Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) pohár válasza Ádám16 (#688) üzenetére


pohár
félisten

hát igen...

meg ez, ez, ez, meg ez :C

az új szériából a fehér szerintem csúnya, úgy néz ki hátulról a cucc, mintha javítófestékkel jó vastagon összekenték volna, az S6-osok fehérje sokkal szebb, szerintem

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#702) vasi89 válasza Blyan (#26) üzenetére


vasi89
addikt

ja kinézetre sem túl más :DDD az earbud fülhallgató elnevezés is kreatív. Őszintén szólva ha valami jó azt elismerem de engem még most sem győzött meg a Samsung. Nem értem mi ebben az akkora nagy valami, pár dologtól eltekintve ugyan az mint az s6, ami meg nem valami nagy szám. Vannak sokkal jobb androidos telefonok is, csak nem ekkora a hype.. de mindegy kinek mi.

(#703) joey04 válasza vasi89 (#702) üzenetére


joey04
titán

Szerintem toronymagasan a legjobb androidos készülék, a nexusok sem érnek a nyomába. Ez persze nem zárja ki, hogy sok újdonság nincs az s6-hoz képest, de már az is rommá verete a mezőnyt. az utód egy picit jobb, a konkurencia (G5, Sony X) meg egy vicc.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#704) MK VII válasza pohár (#701) üzenetére


MK VII
veterán

Ehhh... Ez nagyon kemény.. Gyönyörű ez a szín.

(#705) Blyan válasza Tibee86 (#693) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk egykori iPhone tulaj szempontjából nem értem mi gond az S6-tal es mi többet jelent az S7 Edge. :D
Mert a droidosok felől nézve érhető a dolog. sd kártya bővítés pl, ami egy iPhoneon szociálodott leendo tulajnak pl kétlem hogy bármiféle pozitívum. A kinézetre kb semmit de valtozott, szóval ez se lehet indok. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#706) Tibee86 válasza Blyan (#705) üzenetére


Tibee86
veterán

Edge nem, csak a sima S7. Nem tudom konkrétan én sem, anno azt is nyomogattam, de az egyáltalán nem fogott meg. Hátulja ennek se tetszik, meg az üveg se jön be kimondottan, de legalább a kameradudor nem olyan nagy, az rémlik, hogy az nagyon nem tetszett a 6-nál. Jah meg az S7 végre fekete.

vadászcsiga: Hát a kijelzőt nem tudom, nekem valahogy az IPS jobban tetszik, de szép az S7 kijelzője is nagyon. Az akku a másik dolog, az S6 ahogy olvasgattam nem lett valami túl acélos, az S7 ebből a szempontból is jobb, a vízállóság is tetszik. Nem tudom megmondani, hogy miért, de az S6 semmilyen érzést nem váltott ki, míg az S7-nél jött az érzés, hogy szívesen kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#707) vadászcsiga válasza Tibee86 (#706) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az 5x szebb kijelző sem varázsolt el? Én mióta kezembe fogtam az s6-ot szerelmes vagyok belé, főleg a lekerekített élekbe.
S7: Nagyobb akku, vízállóság...ez sem?

[ Szerkesztve ]

(#708) MK VII válasza Tibee86 (#706) üzenetére


MK VII
veterán

"Nem tudom megmondani, hogy miért, de az S6 semmilyen érzést nem váltott ki, míg az S7-nél jött az érzés, hogy szívesen kipróbálnám."
Ezzel dettó ugyan így vagyok én is.. S6-ot szinte észre sem vettem... Az S7-től meg teljesen oda vagyok meg vissza.

(#709) tyborg007


tyborg007
csendes tag

Üdv mindenkit, két fontos kérdésem van:
Galaxy S5öt cserélném erre...
1. A lebegő gombot ebbe lehet aktiválni, mert onnan használtam a zseblámpát meg a képernyő mentést legfőképpen!
2. A kamerába van kettős kamera mód, mert szintén sokat használom...
Egyelőre ennyi.
Köszönöm

(#710) vadászcsiga válasza MK VII (#708) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én mar majdnem rávettem magam az s6-ra (G2-m már tobb mint 2 éves), de jött az s7, és ahogy T-nél az előbbi árát nézegettem, nem olcsóbb mint az uj. S6-on azert gondolkodtam annyit mert a kijelző szépségén kívül nem sok újdonságot adott G2-höz képest. S7 viszont már megéri a váltást.

