Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) MK VII válasza Tibee86 (#549) üzenetére


MK VII
veterán

Nem is fogunk ezen vitázni..
Annyi lehetőséget felhoztak már nekem, hogy hogyan töröljek zenét meg, hogy másoljak rá, hogy már megszámolni sem tudom..
Jobbnál jobb ötletekkel szolgáltak az iPhone topikban, de nekem az istenért nem ment kb semmi..
A mai napig nem tudok zenét törölni róla.. De mindegy is, mert a Balaton mélyén van már szegényem..
Ott zenélget magában. :)

[ Szerkesztve ]

(#552) Blyan válasza #79335424 (#542) üzenetére


Blyan
félisten

SD kártya? Az mi? :Y

MK VII: Mármint... iPhone-ról zenét törölni?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#553) Tibee86 válasza ImpersonatoR (#550) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt nem tudom, de a Pólusban sorban álltak érte és mindenki kapkodta a fejét ide oda hogy húúú meg hóóóó milyen komoly. Engem hidegen hagyott, meg se néztem.

(#554) vadászcsiga válasza MK VII (#551) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahogy szokták mondani ez erősen user error.

(#555) MK VII válasza Blyan (#552) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony...
Annyiszor próbáltam és úgy csináltam ahogy elmondták, de ha jól emlékszem egyszer sikerült..
Biztos user error részemről, de, had ne foglalkozzak már napokat azzal ,hogy hogyan törlök zenét vagy másolok egy telefonra.. Miért nem lehet csak úgy.. Ahogy egy normális telefonnál.. :D
Hozzáteszem, hogy nagyon sok telefonom volt.. Romolgattam sok féle telefont.. Szervizeltem őket, javítottam.. Semmi nehézséget nem okoznak az elektronikai dolgok ( finommechanikai, elektronikai műszerész vagyok), állandóan bújom az új dolgokat és tanulmányozom őket.. És akkor jön egy Apple egy ilyen iPhone-nal vagy mivel és kihullik a hajam mire letörlök róla egy kib@szott zenét.. :D

(#554) vadászcsiga
Igen ez az, de miért kéne annak lennie? Miért nem lehet csak úgy mint egy normális telefonnál megoldani az ilyen dolgokat? Ejj Apple.. Fene vinne.. Pedig amúgy jó telefonok, de tönkretettek már ezzel az egésszel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#556) vadászcsiga válasza MK VII (#555) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Teljesen felesleges magadból hülyét csinálni egy Samsung topikban :U
Az hogy béna voltál egy iPhone-hoz kizárólag a te hibád.

[ Szerkesztve ]

(#557) w333 válasza MK VII (#555) üzenetére


w333
félisten

Szervizeltem őket, javítottam.. Semmi nehézséget nem okoznak az elektronikai dolgok ( finommechanikai, elektronikai műszerész vagyok)

Akkor ez a te telefonod ... én Telemax -ra biztosan nem bíznám ! :(

Pedig amúgy jó telefonok, de tönkretettek már ezzel az egésszel.

Több mint 5 év Droid használat után ugyan így tett engem tönkre az Android, Play szolgáltatások darálás, a semmitől gyors merülés, akadozó felhasználói felület ... volt S6 -m kb. 5 hónapig bírtam vele, nincs tökéletes telefon és az a baj hogy ezt sokan nem értik meg (Nexus volt az eddigi legjobb) ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#558) spanglee001 válasza ImpersonatoR (#550) üzenetére


spanglee001
addikt

ez nem off! és engem is érdekelne. szerintem össze lehet kötni a pc vel, biztosan lesz hatalmas lag, de nagyjából kis elképzelés lehetséges az oculus hatásról :DDD a dk2-t próbáltam meg xperia z cardboard :DDD nem volt sokkal másabb az érzés. magyarul a pc képét streameled a telóra, a telónak csak a képet kell megjelenítse, és a giroszkópos fejmozgáskövetést kellene még összehozni

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#559) Tibee86 válasza MK VII (#555) üzenetére


