Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Kyller


Kyller
senior tag

Kezd lekarmolni az ideg :W Néha olyat csinál a telo, hogy a menü gomb egyszerűen nem működik, sehol...Egy újraindítás segít rajta, de akkor is. Egy okostelónál ilyen azért ne forduljon már elő!! Remélem a 2.1 ezen is segíteni fog... :F

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#7052) antalze válasza Kyller (#7051) üzenetére


antalze
tag

nézd meg a taskiller programot (ha fent van), s azon belűl az ignore listát. Nekem bent volt a LockBot pro, s nem müködött a hívásgomb, meg a értesítések menü.

(#7053) Kyller válasza antalze (#7052) üzenetére


Kyller
senior tag

Csak az ébresztőóra és a quick settings van bennt az ignore-ba. Néha csak úgy rájön, hogy neki most szabadnapja van, és nem dolgozik...Idegesítő, pl. ha gyorsan új kontaktot akarsz betenni, akkor meg vagy lőve... :((

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#7054) BloodRay válasza EczkE (#7015) üzenetére


BloodRay
veterán

Marketes dologhoz -> Beállítások/Adatszinkronizálás/Adatkapcsolat a háttérben legyen bekapcsolva, ez lehet probléma.
DivX-et nem kell regisztrálni, alapból működik. A DivX VOD pedig csak egy szolgáltatás amivel lehetne fizetős filmeket venni, de még nem működik. :)

Olyan nekem is volt, hogy a menügomb nem működött. Kikapcs, bekapcs tényleg segített, de bosszantó volt. Mióta az ES File Explorer task manager-ét használom és lövöm ki a használaton kívüli programokat időnként, érdekes módon nem jött elő a probléma(1-2 hete).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7055) ravebp


ravebp
senior tag

a gmail appban ha több accountod van ott nem lehet combined view-t állítani?

Rave

(#7056) 8nemesis8 válasza EczkE (#7011) üzenetére


8nemesis8
veterán

A regisztráció nem nehéz. Kapsz egy kódot a telefonból amit meg kell adnod a PCre felrakott divx szoftvernek, ez alapján kapsz egy videót amit el kell indítani a Spicán.

De asszem enélkül is filmezhetsz.

mod.:Nah látom, írtak előttem is csak nem frissítettem...

[ Szerkesztve ]

(#7057) csdm


csdm
senior tag

erre valaki valamit?

(#7058) ravebp válasza csdm (#7057) üzenetére


ravebp
senior tag

én nem tudok rróla h lenne sms korlát...

Rave

(#7059) petipetya válasza ravebp (#7055) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogy ömlesztve legyenek a bejövő üzenetek?

A netes felületen az 1. fiókban a beállítások / fiókok és importálás részben beállítod azt, hogy a 2. fiókot is ebbe töltse le, és pipát teszel a "válasz arról a címről, amelyre az üzenet érkezett" részhez.

"nincs rá lezsóidő"

(#7060) Petyu1


Petyu1
csendes tag

Üdv mindenkinek! A mai napon Spica tulaj lettem és örülök hogy tanulhatok tőletek.:DD

(#7061) ravebp válasza petipetya (#7059) üzenetére


ravebp
senior tag

köszönöm.
Lassan újra lesz telóm, de az unroot nem nagyon ment...
Hiába raktam vissza 1.5-öt bootal phoneal mindennel újraraktam jcf, és kernelbe még mindig root

Rave

(#7062) ravebp


ravebp
senior tag

Megnéztem, sajna a gmail nem enged más gmail fiókból importálni :(

Rave

(#7063) EczkE válasza 8nemesis8 (#7056) üzenetére


EczkE
addikt

Milyen divx szoft? :F
Amúgy enélkül is ment, de ha már van ilyen reg gondoltam megpróbálom. De a neten nem sikerült.

Asszem mindenféleképpen!

(#7064) Shkiz0 válasza pdaghost (#6925) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Azóta esetleg van már tapasztalatod?
Ma felraknám én is ha minden rendben van vele.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7065) antalze válasza ravebp (#7062) üzenetére


antalze
tag

Szia! Talán a Levelek ellenőrzése POP3 segítségével: résznél kell beállítani.
És nézd át a POP/IMAP fülecskét. Valszeg engedélyezni kell a POP protokollt. Ezek csak tippek, nem próbálam még :)

[ Szerkesztve ]

(#7066) petipetya válasza ravebp (#7062) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem simán enged másik gmail fiókból importálni. A beállításokkal lesz a gond.

"nincs rá lezsóidő"

(#7067) ruskop válasza Shkiz0 (#7064) üzenetére


ruskop
senior tag

Én feltettem az új fw-t és tényleg több minden van már lefordítva. Nem lassú de van nála gyorsabb is már. Viszont az lkmod 2.5.1-el meg behal.

(#7068) petipetya válasza antalze (#7065) üzenetére


petipetya
nagyúr

:K

"nincs rá lezsóidő"

(#7069) bandrew válasza csdm (#7057) üzenetére


bandrew
tag

szerintem ott valami más gond lesz. ugyanis tudtommal a belső memória beteléséig tud sms-t vagy bármit tárolni.

