Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) germinator66


germinator66
aktív tag

A 2.1 már kezeli a nagyobb színmélységet? (ha jól tudom, a Spica-nak 24bit-es a kijelzője, és eléggé látszik, hogy jelenleg csa 16bit-ből gazdálkodik)

[ Szerkesztve ]

(#8502) MartOOn válasza Tonyo (#8465) üzenetére


MartOOn
addikt

zsír jó a smart keyboard! nem szaggat jól érzékel... lehet rajta táncolni rendesen! settings is van bőven. Köszi!!!

1,5 fektetett üzenet íráshoz smart keyboard javasolt! :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8503) Jinxx válasza gps76 (#8499) üzenetére


Jinxx
senior tag

Örülnék, ha lenne normális progi ami ki is használja a kijelzőt, és 100% nagyításnál éles képet ad. Nem tudom, lehet-e a firmware a probléma, valaki megnézné 2.1-el, hogy mit lehet látni ebből a képből, ha teljesen fel van nagyítva. Túrista és egyéb térképeket szeretnék megnézni így, lényeg, hogy lehessen elolvasni a szöveges részeket.

(#8504) petipetya válasza Gior (#8500) üzenetére


petipetya
nagyúr

handcent

"nincs rá lezsóidő"

(#8505) Gior válasza petipetya (#8504) üzenetére


Gior
csendes tag

Köszi Petipetya!

Megvan! A buborékra hosszan nyomva a felugró menüben van forward. De béna vagyok.

(#8506) Gior


Gior
csendes tag

Szia Petipetya!

Olyan lehetőség van, hogy külön lássam a bejövő/kimenő SMS/MMS-eket?
Így egymásba fűzve nekem kicsit zavaró. (15 évig volt Nokiám :N )
Köszi.

(#8507) petipetya válasza Gior (#8506) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ilyen lehetőség nincsen benne. Amúgy ahol a conversation szót látod a beállítások között, ott tudod testreszabni az üzenetek listáját (magyarul azt a részt, ahol a fejecskék és azokra kattintva az üzenetláncok találhatóak).

Tehát a handcentben nincs olyan opció, hogy ömlesztve lásd a bejövő és kimenő üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8508) pdaghost válasza Jinxx (#8503) üzenetére


pdaghost
tag

Kicsit hülyén hangozhat, de én erre a Droid Comic Viewert-t használom.
Próbáld ki hátha neked is megfelel.

(#8509) antalze


antalze
tag

Hali! A HandCent SMS fejlesztők nem ismerik hazánkat :) . Vagy nem tudom mi lehet az ok, hogy még nem is válaszolnak. Lehet nem akarnak magyar fordítást. DE nem adom fel! :)

[ Szerkesztve ]

(#8510) gomsadi válasza orrlyuk (#8495) üzenetére


gomsadi
csendes tag

Ezek szép képek. Nem csinál a gép rossz képet:)

(#8511) Jinxx válasza pdaghost (#8508) üzenetére


Jinxx
senior tag

Köszi, de sajnos most nem tudtam belőle kihozni ami nekem kellene, majd holnap ránézek mégegyszer. Nem képnézegetőnek tűnő progi, mire való eredetileg? Nevéből adódóan valamiféle képregénynézegető?

(#8512) butcher665


butcher665
csendes tag

Üdv.
Volna egy kis problémám. :((( Nincs mobilnet előfizetésem, és semmi olyan alkalmazás amihez net kéne, mégis fél nap alatt leszívja a kártyámról a pénzt a telefon. ( ami már bántó :W )
ha a hozzá férési pontoknál a " pannon data" nevűt kitörlöm ( ami elméletben a net) abból lehet valami baj? valakinek volt hasonló problémája?
a másik kérdésem, hogy ha netről a számítógépre töltök egy alkalmazást azt fellehet valahogy telepíteni? pl.: Lg Arénánál felmásolom adattár módban az others mappába és fel is tudom telepíteni. itt is van ilyen lehetőség?
Hozzá teszem h Arénám van ez a telefon csak kölcsönben van nálam (barátnőmé)
de ezek a problémák nála is felmerültek
köszönöm a választ előre is és bocs ha hosszú lett :R