Tibee86
veterán

Én amúgy jó ideje már Spotify-n hallgatok zenét, így nem kell másolgatni se. :D

(#560) Kasya válasza spanglee001 (#558) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#561) #79335424 válasza Tibee86 (#549) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor elárulom a soraim között rejtőző mondanivalót. Platformok közötti, szabványos adatkommunikációról van szó. Legyen az File Transfer Protocol, vagy egy közönséges pendrive. A Samsungnak is van PC -s kliensalkalmazása, a Kies. Öt évig Samuztam úgy, hogy soha nem láttam még, hogy hogy néz ki az a Kies. Közben csináltam adatátvitelt Linux -szal, Windows -zal, Symbian -nal. Hogy lehet ettől egyszerűbb az, ahol egy speciális kliensalkalmazás kell az adatkommunikációhoz? Android oldalról nincs akadálya egy szabványos, közvetlen adatkommunikációnak egy S7 és egy Iphone között. És Iphone oldalról mi a szitu? Vagy, talán telepíteni kéne I-Tunes -t az S7 -re?

[ Szerkesztve ]

(#562) MK VII válasza vadászcsiga (#556) üzenetére


MK VII
veterán

Nem tudom, hogy észrevetted-e a smile-kat a mondandómban és megértetted-e mit is akartam kifejezni..
Elismerem, hogy nekem nem sikerült megoldanom.. Vállalom is különben nem írtam volna le.
Nem fáj, hogy hülyének néz valaki az miatt, mert vállalom a gyengeségem..
Ettől függetlenül az iPhone-számítógép kapcsolata nem egy egyszerű eset akárki akármit mond. Lehet szórakozni iToolssal meg mindenféle nem gyári programmal, de az iTunes egy feleslegesen agyonkomplikált kalap kaki..

Inkább arról beszéljünk, hogy mikor csinálsz nekem egy szép bőrszíjat.. :)
Lehet, hogy fel foglak keresni, ha még vállalsz ilyet, mert egyik nap lett volna igény rá a boltban.. Majd utána kérdezek az embernél, hogy még aktuális-e neki. :) :R

(#557) w333
Ahh.. Droidtól régen megváltam mint OS.. Csak a gond meg a probléma volt vele..
Mondjuk már kezd kikupálódni szóval talán használható. :)

[ Szerkesztve ]

(#563) w333 válasza #79335424 (#561) üzenetére


w333
félisten

Badarság ... ez még mindig egy "mobil" és egy számítógépet soha nem fog helyettesíteni, ez arra való hogy alkalmazásokat futtass rajta, fényképezz, videózz, böngéssz, zenét hallgass és telefonálj, aztán minek rádugni gépre ? ott vannak a különböző felhő szolgáltatások pl. képeknek a Flickr, videóknak a Youtube, stb. nem is emlékszem hogy androidos telefonomat mikor dugtam fel PC -re de az biztos hogy nagyon régen :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#564) Tibee86 válasza #79335424 (#561) üzenetére


Tibee86
veterán

Ööö köszi, de nem is a te kommentedre reagáltam, mert a felét nem is értem, meg nem is igazán érdekel. :D
Oké, hogy ez egy tech fórum, és te is és sokan számítógépként tekintetek a telefonotokra, de hidd el a legtöbb ember nem. :N
Az iTunes-szon kívül amúgy van több 'egyszerű' program amivel fájlokat lehet mozgatni, ha valakinek nehézséget okoz az iTunes. Bár nekem az elég furcsa, hogy kifog valakin, mikor egyáltalán nem gondolom bonyolult programnak, szimplán el kell engedni a berögzött windows-os megoldásokat és nyitni kicsit másra, ami azért mert más, nem törvényszerűen rosszabb, sőt...

MK VII: Röviden van az iTunes könyvtár, ahova berakod a zenéket, könyveket, csengőhangot stb.-t, majd azt szinkronizálod az iPhone-re és az lesz rajta. Amit eltávolítasz az iTunes könyvtárból az a következő szinkronizáláskor természetesen a telefonról is el fog tűnni.

