Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

BloodRay:ok!

A pingvines játék amit a független telókra tesznek, azt honnan tudom beszerezni, mert marketen nem nagyon találtam sajnos. :(

(#8102) petipetya válasza Piás (#8098) üzenetére


petipetya
nagyúr

Skynet blogjáról elérhető itt, ha fent van a telódon az appbrain. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#8103) macilaci23 válasza petipetya (#8091) üzenetére


macilaci23
csendes tag

Én látom a Marketen, de az ES expoler nem engedi a backup-ot. (Copy failed)

(#8104) petipetya válasza macilaci23 (#8103) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem gond, már megvan. Azért köszi a jó szándékot neked, Drachoo-nak és Tosee-nak is. :K

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8105) Skynet258


Skynet258
veterán

Ha valaki venne a Zagg.com-on Invisible Shield-et, akkor van egy 30% off kódom. Így például a kijelzőre való $14.99-be kerülő fólia megvehető $10.49-ért ;)
A kódot e hónap 30-ig fel kell használni, szóval olyan írjon privátot, aki biztosan venne addig.
Az első jelentkező viszi a kódot. ;)

https://geekpulse.hu

(#8106) Drachoo válasza petipetya (#8104) üzenetére


Drachoo
senior tag

Igazán nincs mit! :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#8107) picur220 válasza 8nemesis8 (#8101) üzenetére


picur220
veterán

A pannonosokon is van, legalábbis az enyémen volt!:D

(#8108) Tonyo válasza werszomjas (#8093) üzenetére


Tonyo
őstag

Nekem is csinálja, ez sztem normális hiszen attól még lehet 98 % az aksi csak nem mutatja.

Skynet258: Visszatérve kicsit a Panda Home-hoz. Egész jó, de az alsó menü görgetésénél azért némi lassulás észrevehető, vagy ez az 1.5 miatt van?

[ Szerkesztve ]

(#8109) Depression válasza Skynet258 (#8105) üzenetére


Depression
veterán

Jelentkezem. :R

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8110) Skynet258 válasza Depression (#8109) üzenetére


Skynet258
veterán

Elküldtem privátban ;)

https://geekpulse.hu

(#8111) mfaka


mfaka
tag

Hi!

Fura dolgokat csinál a telefonom mostanában... Ma felhívott egy ismerősöm és nem hallotta amit mondtam neki. Ez soha nem fordult elő a legutóbbi romfrissítés előtt (jd1+50-et toltam fel most.) Mikor újraindítottam a telót és felhívtam akkor már ok volt, de nyugtalanít a dolog. Másnak volt ilyen tapasztalata? Lehet köze ahhoz, hogy a rendszertől vették el azt a +50 megát? :DDD

Más: Nem tudok bt-n küldeni, mert amikor ES filexplorerrel a küldésre megyek automatikusan a Gmail jön be, pedig soha nem állítottam be ezt! A menünek kéne bejönnie...

[ Szerkesztve ]

(#8112) Piás válasza petipetya (#8102) üzenetére


Piás
tag

Nem értem. én délután így is próbáltam telepíteni (az appbrain-ről) de akkor nem találta, most meg igen.
Köszi :C

[ Szerkesztve ]

(#8113) picur220


picur220
veterán

Nektek volt már olyan, hogy nem ébresztett a telefon? Mert nekem nem egyszer előfordult, nem tudom miért, és nem igazán szabadna neki ilyet csinálnia, mert szinte csak rá hagyatkozhatom ilyen ügyben.

(#8114) Depression válasza picur220 (#8113) üzenetére


Depression
veterán

Nekem az a ritka, ha a gyári ébreszt. Amióta felraltam valami widgetet, azóta mintha működne, pedig az is a gyári ébresztõ beállításait hozza elõ.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8115) Tonyo válasza picur220 (#8113) üzenetére


Tonyo
őstag

Ma reggel ezt csinálta..ha beautiful widgetből állítod be az ébresztést és nincs ignore listán taskkillerben akkor nem ébreszt :(

[ Szerkesztve ]

(#8116) Tonyo


Tonyo
őstag

Használ valaki Panda Home-t?

(#8117) MartOOn


MartOOn
addikt

Embörök! de most komolyan! megéri megvenni a spicát? most olvasom hogy nem is ébreszt rendesen? ennyire bug-os? mi más baja van még? (most hagy ne olvassak vissza 33 oldalt...)
köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8118) ravebp válasza MartOOn (#8117) üzenetére


ravebp
senior tag

ezt hibának nem állítanám.az ébresztő is egy progi, és ha task killerrel lelövöd naná h nem ébreszt.
ez sztem normális. meg kell szokni, de androidban minden testre szabható, és majdnem minden leállítható.ez sztem tényleg nem gond

Rave

(#8119) MartOOn válasza ravebp (#8118) üzenetére


MartOOn
addikt

G1em volt eddig abban is volt task killer desose akarta leállítani z alarmot...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8120) picur220 válasza Tonyo (#8115) üzenetére


picur220
veterán

De nekem ignore listán van...:W Na majd holnap meglátjuk, azért bebiztosítom magam.
Beautiful widgetet honnan tudom egyébként leszedni?:D

(#8121) mfaka válasza MartOOn (#8117) üzenetére


mfaka
tag

Tud ébreszteni, engem mindig időben ébreszt.

