Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) Thome


Thome
addikt

Arra tudtok valamit mondani, miért írja a telefonom, hogy "Mobil hálózat szétkapcsolva", mikor hívni, és hívást fogadni is tudok... :F

(#21002) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az I570EXXJH6 fw-vel van valakinek tapasztalata? 2010. augusztusi. ha semmi rossz, akkor holnap felteszem, hátha segít.

mod: egy rosszat olvastam róla, legfeljebb downgradelem, ha nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#21003) rutyika68 válasza Thome (#21001) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Mert nem forgalmaz, tehát épp nem telefonálsz mikor nézed.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21004) Shad0w válasza Thome (#21001) üzenetére


Shad0w
senior tag

Az az internetre vonatkozik, ott is van felette, hogy "Mobilhálózat típusa: GPRS".

(#21005) Blyan válasza Thome (#21001) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is ez van, gondolom a csomagkapcsoltra vonatkozik, ami nem aktív, csak ha szükség van rá.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21006) vadászcsiga válasza ngabor2 (#21002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem az van fenn, és szerintem a JD1 óta a legstabilabb rom. A közte lévők fabatkát sem érnek, tudom mert mindet próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#21007) rutyika68 válasza Shad0w (#21004) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen, igazad van.Bekapcsoltam a 3G-t és már az van hogy Csatlakoztatva

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21008) #hpq


#hpq
aktív tag

Szerintetek melyik dokumentum olvasót/szerkesztőt érdemesebb használni Documents To Go vagy az OfficeSuite-t? Aki használta az egyiket vagy esetleg mind a kettőt annak kíváncsi lennék a véleményére :))

// -

(#21009) r.zozoka válasza #hpq (#21008) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

dokumentum to got használtam és még használom is.
szerintem használható progi, de ha teheted akkor inkább maradj a pcnél ha pdfet akarsz szerkeszteni

(#21010) BalanceR


BalanceR
addikt

Van valaki aki huzamosabb ideje használja az FE (Frozen Eclair) mod valamelyikét?
Eddig még nem raktam fel, mert sok rosszat is olvastam róla, meg viszonylag kevés volt a tapasztalat...
Egy pár kérdésem lenne róla...
Melyik a legstabilabb verzió?
Mennyire Stabil?
Mik a hátrányai?
Mennyire érezhető a gyorsulás?
Hol érezhető legjobban a gyorsulás?
Hogy tudom a legegyszerűbben feltenni/eltávolítani?
:R :R
Tudom, sok a kérdés, de nem akarok feleslegesen telepítgetni...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21011) rutyika68 válasza BalanceR (#21010) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Talán ez útbaigazít.[link]

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21012) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok!

ez tud olyat, hogy jelez, ha emailem érkezik? (pl mobilnetre, adott wifire beálltva?) asszem push email, de lehet, hogy nagyon tévedek, de a lényeg, hogy jelez, ha email érkezik.

I humbly and respectfully decline™

(#21013) Thome


Thome
addikt

rutyika68 & Shad0w & Blyan: Köszi a válaszaitok! Sajnos, még mindig fogalmam sincs, miért nem megy a mobilnet... :O

Egy másik kérdés! FE3 -ról lehet frissíteni Recoveryben FE7-re? Vagy ez az FE8 hol érhető el? Arra is kíváncsi lennék, hogy honnét jött, mit tud. :)

[ Szerkesztve ]

(#21014) petipetya válasza Magnum_ (#21012) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze, szinte mindenre be lehet állítani valamilyen értesítést. Az emailhez vibrát, figyelmeztetőt a tálcán és üzenet jelző hangot.

"nincs rá lezsóidő"

(#21015) Magnum_ válasza petipetya (#21014) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszönöm.
de ez ugy müködik, mint pl az E72-n, hogy hazamegyek, ottnoni wifire automatikusan kapcsolodik, és ha jön mail, rögtön jelez?

I humbly and respectfully decline™

(#21016) petipetya válasza Magnum_ (#21015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Postafióktól függ. Ha a gyári gmail kliensről beszélünk, akkor az abban a másodpercben jelez, amikor megérkezett a levél.