[ Szerkesztve ]

(#565) joey04 válasza #79335424 (#542) üzenetére


joey04
titán

Talán mert a hétköznapi használat során felmerülő kérdésekre próbált válaszokat adni. A szerveres példa csak a szűk geek közösségben tartozik bele a mindennapi használatba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#566) #79335424 válasza MK VII (#562) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha egy számítógép adatkommunikációjához számítógép kell, akkor azt nem számítógépnek, hanem perifériának hívják.

joey20:
Szűk, geek réteg? Pendrive -ot, háttértárat sztem nem csak geekek használnak. Alap adattároló eszközök. Rádug, másol, ennyi. Mi lehet ennél egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

(#567) MK VII válasza Tibee86 (#564) üzenetére


MK VII
veterán

"Röviden van az iTunes könyvtár, ahova berakod a zenéket, könyveket, csengőhangot stb.-t, majd azt szinkronizálod az iPhone-re és az lesz rajta. Amit eltávolítasz az iTunes könyvtárból az a következő szinkronizáláskor természetesen a telefonról is el fog tűnni."
Igen.. Ezt nagyon sokszor leírták nekem és én nagyon sokszor válaszoltam rá, hogy nem tudok törölni az iTunes könyvtárából, mert minden inaktív.... Egyszer sikerült valahogy.. Azóta sem..
A telefon rendesen kommunikált az iTunessal és mutatta is mik vannak a telefonon, de semmit nem tudtam csinálni, mert minden inaktív volt.. Ajánlották nekem az iTools-t amit aztán le sem töltöttem már, mert inkább hagytam az egészet a fenébe. Meg nem is tetszett, mert valami csing csung nyelvű kínai oldalra irányított.. :)

(#568) vadászcsiga válasza MK VII (#562) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ok értem, es látom a szmájlikat. Nekem tökéletesen ment rajta minden, de az Apple egy agresszív cég. Azt akarja hogy minden szinten a saját eszközét használd. Biztos lehetsz benne hogy Mac-el minden megy mint a karikacsapás. Én az állandó frssitések miatt hagytam ott amivel belassították az egy evvel azelőtt még szárnyaló imádott csoda telefonomat.

Szíjakért zargathatsz, fut még a biznisz :K

[ Szerkesztve ]

(#569) Tibee86 válasza MK VII (#567) üzenetére


Tibee86
veterán

Azért lehetett inaktív, mert nem találta az iTunes azokat a fájlokat amiket korábban behúztál oda. Vagy törölted, vagy áthelyezted, de mindenesetre nem ott voltak már ahonnan bekerültek. Mert azzal, hogy hozzáadod az iTunes-hoz nem másolódnak be, csak hozzáadja, hogy azon a meghajtón abból a mappából (hülye vagyok én a géphez, szóval szakszavak mellőzve :D) éri el az adott fájlokat.
iTools meg társait soha nem használtam, még iPhone-os korszakom kezdetén használtam az iTunes-t, viszont évek óta már csak restore-nél indítom el, mert mindent meg tudok oldani nélküle. Zene Spotify, képek felhő, mentés iCloud.

[ Szerkesztve ]

(#570) buvartacsko válasza #79335424 (#561) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hagyd mar az FTP szervert telefonon, az e-mail es dropbox meg mindenféle felhők korában. :D továbbra sem normális hogy telefonon FTP szerverezel. Ez a leggagyibb indok amit valaha lattam az iOSel szemben. Ennel meg az is jobb hogy csak szart mert szar.

Egyébként ha mar annyira hihetetlenül okos vagy, hogy az hihetetlen akkor miért nem tudod leírni helyesen az iTunest? Nem I-Tunes. Nem tűnt fel? BTW: soha nem használom az itunest semmire se a világon. Plusz azt se ertem mit kellene annyira másolgatni a telefonomra, ha meg ezt használnám pendrivenak en biztos nem dugnam ra idegen gépekre, de ha te igen akkor egészségedre. A Galaxy s7 baromi jo lett, nem hiszem hogy itt is feszegetni kellene a szar az iPhone mert nincs rajta eftépé szerver. Android tud alapból kezelni AirPlayt? Nekem pl ez sokkal fontosabb. Megsúgom nem tud: akkor szar a droidod mert csak rootal tudok szabványos airplay szerverre csatlakozni vele? (nem, nem az, de nekem emiatt pl dealbreaker az összes android rendszerű eszköz)

