Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) BalanceR válasza vadászcsiga (#16997) üzenetére


BalanceR
addikt

Nagyon köszi! :R
Nem akarok regelni, mert a gyári ROMot használom...
Főzőcskézni, flashelni nem nagyon van időm, meg nincs is bajom a gyári rendszerrel....
de ezt már korábban kifejtettem...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17002) vadászcsiga válasza BalanceR (#17001) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Attól hogy regelsz még nem kell főzőcskézned, nem is azért gondoltam, én sem használom a főzött romokat túl instabil, itt talán 1-2 embernek nincs vele semmi gondja, hanem ezek miatt az appok miatt amit a samdroidon ügyes emberkék megfoltozgatnak, megjavítgatnak, kitalálnak. Mi meg kicsipegetjük a legjavát :)

(#17003) BalanceR válasza vadászcsiga (#17002) üzenetére


BalanceR
addikt

Akkor lehet, hogy majd jobban megnézem....
Viszont a Gallery, nem az, ami a videón van...
Ez volt meg nekemis...
A háttér itt is szürke :U a videón meg dinamikusan változik....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17004) vadászcsiga válasza BalanceR (#17003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oké bocs elcsesztem, ez lesz amit keresel: Gallery3D Dynamic background version

(#17005) rebeL1899 válasza duffbeer (#17000) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

Köszi! Leszedtem a vadászcsiga által linkeltet, nekem teljesen megfelel, gondolom a háttér lassítja egy picit, így teljesen jó és gyorsabb is mint az alap nézegető.

(#17006) BalanceR válasza vadászcsiga (#17004) üzenetére


BalanceR
addikt

10000 Köszi! :R
Az mitől lehet, hogy ez kevesebb helyet foglal? :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17007) legiaap


legiaap
nagyúr

IM+ ról van valakinek linkje?
Sehol sem találok ilyet csak a Lite verzióját.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17008) Shad0w válasza vadászcsiga (#16997) üzenetére


Shad0w
senior tag

Az mitől van, hogyha fektetett módban belenagyítok a képbe akkor elfehéredik a kijelző? És be lehet állítani vhogy, hogy a telefonnal készült képeket ne forgassa el jobbra 90°-al?

Szerk.: A fehéredés megszűnt azután, hogy a töröltem a bluetooth küldés sikerességét jelző üzenetet. Jó lenne ha a telefonnal készült képeket is helyesen jelenítené meg, eddig ez a legjobb képnézegető. Amúgy köszi a feltöltést :) .

[ Szerkesztve ]

(#17009) r.zozo


r.zozo
tag

sziasztok!ha tud valaki egy olyan programot,ami decibelt mér,ne tartsa magába!!

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#17010) Shad0w válasza Shad0w (#17008) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hm, azokat a képeket amiket most csinálok már jól jeleníti meg. Nem értem, hogy mi történt, mindenesetre működik. :)

(#17011) Ghostface válasza duffbeer (#16998) üzenetére


Ghostface
senior tag

Igen ezt megtaláltam én is, és ahogy beleolvastam úgy értelmeztem hogy akkor indul a progi mikor wifi hálózatot keres vagy használ. Kipróbálom majd hogy letiltom itthon a wifit csak mobilnet használnok és akkor indul-e a progi és ha igen akkor le állítja-e magát.
Azért köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#17012) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ismer valaki olyan hívásnaplót, ami tud magyarul és a hívások idejét nem x órával ezelőtt formában, hanem ó:p formában jeleníti meg (mint az összes többi telefon, amit ismerek...).

(#17013) vadászcsiga válasza r.zozo (#17009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Marketet próbáltad már?

(#17014) sz_kornel


sz_kornel
csendes tag

Hy! A gyári zenelejátszóm eléggé rossz. A zene recseg, de nagyon, nem lehet benne zenét keresni pedig több mint 500 zeném van benne.. ez csak egyedi hiba, vagy másnál is ez van?
Android 2.1

(#17015) r.zozo válasza vadászcsiga (#17013) üzenetére


r.zozo
tag

hali próbáltam már és mivel nem találtam rendeset ezért kérdeztem itt és az alkalmazások fórum résznél is

eddig kerestem: db, volume, sound és használhatót nem találtam, jó csodát nem várok a telefonos cuctól de legalább körübelülre mérjen

szal nem oltást vártam hanem segítséget
valaki kedvesebb tud segíteni?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#17016) vadászcsiga válasza r.zozo (#17015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem oltok én, egyébként nem tudom mi neked a rendes, de ha beírod a marketbe hogy decibel, akkor lesz egy találat, persze profi cuccal nem hasonlítottam össze de sztem használható.

