Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) petipetya válasza picur220 (#7190) üzenetére


petipetya
nagyúr

A pda és az ops fájlt is. Az ops fájlt mindig be kell tallózni.

"nincs rá lezsóidő"

(#7202) Steel80 válasza petipetya (#7200) üzenetére


Steel80
csendes tag

Most próbáltam ki. A barátnőm telefonjáról felhívtam magam :) és valóban kellemetlen, mintha az orrát szívná az ember. Ritmikusan ismétlődik. Kikapcsoltam a 3G-t és a wifit megszűnt a jelenség. Visszakapcsoltam előjött. Letöröltem a Quick settinget és vissza az APN Droidot. Megy a 3G és a Wifi is és tiszta a beszélgetés.

(#7203) Katsu válasza imei (#7097) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Beszéltem az általad említett bolttal, de ott még nem volt ilyen autós tartó. A napokban várják, hogy érkezzen, de mivel eddig nem árultak ilyet, így típust sem tudtak mondani. Bár úgy érzem, hogy a samunál ez már szlogen: A napokban várjuk... :D
Azért köszönöm a tippet.

Üdv: Katsu

(#7204) picur220 válasza petipetya (#7201) üzenetére


picur220
veterán

Azt mindjárt gondoltam...:DDD

(#7205) vendingo


vendingo
veterán

Az imént rendeltem egy Spicat.
Kíváncsi leszek, hogy milyen az S100 után.
Remélem túl fogom élni :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7206) chabeee


chabeee
tag

hey
Találtam egy elérhető wifis helyet, ez általában szét szakadozik és a telefon se szó, se beszéd, átáll 3g-re, ez a folyamatos online kapcsolat mintha felesleges is lenne bizonyos helyzetekben. milyen progival/a telefonon hol tudok beállítani olyat h csak wifi-re csatlakozzon (ha talál; ha nem, akkor semmire se)

olvastam vmi apndroidról de nem jutottam sokra vele ha tudtok tippet azt ne tartsátok magatokba. köszönöm;>

[ Szerkesztve ]

(#7207) zola-


zola-
őstag

Segítsetek légyszives! Letöltöttem a marketről témát, de nem tudom telepíteni, vagy felrakni.Hogyan kell a témákat beállítani?

(#7208) vendingo válasza chabeee (#7206) üzenetére


vendingo
veterán

Ha az apndroiddal nem jutottál dűlőre, akkor feladom.. Annál egyszerűbb megoldás nincsen.
Esetleg a settings-be tiltsad le a hálozatokat...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7209) werszomjas válasza chabeee (#7206) üzenetére


werszomjas
őstag

Quick Settings

marketen fent van
Rámész hogy mobile data: ki és már kész is :D
meg én átettem csak 2G hálózatra a telefont

[ Szerkesztve ]

üdv

(#7210) chabeee válasza vendingo (#7208) üzenetére


chabeee
tag

nem is tudom kb hogy mire való olvastam róla annyit hogy a netide oda kapcsolására jó de még a felrakásáig sem jutottam , csak valami ismertetőt kértem amit már megkaptam

köszi;>

(#7211) Depression válasza werszomjas (#7185) üzenetére


Depression
veterán

Azért arra figyelj oda, hogy mit veszel!

Az elõlapot nem védi, csak a kijelzõt (tehát a pereme ugyanolyan karcos lesz), de érdes lesz tõle, a hátlap pedig olcsóbb, mint a fólia. És a fólia egy év alatt besárgul.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7212) zola-


zola-
őstag

Segítsetek légyszives! Letöltöttem a marketről témát, de nem tudom telepíteni, vagy felrakni.Hogyan kell a témákat beállítani?

(#7213) adamfriday válasza zola- (#7212) üzenetére


adamfriday
senior tag

Mihez szedtél le témát? :)

(#7214) zola- válasza adamfriday (#7213) üzenetére


zola-
őstag

Valami Ahome. :DD Mit csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

(#7215) adamfriday


adamfriday
senior tag

Én vettem hozzá egy műanyag "burkot" (nem tudok mos tjobb szót rá), csak a gombok, hangszórók és a kijelző van szabadon. A kijelzőre meg vettem fóliát.

(#7216) adamfriday válasza zola- (#7214) üzenetére


adamfriday
senior tag

Elindítod az .apk file-t és már fent is van. :) De ha még kezdő vagy Android téren szerintem kicsit olvasgass utána, mi-merre-meddig. ;)

(#7217) zola- válasza adamfriday (#7216) üzenetére


zola-
őstag

Már így is jojózik a szemem :D Köszi.

