Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) wong kok wah válasza HUNgabus (#431) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Pólusban van arany és fekete S7 edge...

(#452) ttt1 válasza w333 (#198) üzenetére


ttt1
őstag

A kép neve azért árulkodó. N6p hdrel készült S7 nem. Nem mindha védeném samut nekem ilyen teló nem lesz nem is nagyon vágyakozom rá..:)

(#453) igori


igori
tag

Kell nekem még pár év mire a Samsung név hallatán ne a műanyag jusson az eszembe...

(#454) VaDy


VaDy
tag

Gyonyoru ez a telefon! Gyors, eleg fasza kepeket csinal es vegre a rovid uzemidotol se kell tartani! Sajnos az ara miatt en sose fogok ilyet venni, egyszeruen sajnalom ra a penzt (no igen a spur ver), amire meg lemenne az ara annyira h meg is vennem mar lesz S9, addigra meg ez mar "gagyi" lesz! Ergo sose lesz csucskeszulekem. :DD

(#455) mSchumi87 válasza sagit (#364) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem ilyen van az S6-on ha lesz S7 en ilyet akarok:
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#456) vadászcsiga válasza mSchumi87 (#455) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nesze nektek Samsung dizájnerek ;]

(#457) sagit válasza mSchumi87 (#455) üzenetére


sagit
addikt

ebből a fém bumperrel rendelkező lett megrendelve de akkor maradok annál, ha túl durung lesz ezt is kipróbálom

vadászcsiga: az összes telefonom tokban van, drága ahhoz hogy simán hordjam, amilyen balfasz vagyok tuti ledobom a betonra, lényegtelen hogy néz ki a telefon, ezt se csak azért rendeltem

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#458) Burt1793 válasza #79335424 (#445) üzenetére


Burt1793
veterán

32 GB-on is bőven elfér minden szükséges térkép és program, ha meg nem, ott van a 64 GB-os verzió, minden másra micro-sd. Én bőven jó vagyok egy 32 GB-os belső tárhellyel, pluszban a mostani 64 GB-os microSD-mel.

(#459) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Ma megtapiztam én is az új készüléket, a szívemhez közelebb áll az Edge változat, de maga a készülék egyben volt és kézben tartva is kényelmesebb volt, mint az elődje :) Küllemre nagyon tetszett, bár mellette volt kiállítva az S6 Edge+ ugyanúgy arany színben, igaz, hogy a kijelzője nagyobb, de valahogy mégis egy kicsit jobban tetszett :DDD

Ettől függetlenül jövőhéten remélem már a kezemben tarthatom én is :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#460) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tényleg le a kalappal! :)

Finn the human

(#461) w333 válasza Vincent-Vega (#385) üzenetére


w333
félisten

LOL ... valamit szerintem nagyon benéztél :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#462) davidsone


davidsone
addikt

komoly vas.

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#463) #79335424 válasza Burt1793 (#458) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem az a jó hozzáállás, hogy miért kéne tudjon egy feature -t egy eszköz, hanem az, hogy ha nincs akadálya, akkor tudja! Ettől lesz sokoldalú.

(#464) Burt1793 válasza #79335424 (#463) üzenetére


Burt1793
veterán

Természetesen, de ez így már elég sokoldalú, azért nem vettem s6-ot, mert nem volt benne microsd foglalat, nekem ez alap, 55 giga zene van a mostani telefonom microsd-jén, enélkül nem bírom. S7 edge-et szinte biztosan veszek majd, ez egy olyan jó telefon lett, hogy ilyen apróságokon lehet csak felhördülni.

(#465) joey04 válasza Kasya (#444) üzenetére


joey04
titán

Az lehet, de ő kimondottan Pestet kérdezte :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#466) leslien válasza ΞΔGLΞ (#448) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos néha betegesen féltem és ezért az a első nálam tok+ fólia.. egyébként ez nem is olyan durván nagy és mégis véd... nem Jenna.. :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#467) Horovic


Horovic
aktív tag

Ami jó az jó. :C

(#468) w333 válasza leslien (#466) üzenetére


w333
félisten

Pontosan ... és sokkal stabilabb a fogása + nem gyűjti az ujjlenyomatot :)

Különben is a hátlapi üveg, elég gyorsat tud ám karcolódni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#469) Macsorsi válasza leslien (#466) üzenetére


Macsorsi
tag

Tudsz nekem linkelni? :)

(#470) MartOOn válasza leslien (#466) üzenetére


MartOOn
addikt

Ilyet rendeltem en is szurkeben a fekete edgre. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#471) #67656192 válasza etsmark (#430) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez alulról súrolja az összeesküvés elmélet határát. :)

(#472) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó kis telefon, köszi a tesztet.

