2.0.2-vel,és az új lkmodot akarom feltenni mit kell pontosan csinálnom? Elölről az egészet,vagy elég csak a mod-ot?
a recovery mod-ot hogyan kell elővarázsolni?

(#8593) BloodRay válasza BloodRay (#8583) üzenetére


BloodRay
veterán

Valaki ezekre megoldást esetleg? :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8594) bandrew válasza BloodRay (#8593) üzenetére


bandrew
tag

a rezgésre, valahol a beállításokban (nem tudom melyik menüpontban van (system nem pantheon) haptic feadback vagy valami nagyon hasonló azt kapcsold ki és akkor nem fog rezegni a képernyő érintésre

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8595) BloodRay válasza bandrew (#8594) üzenetére


BloodRay
veterán

Felraktam a helixet, ezerszer jobbnak tűnik eddig a pantheon-nál. :R
Pantheon-t el lehet távolítani, hogy ne legyen magának a rendszernek semmi "baja"? :B
Csak azért kérdem, mert most minden frankó, jóval gyorsabb is a rendszer mint pantheon alatt, de kevés a szabad memória(44MB a programok telepítésére szabadon álló, pedig nincsenek fent vackok, csak a "létszükségletek", plusz igo). :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8596) pdaghost válasza BloodRay (#8595) üzenetére


pdaghost
tag

Hát Pantheon letörlésével nem sokat nyersz, mert maga az apk-ja 0.3 MB
Nem tudom neked mi a légszükséglet, de nekem a JD1 van fent leszedtem minden szart ami nekem nincs szükségem és így 85 MB szabad memória van ( ja és iGO fent van )

[ Szerkesztve ]

(#8597) pdaghost válasza resch13 (#8588) üzenetére


pdaghost
tag

Szia!

Először is gratula, hogy vetted a fáradságot és olvastál.
Arra a kérdésre adnám meg a választ ami arra vonatkozik hogy melyik fw jön melyik után.
Itt utána tudsz nézni.

(#8598) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Elcserélném LG Arenám/kifogástalan állapotba,gyári tartozékokkal/ egy hasonló állapotban lévő Galaxy Spica-ra..
Pü-t írjatok..akit érdekelne.

(#8599) BloodRay válasza pdaghost (#8596) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, ezt olvastam, hogy a pantheon apk-ja egész kicsi. Csak azért nem értem, mert helix felrakása előtt volt vagy 70MB-om. Ezt felraktam és lett 44. :(
Semmiképp nem szeretnék megválni a helixtől, mert nagyon jónak tűnik, de valamit takarítani kellene.
Te hogy szedtél le mindent, hogy ennyi helyed lett? :) Mert az alkalmazások kezelése résznél csak azt a pár programot(kicsik) találtam amiket én raktam fel. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8600) pdaghost válasza BloodRay (#8599) üzenetére


pdaghost
tag

Hát én root joggal és root explorerrel estem neki a system/app könyvtárnak. Ilyeneket szedtem le mint, wifi icon, voice search, tts service, switchers, stk, picoTts, myspace, myfiles, maps, layar304, facebook, divxRegCode, BluetoothIcon. Ezek egyikét sem használom, widgetből is csak a naptár és a task killer fut, semmi más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.