Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) ló úr válasza szubrutin (#7595) üzenetére


ló úr
őstag

Az lesz,csak már jöhetne,mert már múlt hónap végére ígérték rothadjanak meg :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7602) zoleee24 válasza marloksolt (#7578) üzenetére


zoleee24
tag

Köszi a választ! :R

Pont ilyenre lesz szükségem
Tehát a helyzet: ASUS K50 AB laptop Wireless 802.11b/g/n szabvánnyal, UTP kábellel csatlakozik a routerhez, én pedig úgy szertném majd használni a Spicát, hogy wlanon a laptopon keresztül. Ha jól értettem akkor ez így lehetséges (mivel úgyis kábelen van csatlakoztatva a routerhez a laptop, nem gáz hogy nem lesz rajta wifi csak a spica számára)

Más: ma voltam egy T-Mobilban és megtapperoltam a Spicát

Előzmény: világ életemben kerültem a Samsungot mindenféle eszközben (nem nemazért mert rossz, csak a márkanév mint olyan nekem nem annyira adta :B ) DE

A konklúzió: dobtam egy hátast a Spicától :D , gyönyörű éles kép, gyors reakció, nem akad , bár eleinte szokni kellett a nyomkodását, gyors net, csak pozitív volt ami lejött nekem 10-15 perc nyomkodás után, pedig csak 1.5 szoft volt rajta
ha jól értelek benneteket a 2.1 - gyal magasan jobb lesz.
asszem befektetek egy ilyenbe :C

[ Szerkesztve ]

(#7603) darky4e válasza zoleee24 (#7602) üzenetére


darky4e
tag

Nekem is ilyen laptopom van :) És én is spicát akarok mostanában :D

Live long and prosper

(#7604) picur220 válasza PGee (#7600) üzenetére


picur220
veterán

Gyári frissítések eddig sem voltak, viszont a nem gyáriak felmennek rá elvileg!:D

(#7605) marloksolt válasza zoleee24 (#7602) üzenetére


marloksolt
csendes tag

igen pontosan ahogy mondod. mindennek működnie kell rendesen!!! ugyan ebben a felállásban használtam én is csak msi laptoppal.
nekem is csak 1 hete van meg, de nagyon elégedett vagyok vele. 1 nap után lecseréltem rajta az 1.5 öt a jd1 es romra. a legfőbb változás számomra az volt, hogy végre nem akadt a billentyűzet elforgatott állapotban. de ezt leszámítva az 1.5 is gyors volt, és minden gond nélkül működött!!

(#7606) DeadMeat válasza picur220 (#7596) üzenetére


DeadMeat
veterán

Dehogy volt.... hazudott a kutya :W ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7607) Petyaa1337


Petyaa1337
csendes tag

Sziasztok!
ha a számítógépen van net, akkor ha a telót csatlakoztatom az usb kábellel, akor meg lehet csinálni azt, h a telefonon is legyen net? (usb-n keresztül)
Előre is köszi

(#7608) chabeee válasza Skynet258 (#7592) üzenetére


chabeee
tag

nagyonszépen köszönöm

(#7609) chabeee


chabeee
tag

ha megtelik a belső memória akkor mit csinál tovább menti az adatokat a memória kártyára?

(#7610) petipetya válasza villig (#7588) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7611) gps76 válasza PGee (#7600) üzenetére


gps76
őstag

Én Htc Dream-et használtam 8 hónapig,és hiába volt mindenféle moddolt rom,meg rootolás,lassú volt,főleg a RAM miatt.Boot után taskiller-rel kilőttem mindent és 35-40 MB maradt szabadon.
Viszont azt nem értem,hogy abban 192 MB volt papír szerint,ebben a 70-80 MB boot után ami szabad,akkor a Spica-ban szerintem 256 MB van.

(#7612) sz.zs. válasza picur220 (#7570) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Ez csak az én privát véleményem de szerintem ennél jobb bill. nem létezik. Magyar nyelv letölthető a marketből.
[link]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7613) picur220 válasza DeadMeat (#7606) üzenetére


picur220
veterán

Lehet, csak hallottam, és gondoltam megosztom:D

(#7614) EczkE


EczkE
addikt

Hali!
A bluetooth fájlküldést meglehet oldalni valmai marketről letöltött programal? Erre is várok válszt. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7615) DeadMeat válasza EczkE (#7614) üzenetére


DeadMeat
veterán

blútyúk file transfer azt hiszem a progi neve.

