Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) icepeti válasza beers (#7743) üzenetére


icepeti
tag

Köszi a tippet, gyorsan regisztráltam is.

(#7752) petipetya válasza trobi28 (#7749) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szóval "rombolós" játék - azt szeretjük. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7753) Tonyo válasza petipetya (#7744) üzenetére


Tonyo
őstag

Van valami oka vagy csak annyi, h nem jön be?

A játék lényege, h ledöljön az épitmény rajta a egy dölöngélő macikkal, a detonátorokat időziteni is lehet.. :))

[ Szerkesztve ]

(#7754) Depression válasza germinator66 (#7750) üzenetére


Depression
veterán

A multitouch nem szoftveresen van letíltva, szóval garantáltan nem lesz soha.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7755) petipetya válasza Tonyo (#7753) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az oka az, hogy még nem telepítettem fel.

Köszi az infót.

"nincs rá lezsóidő"

(#7756) DeadMeat válasza Depression (#7754) üzenetére


DeadMeat
veterán

Télleg?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7757) perszabi válasza Tonyo (#7739) üzenetére


perszabi
csendes tag

Szia!
Nem kell ignore listára tenni a Beautiful widget-et. Nekem 3 dolog van rajta: ébresztő (bár nem tudom 2.1 alatt is oda kell e tenni), 3GWatchDog, és a Battery Status.
Gmail enélkül is szinkronizál, Beautiful Widget is teszi a dolgát, feleslegesen meg ne terheljük a gépet, és fogyasszuk a memóriát.
Ja én Advanced Task Killert használom teljesen kézi üzemmódban, szerencsére látom a gépen mikor kell üríteni a memóriát, mert akkor borzalmasan lelassul a gép, de egy takarítás után, mintha most kapcsoltam volna be, persze fele annyi üres hellyel.
1.5-öt 3 naponta, 2.1 (JCB LkMod 2.4.1) 10 naponta kell újraindítani. Nem mind1.

Üdv!

(#7758) Tonyo válasza perszabi (#7757) üzenetére


Tonyo
őstag

Nekem az unread sms counter-et is ignore listára kell rakni mert különben nem jelzi.Ez a helyzet az ear-rel, a Col Reminderrel, és a Batteryminderrel is. Ezeket ti mind nem használjátok, vagy nem érdekel ha nem jelez mondjuk egy emlékeztető? ;]

(#7759) Skynet258 válasza Tonyo (#7758) üzenetére


Skynet258
veterán

Én speciel egyiket sem használom az általad leírtak közül, pedig (ha jól emlékszem) mindről írtam a blogon :D

https://geekpulse.hu

(#7760) Kyller


Kyller
senior tag

Szevasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudom eltűntetni ezt a Pantheon cuccost? Életembe először raktam fel új ROM-ot (2.1 I570EXXJD1 + lk2.02), szóval eléggé láma vagyok a témához... :B

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#7761) monee


monee
csendes tag

Sziasztok! En ma vettem ki ezt a telefont, de utólag jövök rá, hogy mennyi hibája van. Bluetooth most komolyan nem megy ? mert nekem se a laptopom nem ismeri fel, se a SE telefonom.
Szeretnék rá rakni navigácios programot (mert csak google maps van rajta), de nem tudom hogyan kell. letöltöttem és rá raktam a hozzáadott SD kártyára. De viszont a telefonba meg nem találom meg a SD kártyát!
A hozzá adott programnál sem működik se a bluetoth sem a usb csatlakozás, egyszerűen nem ismeri fel a telefont, mindig sikertelen a csatlakozás. Most akkor elromlott valami a telefonba vagy csak én vagyok tudatlan??
Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudok bele húzni programot (navigáciot) meg egyátalán bármit is??

Köszönöm!

(#7762) Depression válasza monee (#7761) üzenetére


Depression
veterán

Használati útmutatót kaptál hozzá!?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7763) Skynet258 válasza Kyller (#7760) üzenetére


Skynet258
veterán

A legegyszerűbb módja, ha felteszel valamilyen más Home programot, és azt használod. Ezel listája és leírása fent van a blogon.

monee: 1.5 alatt nem jó a BT. legalábbis nem sok mindenre. De ha olvasnád a topikot meg a blogot, akkor ezt tudnád ;) Ha felteszel egy 2.1-es Androidot, akkor a probléma orvosolva lészen.
A hozzáadott program szar, de ezt is már leírtuk ezer+egy helyen, így ezzel is tisztában kéne lenned optimális esetben.
Az SD kártya tartalma elérhető bármilyen filekezelővel, programok a blogon és itt is vannak írva, így az olvasás ezt is megoldja.
Navigációt ha kaptál hozzá, akkor az egy IGo Amigo, telepítésének leírása ott van a kézikönyvben. Ha nem kaptál, akkor vagy veszel egy navigációs programot, vagy beszerzed illegálisan, de azt magadnak kell megtenned.

