Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) beers válasza beers (#7642) üzenetére


beers
addikt

JD1-el is változatlan a helyzet sajnos!
Régi ops-ot hol lelem meg?
Mielőtt beviszem gariba visszatenném a I5700XEIJ4-t!

M&N

(#7652) beers válasza beers (#7642) üzenetére


beers
addikt

JD1-el is változatlan a helyzet sajnos!
Régi ops-ot hol lelem meg?
Mielőtt beviszem gariba visszatenném a I5700XEIJ4-t!

M&N

(#7653) szubrutin válasza beers (#7651) üzenetére


szubrutin
aktív tag

mennyire működik a képernyő?mert ha nem,akkor meg se tudják nézni,h mien soft van rajta.
tehát nem fontos feltenni a régit.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7654) veszter007


veszter007
csendes tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már a 91 Panda Firewallt? Lehet benne olyat, hogy adott időben csak white listások hívjanak...?

(#7655) veszter007


veszter007
csendes tag

Jól láttom??? Tényleg van FlashPlayer androidra?
[link] Vagy ez most micsoda?

(#7656) veszter007


veszter007
csendes tag

Úgy látsdzik ma nagyon bele merültem a progik keresésébe. Valaki régebben keresett olyan progit, amivel le lehet titkosítani az sms-eket...
Én egy ilyet találtam: [link]
A pro verzióban meg lehet mondani, hogy automatikusan rejtse el az adott sms-eket... :DD

(#7657) picur220 válasza beers (#7652) üzenetére


picur220
veterán

A samsung-firmwares-en fenn kéne lennie, nem?

(#7658) raraxy válasza veszter007 (#7655) üzenetére


raraxy
csendes tag

Javaslom neked tekints lejjebb a "Comments and ratings for Android7 Flash Player" részhez! :)

Nincs még flash, majd talán nyártól adják ki és csak a 2.1-re. Ha egyáltalán lesz. Adobe halogat már egy ideje (egy éve lassan).

[ Szerkesztve ]

(#7659) beers válasza picur220 (#7657) üzenetére


beers
addikt

A firmware-t onnan szedtem le, ops-ot nem találom egyelőre!

M&N

(#7660) pdaghost válasza beers (#7659) üzenetére


pdaghost
tag

Pedig ott van az :)
A Flash Tools résznél keresd a Spica/Orion.ops File: DOWNLOAD és a New! Spica/Orion.ops File: DOWNLOAD-ot

[ Szerkesztve ]

(#7661) szubrutin


szubrutin
aktív tag

hello,lenne 1kérdésem,megvettem a telefont samsung boltba,de nem adtak hozzá igo-t,az lenne a kérdésem,h elég a magyarország térképet meg szerezni,vagy maga az igo is rajta szokott lenni a memkártyán?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7662) Vagany válasza szubrutin (#7661) üzenetére


Vagany
őstag

A memóriakártyán eredetileg a térkép van rajta, magát az iGo-t le kellett tölteni a honlapjáról.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7663) pdaghost válasza szubrutin (#7661) üzenetére


pdaghost
tag

Az iGO a készítő weboldaláról szedendő le, de szerintem nem fog csak úgy elindulni a telefonodon, még ha a térképfájl-t meg is szerzed.

(#7664) szubrutin


szubrutin
aktív tag

köszi szépen

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7665) beers válasza pdaghost (#7660) üzenetére


beers
addikt

Köszi!

Átsiklottam felette, köszi!
Hiába, kicsit figyelmetlen vagyok! Most jött belém egy paraszt... :W

M&N

(#7666) szubrutin válasza Vagany (#7662) üzenetére


szubrutin
aktív tag

tudnátok küldeni1 linket,h honnan lehet letölteni, mert béna vagyok ,és nem találom:)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7667) Drachoo válasza Skynet258 (#7592) üzenetére


Drachoo
senior tag

upsz mellé

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7668) Tosee válasza szubrutin (#7666) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Benne van az IGO-s könyvben a link! Azt beírod a telefon böngészőjébe, és letölti a memóriakártyára, aztán telepíti!
Egyébként nincs a memóriakártyán semmi, tehát még térkép sem! Megnéztem mielőtt letöltöttem/telepítettem, és tök üres volt!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7669) Cyberbeni válasza szubrutin (#7666) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fejből nem tudom, de benne van a kézikönyvben

(#7670) beers


beers
addikt

Mondjatok nekem, ha tudtok egy jó samsung szervízt valahol a belvárosban!

M&N

(#7671) DeadMeat válasza beers (#7670) üzenetére


DeadMeat
veterán

Samu plaza?Valahol az oktokonnál van.megvan Aradi u

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7672) attszil


attszil
tag

Hali! Most próbáltam, és a Naviextras először magát, majd a térképet is frissítette.
A térképnél 15MB-ot töltött le, és azt írta, hogy 2009Q4. Nézegetem hogy mi változott.