(#17017) picur220 válasza Cyberbeni (#16977) üzenetére


picur220
veterán

Ott kezdődik, hogy D=április, és ezt eddig is tudtam:DDD

Van egy olyan, hogy Large image viewer, amivel mindent meg lehet nézni teljes méretben, de szinte csak erre jó az egész.:DDD A Nézegetője mindennapi használatra nem ajánlott.:DDD

Nekem nem recseg a zenelejátszó, és soha nem is recsegett, se XEIL4 alatt, se JCE, JE1, JG2 alatt. 1.5-ön a Youtube kliens a videók elején recsegett, de az kb egy hónapig volt fenn csak, 2.1-gyel elmúlt az ilyen jellegű probléma. Amúgy mixziget használok, és sokkal jobb, mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#17018) petipetya


petipetya
nagyúr

[http://www.androlib.com/r.aspx?r=Budapest]

Ha valakinek van bármilyen "infója" ezekről a Budapest alkalmazásokról, és rám küld egy üzenetet, azt megköszönöm.

"nincs rá lezsóidő"

(#17019) Shad0w


Shad0w
senior tag

Ebben Gallery 3D-ben ki lehet vhogy kapcsolni, hogy ne érzékelje a giroszkópot és ne dülöngéljenek az előnézeti képek?

(#17020) duffbeer válasza Ghostface (#17011) üzenetére


duffbeer
őstag

Áááááá... Akkor lehet megvan az egyik előző problémám okozója. Ha ez a progi "beragad", az előidézheti az általam leírtakat, ugyanis, ha jól emlékszem minden csatlakozás előtt kicsit beakad a teló, tehát valami megfogja (a jelek szerint ez a folyamat). Ebben az esetben viszont ki kell lőnöm a wifit, illetve ki-be kell kapcsolgatnom. :W Nagyon ratyi...

(#17021) r.zozo válasza vadászcsiga (#17016) üzenetére


r.zozo
tag

akkor én reagáltam túl, bocsánat érte!
szerintem annak volt tudható hogy az egész fórumot elejétől követem, ha valaki kérdezett segítettem is, ha tudtam, és ha nekem volt bajom akkor első a keresés, és utánna csak a kérdés

köszönöm így nem próbáltam keresni mint irtam db-l próbáltam de hogy kiírjam az eszem be se jutott, ez így elspre működp képesnek is tűnik:-) köszi

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#17022) picur220 válasza Shad0w (#17019) üzenetére


picur220
veterán

Ott nagoyn semmit se lehet kapcsolgatni, de sztem ha a beállításokban kikapcsolod, akkor a Gallery 3D sem fogja használni.

(#17023) Shad0w válasza picur220 (#17022) üzenetére


Shad0w
senior tag

Az lenne a jó ha csak nem döntögetné az előnézeti képet, mert egyébként az jól jön, hogy felismeri a telefon helyzetét.

Jut eszembe, rá lehet venni vhogy a könyvtárak frissítésére? Mert a törölt dolgokat vagy az új könyvtárakat csak a telefon újraindítása után frissíti. (Mondjuk elég érdekes, hogy 30+ megányi törölt képet is meg tud jeleníteni maximális felbontásban)

(#17024) BalanceR válasza Shad0w (#17023) üzenetére


BalanceR
addikt

Na ez pont egy olyan kivételes eset ahol a Task killer segít...
Ugyanis hiába lépsz ki, fut a háttérben...
Ha kilövöd, majd elindítod, akkor frissít...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17025) gps76 válasza rebeL1899 (#16996) üzenetére


gps76
őstag

Az általam kipróbált képnézegető közül ezeket tartottam meg ami jó is valamire: Photoslide,Corax picture viewer,Viewpic.
Van még a Photoburst,de ezt meg nem találtam teljes verzióban,így meg korlátozva van.

(#17026) Shad0w válasza BalanceR (#17024) üzenetére


Shad0w
senior tag

OSmonitorral hiába lövöm ki nem történik semmi.

(#17027) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Hogy tudom beállítani, hogy a dialer one legyen az alapértelmezett?
Állandóan felajánlja a tárcsázót és a dialer one-t, hogy válasszk melyiket szeretném használni!!

M&N

(#17028) duffbeer válasza beers (#17027) üzenetére


duffbeer
őstag

Amikor felajánlja, alul lesz egy pipa ("Alapértelmezett választása ehhez a művelethez"), amit választás előtt kipipálsz....

(#17029) beers válasza duffbeer (#17028) üzenetére


beers
addikt

Köszi!
Hányszor megcsináltam és mindig visszadobta a választást!
Most jó lett!

