Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) legiaap válasza nggabi (#23998) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lesz multitouch, gyorsabb lesz a rendszer, lesz live wallpapper, stb. stb.
Ez szerintem elég érv.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24002) montyx válasza QG (#23982) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem is vackolt sokat. Újraraktam a romot, kicseréltem a memkarit egy márkásra konkrétan egy Sandisk class 6os 8Gigásra. Ill. felraktam egy WiFi Static nevű appot. Ezek megoldották az összes gondomat. Nem tudom mi volt a gond, de te kezdd el a WiFi statickal, majd rom, majd memkari.
Amúgy úgy vettem észre, hogy a legtöbb problémámat a memkari csere megoldotta. Egy noname 4GiB-os karim volt a telefonban. Nem amit adtak hozzá, mert az 2GiB-os volt csak. Elkezdett minden FCzni, mikor a Gallery kiírta, hogy nem tud menteni a memkarira. Na akkor kivettem, beraktam a 8ast, és minden hirtelen megjavult. Amúgy a memkari azóta teljesen megadta magát. Kakukk...

Aláírás

(#24003) eftepe válasza legiaap (#23997) üzenetére


eftepe
tag

Az iMenetrend NEM program.
[link]

(#24004) Blyan


Blyan
félisten

Nekem sem megy a market rendesen. Bármit akarok leszedni, elindul, hogy letölt, majd kiírja az értesítési sávba, hogy a letöltés sikertelen. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24005) Drachoo válasza nggabi (#23998) üzenetére


Drachoo
senior tag

Dehogy akarunk mi meggyőzni, ez nem kötelező... :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#24006) Drachoo válasza Blyan (#24004) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nekem sem megy, pont ma húztam újra a telóm, nem egyszerű levadászni az alkalmazásokat. :D

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#24007) montyx válasza Blyan (#24004) üzenetére


montyx
aktív tag

Dettó.................... :W

Aláírás

(#24008) Blyan válasza Drachoo (#24006) üzenetére


Blyan
félisten

Kell egy mentést csinálni a Samdroid Tools-szal, vagy más backup programmal, és akkor nincs ilyen gond. De az új alkalmazást nem tudok leszedni. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24009) nggabi


nggabi
nagyúr

ok rászánom magam a romcserére...

Egyenlőre tudnátok ajánlani egy kész főzetet ami jól működik, stabil, gyors, magyar?

Esetleg feltöltene valaki egy kész romot (mondjuk megauploadra, filesendingre stb...) amivel működik rendesen a vas?

Előre is köszi.

Hivatalos 2.2 tényleg nem lesz rá? sok helyen olvastam, hogy lesz meg azt is, hogy nem :)

"szenyor dzsíííí"

(#24010) konkolyz


konkolyz
tag

Tud valaki olyan "reminder" progit, amelyikben emlékeztetőnként más-más hangot lehet beállítani?

(#24011) sssz válasza Drachoo (#24006) üzenetére


sssz
őstag

nekem se megy :((

pontosabban azt írja ki hogy letöltés sikertelen.

pedig kellene nagyon az android manager wifi app. nincsen itthon az adatkábelem, az sd-t pedig az app2sd miatt nem akarom kivenni.

esetleg valakinek megvan ez az app? ha igen átküldené e-mailben? :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24012) konkolyz válasza sssz (#24011) üzenetére


konkolyz
tag

Megtaláltam, küldjem? Nehogy 100 példány érkezzen:)
Vagy akár a fent említett swiFTP is

[ Szerkesztve ]

(#24013) mm89 válasza sssz (#24011) üzenetére


mm89
őstag

Majd ha birod, tedd fel a swiftp nevű progit, az adatkábelt nem nagyon kell használni ha az megvan :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24014) L.L.


L.L.
senior tag

Bocs hogy beleszólok, de ez annyival többet is tud a swiftp-nél, hogy pc-re telepíthető progija is van amivel a progikat,üzeneteket,fotót,videót is tudsz szinkronizálni.