Btw sokat elárul a szakmai felkészültségedrol hogy nem tudsz kezelni egy teljesen egyszerű itunest, de közben hirdeted magadról hogy te mekkora Unix professinal vagy. :D nevetséges

[ Szerkesztve ]

(#571) #79335424 válasza w333 (#563) üzenetére


#79335424
törölt tag

Évek óta ARM Androidot használok asztali környezetben is. Ezt a hsz. -t konkrétan egy ILYENEN írom monitoron, egérrel és billengyűzettel. Már az SGS 2 -mhöz is használtam egeret és bill. -t, miközben a képet MHL adapterrel kiraktam monitorra. Erre most kiderül, hogy ez badarság, mert inkább még egy külön PC -t kéne tartanom? OK. De minek? :F

(#572) Songo


Songo
senior tag

Hát én még mindig nem tudok tok kérdésben dönteni.

Olyan tokra lenne szükségem amivel a használhatóság nem csökken. (korábban love mei volt de azzal a wifi gps mobilnet erősen csökkent a fém keret miatt)

Viszont megvédi a telefont az erősebb behatásoktól. Leejtés. leverés vagy hogy rálesz pakolva.
Sajnos a műhelyben ezek gyakran előfordulnak.
De otterbox defenderben és Love Meiben korábban ezektől nem kellett félnem szerencsére.

Most erre is kéne valami megoldás hogy 1 év múlva is újszerű telefonom legyen.

Köszi

(#573) Kasya válasza Songo (#572) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nezz korbe a Spigen oldalan.
Egy parat a Speedshop is forgalmaz a listarol.

[ Szerkesztve ]

(#574) w333 válasza #79335424 (#571) üzenetére


w333
félisten

Na várj egy kicsit ... végig android telefonról beszéltél, ez pedig egy mini PC :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#575) Songo válasza Kasya (#573) üzenetére


Songo
senior tag

Köszi jó tipp volt.

Kérdeznék is egyből EZ most mi pontosan csak egy fólia vagy egy üveglap?

illetve tudja-e valaki hogy EZT meg lehet-e nézni valahol személyesen idehaza a nagyvárosban? mert ez már úgy nem rossznak tűnik.

(#576) Dare2Live válasza w333 (#563) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Badarság ... ez még mindig egy "mobil" és egy számítógépet soha nem fog helyettesíteni..."

Márpedig szinte biztos, kérdés, csak az időtáv.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#577) #79335424 válasza w333 (#574) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerinted miért kérdeztem korábban, hogy az S7 MHL -képes -e? Azért, mert van hozzá egy Logitech m555b bluetooth egerem, meg egy Magyar kiosztású, Apple, bluetooth billem.

(#578) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Egy s7edge topic jól elment iTunes irányba😂😂😂😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#579) #79335424 válasza *Mukeey* (#578) üzenetére


#79335424
törölt tag

Várható volt az egyébként tök értelmetlen Iphone összehasonlítás.

(#580) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ha nem "edge" lenne, hanem normális telefon, még talán kéne is.

(#581) Janika-1982 válasza *Mukeey* (#578) üzenetére


Janika-1982
tag

Az biztos,megy a fikázás ezerrel sajnos. :O

(#582) MartOOn


MartOOn
addikt

Ajtyunszosok meg i-maniasok... Hesss! Messzire. :( ki a tokomet erdekel ebben a topikban az a f.s? mhmm?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#583) GeoJoe válasza buvartacsko (#570) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Azért Te is elég rossz irányba kanyarodtál :) természetesen droidon is egy érintés és a tv-n láthatod a képet de itt nincs leszűkítve csak Apple termékekre.
Az iPhone se tud mit kezdeni egy VR vagy Gear 360 eszközzel de nem is arra találták ki.

nekem pl kell az FTP bár igaz h sosem sürgős ezért laptopról használom

Amúgy a telón én is gondolkozok, mert már 2 év felett jár a note 3. Minden évben reménykedek egy remek note-ban aztán elmarad. Na de majd a hatos :W

Ui.: radio már nem is lesz, akinek futja ilyen telefonra annak netre is. MO-n lévő helyzet meg nagyon nem érdekli a samut... Ugyanígy az áron sem érdemes hisztizni, sok helyen a minimálbérből is kispórolható évi párszáz euró / dollár / font