M&N

(#17030) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Olyat tapasztalt már valaki hogy nem lehet kedvencekhez adni névjegyet? Akár hosszan rányomva és kijelölve hogy kedvencekhez adás, akár a név melletti csillaggal, nem megy. A 315x315 xda phone.apk-t jelöltem be a kitchenbe. Lehet hogy hibás?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#17031) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy érdekes videó
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17032) Skynet258 válasza legiaap (#17031) üzenetére


Skynet258
veterán

Semmi extra, rákötött még egy digitalizálót a telefonra, látszik is a szalagkábel. Hogy ez miért jó neki, azt mondjuk nem tudom :D

https://geekpulse.hu

(#17033) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv.
Hogyan tudok a gyors hívó gombokhoz neveket társítani.
Köszi előre is a segítséget.

(#17034) Shad0w válasza gps76 (#17025) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hogy miket meg nem talál a google: Photo Burst License

Most ez és a Gallery 3D között vacillálok. Nehéz választani, mind2-ben van olyan ami jobb a másiknál.

(#17035) Skynet258 válasza gyuri2008 (#17033) üzenetére


Skynet258
veterán

Gyors hívó gombok alatt nem tudom, mire gondolsz, de a képernyőre kipakolhatod a névjegyekhez tartozó képecskéket (shortcut, névjegy).

https://geekpulse.hu

(#17036) gyuri2008 válasza Skynet258 (#17035) üzenetére


gyuri2008
veterán

Gyors hívó gombok alatt azt értem,ha hosszan nyomom pl.a 2 gombot akkor azt hívja aki 2 gombhoz van rendelve.
Csengőhangot tudok névhez rendelni,mert én nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#17037) picur220 válasza BalanceR (#17024) üzenetére


picur220
veterán

Ez sem mindig van így...:DDD

Shad0w: mi ez a 13kB-os cucc?:D

A Frozen eclairt felrakhatom bármilyen deodexed ROM-ra, vagy csak a Samdroid turbo kernelre? Mert a kettő a samdroidon egyben van, legalábbis egy helyen, meg van base packos meg nem base packos belőle, kicsit furcsa a dolog.:DDD Mondjuk nekem már nem sok kedvem van odinozni, megint mindent feltelepíteni, úgyhogy lehet, hogy csak feldobok egy DVM-et, de még ez sem biztos.:D

[ Szerkesztve ]

(#17038) adamfriday válasza gyuri2008 (#17036) üzenetére


adamfriday
senior tag

A te Spicádon van 2-es gomb? :)
Pl. a zenelejátszóban elindítod és ott az opcióknál be lehet lőni hívó csengőhangnak is.

[ Szerkesztve ]

(#17039) Shad0w válasza picur220 (#17037) üzenetére


Shad0w
senior tag

Pedig ott van a nevében: Photo burst License

(#17040) picur220 válasza gyuri2008 (#17036) üzenetére


picur220
veterán

Tudsz, névjegynél belemész, menü gomb, options, és ott van.;)

Shad0w: JJJAAAAAAAA....:DDD :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#17041) gyuri2008 válasza adamfriday (#17038) üzenetére


gyuri2008
veterán

A zenelejátszóban nem lehet névhez rendelni,csak főcsengőhng vagy ébresztés hangnak

(#17042) gyuri2008 válasza picur220 (#17040) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen de ott csak a gyári csengőhangok közül tudok választani :F
Én egyéni hangot szeretnék,hozzárendelni.

(#17043) adamfriday válasza gyuri2008 (#17041) üzenetére


adamfriday
senior tag

Tedd fel a Ringdroid-ot. ;)

(#17044) stancok


stancok
csendes tag

hali valakinek megvan az a DVM ARM11 ami az LK2.08hoz kell
mert én nem tudom mit kell kiválasztani a samdroid kitchenben hogy csak a DVM ARM11 legyen bennt de maradjanak a XXJG2 rom és cuccai

(#17045) gyuri2008 válasza adamfriday (#17043) üzenetére


gyuri2008
veterán

Felrakta de ott sem tudom névhez rendelni :F

(#17046) picur220 válasza stancok (#17044) üzenetére


picur220
veterán

Without base package, és semmi ne legyen bepipálva, csak a DVM ARM11.

(#17047) katalin888 válasza Cyberbeni (#16980) üzenetére


katalin888
aktív tag

Nekem soha nem ment tokeletesen a contacts kezelese Kiesban! :(((
Nem hasznalok semmilyen modot! :(

(#17048) stancok


stancok
csendes tag

és ez a DVM ARM11 mi is ez tulajdonképpen és mit csinál pontosan???

(#17049) duffbeer válasza Skynet258 (#17032) üzenetére


duffbeer
őstag

Ez egy spica kijelző, amit rákötött.

(#17050) adamfriday válasza gyuri2008 (#17045) üzenetére


adamfriday
senior tag

De arra jó, hogy le tudod menteni a rendszer csengőhangok közé amiket megnyitsz vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.