Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) DeadMeat válasza petipetya (#7100) üzenetére


DeadMeat
veterán

jajj ne már... használja a keresőt,arra van :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7102) gps76 válasza petipetya (#7100) üzenetére


gps76
őstag

Biztos,hogy elvész a garancia?
Elvileg a hardverre vonatkozna,nem a szoftverre. Főleg,ha olyan probléma lesz ami hardveres.
Ma tesztelgettem a 2.1 XXJD1-et,és lényegesen jobb mint az eredeti 1.5-ös.
Azok a rom-ok amiben csak egy fájl van kitömörítés után,az csak a PDA fájl?
Mert gondolom,a phone,boot-ot annyira nem fejlesztik,mint magába az OS-t.

Ha one package csomagot honnan lehet felismerni,meg ez tartalmazza az összes többit,csak egyben van?
A mod-okat csak simán a PDA részben megadva felrakni,és kész?

(#7103) DeadMeat válasza gps76 (#7102) üzenetére


DeadMeat
veterán

Onnan,hogy terjedelmesált ~150mb feletti a mérete.Igen,minden benne van.
A modok feltevését,meg ált. a készítők megmondják hogyan tedd fel.Egyiket igy,ahogy mondod,a másikat egy csomagként.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7104) Quick68 válasza petipetya (#7100) üzenetére


Quick68
csendes tag

Lehet,hogy nem de ez a várakozás kiakaszt!!! :W

(#7105) imei


imei
csendes tag

Helló van egy kis gondom, nem tudom beálítani a spican, hogy amikor ki van kapcsolva a teló és keresnek bekapcsoláskor kapjak üzit. köszi a segítséget

(#7106) antalze


antalze
tag

Hmm. Észrevettem egy érdekes dolgot. Kaptam egy MMS-t mert csak az volt engedélyezve (APN: MMS). A mobilnet le van tiltva (APN:net[disable]). A quicksettings állította így be a dolgokat. Kaptam egy MMS-t, s mikor megnyitottam a Handcent SMS-el, akkor kiirta, hogy nem lehetséges a letöltés. Engedélyeztem a mobilnetet, s le is jött a fotó. Kérdés: Akkor most mire is jó a külön MMS profil? Az csak azért van, hogy engedélyeze a fogadást?

(#7107) antalze válasza imei (#7105) üzenetére


antalze
tag

Úgy tudom, hogy erre nem képes. (de lehet tévedek) A t-mobilnak van ilyen szolgáltatása.

(#7108) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Ha esetleg vki tudna megoldást arra hogy a Spica csatlakozzon olyan hálózathoz aminek a nevében van ékezetes karakter, az kérem hogy ne tartsa magában. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7109) Shad0w válasza imei (#7105) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ezt egyik telefon sem tudja, ezt kizárólag a szolgáltatód tudja. (De most komolyan, egy kikapcsolt telefonnak honnan kéne tudnia, hogy fel akarták hívni? :F )

(#7110) antalze válasza Shad0w (#7109) üzenetére


antalze
tag

ööö jah :)) logikus

(#7111) antalze válasza sz.zs. (#7108) üzenetére


antalze
tag

Nem értem miért kell ékezetek rakni egy hálózat nevébe. :S Valaki nagyon nem akarja, hogy oda csatlakozanak.

(#7112) ravebp


ravebp
senior tag

Be lehet vhogy állítani a telon hogy csak a feloldó gombra ébredjen fel a többire ne? Mert így amikor veszem ki a zsebemből össze vissza nyomkodom... :(

Rave

(#7113) petipetya válasza antalze (#7107) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vodának is, érkezik egy sms hogy xy hívott z időpontban.

"nincs rá lezsóidő"

(#7114) petipetya válasza antalze (#7106) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a kétféle profil működik:
- Gprs és mms együtt
- Gprs önmagában

Az mms önmagában nem működik, mert adattovábbításra a gprs-t használja.

"nincs rá lezsóidő"

(#7115) petipetya válasza DeadMeat (#7101) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sokszor én sem találok meg bizonyos dolgokat, és olyankor nem örülönék ha egy-két troll benyögné, hogy használjam a keresőt. Éppen ezért én sem teszem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7116) antalze válasza petipetya (#7114) üzenetére


antalze
tag

Igen, erre már én is rájöttem :)

(#7117) Shad0w válasza petipetya (#7115) üzenetére


Shad0w
senior tag

Kb. 2 hete elkezdtem olvasni ezt a topikot, mert érdekel ez a telefon, és hogy milyen lesz a 2.1-es androiddal, ehelyett minden nap kétszer elolvasom, hogy hogyan kell az odinnal feltenni a 2.1-es andoridot meg az lkmod-ot. Sztm ez a kis nevelés egyáltalán nem árt, sőt. (osztottam én már ki fórumozót durvábban is... ;] )

(#7118) szubrutin válasza Shad0w (#7117) üzenetére


szubrutin
aktív tag

sztem is,sokszor le lett már írva,h h kell, ennél jobban nem lehet,ha vkit érdekel olvasson vissza,vagy ha már télleg nem megy,és konkrét helyen akadt el akkor szóljon.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7119) antalze


antalze
tag

frissítéssel kapcsolatban ötlet: kéne csinálni egy közös google e-mail címet, oda összeszedni a "tudást", akár több irányból is, s ott elolvashatná mindenki, akit érdekel. vagy google dokumentumok asszem. :)