[ Szerkesztve ]

(#584) WZP


WZP
aktív tag

Van itt még aki gyorsboltban rendelte elő ? 4-én volt egy nem fogadott hívásom, és most olvasom a kolléga hozzászólását, hogy aznap szóltak neki hogy gear VR nem lesz 8-án kiszállítva a telefonnal együtt. Mást kerestek ez ügyben ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#585) kbadam83 válasza WZP (#584) üzenetére


kbadam83
senior tag

Szia! Engem is ezért kerestek, hogy a készüléket keddre küldik, a Gear VR pedig rá egy hétre csütörtökre. Korrekt segítőkészek voltak. Sosem csalódok bennük!

(#586) kbadam83


kbadam83
senior tag

Remélem a sima S7-nek nem olyan lesz a home gombja, mint az S6-nak, hogy lötyög.

(#587) Angel78


Angel78
aktív tag

Kellene ide egy Topikgazda, hogy az S7 medrébe terleje a témát :D :D :D

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#588) Angel78 válasza kbadam83 (#586) üzenetére


Angel78
aktív tag

Nos a bemutatott bolti muster S7-ek esetében nem lötyögött, de majd Te mint friss S7 user első kézből véleményezed nekünk ;)

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#589) Trespa


Trespa
tag

Kicsit drágának találom. Technika rohamos fejlődésével az S7 egy éven belül -60 ezret fog csökkeni az ára . Max 180 ezret adnénk érte.
Nem egy olyan telefon ,hogy teljesen az alapoktól kezdtek volna hozzá. Ne száljunk el az árakkal azért. Még a PS4 fele ennyibe kerül és játékokban van difi.
Ez ilyen I'am Rich kategória.
Huawei P8-ba 3Gb ram van és a Kirin nem szar fele ennyibe kerül a készülék fémházasan .
Üveg megoldások nem igen jók .Szépnek szépek ,de az emberek telefon kijelzőjére nem tudnak ügyelni ,minden 2. embernek a telefon kijelzője bevan repedve tőrve.

[ Szerkesztve ]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#590) Kasya


Kasya
nagyúr

Javaslom, hogy az Android-iTunes (miniPC/MHL) osszehasonlitasokat a jovoben az Android Off topikba folytassatok. Pont erre a celra van.

Redditen jelezte egy felhasznalo, hogy nincs MHL tamogatas. Ha ezt egy itteni felhasznalo megcafolja, szivesen vennenk, mas kulonben kar a hianyossagokon morgolodni.

(#591) Kasya válasza Songo (#575) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez folia, nem uveg. Korabban irta Carpediem, hogy o mar vett egyet. Majd ha felrakja, ot kellene megkerdeznunk az elsok kozott, hogy mennyire pontos a keszuleken.

A Though Armor-t szerintem megtekintheted itthon is, pl Speedshopnal. Nem pont az S7 edge verziot, de kepet kaphatsz a tokrol.

[ Szerkesztve ]

(#592) buvartacsko válasza GeoJoe (#583) üzenetére


buvartacsko
addikt

AirPlay alatt pont arra gondoltam most hogy a zenét tolom WiFin a hangrendszeremre. A lényeg az volt inkabb hogy mindenkinek masak az igényei. Nekem nincs szükségem FTP szerverre, de az Apple keszulekenek a tudására igen. Ezért nekem nem szar a droid, csak nem tud egy pár dolgot amit en mindennap hasznalok. Rendben van hogy az iPhoneal nem csinálsz FTP szervert de attól meg nem szar. Kiváló telefon jelenleg az S7 meg a 6s is. Meg kell nézni mire van szüksége az embernek aztán választani.

De ez idáig en meg egyetlen egy embert lattam es azt is csak itt a fórumon aki FTP szervert futtat a telefonján. :D

[ Szerkesztve ]

(#593) #79335424 válasza Kasya (#590) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak olyanok, akiket azért érdekel egy csúcshardver, mert szeretnék kihasználni a képességeit. Az S7 pedig nem egy telefon, hanem olyan számítógép, amivel telefonálni is lehet. Lesz...om, hogy milyen smooth rajta a Facebook, mert nem használok Facebookot. Az viszont érdekelne, hogy támogatja -e a CIFS csatolást (mint a Sony -k), hogy a NAS -omat becsatolhassam a fájlrendszerébe. Ettől még ugyanúgy az S7 -ről van szó, csak más szempontból.