Egyéb postafiókok esetén ez függ attól, hogy támogatja-e az imap vagy a push kiszolgálót. Ha támogatja, akkor a helyzet ugyanaz, mint gmail esetén.

Igen, a netre csatlakozva egyből szinkronizálja a postafiókodat, ha ez a beállítás be van pipálva.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21017) Magnum_ válasza petipetya (#21016) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kimeritö válasz, köszönöm :R

I humbly and respectfully decline™

(#21018) syler123


syler123
veterán

Ezek szerint ezt a FE7-et csak simán recovery-ből kell feltennem, mármint a zipet?
És úgy tudom letörölni ha főzök egy másik .zip-et kitchen-ben?

(#21019) legiaap


legiaap
nagyúr

Főzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
- fw nek melyiket ajánljátok a következők közül:
SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed [XXJH1] (Android 2.1) [58 MB]
XXJD1, vagy esetleg a legújabb XXJH6?

- Kernel [LK2.09.4 (Multitouch from Gabriel-LG v2b + antibyte camera bugfix2 + Superuser 2.3.5)]
Ennél a kernelnél is van pattogás zenelejátszás közben? GPS, bluetooth problémák vannak itt? A Market normálisan működik itt, mert már arra is panaszkodtak itt többen.

- Amennyiben nem választok ki semmilyen home-ot sem, akkor mi fogad majd mikor kész lesz a felrakás?

- A főzés során kiválasztott programok, ugyanúgy frissülnek, mint, amiket nem főztem bele csak úgy feltelepítettem?

- LiveWallPaper-t érdemes belefőzni? Olvastam valahol, hogy azt írták eléggé akad, ha kiteszek egy mozgó hátteret. Ha ez igaz, akkor nem tenném fel.

Ez a rohadt 3D Driver meg nem igen akar jönni... :W

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21020) chabeee


chabeee
tag

20946? vki?

(#21021) r.zozoka válasza legiaap (#21019) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

xxd1 az jó skynet is azt ajánlottam mindenkinek. a jh
6 arról meg azt irták itt hogy a jd1 óta a legstabilabb rom

ennél már nem (.94-esnél) pattog a zene sem,de ga túl terheled a procit néha előfordulhat. szerintem igy ahogy most van már teljessen jó a kiinduláshóz képest meg huh de hah:-) market bálam hibátlan,gps én erre feltettem az átírt gpsfáljt szal ezt nemtom

home felülelet mindenképpen jelölöj be full pagenél mert különben fekete képernyő fogad és semmit se fogsz tudni csinálni

magától nem ajánlja fel de ha már egyazer frissítetted utánna már jelzi.

live walloppert nem érdemes bele tenni,pedig nagyon dzép dolgok vannak rá. ha mégis felteszed és valami über királyat teszel bele akkor simán elkezd akadni a telo a zene....szal ha bele is teszed ugyse fogod használni, szinte biztos

a 3d driver ha lesz akkor már lehet hogy működik majd rendessen

(#21022) r.zozoka válasza syler123 (#21018) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

fe7 nekem is volt fenn gyorsult tőle a home és a menü is de a market nem ment tőle, és a sebessége is csökkent neki egy idő után és lasabb lett mint a gyárival, ha gondolod tegyél egy próbát veszteni sokat nem vesztel vele

(#21023) duffbeer válasza chabeee (#21020) üzenetére


duffbeer
őstag

Nem használok proxyt a telefonon, de találtam egy leírást ahol azt írják, hogy a proxy beállításokhoz nincs külön GUI, viszont a linkelt módszerrel manuálisan megadhatod.
Nem tudom működik e. Lehet, hogy nem, mert van egy program is ahol határozottan le van írva, hogy 2.0-n nem működik, márpedig a fent linkelt cikk 2008-ban íródott... Próba cseresznye... :F

Itt és itt viszont elég elkeserítő a szöveg, azt írják, hogy 2.1 alatt a böngésző teljesen figyelmen kívül hagyja ezeket az átírásokat. :W Nem használom, de ez azért egy elég nagy BUG!