(#24015) mm89


mm89
őstag

Próbálta már valaki ezt:
[link]

Főleg az érdekelne, hogy csak akkor lassul be a böngésző amikor flash-t kell mutogatni, vagy egyébként is? Minden flash dolgot megjelenít, vagy felajánlja hogy megjelenítse e?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24016) Ronin- válasza konkolyz (#23927) üzenetére


Ronin-
senior tag

hát akkor én ezt már próbáltam felrakni, de kinyírta teljesen a telómat.. nem volt térerőm meg ilyen dolgok..

(#24017) konkolyz válasza Ronin- (#24016) üzenetére


konkolyz
tag

Sajnos ma is írták többen, hogy nem sikerült feltenni, más pedig gond nélkül használja. Gondolom, mivel különbözőek az összeállított romok, van amelyikkel összeakad :-(

(#24018) sssz válasza konkolyz (#24012) üzenetére


sssz
őstag

köszi, de a market feléledt kb 2 percre nálam így sikerült letöltenem :)

azóta újra minden sikertelen letöltés :O

ez a swiftp milyen progi?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24019) konkolyz válasza sssz (#24018) üzenetére


konkolyz
tag

Egy ftp szerver, elindítod a telefonon és egy ftp programmal wifin keresztül el lehet érni a telefont, SD kártyát. Ide-oda másolás nagyjából. Az az előnye, hogy közben a telefon is eléri az SD-t, nem úgy mint amikor kábellel csatlakoztatod. Akkor "élte fénykorát" mikor még nem voltak használható commander típusú progik...
Az Android Commander jóval funkciógazdagabb :-)

[ Szerkesztve ]

(#24020) mm89 válasza konkolyz (#24019) üzenetére


mm89
őstag

Na majd kipróbálom azt is!
Nem muszáj hozzá ftp program, elég csak a fájlkezelőbe (windows sajátgép, de linuxban is jól működik a fájlkezelőkkel) beírni az ftp címet, id, pass és már lehet is másolgatni. Néhány helyen bead ugyan valami hozzáférési hibát, szerintem a system mappáknál, de most nemtom pontosan..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24021) Ronin- válasza konkolyz (#24017) üzenetére


Ronin-
senior tag

én is ilyesmit gyanítottam,mert én is olvastam samdroid fórumban,hogy nekik jó.. hát fura. ez van :)

(#24022) rutyika68 válasza mm89 (#24015) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Nem kell vacakolni vele,benne van a Kitchen-ben.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#24023) legiaap


legiaap
nagyúr

Furcsa, hogy mindig panaszkodtok, hogy nem franko a Market nálatok. Én eddig akárhányszor felmentem mindig jó volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24024) Depression válasza legiaap (#24023) üzenetére


Depression
veterán

Nem furcsa, a market mindenkinél vacakol, és te lehetsz a kivétel. Nekem tegnap este végig connection errorral dobálózott. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24025) gabrielllb


gabrielllb
csendes tag

Hello! Olyan kérdésem lenne, lehet hogy mindenkinek alap, hogy tudom elérni a spicámra a netet ha rádugom a laptopomra? Már ha létezik ilyen, köszi

(#24026) petipetya válasza legiaap (#24023) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vacakol a market, más fórumokon és más telefonokkal is tapasztalják. Nekem sem Spicám van, de tegnapelött óta egy hulladék a market, igaz ma reggel már sikerült letöltenem egy programot.

"nincs rá lezsóidő"

(#24027) Drachoo


Drachoo
senior tag

Sziasztok!

Bocsi előre is ha hülyeséget kérdezek... Lehet a kitchen-ben vagy máshol csak kernelt önállóan felrakni? Visszaraktam a jd2-es romot és ezt szeretném megtartani, de egy új kernellel mint ami a kitchen-ben van (multitouch, camerabug fix, stb...).