(#594) ΞΔGLΞ válasza leslien (#466) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem elegem lett a tokokból, a note 5 sem látott tokot, még sincs rajta egy mikrokarc sem, mint írtam a minőséget érezni akarom, legyen az bármilyen "hájtek" tok csak rontja nekem az érzést. :) Kedden hozzák...

[ Szerkesztve ]

(#595) wong kok wah válasza Kasya (#591) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen, fólia. De olcsóbb megvenni eBay-en...

[ Szerkesztve ]

(#596) Kasya válasza wong kok wah (#595) üzenetére


Kasya
nagyúr

A minoseg azonban nem biztos hogy ugyanaz. Ezt majd kitapasztaljuk :)
En is rendeltem Ebay-en egy foliat... leszunk itt paran akik probalkozni fognak (uveggel is).

(#593) Somatom: nincs is ezzel semmi gond. Engem sem a Play akadasmentes scrollozasa izgat.. Azert itt mar kezdett masrol sztolni a dolog, amire megerte megjegyezni a masik topik letet is.

[ Szerkesztve ]

(#597) wong kok wah válasza Kasya (#596) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Általában a szép doboz és egy kis marketing mögött ugyanaz a kinai cucc van, 10x áron.
De persze vannak kivételek.

(#598) Kasya válasza wong kok wah (#597) üzenetére


Kasya
nagyúr

A foliakban eleg nagy kulonbsegeket tapasztalni. Pl. a Samsung S6 gyari foliaja egy halom xar volt.

A folianal szempont, hogy mennyire egyenletes a felulete, mennyire zsirtaszito es mennyire fogja vissza a kijelzo fenyeit (szineit), valamint a tapintas sem utolso.

Persze vannak jo kinaiak, de ezt elobb ki kell probalnunk. Az biztos, hogy a Spigen nagyon dragan adja (tulsagosan is).

(#599) zombinyul


zombinyul
addikt

Az Samsung, ami tetszik, pedig nem a Note széria tagja. Sokban nem változott külsőre az S6 edge-hez képest, mégis tetszik 8pláne ha nem "vágja" úgy a kezet mint az elődje).
A kamera kicsit gyengécskének tűnik nekem, de bőven jó kategória, meg gondolom reszelgetik még. A kijelzője pedig biztos gyönyörű, bár én már ösztönösen félek az amoledtől (minden amoledes telefonom egész hamar beég).
Az üzemidő kiváló, ha a G4-em ilyet tudna, verném a seggem a földhöz (annak az üzemidejével is jól elvagyok, pedig átlagba fele ilyen SoT-ot tud, ez már szinte több mint elég lenne, ugyanúgy tölteném naponta). Szóval ilyen téren is emelem kalapom.
A ram kezelés miben változott az S6-osokhoz képest? Javult végre a helyzet? Másik sarkos kérdés a támogatottság lesz, mert ilyen téren (se) nem nagyon jeleskedik a Samsung, még csúcsmodellek esetén se.
Nagy piros pont a bővíthetőség "újra feltalálásának" (most akkor hol vannak a megdöntheteten érvek az S6 bővíthetetlensége mellett? :D), és a vízállóságnak, pláne ha a beázással kapcsolatos esetleges meghibásodásokat korrektül fogja kezelni a szerviz.

Összességébe nagyon szimpatikus lett még nekem is, aki sose tartozott a Samsung fanatikusok közé (sőt ;] ), ha most kéne vennem telefont, menne is a képzeletbeli kalapba. Ezzel tényleg magasra került az a bizonyos mérce, nehéz lesz megszorongatni.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#600) Bossi válasza Kasya (#573) üzenetére


Bossi
őstag

Kezdésnek tegnap vettem egy tokot valami legyen rajta aztán majd kiderül hosszútávon fix tokot nem akarok rá...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.