Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) Thome válasza Nohab61 (#23000) üzenetére


Thome
addikt

Igen, de azóta már belefogtam az újratételébe, és nem álltam neki ennek a javításnak, nem akartam félbeszakítani. De jó tudni, hogy van rá megoldás, köszi srácok! :R

(#23002) sssz válasza BalanceR (#22987) üzenetére


sssz
őstag

nekem is volt ilyen factory reset után, mikor elkezdtem feltelepíteni újra a cuccokat.
akkor vettem észre, mikor kiírta hogy nincs elég hely az Igo-nak. akkor megnéztem és csak 50 körül volt. kikapcsoltam majd visszakapcsoltam a telót, újra megnéztem és igy már 91MB volt :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23003) szabi98.6


szabi98.6
csendes tag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudok a telóról átmásolni dolgokat a memória kártyára, vagy a számítógépre? Itt elsősorban az sms-ekre gondolok. (állandóan azt írja ki ateló, hogy kevés a memória) Légyszi ne a Samsung PS studio nevű fantasztikus programot mondjátok, mert épp most készülök széttörni azt a cd-t. Köszi

(#23004) montyx


montyx
aktív tag

Valaki tud valamit a samsung-firmwares.com-ról? Le akartam szedni egy új firmware-t, és nagyon nem lehet, mert jelszavas lett a rendszer. Ha valaki tud másik repositoryt, ahol fent vannak az új firmwarek, megköszönnék egy linket.

Aláírás

(#23005) montyx


montyx
aktív tag

Skynet!!! A fórumodat a linked alól nem lehet elérni, mert az "A fórumot az alábbi képre kattintva tudjátok elérni, kellemes használatot!" nem követi nekem nem hogy kép, de link se! :Y

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#23006) vadászcsiga válasza montyx (#23004) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ott van a firmware-ek alatt a jelszó:
* No full firmware
# Pass = samsung-firmwares.com
## Pass = samfirmware.com

(#23007) BalanceR


BalanceR
addikt

Érdekes dolgot vettem észre...
Felteszek egy appot, átpakolom a data/appból a system/appba, és mindkét helyen foglalja a helyet...
Ez most nagyon nem frankó...
A data/app jelenleg üres, és 40 MB szabad hely van...
Lehet, hogy megint az EXT2 kavar be, vagy az lehet a gond, hogy nem a rootexplorerrel pakoltam ár, hanem az ES explorerrel, ami alig akarta mountolni a filerendszert...
Ha legközelebb főzök, tuti, hogy kihagyom a fájlrendszer konverziót, csak a baj van vele....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23008) akos727


akos727
senior tag

Ki lehet valahogy kapcsolni azt a rezgést amit akkor csinál amikor elhúzom a zárat?

(#23009) Kakumix válasza BalanceR (#23007) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én ES-sel pakolgattam át a cuccot a múlt héten. Szerintem működik.

Legyen szép napod!

(#23010) legiaap válasza akos727 (#23008) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mikor én kérdeztem, akkor az volt a válasz, hogy nem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23011) akos727 válasza legiaap (#23010) üzenetére


akos727
senior tag

Aha, köszi!
Nem megy szét a vibra motor ettől az állandó rezgéstől?
Egy ismerős Pulse-a már tök gyengén rezeg valószinüleg e miatt.

(#23012) Dadan01 válasza asturel (#22999) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ha recoveryből teszel fel egy behalt rendszerre főzött romot, az addigi telepítések és beállítások megmaradnak. Ahogy tapasztaltam ez a módszer nem töröl és másol, csak másol a system mappába. Egyszer én is remegő kézzel rátoltam a főzött romot újra egy FE8beta8 bootloop után, és megmaratd minden progim és beállításom.

(#23013) Dadan01 válasza akos727 (#23011) üzenetére


Dadan01
senior tag

A jobb felső gomb hosszú nyomásával fel lehet oldani a képernyőzárat, vibrálás nélkül.

(#23014) 8zabi válasza akos727 (#23008) üzenetére


8zabi
őstag

ki lehet kapcsolni, a hang és képernyő beállítások alatt van, angolban heptic feedback a neve, magyarul nem tudom :D

(#23015) vadászcsiga válasza 8zabi (#23014) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érintési visszajelzés a magyarban, de nem kapcsolja ki a rezgést feloldáskor.

(#23016) legiaap válasza vadászcsiga (#23015) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én ilyet amúgy sem találtam a kijelző beállításoknál.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23017) akos727 válasza legiaap (#23016) üzenetére


akos727
senior tag

Én megtaláltam, kikapcsoltam de semmi. Gondoltam újraindítom hátha megy, de úgy sem. Marad a gomb hosszan nyomása.

(#23018) vadászcsiga válasza legiaap (#23016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig ott van az.