(#8513) butcher665


butcher665
csendes tag

találtam választ a problémámra: itt
az első bekezdés (az első kérdésre a válasz)
de a linkre kattintva nem jön be semmi. valaki tudja mit takarhat a link?
és azt pl. a ES File Explorert nélkül is tudom telepíteni?de lehet h holnap vadászok valahol wifi-t és akkor leszedem ezt a fájl kezelőt amivel már úgy tűnik minden problémámat megtudom majd oldani :) :))

[ Szerkesztve ]

(#8514) Jinxx válasza butcher665 (#8513) üzenetére


Jinxx
senior tag

Problémádra a válasz:[link]
Telepíthetsz bármilyen filekezelő progit, értelemszerűen akkor változik a program neve is, és mást kell írni a parancssorba. Érdemes keresned valami frissebb verziót. Én a legfrissebb Astro-t raktam fel így. Ha ezt végigcsinálod, utána bármit telepíthetsz amit felmásolsz a memóriakártyára.
Netről annyit, hogy én is minden infót kitöröltem amit te is mondtál, utána nem kúszik a netre, de elvileg gyári beállítások visszaállításával vissza lehet állítani (T-mobil). Léteznek progik is amikkel tilthatod, vagy engedélyezheted a netet, sokszor volt már ítt erről szó, de korán van most, hogy visszakeressek neked. :)

(#8515) butcher665 válasza Jinxx (#8514) üzenetére


butcher665
csendes tag

köszönöm szépen a hajnali választ :DDD :R

(#8516) tomi_mod válasza Jinxx (#8503) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Hali!

A képet még nem néztem meg sorrry, de ha túra dolgoban gondolkodsz akkor esetleg nézd meg a GPSies nevű progit marketen. Azt mondjuk halkan hozzáteszem, hogy mobilnet biztosan ajánlott mellé...Google maps az alapja.
Lényegében túraútvonalakat, stb. stb. tudsz alá letölteni amit ráhúz a Gmaps térképre innen pedig egyértelmű.
Az monjuk megint egy más kérdés, hogy hazai túravonalak vannak-e már fent? idáig még nem jutottam el benne

(#8517) orrlyuk válasza butcher665 (#8515) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Nekem az APN Droid és a Network Monitor kettőse kielégítően működik. Buta kérdés: a beállításoknál az Adatszinkronizálásokat is kikapcsoltad?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8518) Kakumix válasza tomi_mod (#8516) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én a TrekBuddy-t használom túrázáshoz, lehet letölteni hozzá magyar turistatérképet is.

Legyen szép napod!

(#8519) Skynet258 válasza butcher665 (#8513) üzenetére


Skynet258
veterán

A link valóban nem jó helyre mutatott, módosítottam, mostmár jó ;)

https://geekpulse.hu

(#8520) butcher665 válasza orrlyuk (#8517) üzenetére


butcher665
csendes tag

Igen beállítottam mindent, már a pénzlevonós dolog megoldódott.

a link javítást köszönöm. még ma mindent kipróbálok amint lesz időm.
köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni. :R

[ Szerkesztve ]

(#8521) Tosee válasza Jinxx (#8503) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Nem tudom ezt próbáltad-e, de egy másik topikban KaoszTom fórumtárs írt erről! Egy próbát megér! :K

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#8522) feri1014


feri1014
senior tag

Na, hogy haladjunk a korral. 2.2 mikor lesz? :DDD Mindenhol azt olvasom hogy ezzel már elkezdik egységesíteni az android platformot, akkor most a legtöbb régebbi teló megkapja a 2.2-t vagy azok már le lesznek sz@rva? :DDD

(#8523) HOZE1 válasza feri1014 (#8522) üzenetére


HOZE1
tag

Én spec. már durván örülnék a 2.1-nek is!