Mint látható, nem a telefon szar, hanem te vagy tudatlan (a saját szavaiddal élve). Olvasd ezt a fórumot, van kereső is, olvasd a blogot, ott is van kereső, és olvasd a blog fórumát, ott is van kereső. Olvass sokat, és megvilágosodsz :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7764) oliolioli


oliolioli
csendes tag

Sziasztok!
Beszereztem én is egy ilyen készüléket, eddig javarészt winmo készülékeim voltak és most ez, meg egy 3G S mellette. Nem lenne rossz készülék de vannak hátrányai is, pl. a sebesség és a viszonylag kevés memória ahová a progikat telepíthetem, ja és a kijelző érzékenysége is igen messze van az iPhone-től. Feltelepítettem az általam megtalált legújabb 2.1 szoftot (I570EXXJD1), majd ezt rootoltam lk2.01.1 Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet programokat a kártyára telepíteni, hogy lehet live wallpapert feltenni ill. az rootoláskor látható bootmenü hogyan hívható elő? (ahol a kártya formázás is van pl.)
Köszi a segítséget! (erre gondolok: http://forum.samdroid.net/attachment.php?attachmentid=663&d=1271242648)

14 éve újonc...

(#7765) pdaghost válasza ravebp (#7729) üzenetére


pdaghost
tag

Ne telepítsd, hanem másold be az apk-t a system/app könyvtárba és a jogosultságait állítsd ugyanarra amin a többi is van. Aztán egy reboot és meg kéne hogy jelenjen a billentyűzetek közt és működnie is kéne.

(#7766) Drachoo válasza oliolioli (#7764) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nekem semmi gond a kijelzővel... Majd megszokod.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7767) pdaghost válasza Skynet258 (#7763) üzenetére


pdaghost
tag

Ez igazán szép volt. :C
Mondhatnám azt is, hogy "a számból vetted ki a szót" vagy inkább kezemből a szöveget. :)

[ Szerkesztve ]

(#7768) beers


beers
addikt

A most vásárolt spicakon milyen soft van?
Csak, mert az i5700XXIL4-et nem lelem sehol!(csak utalnak rá mindenhol)
Odinnal csak flash-elni lehet, menteni nem lehet valami egyéb szoftverrel?

M&N

(#7769) pdaghost válasza beers (#7768) üzenetére


pdaghost
tag

Menteni az fdump parancsal lehet. Keress rá a keresővel, már volt róla szó.

(#7770) oliolioli válasza Drachoo (#7766) üzenetére


oliolioli
csendes tag

Nekem is csak az iPhone-hoz viszonyítva furcsa, na meg azon azért zökkenőmentesebben, pattogósabban mennek a dolgok.Root témához valaki?

14 éve újonc...

(#7771) Skynet258 válasza oliolioli (#7770) üzenetére


Skynet258
veterán

Az Iphone-hoz való hasonlításnak abszolút semmi értelme. Egyrészt nem egy árkategória. Másrészt az iPhone egy adott hardver, nem nagy mágia rá úgy megírni az oprendszert, hogy faszán és gyorsan fusson. Az iPhone kijelző sok szempontból etalon, szóval ez sem meglepetés.
Néha túl sokat vártok egy 50k-s telefontól... :U ;)

https://geekpulse.hu

(#7772) chabeee


chabeee
tag

hey
az mvideoplayerhez hogyan tudok hozzá rendelni feliratot?

(#7773) beers válasza pdaghost (#7769) üzenetére


beers
addikt

Köszi, de nekem már késő sajna!
Valaki nem mentette le esetleg az eredeti szoftvert?

[ Szerkesztve ]

M&N

(#7774) pdaghost válasza oliolioli (#7770) üzenetére


pdaghost
tag

Skynet blogjának forumán találkoztama témával. Ott nézz szét.