(#23019) asturel válasza Dadan01 (#23012) üzenetére


asturel
őstag

kozben raflasheltem egy stock fw-t, majd leshak kernel, arra pedig i/o performance boost topikban talalhato kernelt, amire frozen eclair v9-et ir, viszont mostmeg nincs multitouch, felraktam a forumbol a 2.3-at mt drivert is, de ezzel sincs...
mi lehet a baj?:(

(#23020) voison


voison
tag

Meg tudná valaki mondani miért rűnik el rendszeresen az APN beállítás a spicámból?
Net megszűnik, gmail bedobja a hogy nem jó a jelszavam.
Restart után előkerül újra.
:F

[ Szerkesztve ]

.oO VoisoN Oo.

(#23021) Maximum1 válasza voison (#23020) üzenetére


Maximum1
őstag

Amit most használsz apn tiltásra azt kapcsold be/ engedélyezd a netet/ úgy installáld le.
Majd tedd fel ezt: [link]

(#23022) voison válasza Maximum1 (#23021) üzenetére


voison
tag

nem használok semmit APN tiltásra.
az extended controls van fent, de nem használom e funkcióját.
(egyébként az új van fent belőle ami úgy működik mint a linkeden
lévő cucc, nem átírással)

.oO VoisoN Oo.

(#23023) Maximum1 válasza voison (#23022) üzenetére


Maximum1
őstag

Rootolva vagy?
Recovery/Wipe/Dalvik-cache, ez mindenre jó :)

(#23024) asturel válasza asturel (#23019) üzenetére


asturel
őstag

hmm, felraktam egy multitouch testert market-bol amiben mukodik a multitouch, viszont gmaps-ben, browser-ben nem mukodik.. mar csinaltam wipe cache-et is

(#23025) voison válasza Maximum1 (#23023) üzenetére


voison
tag

persze.
ha megcsinálom akkor is megtörténik a dolog.

.oO VoisoN Oo.

(#23026) Karma válasza asturel (#23024) üzenetére


Karma
félisten

Wipeolhatsz ahogy jól esik, ha egyszer nem MT-képes verziók vannak fenn a böngészőből és a Mapsből (stock FW-vel előfordul), nem fognak varázsütésre újraíródni. Inkébb Dolphinban próbálkozz szvsz.

“All nothings are not equal.”

(#23027) Maximum1 válasza voison (#23025) üzenetére


Maximum1
őstag

Nézd végig mikor mit csináltál és mióta van a jelenség.
Szerintem ebből konyha lesz, az a leggyorsabb megoldás.
Talán szedd le az Extended controls-t és restart, hátha.

(#23028) asturel válasza Karma (#23026) üzenetére


asturel
őstag

hat sajna stock fw-re pakoltam a dolgokat, ha ujra felrakom ezeket a programokat marketbol akkor mar MT-capable verziok fognak felmenni?

(#23029) voison válasza asturel (#23028) üzenetére


voison
tag

mi ez az MT?

.oO VoisoN Oo.

(#23030) Saccco válasza voison (#23029) üzenetére


Saccco
nagyúr

MultiTouch

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23031) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy értelmes videóblog
Készen van a csávó.
:O

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23032) Maximum1 válasza legiaap (#23031) üzenetére


Maximum1
őstag

Csávó az nem 100-as.
Viszont semmit nem tudtunk meg az Anzo féle rom-ból. :)
Ja de kikúrt gyors, ezt többször is mondja és a végén még le is sz..-ná Anzót ha ott lenne mellette. :D

(#23033) mity89 válasza Maximum1 (#23032) üzenetére


mity89
csendes tag

:D :D
A benchmark meg 5 egész valamennyi, nekem a legjobb eddig 9.2 volt :D (de 7,5 nél rosszabb sose volt).
Meg mondja hogy így a multitouch meg úgya multitouch, azt amikor a képen zoomol, meg később amikor mutatja, hogy hogy lehet asztalt váltani, vagy 5x próbálja mire sikerül :D (ez persze nem biztos, hogy a MT driver hibája)

(#23034) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Cyberbeni igen jót tettél velem ezzel a xscope browserrel solkal jobb mint a gyári meg az összes többi. Köszi

(#23035) rutyika68 válasza vadászcsiga (#23034) üzenetére


rutyika68
őstag

Februárban vettem a telót. Már akkor rátaláltam xScope-ra, sokat fejlődött ,és azóta is ezt használom. Szerintem a legjobb,és a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23036) Skynet258 válasza montyx (#23005) üzenetére


Skynet258
veterán

Pedig ott van a kép...

https://geekpulse.hu

(#23037) legiaap válasza rutyika68 (#23035) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem meg az Opera mininél nincs gyorsabb.
Erről néztem videókat és elég lomhának tűnt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23038) vadászcsiga válasza rutyika68 (#23035) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jaj bocs a neved miatt nem néztem vissza kitől jött az ötlet. Szóval köszi Rutyika!