(#7218) picur220 válasza vendingo (#7208) üzenetére


picur220
veterán

S100-at Spicára? Ennek valami pénzügyi vonzata volt, vagy csak simán kíváncsiság?! Én tuti nem cseréltem volna le:D

#7206: Van egy toggle data nevű widget is, meg volt még egy másik, csak annak most nem tudom a nevét, van belőle wifi, GPS, BT kapcsoló is, az egyik oldalán egy kapcsoló alakú cucc van, ami fent van és zöld, ha aktív, és lent van és piros, ha inaktív az adott funkció. Na, ezt jól elmagyaráztam, valaki biztos tudja majd!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7219) ruskop


ruskop
senior tag

Az új XXJD1 firmwarehez van Lkmod? Vagy bármelyik jó hozzá( pl. 2.4.1 vagy 2.5.1)?

(#7220) zola-


zola-
őstag

Nem semmi, ahogy pörög ez a fórum. :C

(#7221) MartOOn


MartOOn
addikt

ma rendeltem a T-től egy Spicát, valaki tudja hogy a magyar tré az android logos elő és hátlappal adja-e a telót? részletkérdés tudom de most ez érdekel.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7222) guzmics válasza MartOOn (#7221) üzenetére


guzmics
csendes tag

Nem. Az elején csak felül van a Samsung felirat, a hátlap pedig "csupasz",fólia van rajta.

(#7223) MartOOn válasza guzmics (#7222) üzenetére


MartOOn
addikt

kár. a droidos jobb. és csak fekete van gondolom...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7224) guzmics válasza MartOOn (#7223) üzenetére


guzmics
csendes tag

Igen, jobban néz ki. Sajnos csak fekete van. Bár nekem bejön a fekete-piros combo is. :)

(#7225) MartOOn válasza guzmics (#7224) üzenetére


MartOOn
addikt

ja, nekem is jobb a fekete. Asszonynak gondolkodom fehérben. de a kis zöld droid jó lett volna... :DDD :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7226) petipetya válasza ruskop (#7219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én innen a samdroidról raktam fel ezt a módosított verziót , melyet így hirdettek meg: JD1+50MB Mod (+root, +busybox, +helixLauncher) v.1 [11.04.2010]

Itt van hozzá az ops fájl is, ha nem lenne meg (itt a ph-n spica_jc3.ops néven ismerhetted meg).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7227) picur220 válasza guzmics (#7224) üzenetére


picur220
veterán

Szerinem feketében jobb, nem vagyok fradista:DDD
Meg az android logos is jobb!:D

petipetya: Mi az a busybox?

[ Szerkesztve ]

(#7228) trobi28


trobi28
addikt

Felraktam a Handcent sms-t,nagyon jó kis progi.
Nagyjából sikerült beállítanom benne mindent csak azt nem hogy ha valaki megkapta az üzit amit küldtem akkor tegyen ki a buboréka mellé egy kis jelet.
Amiket a gyári progival küldtem azok mellé most kitette a jelet hogy kézbesítve de amit most küldök az mellé nem tesz semmit.
Tudja esetleg valaki hogy mit kell beállítani? :R :R :R
Azt megtaláltam hogy rezegjen,meg kitegye status bar-ra de ezt a kis jelet nem találom :W

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7229) r.zozo válasza MartOOn (#7223) üzenetére


r.zozo
tag

Bakker nekem feketeben van es kajakra nincs rajt robot csak a samu felirat hosszaban
Ez tuti osszeeskuves: -)

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#7230) picur220 válasza r.zozo (#7229) üzenetére


picur220
veterán

A magyarokban sztem egyben sincs. Meg az elején a Samsung felirat felül van, a külföldiekben pedig alul, felül meg ott a robot!:D

(#7231) petipetya válasza picur220 (#7227) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én sem tudom, hogy mi az a busybox. :F

"nincs rá lezsóidő"

(#7232) MartOOn válasza picur220 (#7230) üzenetére


MartOOn
addikt

na majd a fidesz meg jobbik elintézik nekünk a robotot! :DD :DD :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7233) vendingo válasza picur220 (#7218) üzenetére


vendingo
veterán

Vettem egy liquidet, rossz volt a wifije, kicserélték másikra, annak is rossz volt, és visszakértem az árát.
Ha nem lett volna gond a wifivel, akkor megtartottam volna, de egy 3. cserével nem szerettem volna rizikózni.
Most kipróbálom a spicat, aztán meglátjuk, hogy bírja a kiképzést. Olcsón veszem, ha nem jön be, akkor eladom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7234) vallas


vallas
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata spica és nokia ck 7w-s Bluetooth-s kihangosítóvla?