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#24028) montyx válasza petipetya (#24026) üzenetére


montyx
aktív tag

Sztem most van az átállása a marketnak az új Android kiadásra, lesz légyen az 2.3, vagy akár 3.0. De ez teljesen szubjektív, csak megpróbálom kitalálni mi folyik a háttérben. Esetleg az is lehet, hogy most kapcsolnak be minket a fizetős marketba... legalábbis álmodozni jó! :P

Azt amúgy tudja valaki, hogy a fizetős marketok hogyan működnek? Hogy kell fizetni? Telószámlával, vagy lehet csinálni egyenleget? Pl. Google checkout, PayPal etc.

Esetleg arról tud e valaki valamit, hogy a samdroid kitchenbe lehet e valahogy feltolni zipből másik kernelt? Mert elég ócska van benne...

Aláírás

(#24029) konkolyz válasza Drachoo (#24027) üzenetére


konkolyz
tag

Saját tapasztalataim alapján, eredeti romokkal nem mennek a kitchenes kernelek, csak azt tudod használni, amit odinnal kell feltenni és "for original firmwares"-ként vannak jelölve. Ebből a legfrisebb Lk2.08
Próbáltam kitchenes kernelt erre feltenni, de nem működött, nem indult a telefon.

montyx: Ha a telefonodon most működő kernelre gondolsz akkor igen. Csinálj egy light pack-ot, csak az a kernel legyen benne, amit feltennél, recoveryből mehet.

[ Szerkesztve ]

(#24030) sssz


sssz
őstag

nekem már tökéletesen működik a market. legalábbis eddig. viszont semmi újat nem látok benne, szóval nem valószínű hogy azért volt a fennakadás mert javítottak rajta vagy hogy fizetős appokat is látunk :(

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24031) gabrielllb


gabrielllb
csendes tag

valaki 24025? please

(#24032) sssz válasza gabrielllb (#24031) üzenetére


sssz
őstag

a samsung kies progival úgy tudom tudod használni modemként a telót, illetve ha van wifi a laptopba/asztali gépbe, akkor elég egy wifit tether progi, ami megosztja a wifit.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24033) gabrielllb


gabrielllb
csendes tag

Éertem, én a telefonra szeretném rávarázsolni a netet laptopon keresztű, kábelnetem van a laptopra wifi van rajta csak nemtom hogy kell ugy megosztani, hogy a teló lássa a wifi jelet, ez nekem passz! Ezért gondoltam azt ha simán rádugom a laptopra(ahol van netem) akkorvalahogy rábírnám varázsolni a telóra is, valami ötlet, thx :O

(#24034) sssz válasza gabrielllb (#24033) üzenetére


sssz
őstag

jaa, értem :)

szerintem annyi hogy bekapcsolod a laptopon a wifit és a telón is a wifit, lehet megtalálják egymást.

ha nem, akkor itt találsz hasznos infokat: link

de ha ezt hosszú távon szeretnéd használni, akkor szerintem vegyél egy routert. az megosztja a netet és akkor nem kell a laptopnak se kábel és a telóval is netezhetsz ahol akarsz :)

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24035) gabrielllb


gabrielllb
csendes tag

IGen igen, igazad van mindenképp venni fogok 1 wifis routert, csak most tettem fel a frozen eclair nevű modot, és csak gyorsba ki akartam próbálni a marketet, hogy műkszik-e normálisan, de akkor talány marad 1 kis ideig! Neked vannak tapasztalataid ezzel a moddal kapcsolatban, köszi a segítséget! :)

(#24036) atiapa válasza sssz (#24034) üzenetére


atiapa
tag

Az android alapból nem látja az ad-hoc hálózatot, csak hot-spotot. Így egy router mindenképp kell, vagy azt hiszem win7 alatt valami progival lehet valós hot-spotot csinálni.
XP alá nem találtam megoldást erre.