(#23040) Maximum1 válasza mark513 (#23039) üzenetére


Maximum1
őstag

Nem oldottak meg semmit, viszont folyamatban van!
Novemberig még kijön egy pár csoda, karácsonyra minden fa alatt Android lesz! :DD
Játszani meg vegyél xbox 360 és egy full HD Tv-t. :))

(#23041) legiaap válasza mark513 (#23039) üzenetére


legiaap
nagyúr

Multi touch a főzött romokban van, de szerintem nem teljes az öröm. A böngészőben nem nagyít folyamatosan.
Szintén meg lehet oldani a flash támogatást is, de az is tök felesleges, mert pl. a youtube videókat igen csak szaggatva játssza le.

Kipróbáltam az előbb az xScope böngészőt. Maradok a mininél. Nagyon lassú. Még a gyári böngésző is jobb ennél.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23042) BalanceR


BalanceR
addikt

Meg tudja valaki mondani, melyik az utolsó FrozenEclair mod, amiban nincs "beépített" EXT2 EXT4 filerendszerkonverzió? (úgy rémlik, az FE8beta6 tól már alap)
Nagyon köszi! :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23043) mm89 válasza mark513 (#23039) üzenetére


mm89
őstag

Hali, én kb 2 hete vettem spicát és nagyon tetszik. Ez az első androidos telefonom. Az tény hogy kell vele foglalkozni, főzögetni a romba dolokat mert az alap nem tudja kihasználni a telefont teljes mértékben.
A multitouh szerintem teljesen jó, én csak azzal zoomolok böngészőben meg galériában is. Voltak vele gondok, hogy zoomolás közben kattintott linkekre, dee már azt is kijavították. Ezt szeretem ebben a telóban, hogy baromi jó támogatása van és nem a samsung részéről (tehát nem olyanok fejlesztik akikneek ez a munkájuk hanem olzyanok akik szabadidejükben ffoglalkoznak vele).
Néztem még a galaxy3 at is, dea szabványon kívüli kijeelző méret. Nézegesdd meg a hasonló árú telókat, de láogasd meg a "melyik telót vegyem" témájú topicot is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23044) Tomocop


Tomocop
csendes tag

Hi!
olyan gondom van hogy itthon van 1 SMC router a laptopok tökéletesen mennek rajta és régebbi wifis telom is (samsung monte) is simán müködött itthon viszont ez a telot valamiért nem csatlakozik rá kiprobáltam városba minden wifire felment havernak a TP-link-es wifire is gond nélkül felugrott de az itthonira nem sikerül probáltam már lecsupaszítani a routert h semmi védelem ne legyen de ugy sem sikerült a telo elöször nem csinál semmi majd kiirja h szétkapcsolva tehát nem kap IP-cimet.
Valaki 5let h oldjam meg vagy hol keressem a hibát.
Köszi üdv Tomo

a

(#23045) Tomocop


Tomocop
csendes tag

És még 2 probléma.
Az 1ik az Igoval kapcsolatos feltettem sikeült GPS jeletis fogni de térképet nem jelenitett meg csak az országhatárokat de azon kivül kb sötétség külön kell hozzá feltenni a .fbl-eket vagyis a térképeket ha igen hogyan?
Amásik pedig h az astrot használom és nem lehet valahogy h ne a telómemoriára intaláljon hanem az sd cardra? azt pedig h sdcardról áthelyezzek 1 számot a csengöhangokhoz h csak ott jelenjen meg az sem lehet?
elöre is köszi

a

(#23046) sssz válasza Tomocop (#23044) üzenetére


sssz
őstag

próbáld meg ezt [link]

nem pont erre a problémára van, de a "takarítás' segíthet

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23047) bigsee válasza Tomocop (#23044) üzenetére


bigsee
addikt

Nálam addig nem hajlandó felcsatlakozni a routerre WIFI-n, amíg azon el van rejtve az SSID. Kapcsold be azt és utána próbáld meg!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23048) rutyika68 válasza legiaap (#23037) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Próbáld ki és meglátod a minőségbeli különbséget, még a xScope (http protokollt) használ mely teljes értékű. Opera (soket protokollt) használ ami agyon van convertálva, de itt is van olyan lehetőség be tudod állítani a http-re.
-Ha ezt megtesszük, akkor kell a sebességbeli különbséget megfigyelnünk, hogy van-e.
Én próbáltam mindkettőt, az én szívemhez xScope áll közelebb.

Üdv

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23049) Tomocop válasza bigsee (#23047) üzenetére


Tomocop
csendes tag

Próbáltam nem jó még a wpa2es kodolást is levettem ugy sem 1xüen nem kap ip az itthoni routertöl :(

a

(#23050) legiaap


legiaap
nagyúr

Keresem, de nem találom a legújabb samdroidos multitouch-os cuccot.
Valaki linkelte egyszer, de nem találom.
Tud valaki erre linket adni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.