jelenleg egy bb8900-s van, de az annyira visszhangzik, hogy használhatatlan, és lehet, hogy vennének egy céges spica-t a saját bb helyett.

előre is köszi!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7235) blueMerle válasza picur220 (#7230) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha ez megnyugtat, a cseh és szlovák független/brandelteken sincs android logó :)

(#7236) heroic


heroic
tag

mikorra várható a hivatalos 2.1-es frissítés?

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#7237) blueMerle válasza heroic (#7236) üzenetére


blueMerle
veterán

Tele van egymásnak ellentmondó infókkal a net. Az már biztos hogy 1.5-ös NPS-el kell frissíteni. Szerintem fogalmazzunk meg egy szép levelet, névvel írjuk alá mindannyian és küldjük el a Samunak hogy mi az oka annak, hogy lassan már mindenhol elérhető kivéve minket :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#7238) adamfriday válasza trobi28 (#7228) üzenetére


adamfriday
senior tag

retrieve message settings / delivery reports-ra pipa ;)

(#7239) MartOOn


MartOOn
addikt

na jó! velem lehet alkudni! nem kell a droid logo de jöjjön a 2.1! na?

aki egyet ért velem itt írja alá: :)) :P :P

-MartOOn

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7240) werszomjas válasza MartOOn (#7239) üzenetére


werszomjas
őstag

jo is lenne ha ez így működne

üdv

(#7241) ruskop válasza petipetya (#7226) üzenetére


ruskop
senior tag

Köszi a segítséget. Ennél egyébként a négy ikonos alsó sor ki van szedve ?

(#7242) Depression


Depression
veterán

Valaki eltávolította már azt a gány fóliát a hátlapról?
Nekem lekopott az ábra, középen púposodik, és még az üjjaim is izzadnak tõle.
Meg kell várni, hogy magától lejön, vagy nem marad ragacsos a hàtlap, ha lehúzom?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7243) petipetya válasza ruskop (#7241) üzenetére


petipetya
nagyúr

Benne van, de másként, mivel már a helix launcher az alap home benne. Ezt meg tudod nézni, ha telepíted amarketből, majd nyomsz egy home gombot. Utána le tudod törölni.

Előzetesen találtam neked példákat a régebbi képernyőfotóim között:
alap 4 ikonos home, amelynél vízszintesen kell görgetni az alkalmazások listáját
helix home, amelynél a jól megszokott függőleges módon kell görgetni az alkalmazások listáját

A helix sokkal pofásabb, és mellesleg 7 kezdőképernyő állítható be vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#7244) petipetya válasza Depression (#7242) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az volt az egyik első dolog, amit megtettem. Bűn ronda, ahogy visszaveri a fényt a hátlap a fólia miatt. Nyugodtan szedd le, nem ragad és végre egységes lesz a telefonod.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7245) petipetya válasza blueMerle (#7237) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pöccsel is alá lehet írni? :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7246) petipetya válasza trobi28 (#7228) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a zöld pipa egyáltalán nincs ott neked, vagy csak narancs marad?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7247) trobi28 válasza adamfriday (#7238) üzenetére


trobi28
addikt

És tényleg :K
Köszi :R
Pedig már mindent kipróbáltam de ez elkerülte a figyelmemet :W
Olyan sokat tud ez a progi hogy jó lenne hozzá egy Magyarositás a teljes kihasználhatóság érdekében :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7248) eddie17 válasza DeadMeat (#7189) üzenetére


eddie17
addikt

Ezt a pantheon-t, hogy lehet "kidobni" és egyáltalán ez micsoda? Láttam én, hogy ott van, de nem gondoltam volna, hogy ezért döcög a gép, írni is akartam, hogy így lassabb mint a 1.5...

(#7249) trobi28 válasza petipetya (#7246) üzenetére


trobi28
addikt

Köszönöm,adamfriday-nek köszönhetően megoldodott a probléma :R
Hogy lehet képernyőfotót csinálni? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7250) Skynet258 válasza eddie17 (#7248) üzenetére


Skynet258
veterán

A Pantheon az maga a today, a fix 4 ikonos. Ez a Samsung fejlesztése, az biztos, hogy még lenne mit tanulniuk a HTC-től ;]

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.