Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) perszabi válasza picur220 (#7150) üzenetére


perszabi
csendes tag

Először nekem is órákba került, mindent indítottam újra, de tudtam, hogy működnie kell, és egyszer csak továbblépett a setup connection-ön. Neked is menni fog az.
Ha nem megy dobd ki a telót az utcára, csak előtte írj egy helyet, ahova repülni fog és elkapom :P

(#7152) picur220 válasza perszabi (#7151) üzenetére


picur220
veterán

Ok, a nem működő telo a tied lehet:DDD

(#7153) sz.zs. válasza Yoshida (#7136) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Megpróbálok más androidos telefon topikjában utánakérdezni hogy ők tapasztalnak-e ilyet.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7154) antalze


antalze
tag

Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol hátlapot lehet venni? kicsit unalmas ez a sima fekete.

(#7155) vendingo válasza antalze (#7154) üzenetére


vendingo
veterán

Nézzed a kijelzőt... :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7156) antalze válasza vendingo (#7155) üzenetére


antalze
tag

hehe, jajj de vicces :D

(#7157) vendingo válasza antalze (#7156) üzenetére


vendingo
veterán

Esetleg próbálj utánanézni, hogy hol csinálnak fóliázást.
A neten lehet találni cégeket, amik szinte bármit bármilyen fóliával bevonnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7158) antalze


antalze
tag

csak azt tudnám még, hogy az android miért szemetel ennyit az SD kártyára :D Már alig találom meg a saját könyvtáraim, mert minden program saját könyvtárat hozz létre :)

(#7159) antalze válasza vendingo (#7157) üzenetére


antalze
tag

köszi, valami hasonló már nekem is eszembejutott, csak megnéztem a gyári hátlapot. 5e Ft. Nem is olyan unalmas ez a fekete műanyag darab :D

(#7160) vendingo válasza antalze (#7159) üzenetére


vendingo
veterán

Akár házilag is kipingálhatod, fillérekből megvan :)
Ha gondolod festek rá valami absztraktot. XD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7161) antalze válasza vendingo (#7160) üzenetére


antalze
tag

nem köszi :)) Inkább bnőm egyik versét karcolom bele :)

(#7162) Katsu válasza csabooooo (#7095) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Köszi a választ. Meglesem őket.

Üdv: Katsu

(#7163) Katsu válasza imei (#7097) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Köszönöm, majd felhívom őket és megkérdezem a pontos típusát. Remélem tényleg jó lesz, mert már kéne a navigálás végett. :)

Üdv: Katsu

(#7164) gps76 válasza ravebp (#7145) üzenetére


gps76
őstag

Nekem meg pont az tetszik,hogy bármely gombra reagál,és nem az a feloldó gomb fog szétmenni a leghamarabb,ami 1 hónapos szervízidő,más telefon,stb. miatt nem elhanyagolható.
Én a legkevesebbet használt földgömb gombbal élesztem fel,egy csúsztatás és már használhatom is.
Zsebből kivételkor meg nem nyomódik,ha fordítva teszed bele egy pl.:Htc tokba,vagy egy pamut gyerekzokniba.
XXJD1 rom:Htc touch input rendesen megy.
Még a rom feltevése óta nem merítettem le,de pontosan mér az akku mérője?

(#7165) pdaghost válasza Shkiz0 (#7135) üzenetére


pdaghost
tag

Igen az.

(#7166) ravebp válasza gps76 (#7164) üzenetére


ravebp
senior tag

Tok????
Zokni????
Na nem:)
Én nem teszem ilyenekbe sose. Most is egy-két nap és a készülék teljesen elöl hátul oldalt mindenhol be lesz vonva fóliával :)

Rave

(#7167) antalze válasza ravebp (#7166) üzenetére


antalze
tag

Átnyomod egy laminálón? :D (csak viccelek)

(#7168) eddie17 válasza picur220 (#7150) üzenetére


eddie17
addikt

Nyomj ki minden háttérben futó alkalmazást(msn, meg ilyesmi), nekem egyből ment utána. Én is ez miatt szívtam az elején.

(#7169) gps76 válasza ravebp (#7166) üzenetére


gps76
őstag

Értem az érvelésed,csak én idővel el is akarom adni,akkor nem mindegy hogy néz ki.

(#7170) Mcfery válasza ravebp (#7166) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Sztem valamilyen tokot mindenképpen érdemes használni, különben hamar leamortizálódik
először a külseje, majd a hardvergombok is telerakódnak mindenféle "zsebpiszokkal".
Ha félévente cseréled akkor OK, bár így tovább passzolni szinte lehetetlen.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7171) ravebp válasza Mcfery (#7170) üzenetére


ravebp
senior tag

GPS: A fóliánál jobb nincsen.
Erre a legjobb példa az ipodom ami több mint öt éves és még mindig az egyik legszebb állapotú amit valaha láttam(elvakultság nélkül)
Soha nem volt tokom mégis vennél sztem tőlem használt telót :)
Vigyázni kell rá... :)
De egyébként az én véleményem, hogy az ilyen bedugós tokok, stb ugyanúgy koptatják...