(#21024) legiaap válasza r.zozoka (#21021) üzenetére


legiaap
nagyúr

Milyen 94-ről írsz?
Amit én írtam az ez:
LK2.09.4 (Multitouch from Gabriel-LG v2b + antibyte camera bugfix2 + Superuser 2.3.5)
Ennél akad?
És miért kell átírni a bluetooth cuccot és hogyan?
Ha mondjuk XXJH6-os fw-t akarok és ami a kitchenben ajánl fel fw-k közül nem kell egy sem, csak a kernel akkor kiválasztom a remove package meg a kívánt kernelt azt ennyi?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21025) duffbeer válasza legiaap (#21024) üzenetére


duffbeer
őstag

GSP-t kell átírni. Illetve lehet. Nem bluetooth-ot.

(#21026) r.zozoka válasza legiaap (#21024) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

igazad van rossz helyen van a pont:-) 09.4

mint irtam alapból nem de ha túlterheled pl live wallopper akkor adadhat de ott se feltétlenül!

a gpst írtam át de nem azért mert rossz hanem mert online kapcsolatnál elsőre egy amerikai servert akar magának. na ez irtam át egy magyarra hogy gyorsabb legyen a keresés......

de kell a (58mb) deodexedrom. (asszem jól írtam:-) )

szal a telódra feltolod odinnal a romot jd1 vagy jh6 az utánna lk 2.0.9. kernelt.
ekkor már rootolt a telo van reconveryd itt meg feltolod a kichenben főzött cuccod full page (deodexed rom, home progik,dvm arm11 meg ami kell még.)
ezután ha akarod reconveryben felteheted a greendevdroid témát.
és ha szeretnél apnt éd gpst módosítani akkor itt kérd a forumban hogy linkeljék be neked

sok sikert és használd a skynet féle segédletet amit az www.andro-id.info oldalon találsz

(#21027) Thome


Thome
addikt

Megpróbáltam feltenni a FE3-at... Ez lett belőle:

Ezóta FC/várakoztat a system a boot után, de minden működik normálisan...

Kérdem én, mi a fenét csináljak vele, hogy a hiba üzenet is eltűnjön, meg az FE3 is felmásszon. (Nem játszok a telefonon túlzottan, inkább a smooth ui érdekel.)

(#21028) legiaap


legiaap
nagyúr

Fel akarom tenni ezt a fájlt a memóriakártyára, de egyszerűen nem tudom. Azt írja szüntessem meg az írásvédettséget. De hogy? Még formázni sem tudom a kártyát...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21029) r.zozoka válasza legiaap (#21028) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ezt nem az sdre kell tenni, hanem odinnal kell feltenni csak az új ops és pda részhezkell a cucc azt go

ops: újspicajc3.ops lehet nem ez a neve de ilyen kell neked
pda: lk 2.08 vagy 9
utánna start

kártyára: főzött zip fájl és greendevdroid ha kell neked

[ Szerkesztve ]

(#21030) r.zozoka válasza Thome (#21027) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

lehet hogy van jobb megoldás is, de én újra húznám a rendszert eéfelejteném a fe3-at és inkább az fe7 vagy 8at tenném fel az már jobb

(#21031) picur220 válasza Skynet258 (#20985) üzenetére


picur220
veterán

Szóval a Telenornál vetted a spicát a 180-as csomagban?:D Csak lehet belőle váltani kvartettre?:DDD

r.zozoka: Az FE5;6;7 instabilabb, mint a 3. Lehet, hogy gyorsabb, de instabilabb.

[ Szerkesztve ]

(#21032) Thome válasza r.zozoka (#21030) üzenetére


Thome
addikt

És simán nem tudom feltenni az FE3-at? Vagy mi kell hozzá, hogy feltegye? Nem értem, hogy miért nem megy fel. :F Rootolt a tel...

(#21033) legiaap válasza r.zozoka (#21029) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ok. Most meg az a bajom, hogy nem látom az eszközkezelőben a telefonom.
Le szedtem a drivereket, rámentem az eszközkezelőben a keresésre, de nem talál semmit sem.
Nem értem mi a baja, hisz anno sikerült odinnal frissítenem, most meg nem ismeri fel... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21034) vadászcsiga válasza picur220 (#21031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem a telenoros hanem tés. Nem olvassod a blogját?:)

(#21035) Saccco válasza Thome (#21032) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az FE3at, meg az összes többit csak deodexedre lehet feltenni.

legiaap: Akksi ki, restart mindent.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21036) Thome válasza Saccco (#21035) üzenetére


Thome
addikt

Deodex is rajta van. (Logikus, mivel multitaccsom is van.) Mégsem ment fel rá.