Szedj le egy gameboy emulátort,hozzá a mariot,és játszódj :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7616) dorkababa


dorkababa
aktív tag

47k a cucc juronicsban eksönben,nemtom érdemes lenne-e pulse-ról váltani,más nem 2.1 miatt :U

(#7617) EczkE válasza dorkababa (#7616) üzenetére


EczkE
addikt

Az a 47 az 60. ;)

DeadMeat: Nem konkrétan a Mariora gondolta, hanem ahhoz hasonló mászkálós játékokra. :)

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#7618) mfaka válasza dorkababa (#7616) üzenetére


mfaka
tag

47? Fakk! Ez megéri... De ugyanakkor kicsit gyanúsan olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#7619) dorkababa válasza EczkE (#7617) üzenetére


dorkababa
aktív tag

ok,de ha azonnal vissza van csengetve karira,akkor miva? :U

(#7620) petipetya válasza EczkE (#7614) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha van megoldás a marióra, akkor ne légy rest beírni. Engem is érdekel.

"nincs rá lezsóidő"

(#7621) petipetya válasza sz.zs. (#7612) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt is próbáltam, de nem jön be. Ötletes, hogy elhúzom az ujjamat egyik betűről a másikra, de mivel az ujjam nem átlátszó, így nehézkes a használata.

"nincs rá lezsóidő"

(#7622) EczkE válasza petipetya (#7620) üzenetére


EczkE
addikt

Ezzel az emulátoros dologgal még nem probálkoztam. :N

LG GW620 topikjában volt linkelve videó, hogy azon ment az emulátor, egész elfogadható volt. :K

dorkababa: Ezt nem értem. :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#7623) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én a Smart Keyboard Pro-t használom, szerintem meg az a legjobb. Van benne 3 féle skin: android, htc, és iphone. Vessetek a mókusok elé, de én a szifonost használom.

(#7624) DeadMeat válasza EczkE (#7622) üzenetére


DeadMeat
veterán

Működik vele,sőt sok minden más is :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7625) zoleee24 válasza dorkababa (#7616) üzenetére


zoleee24
tag

A Spicára gondolsz 47k-ért?

(#7626) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Az írás beállításoknál bevan állítva a rezgés mind az Android, mind a Samsung billentyűzetnél és mikor hozzáérek egy betűhöz mégsem rezeg sehol. A gyári üzenet proginál be van állítva a kézbesítési jelentés küldése, de mégsem küld. Ezek mitől vannak? Főleg az írásnál a rezgés hiánya zavaró. 1 napos a telkó.

(#7627) EczkE válasza Lalee (#7626) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem rezeg. :U

Visszaigazolást nem küld, csak az üzi mellett kelenik meg egy ikon, egy levél mellette egy ! jel.

Asszem mindenféleképpen!

(#7628) Nikk


Nikk
senior tag

Ding dong:

Amit ugyan már idáig is tudtunk, de azért leközlöm...

A gyártótól kapott információk alapján az Ön által igényelt szoftverfrissítés körülbelül egy hónapon belül várható. Addig is megértését és türelmét kérjük!

Kérdése esetén a továbbiakban is készséggel állunk rendelkezésére.

Ezt a választ kaptam a T-mobile-tól... :)

DIGIC

(#7629) Peetig válasza PGee (#7600) üzenetére


Peetig
csendes tag

Természetesen Vodánál is része a csomagnak az IGO.

SIM lock: ha jól tudom, csak annyiban, hogy nem tudod más szolgáltatóval használni, T esetében meg elindulásnál a logója is megjelenik :D .

Compaq Armada 7400.

(#7630) dorkababa válasza EczkE (#7622) üzenetére


dorkababa
aktív tag

-21% kedvezmeny van rá cetelem hitelkarival.60-21%

(#7631) EczkE válasza dorkababa (#7630) üzenetére


EczkE
addikt

Most már értem. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7632) Kakumix válasza dorkababa (#7630) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nekem is küldött a Cetelem hitelkártyát, de annál 10 egyenlő havi részletben lehetett a kölcsönösszeget visszafizetni. Nem lehetett olyat csinálni, hogy elköltöm és gyorsan visszafizetem!

Legyen szép napod!

(#7633) buszman75


buszman75
csendes tag

Úgy néz ki sikerült megölnöm a spica-mat :Y :O
Elkezdtem este a I570EXXJD1-re frissíteni majd ujraindulásnál nem kapcsolt be.Azóta se kép se hang.Ha töltőre van téve akkor mutatja a töltési folyamatot,de ahogy be akarom kapcsolni,kikapcsol a képernyő és csak akksi ki-be módszerrel lehet újra töltőre is tenni.Firmware letöltési módban ugyanez.Mintha a format c: történt volna és a teljes szoftvere ki lenne törölve.

(#7634) Piás válasza buszman75 (#7633) üzenetére


Piás
tag

Az elég baj ha nem indul el download módban. :( :( :(

(#7635) petipetya válasza buszman75 (#7633) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez komoly. :Y

Mit csináltál és hogyan?