(#7775) Tonyo válasza chabeee (#7772) üzenetére


Tonyo
őstag

Ha azonos a neve a video file-al akkor automatikus.

(#7776) chabeee válasza Tonyo (#7775) üzenetére


chabeee
tag

köszönöm és a ékezetes betüket hogyan? utf 8 ba átírom ?

[ Szerkesztve ]

(#7777) bitmaci


bitmaci
csendes tag

Sziasztok! Olyan szoftvert keresek amival a már mentett wifi hálózatokat és azok jelszavait tudom importálni/exportálni egy esetleges újratelepítés után! Köszi!

(#7778) Tonyo válasza chabeee (#7776) üzenetére


Tonyo
őstag

Igen, legegyszerűbb, ha txt fileként nyitod meg, majd mented utf 8 kódolással

(#7779) kusza79


kusza79
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen úton módon tudok. Az SMS értesítéshez a telefonomra felrakott dolgok közül hozzárendelni.
Kérlek írjátok le nekem.
Ja és esetleg egy olyan megoldást arra, hogy hogy tudok Bluetooth-on küldeni és fogadni. 1.5
Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)

(#7780) Tosee válasza kusza79 (#7779) üzenetére


Tosee
őstag

Hali!

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen úton módon tudok. Az SMS értesítéshez a telefonomra felrakott dolgok közül hozzárendelni.
Kérlek írjátok le nekem.

Vagy létrehozod az alábbi mappaszerkezetet (memóriakártyára) és megjelenik a hangbeállítások, alap hangok között:
Pl: Hangok (főmappa ne tartalmazzon ékezetes karaktert, és ringtones sem lehet, vagy főmappa nélkül hozd létre az alábbi mappákat az sd-kártyán)
Ebbe a mappába az alábbi almappákat hozd létre...
Alarms (ébresztő)
Notifications (sms, értesítő hangok)
Ringtones (csengőhangok)
Ezekbe a mappákba pedig rakd bele a kívánt csengőhangokat!
Másik megoldás pedig egy alternatív programmal: pl Rings Extended

Ja és esetleg egy olyan megoldást arra, hogy hogy tudok Bluetooth-on küldeni és fogadni. 1.5
1.5 alatt nem működik, csak névjegyet lehet küldeni vele... Erre lesz majd megoldás a 2.1 es frissítés!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7781) ToM2oo4 válasza Depression (#7754) üzenetére


ToM2oo4
tag

Ebben miért vagy ilyen biztos? Belsős infók?
Mert ha nem, akkor én pl. nem értek egyed veled, ugyanis a Spica-ban lévő touch vezérlő IC tudja a DualTouch-ot. Szóval ha lehet hinni az adatlapnak, akkor a Spica hardveresen képes 2 érintést érzékelni egyszerre.

(#7782) kusza79 válasza Tosee (#7780) üzenetére


kusza79
csendes tag

köszönöm szépen megpróbálom

(#7783) kusza79


kusza79
csendes tag

Bocsánat még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha ezeket létrehoztam, akkor hol jeleneik meg mert az sms -beállítás -hangok dolognál nem jelennek meg nekem.

Köszönöm

:) :) :)

(#7784) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Régebben szemeztem a telefonnal, de nem lett semmi a dologból.
Február környékén mindenki várta a frissítést az 1,5-ről. Mi lett az ügyből?
Összességében milyen irányba indult el ez a dolog?

Több havi használat után milyen tapasztalatokkal gyarapodtatok?
Válaszokat előre is köszi! :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#7785) Tosee válasza kusza79 (#7783) üzenetére


Tosee
őstag

Beállítások -> Hangok és kijelző -> értesítési csengőhangoknál?

Nem próbáltam szóval csak tippelni tudok!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7786) ruadi válasza _Dumber_ (#7728) üzenetére


ruadi
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszod és neked mennyi idő alatt cserélték ki?

beers: én csütörtökön vettem és azon: I5700XXIL4 van.

[ Szerkesztve ]

(#7787) petipetya válasza dussy (#7784) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak a saját nevemben beszélek:

Tapasztalatok, használat:
3 hónap után még mindig ott tartok, hogy folyamatosan újdonságokkal ismerkedek meg, és és egyre több újdonságot tapasztalok meg. Ez az alkalmazásokban, azok használatában, a telefonban, a frissítésben stb. jönnek elő. Mindent nehéz lenne leírni.