Gondolom a kreten T inkább kivonja az s6-ot minthogy olcsóbban adja.

(#711) leslien


leslien
nagyúr

nagyon jó lenne már ha nálunk lenne az edge ,már aki rendelt és nem azt olvasni h miért sem kell vkiknek.. kutyát, macskát sem érdekli.... :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#712) fluidpwn válasza buvartacsko (#592) üzenetére


fluidpwn
tag

Ha az AirPlay fontos szempont akkor pótolhatod pl egy ilyennel, vagy hasonlóval: katt
Annak idején nem találtam AirPlay adaptert és ez volt az egyetlen használható megoldás, hogy wireless csatlakozzak a hangrendszerre.

(#713) MK VII válasza vadászcsiga (#710) üzenetére


MK VII
veterán

Nagyon valószínű, hogy nem adja olcsóbban inkább kivonja majd..
Én elpártoltam a T-től.. Igaz van még pár hónap az előfizumból. Két előfizut fizetek, de a vodánál rendeltem inkább készüléket..

[ Szerkesztve ]

(#714) Tibee86 válasza leslien (#711) üzenetére


Tibee86
veterán

Vagy ha lenne már S7 teszt/topik. ;] Át kell ugrani ha nem tetszik, nem mindig mindenért sírni. :U

(#715) Blyan válasza Tibee86 (#706) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk azt megértem, hogy s7, mert én is csak azt venném. Nekem a feketeben az tetszik, hogy nincs a home gombnak más szinu kerete. Meg a hátlap, hogy ívelt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#716) leslien válasza Tibee86 (#714) üzenetére


leslien
nagyúr

nem vagyok az a síros típus ;) csak na...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#717) Tibee86 válasza leslien (#716) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos valahol, de csak lesz hamarosan S7 topik. Amúgy ha nem lenne nagyobb, akkor simán lehetne befutó nálam az edge is.

(#718) #67656192 válasza Blyan (#715) üzenetére


#67656192
törölt tag

Csak a fekete. Kevésbé csicsás az egész. A keret is szürkébb a home is szebb. A hátlapot meg eltakarom vmivel ahogy szoktam. Mondjuk egy jó Dbrand skinnel.

Inkább offba rakom magam csak mert nem tetszik az edge.:)

[ Szerkesztve ]

(#719) vasi89 válasza joey04 (#703) üzenetére


vasi89
addikt

Lehet h a G5 csúnya lett de a G4 is messze verte az S6-ot a memóriakezelési és egyéb gondok miatt. Nekem G4 volt, kb majdnem h megjelenés után, semmiféle szoftveres gond nem volt vele. Azért a Samsung szereti elrontani a zsoftvereit... a számháború engem már rég nem érdekel..

(#720) front3r


front3r
őstag

Milyen SD kártyát ajánlotok egy ilyen telefonba? Kell a gyorsaság, vagy mivel úgy sem erről futnak az appok, inkább ez nem szempont?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#721) szimike79 válasza Wucky (#683) üzenetére


szimike79
őstag

Manipulàció a cègek rèszéről irányomba?? El vagy varázsolva. Senki nem manipulàlt, ha èszrevennéd magad rajönnèl hogy egy olyan megnyilatkozàsom nem volt amivel egy cèget vagy termèket vèdenék körömszakadtáig..
Ha veszek valamit megpróbalom józan èsszel àtgondolni, hogy mi az amire szüksègem van, mi az amit az èletben hasznàlni fogok, hogy ne legyen felesleges pènzkidobàs. Azt hogy én mit tartok számomra hasznosnak, szèpnek, megfelelőnek, az az èn privát szemèlyes döntésem. Mint ahogy az sem èrdekel, hogy màsnak mi a priorítása, mit akar hasznàlni. Az meg az ő privàt dolga. Senkit nem fogok ràbeszelni semmire, maximum ha kívancsi a tapasztalataimra azt elmondom neki.
De ha valaki elkezd birkàzni màst annak vèlemènye, izlése miatt, arra kinyílik a bicska a zsebemben. Meg mindenfèle vàllalati profit maszlaggal előáll, ès állít be márka zombinak, mert engem manipulàl valamelyik nagy multi.... Engem a te hozzàszolásod irritált szimplán, mindenfèle márka rajongàs nèlkül, mert a 9 birkàval szemben te über okosnak tartod magad mindenki felett. És pont te vagy az aki nem toleràlod màs vèlemènyèt, csak fújod a sajàt hülyeséged. De a vita rèszemről is lezàrva, mert partalan vitàkat ilyen okos emberekkel felesleges folytatni.