-----Ivy-----

(#24037) gabrielllb


gabrielllb
csendes tag

IGen igen, igazad van mindenképp venni fogok 1 wifis routert, csak most tettem fel a frozen eclair nevű modot, és csak gyorsba ki akartam próbálni a marketet, hogy műkszik-e normálisan, de akkor talány marad 1 kis ideig! Neked vannak tapasztalataid ezzel a moddal kapcsolatban, köszi a segítséget! :)

(#24038) sssz válasza atiapa (#24036) üzenetére


sssz
őstag

igen, xp alatt nem, de win7 alatt megoldható úgy tudom.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24039) johnny82


johnny82
őstag

Hali!
Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy az iGO folyton kilépked? Eredeti, mielőtt valaki kérdezné. Más navigáció, pl sygic tökéletesen megy. Szeretném az igo-t használni, mert nekem jobban bejön, meg frissebbek a térképek is.

(#24040) knyitogato


knyitogato
őstag

aki a T-Mobile-nál vette: az iGO samsung feliratú micro sd kártyán volt?

(#24041) sssz válasza johnny82 (#24039) üzenetére


sssz
őstag

nem egyedi jelenség, másnál is gyakran előfordul. két oka van: az egyik, hogy sz@rul van megcsinálva az igo androidra, a másik, hogy kevés a memória mikor elindítod az igot.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24042) orrlyuk válasza knyitogato (#24040) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

NEM!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#24043) johnny82 válasza sssz (#24041) üzenetére


johnny82
őstag

Korábban már olvastam arról, hogy valaki váltott spica-ról galaxy s-re és neki azon is kilépkedett az igo, pedig volt memóriája bőven. Szóval akkor a másik lehetőség marad, hogy szarul van megcsinálva az igo. Szerintetek erről tudnak az igo-nál?

(#24044) sssz válasza johnny82 (#24043) üzenetére


sssz
őstag

gondolom igen :) elvileg ők is tesztelték mielőtt piacra dobták :)

de sajna úgy tűnik nem az androidos vonalat fejlesztik :(

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24045) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

Hol tudom azt beállítani a telefonon, hogy a programokat ne a belső memóriába telepítse, hanem a kártyára? Figyelmeztet a teló, hogy mindjárt megtelik a memória, közben meg a fél SD kártya üres.

(#24046) sssz válasza Lala6 (#24045) üzenetére


sssz
őstag

ha gyári a telód, akkor sehol. rootold és csinálj app2sd-t vagy mozgads át a dalvik cache-t az sdre és akkor lesz kb 100 mb helyed. az app2sd-vel annyi, amennyire particionálod a kártyát.

Itt megtalálsz mindent: link

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24047) montyx válasza konkolyz (#24029) üzenetére


montyx
aktív tag

ööö, ezt hogy érted:
"Csinálj egy light pack-ot, csak az a kernel legyen benne" :B
Mármint hogy rakod bele a light package-be a kernelt? Meg honnan szerzed meg csak a kernelt? Mármint az újat... :F

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#24048) sssz válasza montyx (#24047) üzenetére


sssz
őstag

a kitchenben főzz egy light -ot. kiválasztod, hogy light package, aztán a base package-ot (amit anno belefőztél a romba ami most fenn van), meg azt a kernelt amit szeretnél, utána no phone, don't change boot , minden másik helyről vedd ki a pipát és mehet a főzés. felrakni pedig úgy ahogy a főzött romot szokás, úgy kell.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#24049) Lala6 válasza sssz (#24046) üzenetére


Lala6
őstag

Gyári a telóm, de amiket most írtál az szíven ütött, a felét sem értem :DDD
Én csak töltögetek le minden hülyeséget a marketről, meg használgatom, bővebben nem merültem bele a lelkivilágába. Akkor törlök pár progit, aztán használom tovább...

(#24050) sssz válasza Lala6 (#24049) üzenetére


sssz
őstag

sajnos rootolás nélkül nem tudsz telepíteni sd-re. egyenlőre nem várható 2.2 android a spica-ra. :(

amúgy nem olyan bonyolult és tényleg megéri főzött romot rárakni, mert sokkal gyorsabb lesz a teló, és az üzemideje is hosszabb lesz, nem beszélve a rengeteg plusz dologról ami így feltelepíthető lesz rá:)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.