(#473) spanglee001 válasza HUNgabus (#431) üzenetére


spanglee001
addikt

a westendbe van a t-mobilnál is kirakva a fekete, megtapiztam fényképeztem jónak tűnik. remélem kedden lehet menni érte. nem tudom mióta van kinnt a teló, de nem láttam rajta karcokat. remélem nem kell majd óvni, a széltől is

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#474) leslien válasza Macsorsi (#469) üzenetére


leslien
nagyúr

#367...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#475) MK VII válasza Kasya (#444) üzenetére


MK VII
veterán

Én most futottam körbe a szolgáltatókat Veszprémben.. Mindegyiknél ki van rakva a sima S7 és az S7 edge is.

(#476) petrson válasza MartOOn (#470) üzenetére


petrson
senior tag

Honnan rendeltétek, van olyan is ami nem hetekbe telik, míg ideér?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#477) wong kok wah válasza petrson (#476) üzenetére


wong kok wah
senior tag

1,5 -2 hét alatt itt van..

(#478) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

No, tegnap én is beálltam az előrendelők sorába, egy fekete kártyafüggetlen S7-el... :-)

Én, aki mindig a Sony-ra esküdött (Z2-ről váltok)...

A Samu nem gyengén összetette ezt a telefont...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#479) MartOOn válasza petrson (#476) üzenetére


MartOOn
addikt

Ebay. Nekem 10-én erkezik elmeletileg a tok.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#480) batai15


batai15
félisten

Na igen nagyon meg győző telefon . Sajnos az usb c lemaradt ,ahogy az infra is , de így is hiába több az innováció egy szifonhoz képest , ez nem jelenti azt hogy feltétlen jó ár érte.
Akárhogy is ,az s7 nagyon bejön, ahogy az s6 ,mert kevés mobilban van benne minden ami nekem lényeges , de az s6 ram kezelés miatt játszik. Mindegy , nagyon bejön , és talán jövőre ha igy van meg tudom venni (persze ki van nézve par olcsóbb telefon is )

(#481) Kasya válasza MK VII (#475) üzenetére


Kasya
nagyúr

Het elejen Fehervaron es Siofokon meg nem lattam.

(#482) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az akksi és a külső tetszetős, viszont a teszt nappali képeitől nem vagyok elájulva, ennél az S6 edge nappal valóban sokkal részletgazdagabb, jobb képeket lőtt (tapasztaltam). Idén lehet a G5 lesz a kamerás telók csúcsa. Érdeklődéssel várjuk annak a tesztjét is.

[ Szerkesztve ]

(#483) MK VII válasza Kasya (#481) üzenetére


MK VII
veterán

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én csak ma néztem meg őket. Szóval elképzelhető, hogy hét elején még nem voltak itt ott..
Ejj.. Nagyon elgondolkodtam ezen a készüléken illetve a sima S7-en.. Épp most állok készülék vásárlás előtt és nem tudok dönteni.. Árban elég drága már viszont lehet bánnám, ha nem ezt rendelném..
Rohadt egy dolog ez a készülék vásárlás, ha az embernek nincs egy amerikai nagynénije vagy nem kormánypárti politikus.. :D

(#484) Blyan válasza vadászcsiga (#402) üzenetére


Blyan
félisten

Az S6 után ez már szvsz tök mindegy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#485) Kasya válasza MK VII (#483) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nezz valamit aprorol par het mulva esetleg. Mas is arra var :)

Más:

A Samsung-ot kerdeztem (online):

"A Knox számláló alapját képezi a szervizes javításnak?"
A Knox számláló váltása, egy külső szoftveri beavatkozást jelent, amennyiben ez történik, garanciavesztéssel jár és a továbbiakban szervizünk fizetős keretek között tud Önnek segítséget nyújtani.

"S7 Edge esetén, ha eső, vagy csapvíz által beázik, van rá garanciális szervíz? Milyen esetben van beázásra garancia?"
Az Ön által kiválasztott S7 Edge készülék IP68-as szabványú, egy 9-es skálán, 6-os szinten védelmet nyújt a por, illetve 8-as szinten a víz ellen. A víz elleni védelem arra vonatkozik, hogy 1,5 méteres vízben, zárt csatlakozók mellett a készülék 30 percig nem ázik be.
Fontos megjegyeznünk, hogy a készüléket óvni kell a nagy nyomású víztől és más folyadékoktól (sós, ionizált, koszos víz), illetve ha nedvesség éri, javasolt szárazra törölni és kiszárítani.

Amennyiben meghibásodásra gyanakszik, kérjük, vegye fel a kapcsolatot egy Önhöz közel eső márkaszervizünkkel, és ők átvizsgálják a készüléket, majd megállapítják a hibajelenség okát; a http://www.samsung.com/hu/support/servicelocation/ linken van lehetősége szervizelérhetőségeket keresni.