Elnèzèst kèrek mindenki mástól a kifakadàsèrt, és a jövőben próbalok a tèmához szervesen kapcsolódó hozzàszolàsokat megejteni, aminek haszna is van. Bèkessèg.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#722) wong kok wah válasza front3r (#720) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Class10 azért legyen. De nem kell a leggyorsabb...

(#723) vadászcsiga válasza fluidpwn (#712) üzenetére


vadászcsiga
félisten

AirPlayre ott az AirAudio. Roottal működik csak, azzal tolom már 2 éve.

(#724) Blyan válasza front3r (#720) üzenetére


Blyan
félisten

A világ egyik leggyorsabb ufs tárolója mellé? Nem is tudom.

vadászcsiga, itt a rootot nagy valószínűséggel elfelejtheted, ha csak nem számít a garancia. Mert akkor nyilván nem gond.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#725) vadászcsiga válasza Blyan (#724) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rossz hír. Knox számláló miatt? :B
Első es utolsó samum egy spica volt, bocs a tudatlanságért

[ Szerkesztve ]

(#726) Mike|SJ| válasza front3r (#720) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

Samsung EVO 128GB 48Mb/s Class10 - 5.000HUF@ebay

(#727) Blyan válasza vadászcsiga (#725) üzenetére


Blyan
félisten

Aha. Lehet ugyan lesz rá megoldás, az S6 első két-három hónapjában az 5.1 előtt.eg lehetett csinálni Knox ugratás nélkül.
Csak nagyobb az esélye, hogy 0x0-as root nem lesz.

Az s6 előtt nekem is az volt az utolsó, ahogy droid is. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#728) vadászcsiga válasza Blyan (#727) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hány év gari van rá?

(#729) szimike79 válasza front3r (#720) üzenetére


szimike79
őstag

Ha sd kártyára van szükséged kèpek esetleg zenék tárolàsàra, azèrt èrdemes valamelyik megbízhatóbb gyártó class 10-es kártyájàra beruházni. Èlettartam ès megbízhatósàgi okokat is érdemes azèrt figyelembe venni. De az appokat és játèkokat szerintem jobb a belső memóriában tárolni a gyorsaság vègett. Ha ezek mellett elfér valamennyi kèp videó vagy zene, akkor egy alkalmi mentèssel pc-re megoldható a tárhely szűkössège. De ha mindíg minden kèpet vagy nagyobb mennyíségű zenét szeretnél magadnàl tartani akkor a class10-es kártya lehet a jó megoldás. Azèrt egy kisebb sebesègű kártya okozhat akadàsokat laggokat a galèriában keresgèlès közben főleg egy ilyen nagy sebeséggű belső tárolóhoz kèpest.

vadàszcsiga: a Samu a keszülékre két èv garit vállal a tartozèkokra 1 évet. Plusz gondolom itt is lesz majd prémium garancia ha beregisztràlsz a Samu honlapján. Az 2 hónap plussz volt ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#730) pohár válasza front3r (#720) üzenetére


pohár
félisten

ilyen belső tároló (UFS) mellé illik egy UHS-3-as karit bevágni, amondó vagyok (legalábbis én így tennék, sinceritytradingnél 15k a 64-es Samu PRO+ 95 megás írással/olvasással)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#731) Gedeon31 válasza szimike79 (#729) üzenetére


Gedeon31
addikt

A plusz két hónap már régóta nincsen.

(#732) Motyi válasza Mike|SJ| (#726) üzenetére


Motyi
senior tag

Ja persze, sőt 2500 HUF áron is van, de ezek silány hamisítványok. Az eredetiek, megbízható eladótól mind 16k körül mennek....

(#733) vadászcsiga válasza szimike79 (#729) üzenetére


vadászcsiga
félisten

2 év root nélkül? Ez csökkenti az esélyeit nálam.

