Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Kyller válasza DorianGray (#997) üzenetére


Kyller
senior tag

Megkérdezhetem, hogy honnan töltötted le a Beautiful Widgets-et? Köszi

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1002) Shkiz0 válasza Kyller (#1001) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

[link]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1003) Plumpy válasza norbesz74 (#1000) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Ez egy nagyszerű kérdés... Szerinted mi itt arról beszélgetünk 1000 hsz-en keresztül, hogy milyen szar, és senki ne vegyen ilyet?

Plumpy - A kultúrbölény

(#1004) Plumpy válasza Shkiz0 (#1002) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Hallod, nem lelem. Androlibes QR kóddal is aszongya, hogy nem találja a marketen. Kereséssel sem. Fizetős? Jól látom? Azért nem találja?

Plumpy - A kultúrbölény

(#1005) Kakumix válasza Plumpy (#1004) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen, fizetős és majdnem 1 euró :)

Legyen szép napod!

(#1006) DorianGray válasza Kyller (#1001) üzenetére


DorianGray
csendes tag

(#1007) Kyller válasza DorianGray (#1006) üzenetére


Kyller
senior tag

Ezt szedtem le én is, de az időjárási jeleket nem jelzi ki, pl. napocska, felhőcske...Pedig úgy tettem fel, ahogy a leírás mondja. Úgyhogy leszedtem máshonnan...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1008) bob011 válasza Teko001 (#995) üzenetére


bob011
tag

Levél (alap e-mail kliense, nem a gmail ikon).
Ott mappák vannak: be, ki, küldendő stb.
Úgy lenne jó ha az adott feladótól érkező és az arra válaszoló egy egységben lenne az e-mail cím alatt. Mint az üzeneteknél pl. Kiss Jakabbal váltott üzenetek egy "mappa" és rendezve dátum szerint. (mint chat-nél)

(#1009) attszil válasza Kyller (#1007) üzenetére


attszil
tag

Amit nam marketből szedsz le azt hogyan telepíted (pl az alőző (torrent) linkről levettet)

11 pro

(#1010) Kyller válasza attszil (#1009) üzenetére


Kyller
senior tag

Egy .apk kiterjesztésű file-t kell az SD kártyára pakolni, majd egy file kezelővel (pl.: ASTRO) megnyitni, és már installálhatod is.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1011) bob011 válasza Kyller (#1010) üzenetére


bob011
tag

Gondolom ki kell pipálni, hogy ne csak a Market appok települhessenek.
Ki is próbálom gyorsan. :)

(#1012) attszil válasza Kyller (#1007) üzenetére


attszil
tag

És azt hogy honnan, tudnád linkelni, mert nekem is csak akkor mutatja ha rábökök?!

11 pro

(#1013) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Közben nekem ismeglett a Torrent-es verzió, működik is rendesen. A wheater kliens is. Még az animok is benne vannak. Telepítés után a letöltött torrentben van egy data mappa, annak a tartalmát az SD kártya data mappájába kell másolni. Azt kész is. Nagyon jóféle. Köszönet érte!

Plumpy - A kultúrbölény

(#1014) attszil válasza Plumpy (#1013) üzenetére


attszil
tag

Köszi megtettem, de még mindíg csak az időt a helyet és fokot mutatja de napocska felhőcske (ott középen) továbbra sincs!

11 pro

(#1015) Plumpy válasza attszil (#1014) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Mit írtál be location-nek? Mert Budapestként pl van minden, jászberényként meg csak az ami neked.

Plumpy - A kultúrbölény

(#1016) attszil válasza Plumpy (#1015) üzenetére


attszil
tag

És tényleg, egyébként én Herenden Veszprém közelében lakom és a Veszprémet állítottam be, mert itt a közelben csak azt tudja mindegyik előrejelző program. Így most működik csak igazából nem sok értelme van mert nem Pest hanem Veszpém időjárása érdekel és tapasztalat szerint elég nagy külömbség tud lenni.

11 pro

(#1017) Plumpy válasza attszil (#1016) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nem csak Budapest működik. Pl múltkor Sülysáppal működött. Sülysáp basszus. Jászberénymeg nem. Ceglég és Szolnok is jó szokott lenni. A környező nagyobb (Sülysáp LOL) településeket érdemes kipróbálni...