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7070) 8nemesis8 válasza EczkE (#7063) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nekem simán telefonon indítva az alkalmazást kiadott egy kódot és egy honlapot ahol el lehet kezdeni a regisztrációt.
Ott találtam a leírást és ott volt a link a szoftver letöltéséhez.

(#7071) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Létezik már a Spicához gyári autós töltő? Voltam fent a honlapon, de ott nem találtam ilyesmit. Illetve autós tartót is keresek. Már megnéztem pár képet, de szeretnék kimondottan Spicához egyet, ha létezik.
Előre is köszi a válaszokat.

Üdv: Katsu

(#7072) sz.zs. válasza Katsu (#7071) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Úgy tudom kimondottan készülékspecifikus tartót itthon még nem lehet kapni, esetleg külföldről rendelni. autós töltőt meg én pl. motoroláét használom.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7073) sz.zs. válasza sz.zs. (#7072) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Tévedtem.
[link]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7074) sz.zs. válasza sz.zs. (#7073) üzenetére


sz.zs.
senior tag

De azt azért hozzáteszem hogy pont ilyen Brodit passzív tartót haszálok a céges 6210 Navigátoromhoz és már igen-igen lekoptatta a telo oldalát.
Az aktív meg horror árban van. :((

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7075) EczkE válasza 8nemesis8 (#7070) üzenetére


EczkE
addikt

Az oldalig eljutottam, csak ott nem találtam semmit. Tudnál linkelni? :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7076) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Megkérném a T. Topiktársakat hogy akinek 2.1 van fent és van lehetősége, próbálja ki azt hogy a routerben változtassa meg a hálózat nevét (SSID) úgy hogy az tartalmazzon ékezetes karaktereket (a legjobb lenne "büfé"), és próbáljon meg csatlakozni a Spicával .
Mert 1.5 alatt nem lehet csdatlakozni ékezetes karaktereket tartalmazó hálózathoz és kíváncsi vagyok hogy a 2.1 megoldja-e ezt a problémát.
Nem minden router enged ékezetes karaktereket de pl. a DLINK DI-524 az biztos hogy igen.
Előre is kösz.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7077) BloodRay válasza EczkE (#7075) üzenetére


BloodRay
veterán

Mit szeretnétek a programmal tulajdonképpen? Mert elvileg filmet lehet vele vásárolni online boltból másra nem jó. De mint írják az oldalon még nincs elérhető tartalom. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7078) villig válasza sz.zs. (#7076) üzenetére


villig
csendes tag

megpróbáltam de nem működik ! Az SSID (Büfé)már a fellehető hálózatok között is furcsán, távol keleti karakterrel írja ki a nevét és nem kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#7079) sz.zs. válasza villig (#7078) üzenetére


sz.zs.
senior tag

köszönöm. 1.5 alatt azt irja hogy b_f_ és igy nem hajlandó cstlakozni.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7080) 8nemesis8 válasza EczkE (#7075) üzenetére


8nemesis8
veterán

A link ezt az oldalt hozza be és itt van minden :) Ott le van írva, hogy PCre le kell szedni azt a linkelt szoftvert és szoftver megnyit, ott VOD menün belül találsz egy: ‘Register a DivX Certified Device...’. menüpontot ami kell neked.

(#7081) Katsu válasza sz.zs. (#7073) üzenetére


Katsu
aktív tag

Köszi szépen,

Ilyesmire gondoltam, de megfizethetőbb áron. :)
Nekem jó lenne a tapadókorongos is. Bár meg kell hagyni, hogy a brodit féle aktív töltős változat is nagyon tetszik. De a telefon árának a fele.... Vicc.
Azért köszönöm.

Üdv: Katsu

(#7082) EczkE válasza 8nemesis8 (#7080) üzenetére


EczkE
addikt

Okés megcsináltam, köszi. :) De most azthiszem már értem ezt. :)
Ha az oldalról töltök le filmet az védett és ahoz, hogy megtudjam nyitni regisztrálni kell amit megtettem.

Vagy rosszul gondolom? :)) (Ha nem akkor feleslegesen tettem meg mindezt. :D )

Asszem mindenféleképpen!

(#7083) petipetya


petipetya
nagyúr

Tudja valaki, hogy mikor várható a hivatalos 2.1? Holnap? :))

vicc volt

"nincs rá lezsóidő"

(#7084) BloodRay válasza EczkE (#7082) üzenetére


BloodRay
veterán

Feleslegesen tetted. Ha olvastad volna amit írtam akkor tudnád, hogy nincs mit letölteni. Főleg nem ingyen.
Annyiban módosítom, hogy most már van pár fizetős film. :B

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7085) EczkE válasza BloodRay (#7084) üzenetére


EczkE
addikt

Mind1 bajom nem lesz belőle. :) Max letörlöm.

Asszem mindenféleképpen!