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#8524) Haart válasza feri1014 (#8522) üzenetére


Haart
addikt

Ennyire ne szaladjunk azért előre :D

(#8525) feri1014 válasza Haart (#8524) üzenetére


feri1014
senior tag

Én akartam az első lenni. :DDD

(#8526) #hpq


#hpq
aktív tag

Én meg már annak is örülnék ha hivatalosan fel lehetne rakni az Android 2.1, felraknám most is de, amilyen szerencsés vagyok tuti be sz@rna valamivel a telefon :))

// -

(#8527) picur220 válasza #hpq (#8526) üzenetére


picur220
veterán

Az én szerencsém is ilyen, meg is mutatkozott ez, amikor az első 10 próbálkozásom megállt setup connectionnél:DDD De aztán csak sikerült, komplikációmentesen!:DDD

(#8528) beers


beers
addikt

Keresek megvételre touchpanelt spicahoz!

M&N

(#8529) trobi28 válasza #hpq (#8526) üzenetére


trobi28
addikt

Én is ugy voltam vele hogy garancia de nem bírtam tovább várni és feltettem.
A Samsung meg ka.ja be :K
Ha valami hardveres baja lessz a készléknek és ez miatt nem csinálják meg akkor a fejükhöz is vágom az bizonyos :D

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8530) Nikk


Nikk
senior tag

Lehet, hogy hülyeség, de szerintem azért nem jön az Eki a telóra, mert lehet, hogy kapunk Flash támogatást... Minden lehetséges, és szerintem ez sem kizárt. Flash-nek éppen most folynak a beta tesztjei, ráadásul a már jóval korábbra beígért frissítés sem jött még meg szinte sehova Németországon kívül. Példának okáért már másfél hónappal ez előtt is benne volt a 2.1-ben a magyar nyelv support, szal kizártnak tartom, hogy valami ilyen dolog állna a háttérben. Csak úgy viccből szerintem nem húznák halasztanák ennyi ideig...

DIGIC

(#8531) feri1014 válasza Nikk (#8530) üzenetére


feri1014
senior tag

Szerintem meg épp szinte 100%-ig kizárt a flash, hivatalosan mindenképp, mivel az adobe rendszerkövetelményt is állított, és szvsz a samsung nem fog több verziót megcsinálni egy frissítésből. Az hogy ide miért nem érkezett még meg, ne kérdezd.

(#8532) MartOOn válasza Kakumix (#8518) üzenetére


MartOOn
addikt

hali! ezt a trekbuddy-t honnan lehetne beszerezni magyar térképekkel? köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8533) picur220 válasza trobi28 (#8529) üzenetére


picur220
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy ha vmi gond van, akkor megpróbálom visszarakni a régit, vmi XXIL-t. Ha meg nem indul a telo, akkor valszeg a szervizesnek sem fog, ha meg igen, max visszaküldik.

(#8534) Kakumix válasza MartOOn (#8532) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tosee írta a megoldást pár hozzászólással később, mint az enyém volt. Ezen a linken minden megvan.

Legyen szép napod!

(#8535) MartOOn válasza Kakumix (#8534) üzenetére


MartOOn
addikt

ehh akkor arról lemaradtam... köszi!

elég b@lf@sz vagyok de én azon a linken nem találok letöltést... a leírás megvan tökjól ott van egy másik link ahonnan a creatort le lehet tölteni de ott url removed van...

ennyire vak lennék??? :F

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8536) MartOOn


MartOOn
addikt

jut eszembe! van itt a spica forumon szegedi embör? jó lenne.... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8537) trobi28 válasza MartOOn (#8536) üzenetére


trobi28
addikt

Én szoktam arra járni,laknak ott rokonaim.Miért?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8538) kardosbalint


kardosbalint
csendes tag

srácok van 1 progi, az a neve hogy "gmote"
Ezt lehet net nélkül tolni valahogy..?