Plumpy - A kultúrbölény

(#1018) attszil válasza Plumpy (#1017) üzenetére


attszil
tag

Most egyébként visszaírtam Veszprémre és működik, egyedül a megnyitáskor nem megy az animált nap és felhőzet.

Sőt Herend is!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#1019) bob011 válasza DorianGray (#997) üzenetére


bob011
tag

Köszi. :C
Most már megy nekem is win 7 alatt.
Azon a fránya 3. ponton buktam el. Eddig sehol nem találkoztam vele(az én hibám), hogy az is kell. Most megy és ez nagyon ász.

Videó a win 7 alatti beállításokhoz(hogy ne csak a DDMS menjen). HD-ben, teljes képernyőn pontosan látszik mit kell csinálni. A driver installálás a videóban nem úgy volt mint nálam, a többi viszont igen.

[ Szerkesztve ]

(#1020) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Holnap megyek én is a telóért :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1021) Teko001


Teko001
őstag

Pannonnak van az a cellainformáció szolgáltatása. Azt valahol belehet kapcsolni (nemnagyon találtam ilyesmit), vagy valami appal (widgettel) kilehet iratni?

http://www.pannon.hu/egyeni/szolgaltatasok/egyeb/cellainformacio/

[ Szerkesztve ]

(#1022) Karma válasza Teko001 (#1021) üzenetére


Karma
félisten

Nem. Android alatt erre nincs megoldás :(

“All nothings are not equal.”

(#1023) Plumpy válasza Teko001 (#1021) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Na az jó kérdés. Az nekem is mindig be volt Kapcsolva. Viszont most elõször nem is kerestem... :)

Plumpy - A kultúrbölény

(#1024) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Egy kis info beautiful widget idõjárásrésszel kapcsolatban. Volt szó a városokról. Én budapesttel kezdtem, az le is szedte aaz infot, akkor még tœbbnyire felhõset mondott. Utána átírtam jászberényre, és minden maradt, volt kis kép is, mondom szuper, mûködik. Csak ma reggel lett gyanús, hogy szakadó hóban is többnyire felhõset írt, a számítógépemen me hóesést. Elõször nyomtam rá egy frissítést, de nem változott. Aztán viszaírtam budapestre, eés egybõl jó lett. Szóval szerintem ha nem érhetõ el info az új helyrõl, akkor a régi hely adatait hagyja bent, amíg nem kap infot. És ha nem kap soha infot, mert nem elérhetõ az új város, akkor végog marad a szar jelentés...

Plumpy - A kultúrbölény

(#1025) Belus85 válasza Plumpy (#1024) üzenetére


Belus85
tag

Nekem nincs sima data csak dicdata mappa az sd kártyán...

.apk kiterjesztéssel fel tudtam tenni de érdekes , hogy budapestet állítottam be ott rögtön volt napocska stb de nyíregyháza (itt lakom) és debrecennél (ez kicsit éredekes mert elég nagy) se teszi ki a napot... se semmit.

meg állandóan kapcsolódni akar a neten keresztül és letölteni 1 megás fájt.. de ha úgy hagyom egy darabig akkor se tölt le semmit csak a download képernyő.. javaslat? :F

[ Szerkesztve ]

Honda - The Power of Dreams

(#1026) Kakumix


Kakumix
senior tag

Nektek van hosszú ő és ű betűtök - nem kalapos meg hullámos, hanem normális magyar - a Spicán vagy csak az enyémen van valami rosszul beállítva?

Belus85: hozd létre a data könyvtárat, a letöltés nekem sem ment, próbáld ki torrent-ről, ha már megvenni nem lehet. Én próbáltam, de jelenleg nem megvehető és valami HTC-s beszólás miatt még a honlapján sem elérhető.

Legyen szép napod!

(#1027) attszil


attszil
tag

Szerintetek az beállítható, hogy a galériában ne jelenjen meg minden pl B.Widget felhői meg az albumborítók, hanem csak a kamera és le-feltöltött képek?