11 pro

(#7673) Hofeher válasza attszil (#7672) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Az M6 benne van végig ?

Más az i5700_LK2-02_PDA -hoz melyik ops fájl kell ?
A JD1 van fen.

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#7674) DeadMeat válasza Hofeher (#7673) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én a simval raktam fel.Mármint a jc3-as opsal,nem a régivel.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7675) Hofeher válasza DeadMeat (#7674) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Azért kérdeztem mert 1 belakottnál próbáltam de a samsung felirat alatt a csik végigment de onnan sehova csak aksi kivét segített

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#7676) DeadMeat válasza Hofeher (#7675) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én is belakottra tettem fel,de csak jce-re,viszont az lk mod 2.5.x is fent volt.És a jd1 hez is ua ops kell.

Jah és hogy teljes legyen a boldogságom döglődik a telefon usb csatlakozója?.Töltést felveszi,de mountolni nem tudom,csak 30ból 1x,ha sikerül úgy bedugni... másik kábel,másik gép másik fw próbálva... :U

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7677) attszil válasza Hofeher (#7673) üzenetére


attszil
tag

Úgy tűnik nincs, de ki-be lép, kilépés nélkül.

11 pro

(#7678) Tonyo


Tonyo
őstag

Tud valaki olyan alkalmazást amivel le tudom zárni(jelszóval) az emailjeimet? Nem akarom a telefonomat, csak a maileket, azt is csak azért mert ha elvesztem a telót, vagy ellopják akkor mindenhez hozzáfér az illető.

(#7679) beers válasza DeadMeat (#7671) üzenetére


beers
addikt

:R
Ide fogom vinni!

M&N

(#7680) sz.zs. válasza Yoshida (#7136) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Hát úgy néz ki hogy csak a Spica nem hajlandó ékezetes network-hoz csatlakozni.
Írtam a Hero topikba a problémáról, vki kipróbálta és a Hero csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7681) Zoli_71


Zoli_71
csendes tag

Sziasztok!

Root-olt XXJD1-es firmware-t használok. Számomra kényelmes lenne úgy némítani a telefont (pl.ha megbeszélésen vagyok), hogy a lezárt képernyőn nem oldom a zárat és kapcsolok widget segítségével, hanem a némítás csúszkát használom. De így nem is rezeg. Nektek is így működik, illetve lehet ezt állítani valahol? Én nem találtam.

Köszi.

(#7682) Carsee válasza sz.zs. (#7680) üzenetére


Carsee
tag

OFF

Az informatikában a legritkább esetekben szabad csak ékezetes karaktereket használni. Rengeteg problémát okoznak.

ON

Meghalt az USB aljzat akkor? :O Nem jó hír.

(#7683) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!
Gondoltam felrakom az XXJD1 rom-ot de ott elakadok, hogy miután a samsung felirat alatt végig megy a csík, utánna egy telefon mellett egy felkiáltó jel van háromszögben. Ezt hogy lehet megoldani?

Miután lehúzom az usb-ről már a csík végig megy és megáll.

[ Szerkesztve ]

(#7684) feri1014 válasza feri1014 (#7683) üzenetére


feri1014
senior tag

Sikerült megoldani :))

Hát most megkönnyebbültem, majd 1 órára volt egy féltéglám :U

[ Szerkesztve ]

(#7685) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok! Vettem egy T-s Spicát, az lenne a kérdésem, hogy alapállapotban használja a teló a netet? Mert nem szeretnék pluszba perkálni. Ha igen, hol lehet kikapcsolni, hogy csak az én kifejezett kérésemre menjen a netre? számítógépről az adatátvitel (filmek, mp3 stb) hogyan megoldott? Nem szeretnék mindenféle tákolt oprendszereket rátenni... És ne hari, de több ezer hsz-t visszanézni nem lenne kedvem.
Előre is kösz! :R

(#7686) feri1014 válasza Chalez (#7685) üzenetére


feri1014
senior tag

keress :DD amúgy quick settings, itt többek között a netet is tudod tiltani, rádugod usb-re és az értesítési sávot lehúzod, ott az usb ráböksz majd kapcsolódás

(#7687) pdaghost válasza Chalez (#7685) üzenetére


pdaghost
tag

Alapállapotban használja a teló a netet, De ez a kézikönyvben is benne van.
Ennek szabályozására megoldás az hogy felraksz hozzá olyan programot amivel lehet tiltani a net elérését ( pl.: quick settings, apndroid )

Az adatátvitellel soha nem volt gond még 1.5 alatt sem. Így azért hogy az működjön nem kell "mindenféle tákolt oprendszereket rátenni" ( bár nem értem hogy pl a Samsung által készített, csak számunkra nem kiadott 2.1 romok miért is lennének tákoltak, de biztos igazad van )

Egyébként nem kell több ezer hozzászólást végigolvasni, a keresőben van lehetőség kulcsszavakkal szűrni a találatokat, ami azért elég jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#7688) Chalez válasza pdaghost (#7687) üzenetére


Chalez
őstag

köszi, apndroid felrakva, az adatátvitel megy. köszönhetően az előtted szólónak is! :R
akkor hétvégén elmegyek egyet mekibe a családdal, és feltöltöm nyilvános wifi-vel a telómat mindenfélével! még1x thx!