(#7086) antalze válasza Katsu (#7071) üzenetére


antalze
tag

Szia! Itt a fórumon valaki már belinkelt egy aktív tartót. 20e magyar forint. A töltőt is irták már. Nokia-t, ,meg valami olcsóbbat, csak nem jut eszembe.

(#7087) Kakumix válasza Katsu (#7081) üzenetére


Kakumix
senior tag

30000Ft!!! Ennyiért a hülyének is megéri egy autóstartó a Spica-hoz! Még úgy is hogy kihangosítóként nem is funkcionál :)
A diamondhoz csak 12eFt volt a gyári. 5-6eFt-ért vettem kínai "hamisítványt" az eBay-ről, ami kihangosítóként is működött, a TMC jelet vette és egyébként sem volt vele semmi gond. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#7088) Chokee


Chokee
csendes tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok és azt kérdezném, hogy zenehallgatás során milyen minőségű a hangzás? Van mélyhangkiemelés vagy van olyan program aminek van ilyen funkciója?
Válaszokat előre is köszi

(#7089) antalze válasza Chokee (#7088) üzenetére


antalze
tag

szia! nincs gond a hangzással, s van widgets ahol be tudod állítani a hangokat (nah már nem találom a szavakat.) Nézd meg Skynet blogját. :)

(#7090) Shkiz0 válasza ruskop (#7067) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És melyik az ami gyorsabb?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7091) pdaghost válasza Shkiz0 (#7064) üzenetére


pdaghost
tag

Hát nekem eddig nincs vele bajom. Lehet tényleg van nála gyorsabb ( gondolom a modok azok ), de nekem megfelel. Én úgyis a full-os romokból szoktam törölni amit nem használok és ilyenkor a RAM olyan 82-89 MB között szokott megmaradni.

(#7092) Quick68


Quick68
csendes tag

Tud valaki segíteni,2.1-es telepítésében,és honnan érdemes telepíteni? :F

[ Szerkesztve ]

(#7093) DeadMeat válasza Quick68 (#7092) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ne haragudj meg,de:használd a keresőt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7094) Quick68 válasza DeadMeat (#7093) üzenetére


Quick68
csendes tag

Miért is haragudnák,Nagyon köszönöm mindenki segítségét........

(#7095) csabooooo válasza Katsu (#7071) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Szia!

Létezik gyári autós töltő; Samsung CAD300UBEC a típusa és 2500 pénzért beszerezhető a gyorsboltban, de jó hozzá a Nokia DC-6-os töltő is vagy a HTC CC C200. Tartóból meg nézd meg a Herbert-Richter tartókat, 5év gari van rá. A brodit sem rossz, csak hát az ára...

Üdv

(#7096) antalze válasza csabooooo (#7095) üzenetére


antalze
tag

Köszi! Már éppen google-zni akartam a töltő után :D. Így könnyebb :R

(#7097) imei válasza Katsu (#7071) üzenetére


imei
csendes tag

Helló, A Pólus centerben van egy samsung márkabolt náluk már van gyári autóstartó töltővel együtt. ár: 9900,- forint

(#7098) Skynet258 válasza Haart (#6462) üzenetére


Skynet258
veterán

Meg jo, hogy 80 helyre kiirtam, mikor leszek otthon... :U

Visszaertem Lipcsebe, holnap meg vezetek haza Budapestre. Roviden: Torokorszag baro hely, 25-30 fok volt, lebarnultam mint egy allat :D Voltunk a hegyekben, baromi szep hely, csinaltam vagy 500 fotot - Spica-val csak kettot vagy harmat :B
Nagy kiralysag a torokoknel vasarolni, 2000 euro-s gyemantgyuru baratnomnek 500 euroert, nekem 1100-as bordzseki 450-ert, es ezek olyan puccos helyek, ahova otthon be se mennek - de alkudni siman lehet, sot, kell is. Melle torok tea, torokkave, mire veszel valamit, elmegy vagy fel ora.
Az elso 5 csillagos szalloda nekem nem jott be, az utana kovetkezo 4 csillagos szerintem jobb volt. De az utso 3 napban Antalya-ban olyan helyen voltunk 5 csillagosban, hogy beszaras, palmafak, tenger... tokomnek se volt kedve eljonni onnan :DDD
Itt Lipcseben az ido szar, ahogy hallottam otthon is... de ideje visszarazodni a hetkoznapokba, majd csak sikerul.
De aki a torokokhoz keszul, annak nagyon ajanlom a hegyeket Konya kozeleben, illetve vegig a selyemuton - eszmeletlen helyek vannak ott. ;)
Remelem ti is elvagytok, latom meg sehol a 2.1... :F
Na udv mindenkinek!

https://geekpulse.hu

(#7099) antalze


antalze
tag

Hát srácok, ezek a Handcent fejlesztők nagyon nem akarnak magyar nyelvet a progiba. Még mindig nem válaszoltak, pedig 2 levelet is küldtem nekik. :W

(#7100) petipetya válasza Quick68 (#7092) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elveszik a garancia. Így is érdekel?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.