"nincs rá lezsóidő"

(#7636) tomi_mod válasza Petyaa1337 (#7607) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Üdv!
Ha lehetséges akkor minimum az kell, hogy a gépeden engedélyezd a net megosztást!
A kérdés csak az, hogy a windows vagy amid van támogatja-e az usb-n keresztüli ilyen adatforgalmat de legfőképp a Spica képes e így kommunikálni.
Ahogy én a menüjét nézem ilyen opció nincs, vagy wifi vagy mobilnet...
Lehet progi van rá...keresem de még nem találtam.

(#7637) veszter007


veszter007
csendes tag

Sziasztok!
Én egy olyan progit keresek, mint az aFirewall. Annyit csinál, hogy adott időszakban a bejövő hívásokat hangpostára küldi, illetve nem csipogja ki az sms-eket (több szint felállítható)
Ennek a tudása nekem tökéletes lenne, ha sajna nem figyeli az órát és nem áll át magától egyik szabályról a másikra.
Ha tud valaki hasonlót légysziii

(#7638) beers


beers
addikt

A kijelzőm újra nem reagál az érintésre, most a zöld gomb nyomvatart és úgy bekapcsol kombó sem jött be!
Fél órája próbálok életet lehelni bele, de nem sikerül! :W
Gombokkal még resetelni sem lehet :(!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#7639) szubrutin válasza beers (#7638) üzenetére


szubrutin
aktív tag

előfordul,h elromlik az érintőkijelző, ha van rá gari,akkor vidd vissza,és kicserélik az érintőképernyőt az előlappal.
ajánlom,h a telemaxba vidd budaörsre.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7640) beers válasza szubrutin (#7639) üzenetére


beers
addikt

Nem hinném, hogy a képernyő adta meg magát!
Bizonyos dolgokat csinál!
Olyan mintha valami bug lenne!

M&N

(#7641) szubrutin válasza beers (#7640) üzenetére


szubrutin
aktív tag

értem,csak azt írtad,h nem reagál semmire, szokott olyat csinálni,h hol reagál,hol nem működik, akkor az az érintőképernyő hibája, de lehet akkor ír vki vmi mást

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7642) beers válasza szubrutin (#7641) üzenetére


beers
addikt

Felrakom a JD1-et, kiderül, hogy szoftver vagy hardver!

M&N

(#7643) PGee


PGee
tag

Köszi mindenkinek a választ!

Lenne még néhány kérdés:

Kapacitív, vagy rezisztív tft-t kapott a telefon? (Próbáltam utánanézni, de nem találtam infót...)

A navigáció mennyire használható? Gondolok itt arra, h megfelelő-e GPS vevő, talál-e gyorsan műholdat, stb...

(#7644) pdaghost válasza PGee (#7643) üzenetére


pdaghost
tag

A kereső ilyenkor ám sokat segíthet: nézd a 10 hozzászólást

A navigációra meg nekem eddig nem volt panaszom ( de igazából ezt is kérdezték már itt párszor )

(#7645) PGee válasza pdaghost (#7644) üzenetére


PGee
tag

És tényleg... :( Tegnap éjjel szinte végig olvastam a Milestone topikját, itt is beleolvastam ebbe-abba, de akkor ez elkerülte a figyelmem, azt hiszem fáradt voltam már... És köszi!

(#7646) pdaghost válasza PGee (#7645) üzenetére


pdaghost
tag

Ja kérem aki éjjel is olvasgat. :) Tény, hogy fáradtan már könnyű átsiklani az infók felett.
Örülök hogy segíthettem.

Annyit még a GPS-hez ( bár ez inkább csak megfigyelésből adódó infó ), hogy az első indításnál ha nem vagy nyílt terepen ( én lakáson belül szoktam nekiindítani ), akkor jó pár percet kell várni, hogy műholdat találjon, de utána minden oké vele.

[ Szerkesztve ]

(#7647) zsocy válasza pdaghost (#7646) üzenetére


zsocy
őstag

Lakáson belül talán még a katonai gps sem talál műholdat, mivel nem "látja" őket ;)
A hozzáadott IGO működik szépen, de néha ha nincs elég memória akkor indításnál kilép. Taskkiller után minden megy.

[ Szerkesztve ]

(#7648) pdaghost válasza zsocy (#7647) üzenetére


pdaghost
tag

Jó persze, de a lakáson belül indítást nem úgy értettem, hogy bemegyek a szoba közepére és ott hagyom, hanem hogy kiteszem a szoba ablakába.
Mindezt csupán azért mert az első keresésnél még nyílt terepen is időbe telik mire magára talál. Ezt viszont elkerülöm ezzel a megoldással. :)

(#7649) picur220


picur220
veterán

Nekem néha a wifi szokott szenvedni, általában boot után, ha rányomok a Power controlban a wifire, egyből kapcsolódik az itthonira, de ha aztán lejövök, majd később fel, akkor van, hogy csak 5.-jére tudom működésre bírni. Ez mindenknél van, vagy én csinálok vmit rosszul?

(#7650) Mcfery válasza PGee (#7643) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
# 7360
# 7365

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.