Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bulikavagyok válasza Jano_023 (#899) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontos statisztika még nincs, de eléggé rekordgyanús a dolog. :)

Samsung Galaxy S7 and S7 edge pre-orders break records

(#903) #79335424 válasza bulikavagyok (#901) üzenetére


#79335424
törölt tag

Remélem, hogy rekord lesz! Az egyértelmű visszajelzés lenne a Samsung -nak és persze másoknak is, hogy ha az eladásokból akarnak megélni, akkor nem ártana odafigyelni a vásárlók igényeire.
Vagy, egy másik cég üzleti modellje alapján, tudatni a vásárlóval, hogy mire van igénye. Csak, ahhoz nem hajlított kijelző kell, ranem retina.

[ Szerkesztve ]

(#904) fogtunder válasza ESP23 (#864) üzenetére


fogtunder
nagyúr

muhahahahahaha, annyira imádom, mikor valaki sejtelmesen belső információkra hivatkozik :D nyilván a Samsung nem készült fel előre gyártókapacitással annak a készüléknek a bevezetésére, ami a legfontosabb nekik az évben. ez nem az Apple, aki amúgy szerintem eddig is mesterségesen korlátozta az elérhetőséget bevezetéskor.

amennyire én látom, normális az ellátás, plusz akinek visszaigazolták az előrendelését, az miért ne kapná meg? totális nonszensz az egész.

(#902) bodrik11: felesleges összehasonlítani a Samsungot és a Huaweit, a két cég működésének pontossága a beszállításokkal kapcsolatban eléggé különböző.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#905) Mike|SJ| válasza Bossi (#833) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

02.26-án rendeltem és holnap 03.08.-ra írják szállításra.

(#906) Varszegig válasza bulikavagyok (#901) üzenetére


Varszegig
veterán

"The Russian tech journalist also reveals an unofficial statistic that 64% of those who've pre-ordered the phone went for the Galaxy S7 edge"

Akkor a többség mégis edge-t akar:)

(#908) -FreaK- válasza bulikavagyok (#901) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ráadásul két másik dolog is kiderül belőle:

1: 64% az Edge variáns aránya a sima S7-el szemben

2: A 17m (áprilisig) legyártott készüléket figyelembe véve jó nagy ökörség amit fentebb írt valaki, hogy nem gyártottak eleget belőle :)

(#909) pody28


pody28
újonc

Sziasztok! En egy ilyen tokot rendeltem, elvileg 1 het alatt elkeszul: [link]

[ Szerkesztve ]

(#910) Kasya válasza pody28 (#909) üzenetére


Kasya
nagyúr

A mindenit. Nem aproztad el :Y Szep darab!
Ez van amugy S7 edre is? A link csak S6-ot mutat.

Nekem ugyan vastag, de tetszik :)

Mas:
A ma reggeli rendelesem veglegesitettek es mar nekem is "Szallitas alatt". Tovabba a korabbi szerda delutani erkezest atirtak kedd delutanra :)

[ Szerkesztve ]

(#911) pody28 válasza Kasya (#910) üzenetére


pody28
újonc

Igen van, csak egyeztetni kellett a keszitojevel, ugyanezt kapom majd meg s7 edge-hez is (ugyanezen az aron)

(#912) Mike|SJ| válasza kondás (#875) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

Kemény, mi?
De nem 270... teljes ár: 239 800 Ft szemüveggel (edge).
Remélem a drágaság kérdése felmerült az i6SPlusnál is : 128GB 339.500 Ft
Örülnék ha akármiből, mondjuk canon dslr-ből a csúcsgépet megkapnám 240-ért:)) hidd el, nagyon nem 240-ért megy...:)

(#913) Kasya válasza pody28 (#911) üzenetére


Kasya
nagyúr

Errol majd mindenkepp irj nekunk velemenyt, es tegyel fel par kepet, mert nem mindennapos :)

(#914) fogtunder válasza #45553408 (#907) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem olvastam félre semmit, valószínűleg az történt, hogy megcsúszott az első beszállítás, ami nem derült ki időben. az, hogy számodra ez úgy jött le, hogy a T eltöketlenkedte a dolgot, egy másik kérdés, az operátor mégse írhatja ki a honlapjára, hogy bocs, a gyártó elkúrta, majd egyszer itt lesz.

azt, amit most csinálnak az S7-tel, az mondjuk egy kabaré, de itt is csak az történt, hogy véletlenül előbbre igazolták vissza, ami nem történik meg, ha nincs mögötte készlet. emlékeim szerint ezt nem vették le a honlapról, max ideiglenesen kifogyott.

teljesen igazad van, ne keverjük a szezont a fazonnal, mert nem ugyanaz a két eset.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#915) pody28 válasza Kasya (#913) üzenetére


pody28
újonc

Mindenkeppen :K ha minden jol megy 2-3 heten belul meglesz

(#916) szimike79


szimike79
őstag

Vàltozott a stàtusz szállítás alattra, és 2016. 03.08. a kiszállítás dátuma. Így holnap minden bizonnyal megerkezik. :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#917) Silent77