Rave

(#7172) Somzso888


Somzso888
csendes tag

Sziasztok!

XXJCF van fen a telón. És azt észlelem, hogy nagyon nehezen talál műholdat a GPS. Még 1.5 alatt max félperc volt. itt van amikor 5 perc is eltelik. Van amikor nem is talál. A GPS Status progi látja a holdakat, de egyszerűen nem tud csatlakozni hozzájuk!? :O

Valaki nem észlelet hasonlót? Esetleg valakinek valami ötlet? :F

Akinek fent van a XXJD1, esetleg kipróbálná,hogy könnyen talál e holdakat?

Előre is köszönöm!

(#7173) Mcfery válasza ravebp (#7171) üzenetére


Mcfery
tag

Hí!
Ezt a fóliát hogy kell elképzelni?
Külön a készülék, külön a hátlap?
Hardver gomboknál, töltő-aljzatnál kivágva?
Hol csinálják és kb mennyiért?
Ha tényleg jó engem is érdekelne!
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7174) ravebp válasza Mcfery (#7173) üzenetére


ravebp
senior tag

Pl

Rave

(#7175) pdaghost válasza Somzso888 (#7172) üzenetére


pdaghost
tag

Esetleg ajánlanám, hogy úgy próbáld a GPS bekapcsolást, hogy legyen 3G ( net is ). Állítólag segít a dolgon. A JD1-ben pedig mindjárt megnézem mi a helyzet.

(#7176) Somzso888 válasza pdaghost (#7175) üzenetére


Somzso888
csendes tag

Köszönöm! :R

(#7177) antalze válasza ravebp (#7174) üzenetére


antalze
tag

szia! ilyet hol lehet szerezni? felrakatni???

szerk.: Hopsz, ezt mintha láttam volna valahol.
szerk2: meg is van [link]

[ Szerkesztve ]

(#7178) antalze válasza antalze (#7177) üzenetére


antalze
tag

Nah ez elég meggyőző videó a fóliáról. S így már érthető az ára is. (5500 a kijelző, 8500 a teljes.)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7179) ravebp válasza antalze (#7178) üzenetére


ravebp
senior tag

nah azért annyiba nem kerül!
Annyiért nekem se kéne.
Ha kell írjunk egy besz listát és hozatok... van kapcsolat
kb 5000 a teljes

Rave

(#7180) ravebp válasza ravebp (#7179) üzenetére


ravebp
senior tag

by the way walaki nem tud jó zenelejátszó progit?
Olyan kéne amibe könnyen lehet saját listát csinálni és nem kell egyesével adni a számokat a listához. M3u support is játszik

Rave

(#7181) gps76 válasza Somzso888 (#7172) üzenetére


gps76
őstag

Nálam a jd1 alatt,kb.30-40 másodperc alatt talál fix-et,gsm nélkül,és kb.30-al haladva,és úgy,hogy szombaton volt utoljára bekapcsolva a vevő,tehát hidegen indult.

Ugyanennél a rom-nál ma egyszer telefonbeszélgetés után újraindult. Mitől volt nem tudom.(a bluetooth headseten "tettem le a kagylót",de nemhiszem hogy befolyásná)

[ Szerkesztve ]

(#7182) pdaghost válasza Somzso888 (#7176) üzenetére


pdaghost
tag

Működik rendesen. Mivel elsőre indítottam, egy kicsit nehezen lettek meg a műholdak a panel közepén, de utána elég gyorsan rájuk talált és kommunikált is velük.

(#7183) Steel80


Steel80
csendes tag

Sziasztok!

Már több ismerősöm szólt, ha engem hív érdekes háttérzajok ( mintha az orromat szívnám, de nem ), meg hangingadozás figyelhető meg ( középhullámon a Kossuth adó ). Valakinek volt-e már hasonló élménye? Aggaszt a dolog mert, a teló munkaeszközöm és most egy garis javítás lehet, hogy van 3 hét. :(

A zárójelben szereplő hasonlatok a vonal túlsó oldaláról származnak. :)

Köszi előre is!

Erika

(#7184) picur220


picur220
veterán

Na mostmár tényleg kész vagyok. Maradt a setup connection, pedig az akku ki-be megvolt vagy 5x, és még vártam is egy kicsit, miután kivettem az akkut, hogy teljesen áramtalanodjon a készülék.
Az gond lehet, hogy a front paneles USB-ről próbálom frissíteni? Majd megpróbálom hátsóval is, hátha azzal sikerül...:U Egyébként az is USB2.0

eddie: Milyen OS-t használsz gépen?

