Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) MK VII válasza HUN]Repa (#500) üzenetére


MK VII
veterán

Leírod, hogy milyen feltételekkel vetted? Mert én is vodánál akarok venni valami ketyerét..
Jöhet privátban is.. Köszi! ;)

(#502) front3r


front3r
őstag

Van itt aki az Auchan-ban rendelte elő? 😀
Elvileg 8.-án hívnak.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#503) vadászcsiga válasza front3r (#502) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én az Ázsia centerben :D

(#504) Kasya válasza vadászcsiga (#503) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor a tied Snapdragonnal jon? :P

(#505) w333 válasza Kasya (#504) üzenetére


w333
félisten

Nem ... az övé Mediatek -s lesz :DDD

(#506) MK VII

Akkor már a folyékony Nitrogénes videót se hagyd ki :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#506) MK VII


MK VII
veterán

Fene a jó dolgukat..
Karc, hő és törés teszt.
Figyelem! A videók, a nyugalom megzavarására alkalmas jeleneteket tartalmaznak! :D
1.
2.

Azért az i6 S Plus elég jól bírja. :)

(#505) w333
Ez lett a kedvenc videóm. :D

[ Szerkesztve ]

(#507) batai15 válasza MK VII (#506) üzenetére


batai15
félisten

inkább adnának eggyet nekem :(((

(#508) Jano_023


Jano_023
őstag

Érdekesek ezek a videók, csak egyik sem épp hétköznapi probléma vagy élethelyzet. Miért nincsen olyan hogy valaki egy órát úszik a telefonnal vagy a tusoloban zenét hallgat róla. Mondjuk nem vinném a tusolóba a 300k-s telefont, de valószínűbb a szituáció mint hogy a rántotta helyett azt sütöm meg.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#509) Kasya válasza w333 (#505) üzenetére


Kasya
nagyúr

Idiota...meg Antutut se inditott el :DDD

(#510) MK VII válasza Jano_023 (#508) üzenetére


MK VII
veterán

Valóban nem hétköznapi probléma vagy élethelyzet bár egy két esetben még az is lehet..
Viszont az emberek sem hétköznapi emberek akik ezeket a videókat csinálják..
Nem túl életszerű,hogy egy hétköznapi ember egyik reggel úgy kel fel, hogy van fölösleges 500-600 ezre és el akarja b@szni... :)

(#509) Kasya
Legalább egy hőmérsékletet mérhetett volna.. :)

[ Szerkesztve ]

(#511) #93966848 válasza MK VII (#510) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ugye azt tudod h egy ilyen videoval kb annyi pénzt keresnek a reklámból, hogy tudnának rajta venni több 10 ilyen telót is ;)

(#512) Jano_023 válasza MK VII (#510) üzenetére


Jano_023
őstag

Ennek én már utánna néztem. Nézd majd meg kb egy hét múlva hányan látták a videot, majd keresd meg a youtube kalkulátort ami kiszámolja hogy kb mennyi pénze lesz belőle a feltöltőnek. A srác aki kólában megfőzte az új iPhone 6-ot 17 millió nézőnél kb 60-80k dollárt kap érte. Annyiért megéri a 700 dolláros befektetést.

Látom már megelőztek...

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#513) MK VII válasza #93966848 (#511) üzenetére


MK VII
veterán

Ha sokan nézik akkor biztos. :)
De persze gondoltam, hogy nem feltétlenül saját zsebből finanszírozzák..
Bár vannak a vérgazdagok akik akár minden nap csinálhatnának egy ilyen tesztet akkor sem merülne ki a napi keret.. :D

[ Szerkesztve ]

(#514) front3r válasza vadászcsiga (#503) üzenetére


front3r
őstag

Csak nehogy meglepődj majd ha bekapcsolod! :D

Egyébként pont jól jött, itt adnak normális kamatmentes hitelre(ez már részletfizu inkább) termékeket, nem úgy mint máshol, és hivatalos partner is egyben.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#515) sagit válasza Damage401 (#496) üzenetére


sagit
addikt

Galaxy s1 és utána note 1 után azt mondtam hogy soha többé Samu... Eddig bírtam. Elvileg kilencediken jön a 2 db sima fekete S7 32gb

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#516) spanglee001


spanglee001
addikt

gyorstöltőt kapunk hozzá? video 2:40 nél :Y az nem ártalmas?, gondolom az s6 vezeték nélküli töltője jó lesz ehhez is, akkor lehet érdemes beruházni rá, ha a gyorstöltő kinyírja az akksit. vagy mitől függ hogy 5v 2 amper vagy 9v 1,6A :F

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#517) bulikavagyok válasza spanglee001 (#516) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem Te vagy az első.. :D Kicsit kezdek aggódni, h ez is "néptelefon" lesz.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#518) MK VII


MK VII
veterán

(#519) Kasya válasza spanglee001 (#516) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem artalmas. Elvarhato is, hogy gyorstoltot adjanak hozza.
A toltesi kapacitast 60%-nal csokkenti es lassabban tolt.

