Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) Depression válasza tomi_mod (#8244) üzenetére


Depression
veterán

Van egy rossz, és egy jó hírem.
A rossz az, hogy a képernyõ kikapcsolása nem csak a jépernyõt kapcsolja ki, hanem a wifit és a gps-t is.
A jó pedig az, hogy állítható a képernyõvédõ ideje.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8252) Tonyo válasza Depression (#8251) üzenetére


Tonyo
őstag

Azt is be lehet állítani, hogy a wifi ne kapcsoljon ki..

(#8253) gyoref1 válasza VD (#8249) üzenetére


gyoref1
aktív tag

:R

(#8254) veszter007 válasza marloksolt (#8239) üzenetére


veszter007
csendes tag

Nálam nem fogy el ennyire le a memória. Ahogy figyelgettem, kb 58-60M-ra csökken a kezdeti 70M-es lelkesedésről. Lehet valami becacheli (de szép magyar szó) magát?

(#8255) Skynet258 válasza Depression (#8251) üzenetére


Skynet258
veterán

A gps-t nem kapcsolja ki, a wifi pedig beállítható, így az infóid rosszak...

VD: de, kéne módosított első hsz, megcsinálod? ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#8256) picur220 válasza Depression (#8251) üzenetére


picur220
veterán

A wifit simán életben lehet tartani, ha a beállításokban ezt beállítod! A GPS nem kapcsol ki, ugyanúgy van jel is!

Akkor állítsuk össze az 1. hszt. Szoftverfrissítést sztem nem kell beleteni, arra ott a 1821-es, max belinkelhetjük. A spicablogos alapozód jó lesz alapnak, már az a rész, ami a spicára vonatkozik belőle, és nem a QR-kódra, stbre:DDD

[ Szerkesztve ]

(#8257) aut119 válasza VD (#8242) üzenetére


aut119
csendes tag

ha nem vagyok vindisgréc, mi volt a baj az acerrel?

(#8258) zoleee24


zoleee24
tag

Sziasztok ,
keresek Spicához:
- szilikon tokot
- bőr övtokot
- képernyővédő fóliát

tudtok jó helyet, vagy van valakinek "maradék" ? :)

[ Szerkesztve ]

(#8259) VD válasza aut119 (#8257) üzenetére


VD
őstag

Semmi baj nem volt vele, imádtam, csak ellopták... :O Fényes vasárnap délután egy kávézóban a hátam mögött a székemre akasztott zakóm belső zsebéből. Szerintem ez iskola példa, a zsebesek kézikönyvében. Ezúton is kívánom az elkövetőnek, hogy a hangyák hordják fel a tetemét az eperfára!

Skynet258
Én is szeretlek! :P
Összedobok v.mit a hétvégén.
Bár a legtöbb válasz úgy is ez lesz: Itt nézd meg: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#8260) picur220 válasza zoleee24 (#8258) üzenetére


picur220
veterán

Fólia: Skynetnél érdeklődj!:D
Bőrtok: [link] (kigugliztam:D)
Szilikontok: [link] (szintén gugli:D jó barát is Ő :DDD)

(#8261) r.zozo válasza picur220 (#8256) üzenetére


r.zozo
tag

Szerintem ez nagyon jo gondolat skynet oldalarol lehetne a soft frissites
Szerintem jo lenne a nagyon kezdok miatt sd karira valo telepites menete
hasznos progik, bar ez mindenkinel mas, de megis egy atfogo kepet rola.
Jo lenne meg a telorol egy pro-kontra resz is
Remelem tudtam jo otletet adni

Ui.: ja es a soft frissitesnel csokorba szedni mivel jobb az egyik a masik verzional, esetleg hogya tobbi tipusu softhoz kepest mia hatranya illetve elonye az android osnek
Hali

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#8262) picur220 válasza r.zozo (#8261) üzenetére


picur220
veterán

Én is írtam egy guidet a szoftverfrissítésről, beletéve saját tapasztalataimat is. Elküldtem a samsung firmwaresnek, hogy tegye ki, ezt meg is tették. Csekkoljátok le, és ha vmi hiba van benne, szóljatok, én átnéztem párszor, és nem nagyon volt benne hiba:D

(#8263) aut119 válasza picur220 (#8262) üzenetére


aut119
csendes tag

ezt a gájdot hol lehet fellelni? hülyebiztos?

(#8264) DeadMeat válasza aut119 (#8263) üzenetére


DeadMeat
veterán

samsungfirmware.Nem,nem hüjebiztos.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8265) adamfriday válasza picur220 (#8262) üzenetére


adamfriday
senior tag

Korrekt, talán a legérthetőbb leírás, jó szájbarágósan. :R

(#8266) Depression


Depression
veterán

Talán még a modokról, rootról is érdemes lenne írni pár sort.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8267) Tonyo válasza Depression (#8266) üzenetére


Tonyo
őstag

Ez jó ötlet, aki nem próbálta végig az összeset annak kínai, hogy melyik mit tud, miért jobb..stb.

