Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) petipetya válasza picur220 (#7498) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem vagyok tőle elájulva, vagy szart szedtem le. Magyar kiosztás sincs benne. Linkeled priviben?

"nincs rá lezsóidő"

(#7502) madarasz92 válasza trobi28 (#7480) üzenetére


madarasz92
őstag

Kőszőnőm mindenkinek a segitséget holnap megveszem.. :C

(#7503) Lalee válasza szubrutin (#7427) üzenetére


Lalee
aktív tag

Volt még telefon és meg is vettem. Adtak hozzá egy kis telefont. :)

(#7504) zsocy


zsocy
őstag

Petipetya, el tudnád mondani hogy ezt a JD1+50 mb ROM-ot hogyan kell felrakni? Ez magában az egész és mehet fel one file módban, vagy előbb JD1 és utána ez PDA módban mint az lkmod-nál? Oroszul nem tudok sajnos, de a linkelt oldalról leszedtem mindent.

Nagyon köszi előre is, kiváncsi vagyok tényleg gyorsabb lett-e.

(#7505) 8zabi válasza darky4e (#7495) üzenetére


8zabi
őstag

azért ext2, mert az még nem naplózó fájlrendszer, kevesebb adminisztráció zajlik a háttérben, így sokkal jobban kíméli a memóriakártyát, amik - mint tudjuk - véges írást-olvasást viselnek el

(#7506) gabbenka


gabbenka
csendes tag

Kérdezni szeretném hogy a spicahoz van-e valamilyen bőr tok vagy esetleg melyik másik típusú mobil tokja lenne jó hozzá?

(#7507) blueMerle válasza gabbenka (#7506) üzenetére


blueMerle
veterán

500 Ft-ért vettem hozzá teljes jó tokot :)) Puha belsö anyag, tökéletesen illeszkedik. Szvsz teljesen felesleges erre költeni. Ha mégis, akkor PierreCardin, pontos típust nem tudok, nálam úgy van a polcon hogy PDA Universal és size 2. Ebbe is mintha beleöntötték volna. :K

(#7508) Piás


Piás
tag

Valaki légyszi aki jce+lkmod 2.5.1-et használ nézze már meg mi a neve az időjárás+hirek widgetnek. Köszi szépen.

(#7509) 8zabi válasza gabbenka (#7506) üzenetére


8zabi
őstag

én ilyen bőr tokot használok, kb 2000 forint átszámítva ebay-ről

nekem bejön

Piás

News and Weather néven fut, ha erre gondolsz

[ Szerkesztve ]

(#7510) 8zabi válasza Piás (#7508) üzenetére


8zabi
őstag

lejárt a mod idő

megtaláltam a systemben, GenieWidget.apk

[ Szerkesztve ]

(#7511) darky4e válasza 8zabi (#7509) üzenetére


darky4e
tag

Tudom, hogy nem ehez a témához tartozik,de kiváncsi lennék a véleményetekre a GW620 kapcsán! Mert hasonló árfekvésű lesz.

pozitívum:(spicahoz képest)
-5megapixeles kamera leddel
-qwerty billentyűzet

negatívum:(spicahoz képest)
-rezisztív kijelző
-kisebb képátló
-gyengébb proci

Live long and prosper

(#7512) darky4e válasza blueMerle (#7507) üzenetére


darky4e
tag

Én ezer forintért vettem iphonehoz való piros belűl plüss kívűl gumiszerű tokot 1000forintért!

Aki farmerban hordja a mobilját azoknak ajánlok tokot,mert azok sokszor szűkek és jobban karcolnak!

Amúgy bármilyen mobilt tok megfelel neki szinte,de én azért ajánlom!

Nameg ha eladni készülöd majd és abból húzod ki. Akkor látják, hogy vigyáztál rá :)

Live long and prosper

(#7513) vendingo válasza darky4e (#7511) üzenetére


vendingo
veterán

Attól hogy valaminek gyengébb a procija, attól még lehet gyors.
Pl. az acer liquid-nek is "csak" 768-as a procija, mégis oda vissza leveri a spicat. :)
A processzor nem minden....

Ha van rá lehetőséged, akkor próbáld ki mind a 2-t, aztán dönts.
Mindegyiknek megvan a maga hátránya, előnye...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7514) darky4e válasza vendingo (#7513) üzenetére


darky4e
tag

Sztem majd bemegyek a Vodahoz és kipróbálom mind2őt!