(#7120) DeadMeat válasza petipetya (#7115) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nehéz ám egy olyan dolgot megtalálni,ami a topik lakóit a legjobban érdekli,amiről a legtöbb hsz szól.Számtalanszor le lett írva,ki lett vesézve többek által is.Ha a keresőt nem tudja valaki használni akkor a telefonját se akarja frissíteni,mert elqrja,aztán mi leszünk a pöcsök.Ha valami nem általános dolog kell,amivel nagyon nem boldogul akkor segítünk/ek nagyon szívesen.Akárkinek.De nekelljen már 1000+1 szer leírni ugyan azt már megint.
És ha ezen valaki megsértődik hát igy járt.Nem igazán azt látom,hogy szarunk mindenki fejire,és csak magunknak osztjuk itt az ecet.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7121) picur220 válasza DeadMeat (#7120) üzenetére


picur220
veterán

Egy kérdést meg tudnál nekem válaszolni? Használtam a keresőt, és negyedjére teszem fel, mert az első háromra nem érkezett válasz senkitől.
Szóval az Odinban ha sárga pl a COM 6 alati terület, akkor az azt jelenti, hogy minden rendben, tehát a driverek is, és kezdődhet a frissítés, vagy csak azt, hogy érzékelte az eszközt? Ekkor lehet még mondjuk driver hiba?

(#7122) tomika válasza DeadMeat (#7120) üzenetére


tomika
aktív tag

Mi lenne, ha bekerülne a frissítés mikéntje az első hsz-be? Topic-címébe meg, hogy "frissítés az első hsz-ben".
Lehet megszűnnének az állandósult kérdések.
Mintha már lett volna erről korábban szó.

[ Szerkesztve ]

(#7123) picur220 válasza tomika (#7122) üzenetére


picur220
veterán

Hidd el, az újoncok 95%-a nem olvassa el az első hszt. Mondjuk a mi dolgunkat megkönnyítené annyival, hogy annyit kellene válaszolni nekik, hogy első hsz, vagy hogy olvass topikcímet.

(#7124) ravebp válasza picur220 (#7121) üzenetére


ravebp
senior tag

ha sárga akkor látja a telód.
Jól válassz ki minden file-t, ha csak egy van akkor a oone package opciót ne felejtsd el bejelölni, használd a megfelelő .ops file-t
Samsung-firmwares oldalon meg fogod találni.
És elvileg akkor nem lehet gond..

A hardver gombok kikapcsolására nincs senkinek ötlete?

Rave

(#7125) szubrutin


szubrutin
aktív tag

igen,valami mindenképp kéne, több topic is indul így,h olvasd el az első hozzászólást,és utánna kérdezz:)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#7126) trobi28


trobi28
addikt

Olyant tapasztaltam 1-2 napja hogy gondol 1-et és nincs hálózaton,a térerőt mutatja de kapom az sms-t hogy 1 perce kerestek ja és nem mozdulok sehová és itt mindig fullos a térerő.Pannont használok.
tapasztalt már valaki ilyent? Mi okozhatja? :R :R :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7127) DeadMeat válasza picur220 (#7121) üzenetére


DeadMeat
veterán

HA sárga akkor látja a porton a telefont.Eszközkezelőben nézd meg nincs-e !jel a telefon cuccainál,ha nincs akkor mehet a frissítés. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7128) antalze válasza tomika (#7122) üzenetére


antalze
tag

az első hozzászólás is jó lenne, csak lenne valami összeszedett dolog, s akkor nem lenne egy kérdés.

(#7129) picur220 válasza DeadMeat (#7127) üzenetére


picur220
veterán

Köszi az infót. Egyébként Win7 32 bitem van. Amikor csatlakoztattam FW módban, akkor automatán sikeresen telepítette a drivereket, tehát én nem adtam meg neki semmit, mert szerinte rendben voltak.
Ha van !, tudom módosítani a drivert? Hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#7130) DeadMeat válasza picur220 (#7129) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jobbklik illesztőprogram frissítése,és nem automatán,hanem kézi kereséssel megadod neki a 4.40-es driver könyvtárját

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7131) sz.zs. válasza antalze (#7111) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én sem tudom.Egy biztos, a Spicán kívül minden más tud csatlakozni.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#7132) antalze


antalze
tag

kérdés: A gmail webes felületéről hogy tudok egyszerre több emilt lementeni a gépemre? Szöveges fájlként.