(#8268) Peetig


Peetig
csendes tag

Lehet, hogy volt már, de nekem nagyon tetszik :DD

Compaq Armada 7400.

(#8269) zistvan


zistvan
tag

Sziasztok.

Megvettem Én is a Spica-t. Nagyon teszik.
Egy kérdés: többször csinálta már hogy ha a PChez kötöm usbvel akkor elkezdi tölteni
a telefont de az usb csatolás nem jelenik meg. Ilyenkor telefon kikapcs majd vissza és minden oké. Arra gondolok hogy talán a task killer alkalamzásom kilőhet valamit ami kell az usb csatoláshoz? Valami 5let?

Próbáltam hogy egymás után többször újra indítás után feldugom majd le, 5x megcsináltam leglaább mindig felismerte. Csak mondjuk 1 nap után mikor napközben használom (bele értve a task killert) akkor otthon nem megy az usb csatolás, de nem mindig.

Köszi előre is.

(#8270) petipetya


petipetya
nagyúr

Hadd trágyázzam meg a 2.x-es android frissítéséről szóló táptalajt ezzel a cikkel. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8271) veszter007 válasza petipetya (#8270) üzenetére


veszter007
csendes tag

Kíváncsi vagyok, miket pakoltak bele. Muszáj a G tesónak is lépni, mert nemsokára kint lesz a 4-es iphone, amibe állítólag sok mindent újat bele gyúrtak

(#8272) Tonyo válasza petipetya (#8270) üzenetére


Tonyo
őstag

Akkor a napi kérdés mától az, hogy kijött már a 2.2 frissítés? :DDD

(#8273) MartOOn válasza Tonyo (#8272) üzenetére


MartOOn
addikt

2.5-ös mikor lesz?
csak azért most vettem spicát, egész pontosan 30 perce és kicsit frusztráló az 1,5 a G1-es 1,6 után is már...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8274) adamfriday válasza zistvan (#8269) üzenetére


adamfriday
senior tag

Húzd le fentről az állapotsort miután rádugtad a gépre. :)

(#8275) zistvan válasza adamfriday (#8274) üzenetére


zistvan
tag

hehe...

(#8276) MartOOn


MartOOn
addikt

most telepitettem igo-t de már vagy 3x kiugrott a progiból!!! wattafákk van?

tudja valaki miért csinála ezt? :F

ja és az igo-s sd kártyát meddig kell benne hagyni? csak a telepítésre vagy örökre? dobjam át tartalmát a nagyobb sd karira?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8277) adamfriday válasza MartOOn (#8276) üzenetére


adamfriday
senior tag

Azon van a térkép, adatok stb, átmásolhatod simán másik kártyára, de az kell a működéséhez.

(#8278) MartOOn válasza adamfriday (#8277) üzenetére


MartOOn
addikt

köszi! és az hogy 3x kiugrott a picsába home screenre? bezárta simán magát. az mi lehetett?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8279) trobi28


trobi28
addikt

Tudnátok ajánlani valami jó romot?A JD1+50 még egy napig sem birt elmenni ugy hogy ne faggyon ki,ne induljon ujra magátol stb.
Sajnos a JD1 nem megy fel.
Jo lenne ha lenne benne Magyar nyelv.
Elöre is köszönöm.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8280) Depression válasza Peetig (#8268) üzenetére


Depression
veterán

Akkor most nekem is ájfonom van?! :F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8281) kardosbalint válasza MartOOn (#8276) üzenetére


kardosbalint
csendes tag

nálam is csinálja, de kb 2 ilyen alkalom után már müxik. ritkán csinálja de csinálja

“Egy napon miután uralmunk alá hajtottuk a szelet, a hullámokat, az árapályt, és a gravitációt, talán hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is. Akkor a világtörténelem során másodszor, az ember újra felfedezi majd a tüzet.” (Pierre Teilhard De Chardin)

(#8282) MartOOn válasza kardosbalint (#8281) üzenetére


MartOOn
addikt

az faca... na mindegy majd még játszok vele...

még egy hüjjje kérdés: konkrétan a gomboknak a hattárvilágítását hogy a francban lehet bekapcsolni? :F