(#7689) Tonyo válasza Chalez (#7688) üzenetére


Tonyo
őstag

Mekiben pont nem működik a market... :))

(#7690) Chalez válasza Tonyo (#7689) üzenetére


Chalez
őstag

bexarok! :DDD :DDD Akkor hol lehet érdemes wifi-zni? Vagy vegyek itthonra egy wifi routert azzal jobban járhatok?

(#7691) blueMerle válasza Chalez (#7690) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor hol lehet érdemes wifi-zni?

bárhol ahol sürün vannak panelházak. :U 2-3 percnyi keresgélés garantált sikert hoz. De jobban jársz az otthoni wifivel vagy egy netelőfizetéssel telóra. :)

(#7692) blueMerle


blueMerle
veterán

Lejárt a mod idő.

Egyébként nem kell apndroid, elég a net profilt törölni és helló nincs netelérés :) Nekem is így van és 0MB az adatforgalom ;)

[ Szerkesztve ]

(#7693) r.zozo válasza Chalez (#7690) üzenetére


r.zozo
tag

Szerintem mindenkeppen!
mikor megvettem a telot en azzal eggyutt vettem a routert is, mert mondom ha mindenhol azt olvasom hogy sok netet szeret, meg en is konnyebben vagyok vele, akkor megeri

Mikor megvettem sokat hulyeztek erte, de akkor lettem volna az ha nem vettem volna

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7694) Chalez válasza blueMerle (#7691) üzenetére


Chalez
őstag

panelerdő közepén lakom! :DDD netelőfizetést semmiképpen nem akarok, így is rengeteget költök rezsire meg megélni + család...az már luxus lenne sajnos...

amúgy hol lehet az adatforgalmat megnézni? :U

r.zozo: jó kis teló az bizti! ;) tetszik, bár még 5 órája azt se tudtam hívást mivel kell fogadni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7695) blueMerle válasza Chalez (#7694) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem tudom. Nem netezek rajta csak wifin igy fogalmam sincs hol van az adatforgalom számláló. Nincs rá szükségem.

Én is panelban, jelenleg 17 wlan jelet fogok, ebből 6 teljesen nyitott és 5re gond nélkül tudok csatlakozni :U Természetesen nem teszem, még mielőtt valaki megdobálna virtuális ürülékkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7696) trobi28 válasza Chalez (#7694) üzenetére


trobi28
addikt

3g Watchdog a neve a proginak amivel tudod a NET forgalmat mérni,van még pár de nekem ez vált be. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7697) trobi28 válasza blueMerle (#7695) üzenetére


trobi28
addikt

Én szoktam csatlakozni nyitott hálozatra ha nem vagyok otthon pedig van net előfizum is de korlátozott mb-os így jó vele spórolni.
Ha nem kódolta le az illető a netjét akkor gondolom korlátlan neki így nem hiszem hogy megkárositanék bárkit is azzal a pár mb-al.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7698) petipetya válasza Chalez (#7685) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt a telefont, vagyis inkább az android rendszert két dologgal jellemezném:
1. Az erőssége az oprendszer és a google szinkronizálás
2. A lényege pedig az, hogy az internetet használja

Ha nem használod ki, akkor az olyan, mintha vennél egy 300 négyzetméteres házat, és abból csak egy szobát használnál, a többi pedig ott állna üresen. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7699) Chalez válasza petipetya (#7698) üzenetére


Chalez
őstag

értem a hasonlatot, de akkor sem fogok internetre előfizetni. beszerzek egy wifi routert, a cégnél is van wifi... nekem a telószámlám még nem volt 3k-nál több, úgy hogy flottába van a készülék, és gyak. a családommal ingyen beszélek. nem szeretnék még min 2k-t kifizetni havi 500mb-ért...

(#7700) petipetya válasza Chalez (#7699) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezernél többet én sem adnék egy telefonos netért, főleg amikor 3500 az itthoni szélessáv. Nekem az a szerencsém, hogy kb. 11 hónapja van egy 800 forintos, korlátlan csomagom a telóra.

Nem vág a témába, csak hasonlat. Ubuntu fórumon valaki azt ecsetelte, hogy ő nem venne laptopot 150ezren alul. Kérdem én, ha valakinek nincs rá pénze, akkor ő majd kipótolja?

Ha ugyanezt gondolod a mobilnetes eszmefuttatásommal kapcsolatosan, akkor szólj nyugodtan, kipótolni nem tudom neked, de megérteni meg tudlak. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.