Frissítés:
A hivatalosra várni felesleges dolog. Már csak azért is, mert ha saját magad csinálod, akkor tanulsz is közben. Másrészt a modosított szoftverek rengeteg újítást és pozitívumot tartalmaznak a hivatalossal szemben. Például root mód nélkül el sem tudnám képzelni a telefont, pedig eddig csak a jéghegy csúcsát láttam belőle. Ha pedig kijön a hivatalos frissítés, az itteniek közül a legtöbben megvárják azt a pár napot, amíg lesz belőle módosított verzió, és azt teszik majd fel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7788) Katsu válasza kusza79 (#7783) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Mindenek előtt formázd le a memóriakártyát a telefonnal és aztán hozd létre a korábban leírt könyvtárszerkezetet. De vigyázz! Formázásnál minden adat elveszik. Elötte mentsd el.
Üdv, Katsu

(#7789) kusza79 válasza Katsu (#7788) üzenetére


kusza79
csendes tag

Ok!
Nem sikerült eddig semmi.
De csak azért mert én vagyok béna.
Ha leformázom és létrehozom ezeket, akkor hol fogom tudni beállítani ezeket?
Köszönöm a választ.

:) :)

(#7790) goodgrass


goodgrass
csendes tag

hali! lenne egy olyan kérdésem hogy mivel jobb a 2.1 mint az 1.5?
érdemes feltenni és van magyarul?

(#7791) chabeee


chabeee
tag

valaki egy igen jó gallery nézegető progit nem tudna mondani, mert ami fennt van az semmire se való 1.5-ös androidra gallery3d az nem jó

válaszokat kösz

[ Szerkesztve ]

(#7792) beers válasza ruadi (#7786) üzenetére


beers
addikt

Akkor elvileg még mindig csak ezzel árulják nálunk! :S
Esetleg lementenéd nekem? :R

M&N

(#7793) beers


beers
addikt

Ezeket sikerült beszereznem:

I5700XXILE-CLP115521+CLK112186-PDA.tar
I5700XXIL4-Phone.tar
I5700XXIKA-CL99776-Bootloader.tar
I5700XEOJA1-CSC-CL141233-XEO.tar

Valaki hozzáértő megmondhatná, hogy jó lesz e?!

Feltöltöttem hátha valakinek szüksége lesz rá!

M&N

(#7794) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!
Belaktam az XXJD1-et, a pantheon csak nekem tűnik gyorsabbnak a régebbi verzióknál?
Kövezzetek meg, de nekem tetszik a cucc. :D

(#7795) Katsu válasza kusza79 (#7789) üzenetére


Katsu
aktív tag

Tehát,

Leformáztad a kártyát a telefonnal.
Utána az SD gyökerében létrehozod a "Ringtones" nevezetűt. Ide pakolod a csengőhangnak szánt dolgokat.
"Alarms" mappa szintén az SD gyökerébe. Ide az ébresztőnek a hangjait rakod.
"Notifications" SD gyökérbe. Ez az sms és értesítő hangoknál jelenik meg.

Üdv: Katsu

[ Szerkesztve ]

(#7796) Tosee válasza Katsu (#7795) üzenetére


Tosee
őstag

Nem lehet Ringtones nevezetű, mert összezavarja a telefont! Ezért írtam, hogy az legyen pl Hangok, vagy akármi ékezetek nélkül! De a többi az stimmel! :K

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7797) Katsu válasza Tosee (#7796) üzenetére


Katsu
aktív tag

Én így használom és semmi baja telefonnak.

(#7798) Tosee válasza Katsu (#7797) üzenetére


Tosee
őstag

Akkor tévedtem elnézést! :B Pedig úgy emlékszem, hogy annak idején mikor ezt olvastam, akkor ott azt írták, hogy ez ebben a formában bekavarhat! Ezek szerint nem!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7799) kardosbalint válasza petipetya (#7787) üzenetére


kardosbalint
csendes tag

Kaphatok 1 leírást hogyan kell frissíteni 2.1-re?

“Egy napon miután uralmunk alá hajtottuk a szelet, a hullámokat, az árapályt, és a gravitációt, talán hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is. Akkor a világtörténelem során másodszor, az ember újra felfedezi majd a tüzet.” (Pierre Teilhard De Chardin)

(#7800) ToM2oo4 válasza kardosbalint (#7799) üzenetére


ToM2oo4
tag

Skynet blogján találsz egy teljes leírást a frissítés menetéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.