...nem akarom elhinni hogy tapogatnim kell... :Y

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8283) trobi28 válasza MartOOn (#8282) üzenetére


trobi28
addikt

Teszel bele ledet
:DDD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8284) feri1014 válasza Depression (#8280) üzenetére


feri1014
senior tag

Hát akkor szerintem nem értetted meg a lényegét, az android és nem a spica, fog flash támogatást kapni, az más kérdés hogy most úgy tűnik a kedves adobe megad egy minimum hardvert, és ennek a spica nem felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#8285) MartOOn válasza trobi28 (#8283) üzenetére


MartOOn
addikt

naneeee... komolyan nem világítanak a gombok? aztadurvasz@rokbele... 2010 van nem? basszus 95-ben az Ericsson GH 172-esem is világított mint Geiger kölke a sötétben! :W

viccöltök ti velem.. nem?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8286) feri1014 válasza MartOOn (#8285) üzenetére


feri1014
senior tag

De most nem azért, azt az 1-2 gombot sötétben is megtalálod, és sztm elég nyilvánvaló a led hiánya, mivel a gomboknak a mintája is fényes :)

Halkan megjegyezve: néha meglepődök milyen dolgokat tudtok kérdezni itt a fórumon :D

[ Szerkesztve ]

(#8287) Scyber


Scyber
csendes tag

Jo kis telo jo ár/érték arány.

A legszebbdolog a GÉP!

(#8288) MartOOn válasza feri1014 (#8286) üzenetére


MartOOn
addikt

persze hogy megtalálom de nem nagyon szamítottam olyan gombokra telón aminek nincs világítása... te tudsz még példákat hozni? 6 évet húztam le (2 Pannon 4 Voda) mobiloscégeknél de most bevallom őszintén nem jut eszembe ilyen teló.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8289) feri1014 válasza MartOOn (#8288) üzenetére


feri1014
senior tag

Hát szerintem ne keverjük ide a hagyományos billentyűzettel rendelekző mobilokat (candybar, csúszka, kagyló) mert nem egy kategória, bár ahogy elnézem pl egy Nokia E72 se nagyon világít sötétben ami a qwerty-t illeti, szóval vannak példák, de érintőképernyősök mezőnyében is ott van (hogy legyen 1-2 alsóbb kategória is :D ) s5230, corby de akár a HTC Tattoo is vagy a Hero. :))

(#8290) MartOOn válasza feri1014 (#8289) üzenetére


MartOOn
addikt

samsungban nem vagyok otthon, ez az első de a hero-nal nem az van hogy meg a trackball is világít?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8291) feri1014 válasza MartOOn (#8290) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha jól tudom hero esetében max a trackball világít, samsungban én is csak azért mert van 1-2 ismerősöknek, és hát közelebbről is megnéztem (de annyi elég is volt belőlük)

[ Szerkesztve ]

(#8292) picur220 válasza Peetig (#8268) üzenetére


picur220
veterán

Hát ez komoly :DDD Gratula a készítőknek!:DDD
Ma a kezembe vettem egy iPhonet, azért a Spica után nem kis különbség van sebességben!:DDD

adamfriday, aut119: Nagyon szájbarágósan van csinálva, ez alapján minden hülye fel tudja rakni. Persze nem 100%, hogy sikerül, akadhatnak gondok:D
DeadMeat: mit hagytam ki?:D

[ Szerkesztve ]

(#8293) feri1014 válasza picur220 (#8292) üzenetére


feri1014
senior tag

Ezt én is tudom tanúsítani, de mint már le lett írva itt is, nem egy árkategória :D

(#8294) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok.
Most vettem egy spicát lenne egy olyan gondom,hogy a pc studio nem látja csak a memóriakártyát.visszaolvastam de nem találtam rá megoldát.esetleg valaki tudna segiteni,hogy mit rontottam el?előre is köszönöm.

Machete nem ír sms-t

(#8295) werszomjas válasza ficere (#8294) üzenetére


werszomjas
őstag

ha visszaolvastál láthatod, hogy semmit nem rontottál el, szar a program es kész.

üdv

(#8296) feri1014 válasza ficere (#8294) üzenetére


feri1014
senior tag

megelőztek, de ez már kezd unalmas lenni :(((

[ Szerkesztve ]

(#8297) ficere válasza feri1014 (#8296) üzenetére


ficere
aktív tag

szomorú,akkor elég gyenge a samsung terméktámogatása.

Machete nem ír sms-t

(#8298) ficere


ficere
aktív tag

azért köszi a gyors válaszokat.

Machete nem ír sms-t

(#8299) zoleee24 válasza picur220 (#8260) üzenetére


zoleee24
tag

köszi picur erre gondoltam :D :R

(#8300) rendiboy


rendiboy
tag

Hello! Ti tapasztaltatok olyat, hogy youtube video nezesekor a hang szaggat,recseg- ropog? (1.6-os firmware)

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.