De ha nagyon zavar, a beallitasokban tilthato a gyorstoltes es a hagyomanyos "lassu" toltest fogja hasznalni.

S6 QI toltoje is jo lesz hozzza.

(#520) Littlecar: na igen :)

[ Szerkesztve ]

(#520) #67656192 válasza Kasya (#519) üzenetére


#67656192
törölt tag

Akkor az s4-é is :)

[ Szerkesztve ]

(#521) Zen7


Zen7
tag

"Ha lenne pénzem" :DDD minden tekintetben első osztályú...elismerés Samunak :C

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#522) vadászcsiga válasza MK VII (#518) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#523) Sz.Miki válasza w333 (#505) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ezeknek a videóknak annyira semmi értelmük... Sosem értettem miért jó turmixgépbe rakni, vagy épp felforralni....semmilyen értéket nem képviselnek :(

(#524) Tibee86


Tibee86
veterán

Voltam nyomogatni a simát és az edge-t is, nem gondoltam, hogy valaha is ilyet írod, de le a kalappal a Samsung előtt. Az edge tényleg nagyon szép lett, nem vágja az ember kezét, kár, hogy kicsit nagyobb mint a sima és még a touchwiz is tetszett. Jobb lenne ha az egész fém lenne, ez az üveg hátlap dolog annyira nem tetszik. Jó pár éve iPhone-t használok, viszont ha kicsit normalizálódik az áruk (ennyiért azért nem kéne) akkor szerintem meg van a következő telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#525) Kasya válasza Sz.Miki (#523) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erteket? Dehogynem. Minel tobben nezik meg, annal tobb penzt kap erte.

(#526) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon úgy néz ki, hogy a következő telóm nem Lumia lesz, megcsalom az MS-t, az S7-tel nyáron.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#527) Wucky válasza bulikavagyok (#517) üzenetére


Wucky
senior tag

Pedig néptelefon a Samsung!

Sima S6-ot alig látni. A vonaton minden második egyetemistának Edge van. A környékemen az összes isminek is S6 edge van.

Persze jó telók ezek. Anno azért adtam el az S2-őt,mert mimor a buszon azt látod hogy a 15 évesek is azon tolják,már nem is annyira exclusive.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#528) Tsebacsi válasza Wucky (#527) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Darab ismerősömnek se volt itt pesten, a legtöbbnek LG van :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#529) Blyan válasza Wucky (#527) üzenetére


Blyan
félisten

Én anno sokat vettem, és ebből is azt vennék vagy fogok ha úgy alakul. Egyszerűen az eyecandy hatást létszámitva semmit nem ad maga az Edge.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#530) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Sikerült ma megtapiznom ezt a kütyüt, brutálisan szép a kijelzője. Eddig még nem volt szerencsém semmilyen edge készülékhez, ezután nem is lesz, nem tetszik ez a kerekített képernyő. A sima S7 számomra szebb, elegánsabb telefon.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#531) #19708160


#19708160
törölt tag

ma a Polus centerben leteszteltem,iszonyatosan szép és öröm volt kézbe venni,használni.El is adom az almámat és lecserélem rá ha egy kicsit lejjebb megy az ára

(#532) #79335424 válasza Wucky (#527) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ma kivételesen tömegközlekedtem, meg vonatoztam. Közben figyeltem, hogy miket használnak az emberek. A leggyakoribb az Iphone volt.

[ Szerkesztve ]

(#533) Kasya válasza Blyan (#529) üzenetére


Kasya
nagyúr

De, a szamomra legfontosabbat, a meretet :P

Amugy igazat adok :K

[ Szerkesztve ]

(#534) MK VII válasza moleculez (#526) üzenetére


MK VII
veterán

Én a Lumiáról már rég letettem... Mióta az MS gyártja a telefonokat azóta meg sem ütik a felső kategóriával azt a minőségi szintet amikor még a Nokia gyártotta.