Live long and prosper

(#7515) gps76 válasza petipetya (#7501) üzenetére


gps76
őstag

Ha hosszan nyomod a gombot,előjönnek az ékezetes betűk is.
Ha többen se találnák,felteszem valahova.

(#7516) gps76 válasza petipetya (#7501) üzenetére


gps76
őstag

Ja,és 1.5-ön nem indul,hibaüzenettel leáll,csak 2.1-en megy.

[ Szerkesztve ]

(#7517) Piás válasza 8zabi (#7509) üzenetére


Piás
tag

Nem találom a marketen, majd reggel megpróbálom valahogy megszerezni. Valamiért nagyon megtetszett ez a progi. Hülye voltam hogy nem mentettem le a régi rendszerről.
Geniewidget-re a Desclock-ot adja ki a market.

[ Szerkesztve ]

(#7518) hkinga válasza Hofeher (#7474) üzenetére


hkinga
csendes tag

Az O&GConverto!-ot probald meg,ez egy nagyon jo convertalo program,a marketrol le tudod tolteni,en is hasznalom.

(#7519) blueMerle válasza darky4e (#7512) üzenetére


blueMerle
veterán

Pontosan. Én sem veszek átt olyan telefont a boltban, aminek karcos a kijelzöje -ráadásul ami érintökijelzös, neadjisten kopott a burkolata. Pont. Akinek ez nem tetszik mehet a zálogházakba próbálkozni :))

(#7520) hkinga válasza Hofeher (#7474) üzenetére


hkinga
csendes tag

Az O&GConvert!-ot ajanlom,ez egy nagyon jo convertalo program,a marketrol le tudod tolteni...en is hasznalom

(#7521) Piás válasza 8zabi (#7510) üzenetére


Piás
tag

Megvan. 1000 Köszönet. :R :R :R

(#7522) Jinxx


Jinxx
senior tag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy ilyen telefont, egyet már vissza is vittem, mert nem tudtam rávenni, hogy usb-n kommunikáljon a géppel akár csak kártyaolvasás szintjén is. A másodikat nagy nehezen sikerült észhez téríteni, pár progit fel is tudtam rá rakni, de ez is kezdi azt csinálni, hogy ha csatlakoztatom, észreveszi a számítógép, megjelenik az ikon a tálcán, de ha átkapcsolom a telefont, hogy az sd-t a gép lássa, nem történik semmi. Eltávolítani nem lehet, ha esetleg elindul az automatikus lejátszás xp-alatt, akkor keresi a memóriakártyát órákig, de nem történik semmi. Új kötet megjelenik intézőben, és Tcmd-ben is, de rákattintva fagyás a vége. Pc studioból az 1.5 van fenn, de nem csinál az se semmit ha a telefon csatlakoztatva van, csak gondolkozik órákig. Usb drivert már próbáltam 3 félét, helyzet ugyanez. Usb port jó, pendrive, Lg shine adatkábellel tökéletesen működik. Memóriakártya 2Gb kingston, a telefonban formáztam, elvileg hibátlan. Mitévő legyek? Mivel tudnék még próbálkozni, hogy legalább a fájlátvitel működjön a gép és a teló közt?

Előre is köszönöm!
Üdv.: Jinxx

(#7523) Hofeher válasza Piás (#7517) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Köszi az infot és cserébe itt van amit keresel ezen az oldalon
[link]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#7524) petipetya válasza zsocy (#7504) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha erre a JD1 50 MB Mod felrakására vagy kíváncsi, akkor ez nagyon egyszerű, mert csak a belinkelt dolgokat kell telepíteni, semmi mást (tehát nem kell hozzá az eredeti rom).

- A JD1 50 MB_Mod_v1_PDA.7z-et kicsomagolod és ezt betallózod legalul a one package részhez.
- A spica.rar-t kicsomagolod és ezt betallózod az ops-hez-
- Baloldalt felül bepipálod a one package opciót, és mehet is a start gomb

"nincs rá lezsóidő"

(#7525) petipetya válasza gps76 (#7515) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudom, nem az a gond.
Ha már a samu bill-ben van magyar t9, akkor a htc-ben is elvárnám, mert csak úgy tudom őket összehasonlítani. Sajnos nincs benne, így abszolút nem jön be ez a bill.

"nincs rá lezsóidő"

(#7526) petipetya válasza Piás (#7517) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha már itt tartunk, a tegnap feltett Apps2SD-t is tartalmazó rom-ban benne van a magyar t9-et tartalmazó samu billentyűzet?