(#7133) villig válasza antalze (#7132) üzenetére


villig
csendes tag

"Az Offline Mail engedélyezése ezen a számítógépen - Ezzel a beállítással leveleit szinkronizálhatja ezzel a számítógéppel, így internetkapcsolat nélkül is megtekintheti őket." gmail. - fiókodban engedélyezd. vagy nyomtatás fájlba

[ Szerkesztve ]

(#7134) EczkE


EczkE
addikt

És ha csinálnák az egész telefonról egy hasonlót mint ezek? [link]
[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#7135) Shkiz0 válasza pdaghost (#7091) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez is 4 ikonos?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#7136) Yoshida válasza sz.zs. (#7131) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Erre lehetne reklamálni, csak kérdés, hogy Samsung, vagy android probléma? (én androidra tippelek, itt pl. a winmob2003-nak is írják ezt a hiányosságát)

[ Szerkesztve ]

(#7137) ravebp válasza EczkE (#7134) üzenetére


ravebp
senior tag

lehet h wikipédiára kéne inkább csinálni ilyesmit, mert akkor többen írhatnánk, amit tudunk...

Rave

(#7138) EczkE válasza ravebp (#7137) üzenetére


EczkE
addikt

Esetleg a hsz-ek között lehetne gyűjteni. Vagy ha az nem oké, és van sok új infó kibővíteni az írást, vagy készíteni egy második részt.

Asszem mindenféleképpen!

(#7139) ravebp válasza EczkE (#7138) üzenetére


ravebp
senior tag

és ha benyomnánk a blogspotos spica oldalra?
a Hozzászólások között sztem az a áz h ugyanűúgy keresni kell

Rave

(#7140) EczkE válasza ravebp (#7139) üzenetére


EczkE
addikt

Azért gondoltam ide, mert azért itt nagyobb nyílvánosságot kaphat, a PH!-t sokan olvassák. És itt meglene egy helyen. De ezt nem én döntöm el. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7141) Skynet258 válasza ravebp (#7139) üzenetére


Skynet258
veterán

Tolem lehet, irjatok ossze mi kell bele, valaki szerkessze meg pofasra, aztan beteszem az "Alapozo" reszre. Mar ha az en Spica-s blogomra gondoltal :D

EczkE: linkelhetitek akkor azt, egyebkent meglepodnel, milyen jo szamai vannak a blognak, a hozza tartozo forum oldallekeresei mar boven tulleptek a szazezret ;) A blogot mostansag nem neztem, de az is tobb tizezernel jar.

De egyebkent a vegredmeny ugyanaz akkor is, ha osszeirjatok, es bekerul az elso hsz-be. A kulonbseg annyi, hogy amikor boviteni kell, akkor vadaszni kell egy modit, aki megcsinalja, en meg azert elg sokat vagyok online, es fel perc alatt berakom a blogra.
Szoval nem olyan nagy kaland ez, csak valakinek meg kene csinalni... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7142) EczkE válasza Skynet258 (#7141) üzenetére


EczkE
addikt

Örülök, hogy a fő spicásnak tetszik az ötletünk! :C
AMúgy én mindennap nézem a blogot, csak van egy két prog ami nem megy nekem. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#7143) ravebp válasza EczkE (#7142) üzenetére


ravebp
senior tag

én is aktív olvasó vagyok. Akár többet is bírnék olvasni:):)
A gombokra nem tudtok okosat mondani?

Rave

(#7144) EczkE válasza ravebp (#7143) üzenetére


EczkE
addikt

Mi is a gond velük?

Asszem mindenféleképpen!

(#7145) ravebp válasza EczkE (#7144) üzenetére


ravebp
senior tag

az h azt szeretném h standby-ból csak a feloldó gombra térjen vissza, a többire nem..
Mintha az 1.5ben így lett volna. én úgy jobban szeretem mert nem tudom összenyomkodni a telót amíg kiveszem a zsebemből

Rave

(#7146) picur220 válasza DeadMeat (#7130) üzenetére


picur220
veterán

Dánke, próbálkozni fogok!:DDD
A Modemnek is meg kell adni, vagy csak a másiknak az USB-nél?

[ Szerkesztve ]

(#7147) EczkE válasza ravebp (#7145) üzenetére


EczkE
addikt

1.5-ben így van én azt használok. :) Ennek mondjuk én is örülök, hogy csak arra ébred fel. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7148) picur220 válasza picur220 (#7146) üzenetére


picur220
veterán

Hát próbálkoztam, de setup connection, aztán ott megáll. Akku ki-be megvolt. Lehet, hogy megpróbálom majd egy másik gépen, ha lesz a közelemben.
Őszintén szólva kezd a tököm tele lenni a frissítéssel...:U :W

[ Szerkesztve ]

(#7149) perszabi válasza picur220 (#7146) üzenetére


perszabi
csendes tag

Szia!

Win7 felismeri fw módban, nekem legalábbis leszedte windows update-ről a drivereket. Odin felismerte, ha megáll setup connection-nál teló lehúz ki/bekapcsol, újra rádug, és ha megint 2 dolgot ismer fel a win, már menni is fog fel az új cucc Odin-nal. Többször csináltam, nekem mindig így sikerült.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv!

(#7150) picur220 válasza perszabi (#7149) üzenetére


picur220
veterán

Ezt írják egy csomóan, de nem nagyon akar menni. És már írtam, hogy mim meddig van vele:DDD
Én jelenleg megadtam neki a swallowtail drivereket, de így sem nagyon akarja. Odin szépen felismeri, meg minden, de setup conn...:W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.