(#21037) Saccco válasza legiaap (#21024) üzenetére


Saccco
nagyúr

"Ha mondjuk XXJH6-os fw-t akarok és ami a kitchenben ajánl fel fw-k közül nem kell egy sem, csak a kernel akkor kiválasztom a remove package meg a kívánt kernelt azt ennyi?"

Ha csak a kernel kell, akkor a light package-t kell kiválasztani. Utána meg azokat amik kellenek. Viszont ilyenkor témát nem tudsz feltenni, mert azok csak a full package-re (deodexed) mennek fel.

Full packagenél mind1 milyen verzió volt fenn előtte, mindent felülír.

Thome:
És az a deodexed full? Mert csak az jó.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21038) Thome válasza Saccco (#21037) üzenetére


Thome
addikt

Bizony ám, de feldobom még egyszer, nem tart semmiből... :)

(#21039) Thome válasza Thome (#21038) üzenetére


Thome
addikt

Feltettem a full deodexed romot, majd data + cache wipe, ezután próbáltam feltenni az FE3-at, akkor meg nem bírta kinyitni a zipet... Megőrülök, hogy miért nem megy fel...

[ Szerkesztve ]

(#21040) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki mondja el, hogy tudom elérni, hogy a windows 7-em eszközkezelőjében a portoknál és a modemnél megjelenjen a spicám.
Nem tudom mi a baj, de nem ismeri fel.
Fel kell hozzá egyáltalán tenni a NPS-ot vagy a KIES-t, hogy felismerje?
A driverek ott vannak az asztalon, de hiába megyek rá az eszközkezelőben a keresésre nem talája meg az asztalon lévő drivereket.
Megőrülök.
Múltkor még felismerte.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21041) Thome válasza legiaap (#21040) üzenetére


Thome
addikt

Nekem se látja a win7 a rootolt telefonom. Ha a kies-t megnyitom, és utána dugom a telefont rá, na akkor érzékeli.

(#21042) legiaap válasza Thome (#21041) üzenetére


legiaap
nagyúr

De akkor most, hogy frissítsek odinnal?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21043) Thome válasza legiaap (#21042) üzenetére


Thome
addikt

Úgy emlékszem, download módban nem láttam a telefon nevén a cuccot, csak az usb driverét. Próbáld meg, hogy download módban, odinnal felismerteted, mert lehet, hogy az látja.

(#21044) rutyika68 válasza Thome (#21039) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!!
DVM ARM11-et bele főzted? Ha igen, főzz egy másikat és hagyd ki belőle.
Talán úgy jó lesz.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21045) Thome válasza rutyika68 (#21044) üzenetére


Thome
addikt

Belefőztem, de most viccből újra recovery, "apply any zip from sd", és most feltette...
Ez se normális, az tuti... :U ;)

Szerk: FE8 az mitől tud többet, mint mondjuk az FE7? Smooth UI + Game?

[ Szerkesztve ]

(#21046) legiaap válasza Thome (#21043) üzenetére


legiaap
nagyúr

ODIN sem látja.
Egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21047) Thome válasza legiaap (#21046) üzenetére


Thome
addikt

Download módban látja a KIES? Mert ha igen, akkor Kies elindít, telefon download módban rádug, ODIN indít, és megflasheled, vagy amit kell. Hogy a KIES baj-e hogy ott van, nem tudom, ezt más megmondja majd.

(#21048) legiaap válasza Thome (#21047) üzenetére


legiaap
nagyúr

A KIES csak külső memóriát látja nálam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21049) rutyika68 válasza legiaap (#21040) üzenetére


rutyika68
őstag

Így szenvedtem én is (win7 64bit) ,még fel nem raktam[link]
Egy próbát meg ér.

Ja, és a Kies legyen kilőve ha Odin-nal dolgozol!

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21050) honeker


honeker
őstag

csá.... úgy látom nem csak én kezdem a mondatot kis betűvel---------LauncherPro v0.7.8.0 is here! http://www.launcherpro.com/

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.