(#734) wong kok wah válasza pohár (#730) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Szerintem felesleges az UHS-3.
De remélhetően kedden kitudom próbálni már. Tesztelni fogom UHS-3 al és UHS-1 el is. Az eredményeket leírom majd.

(#735) #67656192 válasza pohár (#730) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez így igaz. Ez van nekem is, teljesen jó. Ajánlom.

(#736) Mike|SJ| válasza Motyi (#732) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

Nyilván. Az európai árakat, meg a megbízható eladóidat hagyjuk inkább...
De gondolom jártál már Ázsiában személyesen is hogy ennyire képben vagy..

(#737) pohár válasza wong kok wah (#734) üzenetére


pohár
félisten

lehet overkill kicsit, de később még jó lehet a kártya másba, vagy újabb telefonba is :))

jobbára egyszer kell megvenned, én úgy vagyok vele, hogy megéri

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#738) Motyi válasza Mike|SJ| (#736) üzenetére


Motyi
senior tag

Kollégám rendelt már egy ilyen 4-5K HUf-ért árult kártyát. Se Samsung nem volt, se EVO, de még csak 64Gb-os sem. De dísznek jó. Bár lehet nem volt szerencséje. Ha valaki akar kockáztatni, csak rajta, persze csak saját felelősségre. :)

[ Szerkesztve ]

(#739) Janika-1982 válasza wong kok wah (#734) üzenetére


Janika-1982
tag

Szia,szerintem csak jót tesz a rendszernek a minél gyorsabb memóriakártya. :R

(#740) Francia91


Francia91
veterán

Nah, évek óta az első telefon, ami sötétben is, Xenon nélkül normális képet csinál :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#741) wong kok wah válasza pohár (#737) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ez igaz.

(#742) Kasya válasza tyborg007 (#709) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi is az a lebego gomb?

A kamerában van kettős mod. Modokat lehet letolteni hozza.

(#743) Janika-1982 válasza Francia91 (#740) üzenetére


Janika-1982
tag

Szerintem is,én is veszek egy ilyet majd,ha normalizálódik az ára,és lesz 64 Gb-os is,nekem nincs szükségem memória kártyára. :C

(#744) Mike|SJ| válasza Motyi (#738) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

Én jó pár dolgot rendeltem ebay-en, eddig semmivel nem volt probléma, persze érdemes megnézni a bolt és az áru értékelését is. Egyébként én is úgy vagyok vele hogy max ilyen körüli összegért rendelek onnan, nagyobb értéket nem. Viszont épp nemrég sima emag webáruház itthon, olyat hozott amit nem is árultak:)

(#745) wong kok wah válasza Motyi (#738) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen, sajnos benne van a pakliban.
Elég sok SD kártyát rendelek. Előfordult már, hogy nagyon gagyi hamisitványt kaptam....

(#746) Kasya válasza pohár (#730) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is pro+ mellett vagyok. Habar az iras olvasasa a készüléknek csak 60\40MB, de a kisebb fajlok es veletlenszeru olvasas írás miatt tuti azt teszem bele.

[ Szerkesztve ]

(#747) Silent77 válasza wong kok wah (#745) üzenetére


Silent77
veterán

Megbízható eladótól kell vásárolni.
sinceritytrading, courtesytrading, eredetit árul, gyorsan megjön.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#748) MK VII válasza Francia91 (#740) üzenetére


MK VII
veterán

Azért van telefon ami hozza ezt a szintet éjszakai fotózásnál és nem is kell éveket visszamenni az időben..

(#749) front3r


front3r
őstag

Köszönöm a tippeket!
Ami még érdekel az az, hogy a gyári töltőn kívül szabad más vezetékes töltőt használni?
Itt most nem a gagyi kínaikra gondolok, hanem a visszamaradt Sony, ASUS, stb. töltőkre.
Plusz, lehet csak úgy lesz lehetőségem tölteni a telefont, hogy bedugok egy USB-t a laposba.
Nem akarom az akksit idő előtt tönkre tenni értelemszerűen, ezért is kérdezek rá, mert itt sok már a tapsztalat.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#750) petrson válasza vadászcsiga (#733) üzenetére


petrson
senior tag

2 év root nélkül.. na ez nekem sem tetszik igazán, bár én csak az appokon belüli reklám blokkolásra rootoltam, és ha jól tudom anélkül erre nincs nagyon lehetőség. Kár érte.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.