11 pro

(#1028) kriszti21 válasza Kakumix (#1026) üzenetére


kriszti21
csendes tag

hosszú ű van de ő nincs android billen. a samsungoson meg kb semmi ilyen extra karakter nincs. szedj le vmi bill appot better keyboard pl /még nem próbáltam szal nem tom h van e benne ő meg ű de próba szerencse :D /

attszil: nem hiszem h belehetne állítani mert az összes képpbe sajna mindent berak amit csak talál, annyit tudsz csinni h a képeidnek külön csinsz 1 mappát és akkor abban csak azok lesznek én is ezt csinálom

[ Szerkesztve ]

(#1029) Plumpy válasza Belus85 (#1025) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Hozdlétre a data könyvtárat. Vagy nemiskell,mert a törrentben amitletöltöttél úfy van benne, hogy data/beutifilwidget/cókmók, stb. Szóval másoldföl azt ennyi. A data könyvtárban van az, amit folyton le szeretne tölteni. Utána már nem akar töltögetni.

Időjárás:
Valszeg Nyíregyháza és debrecen nincs benne a támogatott helyek között. Mondom ez érdekes dolog, Win7 alatti időjárás widget tudja ceglédet, szolnokot,budapestet, stb, androidon wheather widget nevű app tudja budapestet, sülysápot, de jászberényt nem. Ez a beautiful widget nekem eddig csak pestet tudta maradéktalanul. Mondjuk szolnokt meg ceglédet még nem próbáltam, majd megnézem, ha arra leszek. Jelenleg pesthez vagyok közelebb.

Plumpy - A kultúrbölény

(#1030) tyaptyap válasza Plumpy (#1029) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

Pécset is tudja, ha valaki emiatt aggódna. :P

¥ € $

(#1031) Plumpy válasza tyaptyap (#1030) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Úgy tűnik Ceglédet is teljesen tudja, Szolnokra meg csakhőmérsékletet adott,és benthagyta az előző városképét, de nem mondta,hogy napos/felhős/havas az idő... Jászberényre meg semmit nem tudott...

Plumpy - A kultúrbölény

(#1032) Belus85 válasza Plumpy (#1029) üzenetére


Belus85
tag

Nem muszáj ott a közelbe lenned stb. pl itt Nyíregyen beállítottam Debrecent és most normálisan kihozta animáció stb. Budapestet is. De Nyíregyházát nem támogatja és egy jó pár másik weather widget se.... ez nem valami jó hír mert így nemsok értelmét látom. letöltöttem a Moxier world-öt igaz nem widget de elég jól jelez mindent. egyszerre 6 várost lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

Honda - The Power of Dreams

(#1033) Tutu7030 válasza Kakumix (#1026) üzenetére


Tutu7030
veterán

AnySoftKeyboard ,
ez pedig infó róla.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1034) lumiukko


lumiukko
tag

Nekem Budapestnél se mutat felhőt napot. Ötlet? Data mappa is fentvan sd kártyán.

(#1035) attszil válasza lumiukko (#1034) üzenetére


attszil
tag

Most nekem sem, eddig jól mutatott mindent (még néhány perce is) szerintem ez mástól függhet.

11 pro

(#1036) Tymby79


Tymby79
csendes tag

helló Fórum társak!
nem sikerül telepítenem a pc studiot win7 ultimatera.
telepítés végén kidob hibákat. a telót meg csak háttértárnak látja.
mi lehet?

(#1037) lumiukko válasza attszil (#1035) üzenetére


lumiukko
tag

Igen, most már nekem is stimmel, köszi.