"nincs rá lezsóidő"

(#7527) pdaghost válasza petipetya (#7526) üzenetére


pdaghost
tag

Nézd ha nincs is benne, akkor max. kiszeded a mostaniból.
Elvileg az AxT9IME.apk akar az lenni a system/app mappában.

[ Szerkesztve ]

(#7528) antalze válasza Jinxx (#7522) üzenetére


antalze
tag

Hali! A Pc studio nem fog müködni, mivel nem kompatibilis ezzel a telefonnal :((( (Ilyen a Samu) Az USB-s olvasás nálam sem megy valamiért. Próbáltam már bekapcsolni a fejlesztés menüben a csak USB olvasó pontot, de nem megy. Jelzi, hogy van memóriakártya csatlakoztatva, de nem lehet vele kezdeni semmit. Talán az 1.5 hibája. Itt a fórumon elég jól kivesézik ezt a témát. Egyszerűbb, ha kiveszed a kártyát, s belerakod egy USB-s kártyaolvasóba (1000HUF-ért vettem én is) Vagy felrakod az Estrong explorert, s akkor wifin keresztül is tudsz másolni a telefonra. Remélem nem irtam zagyvaságokat, reggel van még nagyon :))

(#7529) antalze


antalze
tag

Valakik vitatkoztak itt, hogy miért jó ha egy gombbal lehet feléleszteni a kijelzős, s miért jó, ha mindegyikkel. Jobban megfigyeltem a rutinos mozdulatom amikor a telefont akarom használni (nah ez elég furán hangzik, de most jön a lényeg)
Valóban "használtabb" lesz a jobb felső gomb. Ha Lockbot van a gépre telepítve, akkor teljesen mindegy, hogy mivel kapcsolom be a kijelzőt, mert utána úgyis el kell húznom a csúszkát. Így mindig más gombot nyomkodok, vagy ami éppen kézre esik. :)
YEAH! ez volt a 100. hozzászólásom.

[ Szerkesztve ]

(#7530) Katsu válasza antalze (#7528) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Szerintem zagyvaságokat beszélsz. Pont, hogy az 1.5-ös verzió már jó a telóhoz, de a frissítésen kívül semmire sem használható.
Esetleg a telefon csatlakoztatása után manuálisan add meg a neki szükséges drivereket az eszközkezelőben, hátha úgy nagyobb lesz a siker, illetve a telefonon még külön mountolni kell az SD kártyát csatlakoztatás után. Ezt az értesítő csík lehúzása után meg is teheted és még egy figyelmeztető ablak is. Ez után mindenki boldog. :)

Üdv: Katsu

U.i.: jinx, látom a dolgokon már túl vagy. Esetleg másik gépen próbáld meg. De az 1.5-ös studió driverei biztosan jók, mert én is ezt használom csak win 7 x64 alatt. De azért látogass el az eszközkezelőbe miután csatlakoztattad a telót és nézd meg, hogy milyen felkiáltójeles dolgokat látsz és kézzel add meg neki a driver mappáját, ami alapértelmezés szerint a "C:\program files\samsung\" ha minden igaz. Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#7531) petipetya válasza pdaghost (#7527) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez lett volna a következő kérdésem ebből az okból kifolyólag. Köszi, kimentettem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#7532) gps76 válasza petipetya (#7526) üzenetére


gps76
őstag

Igazad van a T9 tényleg nincs benne,de majd "valaki" megoldja ezt is.
A news and weather tényleg nagyon jó progi,csak nekem a Htc-nél egy idő után kiírta,hogy nem tud csatlakozni a szerverhez.

(#7533) antalze válasza Katsu (#7530) üzenetére


antalze
tag

:R Bánom a gyors reagálásom. Ezek szerint van még mit tanulnom. :) A nem müködést nem a frissítésre értettem, csak nem irtam oda. (most olvasom a "zagyvaságom")

[ Szerkesztve ]

(#7534) macilaci23 válasza gps76 (#7516) üzenetére


macilaci23
csendes tag

Nekem ez a verzió [link] megy 1.5 alatt is. Egész jó, bár egy magyar szótár jól jönne.

(#7535) Katsu válasza antalze (#7533) üzenetére


Katsu
aktív tag

Nem akartalak én megbántani, a szóhasználatot azért engedtem meg magamnak, mert te fogalmaztál így. :)

Üdv: Katsu

(#7536) zoleee24 válasza macilaci23 (#7534) üzenetére


zoleee24
tag

Sziasztok a számítógépre letöltött .apk -kat fel tudom rakni valahogy wifi nélkül a telefonra,
(rámásolni a memóriakártyára és onnan installálni?)