Megéri. De te már írtál ide és akkor is ez volt a dilemmád és akkor is ezt írták mások (kissé terjengősen és nem ennyire lényegre törően). Szóval neked tökmindegy ki mit mond, miért kérdezősködsz? Tapogasd meg valahol, ha tetszik vedd meg. Kész. Ha nem, ne vedd meg.

Písz

(#8122) trobi28


trobi28
addikt

Olyan kérésem lenne valakihez hogy be tudná írni ide a linket hogy honnan kell aktiválni az eredeti igot?
Kaptam hozzá eredetit,füzetecske is van de az tőlem 200 km-re és csak hétvégén leszek otthon legközelebb és mivel újra kellett raknom az egész vasat így újra kell tennem az Igo-t is.
Szóval megköszönném ha valaki beírná a linket. :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8123) Tonyo válasza MartOOn (#8117) üzenetére


Tonyo
őstag

Valóban nem a spica hibája..rossz beállítás vagy taskkiller lehet a gond. Alap esetben nekem se kell ignore listára tenni de mióta a Beautiful Widgeten keresztül állítom be, azóta kell. Ennyi a nagy story.

(#8124) MartOOn válasza Tonyo (#8123) üzenetére


MartOOn
addikt

akkó jóvan akkó! :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8125) Nikk válasza MartOOn (#8117) üzenetére


Nikk
senior tag

Ébreszt rendesen. Csak normális Task Killert kell találni... Olyat amiben lehet ignore list-et. Auto Kill meg szerintem baromság... Úgyhogy az meg kuka eleve...

Nagyon jó kis telefon ez. Ismerősöm vett most pl. Omnia II-t. Na hát az olyan tetü lassú, hogy ennek nyomába sem ér. Igaz u.a. a proci van egy 2x akkora kijelzőhöz, de árban sokkal drágább... Nem éri meg. Ez is tud annyit...

Mindent tud amit tudnia kell... Egyébként 1.5-ben előfordulnak BUG-ok, meg ki kell tapasztalni, hogy mik azok a programok, amik helyesen működnek és mik azok amik felejtősek... No és hamár itt tartunk itt egy lista a használható progikról:

AndroZIP
AppRemover
Astro
Calendar Widget (CalWidget)
Docs to go
Facebook v1.1.4
iGo
Meebo
MyTasks
Opera mini 5
RSS WidgetBoard
Skype beta
Task Manager v1.4.0
Weather Bug

:)

DIGIC

(#8126) Tonyo válasza Nikk (#8125) üzenetére


Tonyo
őstag

Omnia 2 egy vicc

(#8127) MartOOn válasza Nikk (#8125) üzenetére


MartOOn
addikt

thx! a G1-emmel anno 1,5-el kezdtem de frissült 1,6-ra. azt nagyon szerettem! szinte bug mentes volt. aztán rootoltam... azt lehet nem kellett volna... utana lettek bajai... átlag 2 havonta FUCKtory restetet követelt! :( :((
na majd ha megjön az engedélyem, hogy frissithetek előfizut ( a héten remélem) akkor majd okosabb leszek én is.
elgondolkodtam az X10-esen de rohadt drága... nemkő!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8128) Nikk


Nikk
senior tag

Jah és ha programok, akkor egy jó tanács...

Van egy gizdulós program a Market-en, amivel le lehet cserélni az ikonját a default böngészőnek, Chrome ikonra. No azt messziről célszerű elkerülni, ugyanis belepiszkál a Droid-ba és megkeveri a Taskbar-t mikor épp letöltesz. Ha olyankor rákattint az ember egy éppen letöltés alatt álló progira, akkor valami tök másikhoz dobja és nem arra amit éppen letölt az ember...

Most ezért telepíthetem újra a telómat előlről. Szal csak óvatosan azzal, ami a Market-on van. Sok káros cumó van fent rajta, úgyhogy mindenkinek: Tessék odafigyelni... :)

DIGIC

(#8129) MartOOn válasza Nikk (#8128) üzenetére


MartOOn
addikt

köszi! én is toltam le home apk-t anno... aztán reset lett a vége... :((

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8130) petipetya válasza Piás (#8112) üzenetére


petipetya
nagyúr

Közben rájöttem, hogy a netes felületen érdemes neki létrehozni egy xy (nálam telefon) nevű naptárat, és a calltrack-ban megadni neki, hogy ebbe mentsen. Így a napi használatban lévő alap naptárat nem szemeteli tele, a telefon-naptárat pedig bármikor megnézhetem.