“Egy napon miután uralmunk alá hajtottuk a szelet, a hullámokat, az árapályt, és a gravitációt, talán hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is. Akkor a világtörténelem során másodszor, az ember újra felfedezi majd a tüzet.” (Pierre Teilhard De Chardin)

(#8539) Skynet258 válasza kardosbalint (#8538) üzenetére


Skynet258
veterán

És mivel, rádióhullámokkal? :D

https://geekpulse.hu

(#8540) kardosbalint válasza Skynet258 (#8539) üzenetére


kardosbalint
csendes tag

hát a pchez connectel :D azúgynemjó?

“Egy napon miután uralmunk alá hajtottuk a szelet, a hullámokat, az árapályt, és a gravitációt, talán hasznosíthatnánk a szeretet energiáit is. Akkor a világtörténelem során másodszor, az ember újra felfedezi majd a tüzet.” (Pierre Teilhard De Chardin)

(#8541) trobi28 válasza Skynet258 (#8539) üzenetére


trobi28
addikt

Skynet,regisztráltam a fórumodra,kb mennyi idő alatt jön meg a jóváhagyás?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8542) Piás


Piás
tag

Hali. Légyszi próbáljátok már ki hogy valamilyen alkalmazással ami használja a telefont fekvő módban nektek tökéletesen érzékeli a vízszintest??(pl speedforge, google skymap-nál a horizont). Nekem minden újraindítás után kalibrálni kell az acc senzort ha azt akarom hogy normálisan müködjön.

(#8543) Piás


Piás
tag

Bocsi ami használja a telefon acc senzorát

(#8544) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Segítsetek kérlek, próbálok fényképezni a telóval és a problémám az, hogy beállítom valami nagy felbontásra, de csak a töredékét hozza létre ténylegesen. Például 1600x1200 helyett csak 320x240-et hoz létre. Állítottam már iso-t, portrét meg mindent, de az istennek nem megy a nagyobb felbontás. Tudtok valami ötletet?. 2.1 van a masinámon.

Előre is köszi.

Üdv: Katsu

(#8545) Katsu válasza Katsu (#8544) üzenetére


Katsu
aktív tag

Rájöttem, rossz helyen néztem. :D
Valami Thumbnails mappában voltam az images helyett. :)
Köszi srácok.

Üdv: Katsu

(#8546) MartOOn válasza trobi28 (#8537) üzenetére


MartOOn
addikt

hali! csak azért kérdeztem mert valaki nagyobb fejre tapasztaltabb kollégára bíznám a spicám 2.1-esítését! :D némi ellenszolgáltatás fejében...

valaki tud müködő linket Mobile Atlas Creator letöltéshez? köszi!

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8547) darky4e


darky4e
tag

Én szegedi vagyok,de spicával még nem volt dolgom frissités terén,de minden más mobilomat én frissitettem. Csak most kell a gari! viszont szívessen segítek ha kell

Live long and prosper

(#8548) MartOOn válasza darky4e (#8547) üzenetére


MartOOn
addikt

azt meghálálnám mert a frisitések leírásának a felét nem értem... :D (pedig 6 évig mobiloztam de a számítógéphez vagyok user 1.0!) PÜ-ben dobd át mit kérsz cserébe és mikor tudnánk műteni. Viva Sun City! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8549) germinator66


germinator66
aktív tag

Az normális, hogyha rejtett SSID-t állítok be, nem csatlakozik a hálózathoz?(persze mentett hozzáférési adatokkal) (1.5)

(#8550) Jinxx válasza tomi_mod (#8516) üzenetére


Jinxx
senior tag

Szia!
Nálam mobilnet kizárva, van elég számla amit fizethetek. :D Legjobban a képnézegetős dolognak örülnék, de köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.