(#7537) gps76 válasza macilaci23 (#7534) üzenetére


gps76
őstag

Akkor jó,bár már lassan mindenki 2.1-et használ.

(#7538) petipetya válasza zoleee24 (#7536) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen. Viszont a telóra kell egy fájlkezelő.

"nincs rá lezsóidő"

(#7539) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Petipetya, a JD1 50 MB_Mod-hoz biztosan nem kell előtte feltenni az alap JD1-et, csak azért, mert ha jól látom, ebben nincsenek benne bizonyos fájlok, amik benne vannak az alap JD1-ben. Bocsi, hogy kérdezősködök, de a hétvégén most már letúrom az 1.5-t, és ezt moddolt fw-t néztem ki.

Más:
Van még pár fóliám Spicára, ha valakit érdekel!

Üdv

(#7540) zoleee24 válasza petipetya (#7538) üzenetére


zoleee24
tag

Köszi :R
Úgyérted ha marketről wifin szedek le egy Astro, vagy Linda File Managert és ezt telepítem a telefonra, akkor az SD kártyára áttolt .apk-kat tudom egyből telepíteni?
(mindegy egyébként hogy hová másolom az SD-re?)

Mégegy dolog, van-e olyan progi amivel telefonnal (wifivel) a laptophoz csatlakozva tudok netezni? (adott egy wifis laptop, meg a telefon, viszont kábeles routerem van, első körben nem cserélném ki ha van más alternatíva :) )

(#7541) antalze válasza Katsu (#7535) üzenetére


antalze
tag

nem bántodtam meg, engem csak egy bicska tudd megsérteni ;)

(#7542) Mcfery válasza zoleee24 (#7540) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Market-ről szedd le az "appInstaller" progit!
Az "appInstaller" arra jó, hogy a mSD kártyán lévő app-okat logó-val együtt kilistázza és onnan tudod feltenni a telóra.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#7543) DeadMeat válasza -cobra- (#7539) üzenetére


DeadMeat
veterán

De felkell tenni hozzá először rendesen a jd1-et,mert a mod-hoz más ops fájl kell,meg nem tartalmazza csak a módosított dolgokat,amit hozzáad az eredeti cuccokhoz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7544) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Hopp most nézem van már lk2,01 mod,van benne recovery,apps2sd is és full root :D
Jce és jcd-n megy :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7545) Katsu válasza DeadMeat (#7543) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Ez biztos? Mert én csak ezt a JD1+50MB dolgot raktam fel az ops fájllal és működik.

Üdv: Katsu

(#7546) DeadMeat válasza Katsu (#7545) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát jd1 tuti kell hozzá,hogy más-e az ops amit leshak megadott azt nem tudom,nem néztem igazából,csak az oroz szövegből ezt következtettem. :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7547) villig


villig
csendes tag

lk2,01 mod

az sd partíció létrehozása itt:
http://www.forceclose.com/questions/768/how-to-move-apps2sd-on-present-sd-card-to-another-sd-card
a 4. pontban van a lényeg ,ha hivatkozott linkről letöltjük és létrehozzuk a cd-t (gparted-live-0.4.6-1.iso) és arról indítjuk a gépet .
Végig fut kb 1 perc és egy ablak jön elő ott: Cancel
utána kiválasztjuk a magyar nyelvet /13/
enter
innentől értelemszerűen magyar felületen könnyedén elvégezhetjük a partíciók létrehozását.

[ Szerkesztve ]

(#7548) BloodRay válasza petipetya (#7524) üzenetére


BloodRay
veterán

Bocs ha hülye kérdés, de ez így megy 1.5-re is? Tehát elég ennyit tenni? :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7549) ruskop válasza Katsu (#7545) üzenetére


ruskop
senior tag

Én is feltettem bár nem az oldalon mellékelt ops-al de úgy nem indult nekem el.

Viszont nem tud valaki olyan progit, vagy ha alapból benne van a telóban ,hogy beszélgetés közben a képernyőt ne kapcsolja ki?

(#7550) BloodRay válasza DeadMeat (#7543) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor 1.5-re először ez menjen a file-jaival és a hozzá tartozó ops-al igaz? Más nem kell.
Utána meg mehet a MOD ha jól értem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.