[ Szerkesztve ]

(#7185) werszomjas válasza ravebp (#7179) üzenetére


werszomjas
őstag

ez engem is érdekelne, akkor szállítással mindennel együtt 5000 lenne a full?

üdv

(#7186) picur220 válasza picur220 (#7184) üzenetére


picur220
veterán

A reset time kapcsoló, meg a mellette lévő szám számít?

(#7187) DeadMeat válasza picur220 (#7186) üzenetére


DeadMeat
veterán

nem

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7188) picur220 válasza DeadMeat (#7187) üzenetére


picur220
veterán

Valóban nem. Ugyanis sikerült a frissítés! A probléma kulcsa szerintem a kompatibilitás volt, mert XP-módban indítottam, és egyből frissítette simán!:D Úgyhogy most öröm van meg tesztelés, aztán később lehe, hogy lkmod is lesz!:D
Amúgy azt vettem észre, hogy lassabb egy kicsit a JCE, mint az 1.5 volt, ezt pl kezdőképernyő lapozgatásnál meg menü lapozgatásnál lehet észrevenni.

(#7189) DeadMeat válasza picur220 (#7188) üzenetére


DeadMeat
veterán

az a fos pantheon ilyen lassú.... dobd ki a fenébe,vagy dobj rá egy lk mod-ot.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7190) picur220 válasza DeadMeat (#7189) üzenetére


picur220
veterán

Az lesz, mármint az lkmod!:D
Ott csak simán beteszed a PDA-t, semmi mást, és frissítesz? Én így értelmeztem a leírást...:D

(#7191) macokk


macokk
csendes tag

Sziasztok!
Először is köszönöm, itt a fórumon megtaláltam 'káosztom' leírását arról, hogy lehet felizzítani turistatérképet a spicara, és klasszul megy. :)
Lenne most két egyszerű kérdésem (még 1.5-öm van):
- meg lehet az alapértelmezett szöveges üzenet kezelőben változtatni a kiemelt adatok (számok) sötétkék színét, mert néha alig látom,(és hogy lesz ez a 2.1-ben)
- a trekbuddy fut majd 2.1-en is? a linken nem láttam még ilyen verziót.

(#7192) chabeee


chabeee
tag

sziasztok
ma vettem meg a spicat, egyenlőre csak ismerkedés szinten vagyok a telefonnal és az android systemmel. Nincs itthon wi-fi-m és szeretnék widgeteket meg sok más dolgot felrakni a telóra ezt meglehet csinálni itthoni nettel vagy csak wi-fivel?

üdv csabi

[ Szerkesztve ]

(#7193) Gergőke88 válasza Steel80 (#7183) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Nekem is vannak néha érdekes háttérzajok telefonálás közben, de nem tudom mitől van.
De szervizbe én se adtam még be, nem akarom hogy rajta üljenek, és nem történik semmi.

(#7194) werszomjas


werszomjas
őstag

van esetleg olyan divx lejátszó ami boldogul az ékezetes feliratokkal?

most mVideoPlayert használok, jó csak hát az ékezeteket nem kezeli :R

üdv

(#7195) r.zozo válasza chabeee (#7192) üzenetére


r.zozo
tag

Google a baratod!
Meglehet csinalni, leszeded a netrol az app-ot, felteszed sd-re, file kezelovel telepited

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7196) Shad0w válasza werszomjas (#7194) üzenetére


Shad0w
senior tag

UTF8-ra kell konvertálni a feliratot.

(#7197) r.zozo válasza werszomjas (#7194) üzenetére


r.zozo
tag

Elvileg ez tudja azt abban esetben ha a feliratfajlt modositod, ezt igy hirtelen nem tudom hagy de a keresest hasznald, es kidobja hamar tuti, mert volt mar tema ez itt.

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7198) r.zozo válasza werszomjas (#7194) üzenetére


r.zozo
tag

5131. Hsz segit a konvertalasban

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7199) petipetya válasza macokk (#7191) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont tegnap este raktam fel a JD1-et, és még nem gyalultam le a nem szükséges gyári alkalmazásokat, mivel el voltam foglalva az új boot képernyőmmel (capricai hatos).

Szóval a gyári üzenetküldőben a 2.1 alatt is sötétkék az a bizonyos szín. Ezen csak az segít, ha felteszel egy üzenetkezelő alkalmazást. Én például a handcent sms-t használom (a marketen ezen a néven megtalálod), nagyon szép, világos témájú és profin kezelhető. Kedvcsinálónak itt találsz róla néhány képernyőképet.

"nincs rá lezsóidő"

(#7200) petipetya válasza Gergőke88 (#7193) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem még nem említették, de észrevettem ugyanezt a jelenséget. Jobban mondva a statikus zajt nem hallottam egészen addig, amíg magától meg nem szűnt. Abban a pillanatban olyan, mintha a másik fél letette volna a telefont - rá is kérdeztem ilyenkor, hogy ott van-e.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.