Tehat semmi ujdonsag. Tovabbra is szerencse kerdese lesz sokszor a szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#486) EndR


EndR
tag

"(egyedül fényképezéskor bizonytalan a fogás)" -> Egy dedikált gomb valószínűleg segített volna rajta.

(De gondolom ez már nem fért bele a keretbe :) )

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#487) Kasya válasza EndR (#486) üzenetére


Kasya
nagyúr

Exponalasra eddig is lehetett hasznalni a hangero gombokat. A kamerainditashoz pedig a Home gombot. Tehat felig meddig megoldottak.

(#488) MK VII válasza Kasya (#485) üzenetére


MK VII
veterán

"Nezz valamit aprorol par het mulva esetleg. Mas is arra var"
Kifejtenéd? Se füle se farka.. Nem értem mire akarsz kilyukadni.

(#489) bundis271


bundis271
csendes tag

Eddig igencsak Samsung ellenes voltam, de emiatt úgy érzem dobom az unszimpátiát. Szeptember elején szerintem beruházok rá :DD

Sony Xperia Z1 - Nokia Lumia 635 - iPhone 5S 32GB

(#490) w333 válasza MK VII (#488) üzenetére


w333
félisten

Arra hogy 2-3 hét múlva használtam jóval olcsóbban megkapod a telefon ! :K

Én is erre várok ... (bár még a HTC M10 -t is megvárom mit tud majd) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#491) MK VII válasza w333 (#490) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm szépen..
Igen így már érthető és jogos is. :)

(#492) EndR válasza Kasya (#487) üzenetére


EndR
tag

Félig meddig igaz is :) ; de ha pl. a Sony-nál belefér...
Nekem nagy szívfájdalmam, hogy ez nem alap egy olyan készülékben, ami a képkészítésre is valamilyen szinten ogyafigyel. Legalább a csúcskészülékekben lehetne.
(igaz ez bármelyik gyártóra)

Ez a hangerő és menügomb olyan öszvérmegoldás. (ráadásul fókuszálni sem tudsz a hangerőgombbal)
Persze ez csak az én "ízlésem" 8 évnyi használat után. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#493) #79335424 válasza Kasya (#487) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem volt szempont a vásárlásnál, de a mostani telómon van dedikált exponáló és nagyon megkedveltem. Persze, egyszer sem exponáltam vele, de remek zseblámpakapcsolgató és híváskezelő lett belőle. Persze, root + Xposed kellett a gomb remapolásához.

[ Szerkesztve ]

(#494) Handball94 válasza etsmark (#430) üzenetére


Handball94
aktív tag

Sajnos már egy ideje nincs FM rádió a csúcs Samsung telefonokban.
Galaxy S4,S5,S6, S6 edge egyikében sem volt, szóval igazából nem újdonság hogy az S7 modellekből is kimaradt.
Viszont volt S4 Minim is, érdekes, abban volt..

(#495) Kasya válasza EndR (#492) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos keves fokuszalo-exponalo dedikalt gombos keszulek van a piacon. Elsosorban a fenykepezesre kihegyezett keszulekek kapnak ilyet (iden pl. G5, de az is kulon kiegeszitovel).

[ Szerkesztve ]

(#496) Damage401


Damage401
senior tag

Kint sincs a teló, de már 500 hsz született. Megmondom az őszintét mindig is ódzkodtam a Samsungtól, de Ez valami gyönyörű. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#497) Sz.Miki válasza Damage401 (#496) üzenetére


Sz.Miki
őstag

ne félj tőlük, en galaxy s2 ota Samsung telfonokat veszek, neha neha kiprobalok mas gyártót is de végül mindig samunal. kötök ki, engem, meg soha nem hagyott egyik sem cserben. hozzateszem egyiket sem ejtetem le, es. nem telepitgettem oket agyon mindenféle szeméttel. Az s7 szamomra nagyon bejön, az edge nekem mar tul nagy.

(#498) EndR válasza Kasya (#495) üzenetére


EndR
tag

Sajnos kevés, igen.
A G5-nél is csak extra feature-ként van tálalva.

Én az EKG-/légnyomás-/testhő- meg az összes többi (alapjában haszontalan) mérőfunkció helyett szívesebben látnám vissza a dedikált gombot.
De hát ez van. Nem az ésszerűség felé haladunk. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#499) MK VII válasza Damage401 (#496) üzenetére


MK VII
veterán

"Megmondom az őszintét mindig is ódzkodtam a Samsungtól, de Ez valami gyönyörű."
Dettó.. Megmondom őszintén most haragszom a Samura, mert qva szép telefont csinált. :D

(#500) HUN]Repa válasza Damage401 (#496) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Akkor ez az 500. remélem :)

Voda kedden kézbesíti kaptam már róla sms-t :)

God save us from the arrows of the Hungarians.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.