"nincs rá lezsóidő"

(#8131) O_L_I


O_L_I
őstag

Tegnap megvettem a telót viszont olyan gondom van, hogy letöltöttem a legújabb PC stúdiót viszont mikor a drivert telepíteni hibaüzleteket dob és utánna ennek megfelelően nem is látja a telefont csak a kártyát. Segítsetek!

Ja Win7 64bit

[ Szerkesztve ]

(#8132) 8nemesis8 válasza picur220 (#8107) üzenetére


8nemesis8
veterán

Jó nektek, nekem is kellene :U
Honnan szerezhető be?
Kimentetni nem tudod esetleg?

(#8133) mg105 válasza O_L_I (#8131) üzenetére


mg105
senior tag

nálam is ugyan ezt csinálja! próbáltam virtual xp-vel, akkor nem dob hibaüzeneteket, de továbbra is csak a kártyát látja. ha megtalálod a megoldást, légy szíves értesíts engem is! sok sikert! :)

(#8134) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!
Többen kerestek egy olyan progit ami a telefonbeszélgetést felveszi.
Találtam a Marketen(FREE) AllCallRecorder néven.
Nálam 1.5 alatt nem igazán akar működni.(pedig mondtam:MUKODJ :) )
Kipróbálná valaki 2.1-en?
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8135) werszomjas válasza O_L_I (#8131) üzenetére


werszomjas
őstag

Én win7-re bedugtam és felismerte a telefont, mintha csak egy pendrive lenne.

Sajátgépben látja, és ott lehet másolgatni az sd kártyára.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#8136) mg105 válasza werszomjas (#8135) üzenetére


mg105
senior tag

az nekünk is működik, de úgy szoftvert nem fogsz tudni frissíteni, ha végre lesz új (hivatalos)

(#8137) petipetya válasza Mcfery (#8134) üzenetére


petipetya
nagyúr

2.1 alatt nálam teljesen süket a vonal az allcallrecorder miatt. Azért vártam 10 másodpercet és hallóztam párat. Miután leraktam, megnéztem a hangfelvételt, de rábökve azt írja, hogy nem tudja megnyitni a fájlt.

"nincs rá lezsóidő"

(#8138) O_L_I válasza werszomjas (#8135) üzenetére


O_L_I
őstag

Nem az SD-bel van a gond hanem a PC studio vagy mi a frász nem látja.

(#8139) ravebp válasza mg105 (#8136) üzenetére


ravebp
senior tag

Skacok sztem ez az egyetlen téma ami nap mint nap előkerül.Picit olvassatok vissza.Kb 8200 hozzászólásnak a 70%-a ez...

Rave

(#8140) Mcfery válasza petipetya (#8137) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Akkor felejtős a progi!
Köszi a próbát!
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8141) veszter007


veszter007
csendes tag

Szép Napot mindenkinek!
Ez már a 3. napom, hogy nem töltöttem a telót és 70%-on áll az akku!!!! :DD
Nem tudom ez minek köszönhető, pedig használom normálisan (tegnap még ment a 3G is)
Lehet vannak rejtett áramtermelő tartalékai???

(#8142) gps76 válasza petipetya (#8137) üzenetére


gps76
őstag

A LiveRecorderPro-t próbáltátok már?

(#8143) ravebp


ravebp
senior tag

hát nekem továbbra is panaszkodnak, hogy olyan hangot ad a teló, mintha fújna a szél vagy szipognék. nem oldotta meg a quicksettings eltávolítása

Rave

(#8144) kali válasza trobi28 (#8122) üzenetére


kali
legenda

(#8145) petipetya válasza kali (#8144) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi! Esetleg egy Magyarország térképet is linkelnél hozzá? Az oldalon találtam, de fizetős.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8146) Mcfery válasza petipetya (#8145) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
[link]
üdv ;) :)) ;)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8147) Mcfery válasza petipetya (#8145) üzenetére


Mcfery
tag

hi!
[link]
üdv :))

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#8148) Skynet258 válasza Mcfery (#8147) üzenetére


Skynet258
veterán

Pff, azért ez szép volt :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8149) darky4e válasza Mcfery (#8147) üzenetére


darky4e
tag

Végülis megadta neki amit kért :D Egy Magyrország térképet :D :W

Live long and prosper

(#8150) vadászcsiga válasza Mcfery (#8147) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.