(#1038) Plumpy válasza Belus85 (#1032) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Tudom, hogy nem muszály a közelben lenni, csak gondoltam majd ha itthon leszek (Jászberényben), akkor majd bütykölöm, és kipróbálom, mert itthon Szolnokra vagy Ceglédre szoktam állítani, menyasszonyom szüleinél otthon meg Budapestre. Hamár magától nem hajlandó. Mert nem hajlandó, be van kapcsolva a geoloc, de akkor nem működik. Na. Szóval ennyi. :D

Plumpy - A kultúrbölény

(#1039) Kyller


Kyller
senior tag

News from the World: Lehet rootolni a spicánkat :)

[Samsung Spica Rooted]

Bár én nem értek hozzá, de valakinek biztos jól jön... :K

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1040) Skynet258 válasza Plumpy (#1029) üzenetére


Skynet258
veterán

Semmi meglepő nincs a dologban, nem mindegyik weather cucc használja ugyanazt az adatbázist ;) Valamelyikben benne vannak a kisebb városok, valamelyikbe nincsenek, ennyi a trükk. A beautiful widget nem tudom melyiket használja, a forráskódban benne van, ha valaki szétszedi.

Pár félreértés a Beautiful Widgettel kapcsolatban: jelenleg is megvehető, a HTC valóban szólt a készítőnek, hogy nem kéne az ő kinézetüket használni, ezért redesign-on esett át a program. A 2.53-ast használjátok, simán működik, nem kell semmit mókolni. A Marketen nem fogjátok látni, mert a fizetős appok nem látszanak hazánkból. Majd egyszer fognak (remélhetőleg). Csináltam egy képet, hogy miképpen néz ki az új verzió:

Fent a widgetek, alatta a home, alatta a smaller home widget.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1041) bob011 válasza Tymby79 (#1036) üzenetére


bob011
tag

Nekem vista kompatibilis módban ment fel és nem kezeli csak a memkártyát.
A new pcstudio majd a következõ változatban remélem már kezeli rendesen.
Jelenleg különbözõ(androidos backup) progikkal vadászom le pl. az sms-eket. Market-ben van egy-két ilyen program.

(#1042) Kyller válasza Skynet258 (#1040) üzenetére


Kyller
senior tag

Ehhez egy működő linket tudsz adni?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1043) Skynet258 válasza Kyller (#1042) üzenetére


Skynet258
veterán

A fórum keretein belül nem, mivel az warez lenne ;) De a Google segít neked is ;)

https://geekpulse.hu

(#1044) Tymby79 válasza bob011 (#1041) üzenetére


Tymby79
csendes tag

bluetoot kapcsolatot sikerül másik telóval létesíteni?
nekem van egy e51. névjegyeket fogadta a spica, de mást nem.
tényleg nem tud esetleg filét fogadni, vagybéna vagyok hozzá?
vagy v.mi progi kell hozzá.

(#1045) tyaptyap válasza Tymby79 (#1044) üzenetére


tyaptyap
csendes tag

Bluetooth File Transfer c. alkalmazás tudná, de Android 2.0-tól csinálja.

¥ € $

(#1046) Kakumix válasza Tutu7030 (#1033) üzenetére


Kakumix
senior tag

Köszi! Ez tényleg jónak tűnik és az elmúlt pár percben nem is akadozott. Még a billentyűzetkiosztást kéne helyrerakni és szuper is lehetne (ezt a fejlesztő honlapján már más is kérte :) ).

Legyen szép napod!

(#1047) Belus85


Belus85
tag

Lenne egy olyan kérdésem,hogy most találkoztam azzal a problémával, hogy kevés a telefon memória.. qiuck settings szerint most már 28 mb hogy törölgettem de kb 15 megánál már nagyon belassult..

félreértések elkerülése végett ez nem a task killerben látott alkalmazás bezárások után látott kb67 megáról beszélek.

El lehet azt érni, hogy az alkalmazás ne a telefon memóriába települjön?? mondjuk az sd kártyára? :F

[ Szerkesztve ]

Honda - The Power of Dreams

(#1048) kaller1 válasza Belus85 (#1047) üzenetére


kaller1
veterán

Csak rootolással oldható meg,hogy memkarira tudj telepíteni.

.::> <::.

(#1049) devast válasza kaller1 (#1048) üzenetére


devast
addikt

Rootolást próbálta már vki? Erősen gondolkodom rajta... :DDD

(#1050) DorianGray


DorianGray
csendes tag

Olyan video player-t nem talált még valaki, ami az AVI file mellett a feliratot is olvassa? (.srt)

Én egy ilyet találtam, de ez meg az AVI-t nem támogatja, csak MP4, 3GP... :

MVIDEOPLAYER

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.