(#527) Wucky
Hmmm.. Érdekes.. Én ahol lakom egy darabbal találkoztam pedig sok ember közt megfordulok.. Sokat járok pestre is, de ott sem találkoztam még sem az utcán sem sehol S6 edge-vel. Vagy elkerülnek vagy tényleg nem sok van..
(#528) Tsebacsi
Na bumm tessék. :)

[ Szerkesztve ]

(#535) Blyan válasza Kasya (#533) üzenetére


Blyan
félisten

El nem tudom képzelni mit eszel azon a méreten. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#536) Wucky válasza MK VII (#534) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor csak az én környékemen van sok. Napi 200 km ingázás közben látom a dolgokat.
Sima S7 egyébként jobb lenne szerintem nagyobb méretbe.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#537) lela válasza w333 (#369) üzenetére


lela
aktív tag

Onnan egyébként lehet rendelni? Hogy működik ...?

(#538) Blyan


Blyan
félisten

Na ilyen egy nem normális Apple fan (értsd nem vérpisti) értékelése a Galaxy S7 Edfe-ről. :) [link]
Bírom a fickót amúgy, jó videókat csinál.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#539) szimike79 válasza Kasya (#533) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem is fontos szempont a kijelző méret. Note 3 után nem igazán akartam kisebbet, bár néha kènyelmetlen volt a mèrete. Most viszont minimàlis képernyőmèret csökkenésèrt cserèbe bevàllalok egy kicsit baràtibb mèretet. Szerintem pont ideális lesz. :)

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#540) Rum.cájsz válasza alkatraz3000 (#15) üzenetére


Rum.cájsz
tag

A Kenyonnak vannak dual pixel-es, videóra kihegyezett vázai - saját érzékelővel, de ehhez kell spec obi is - STM (az is van nekik dögivel), hogy tényleg gyors legyen

... ehhez képest elég nagy meglepi, hogy más érzékelő méretben a sunyi is tudja mindezt.

nahh kíváncsi leszek melyik fotós vázban fog ez az érzékelő felbukkanni, megfelelő obi kombinációval.

amúgy a teló nagyon jó lett, a tés'asszonynak kéne egy ilyen, ha lejjebb szállna az ára :D

(#541) w333 válasza Blyan (#538) üzenetére


w333
félisten

+1 maximálisan egyetértek vele ... :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#542) #79335424 válasza Blyan (#538) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem ezt az összehasonlítást. Inkább másoljon valamit a mikro SD -re, majd vegye ki és dugja bele az Iphone -ba! Vagy, csináljon oda-vissza egy másolás tesztet! Egy fájlkezelővel indítson egy FTP szervert az S7 -en, csatlakozzon rá az Iphone -nal és mérjen egy adatmásolási időt! Aztán az Iphone -on indítson egy FTP szervert és az S7 -tel csatlakozzon rá!

(#543) #67656192 válasza #79335424 (#542) üzenetére


#67656192
törölt tag

És szóljon ha kész van vele, én is megnézném. :)

(#544) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

nah, megint a Samu a LEGJOBB ! ! ! :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#545) Tibee86 válasza Dr.FantastiK (#544) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez félévente változik. ;] De most igen. :)

(#546) #79335424 válasza #67656192 (#543) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az egyik egy mobil számítógép, a másikat meg legfeljebb smart perifériának nevezném. Wireless beviteli eszköz egy I-Tunes nevű, PC -s kliensalkalmazáshoz. Hogy lehet ezeket összehasonlítani?

(#547) MK VII válasza #79335424 (#546) üzenetére


MK VII
veterán

"Wireless beviteli eszköz egy I-Tunes nevű, PC -s kliensalkalmazáshoz"
Ez jó. :)

Volt iPhone-on, de állandóan téptem a hajam, ha zenét akartam felrakni vagy törölni vagy akármit csinálni akartam vele.. Nem is csodálom, hogy olyan strapabíróra tervezik őket.. Biztos csattannak szépszerivel azok a ketyerék a falon. :)

(#548) #67656192 válasza #79335424 (#546) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem értünk hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#549) Tibee86 válasza MK VII (#547) üzenetére


Tibee86
veterán

Semmiféle vitát vagy hasonlót nem akarok elindítani, de nem gondolnám, hogy az iPhone hibája lenne az, ha kifogott rajtad az iTunes. ;)
Nem egy tc-es ide-oda másolgatom dolog, de szerintem sokkal jobb is, még ha elsőre bonyolultnak is tűnik a tc után.

[ Szerkesztve ]

(#550) ImpersonatoR

Most mire jó ez a vr dolog amit adnak hozza előrendelőknek?
Gyakorlati haszna úgy értem.
Önmagában nyilván kevés érdemi vr élményhez a telefon hardware. (értsd nem fogok tudni GTA V -ozni rajta)
Erős PC-re kötve (ha lehet egyáltalán) tudom úgy használni mint egy occulus riftet esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.