Silent77
veterán

Telenortól kapott azóta valaki infót? Az oldalra hiába lépek be, nem jelzi.
Igaz nekem 10-re ígérték, de nem lenne rossz holnap megkapni. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#918) Bossi válasza Kasya (#910) üzenetére


Bossi
őstag

Neked nagy szerencséd van, én egy hete rendeltem meg és még nincs szállítás alatt köszi Telekom :(((

(#919) beyruth82


beyruth82
veterán

Minden ben fejlődött elődjéhez képest.Szerintem ez már tökéletes.Egyáltalán nem drága.Egy csúcskategóriás mobil bevezetéskor 200 fölött szokott lenni.Mennyiért adják?80 ezerért?Az már nem lenne drága?A legtöbben részletre vagy előfizuval veszik úgyis.Olyan emberek is csúcsmobilokkal rohangálnak manapság akik havi 100 ezret sem keresnek.Ez ma már nem nagy kunszt.

(#920) ronson88


ronson88
tag

Most hívtam a speedshop-ot, fizikailag már ott vannak náluk az előrendelt készülékek, de Samsung utasításra csak holnap (03.08.-án) adhatják át.

(#921) norbi93


norbi93
senior tag

Én 21-én a bemutató után közvetlen (20:57-kor) megrendeltem már a Telekomtól, még mindig szállításra vár a státusz, várható időpontnak pedig semmit sem ír :((( Az előbb felhívtam őket, a 9 perces beszélgetésben 0 információt voltak képesek adni; lehet hogy ma feladják, de lehet hogy nem. De lehet hogy mégis. De nem ígér semmit. De azért valószínű, hogy talán feladják. Vagy mégse. A biztos az, hogy becsomagolják. Valamikor. Talán. :N

[ Szerkesztve ]

(#922) Tsebacsi válasza ronson88 (#920) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen sajnos :((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#923) stevve


stevve
nagyúr

A rendelési státuszra függőknek:

Igen, még csak ELŐrendelhető a telefon.
Igen, a hivatalos megjelenés március 11. Előrendelőknek már 8-án, azaz holnap érkezhet.
Igen, holnap van nőnap is, nem elfelejteni! :D
Nem, nem lehet rögtön megvenni még.
Nem, egyáltalán nem számít, mikor adtad fel a rendelésed, mert ez ELŐrendelés.
Miből gondolod, hogy egy ELŐrendelést hamarabb fognak neked kiadni, csak mert felhívod őket? :DDD
Nem, nem kérünk több státuszjelentést, csak akkor, ha majd megérkezik a telefonod és lesz infód róla.

Köszönjük a nép nevében, hogy nem szemeteled tele a topikot offokkal és nem kell a modokhoz mennünk takarításért! :R :D

[ Szerkesztve ]

(#924) Kasya válasza ronson88 (#920) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor lehet vinni a szeket es satrat este ;]

(#925) spanglee001 válasza ronson88 (#920) üzenetére


spanglee001
addikt

ez szomorú :O azért bepróbálkozok a trémobilnál is :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#926) turika86


turika86
aktív tag

nem tudja esetleg valaki a silver mikor válik elérhetővé? előre is köszi.... :R

"Time is the fire in which we burn"

(#927) savoo


savoo
addikt

Nekem már a számlát is kiállították a Telekomnál.

(#928) spawn21


spawn21
veterán

Na, pénteken veszem át én is. Nagyon meggyőznött..

iPhone 13p

(#929) szimike79 válasza stevve (#923) üzenetére


szimike79
őstag

Parancs értettem, de legközelebb legalább rakd off-ba. :))
Meg ha már ne szemeteljük tele a topic-ot... :DDD Bort iszunk és vizet prédikálunk? :DD

És holnap a Zoltánokat is megköszönteni! :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#930) spanglee001


spanglee001
addikt

a trémobil westend nincs készleten, nem kizárt hogy ma délután hozza a futár, de a holnap netalán a holnapután reálisabb :Y ennyit mondtak.

ki mivel fogja védeni a csodaketyeréjét? mondhatjátok hogy köcsög vagyok de a hátlap iszonyat könnyen karcolódik, az előlap ellenállóbb, de nem sokkal, "véletlen hozzáért a gyűrűm a telóhoz elől hátul miközben nézegettem" :DDD tehát nem kell kipróbálni a snitzeres késes ollós mókákat. hátul semmi erőhatás gyűrűs kézzel ne fogdosd a telót :( elől kellett kicsit nyomni, de kb annyira mintha elejtenéd és utánakapva rámarkolsz a telóra elég is :(
a nanoshinera gondoltam(de az lemosható? szoktam strandon fotózni), vagy valami üvegfóliára elől hátul kellene valami védelem, megtetszett a linkelgetett tok lehet benevezek rá, de előre is kellene valami minőségi cucc, ami legalább fél évet kibírna

spawn21: nem értem :F

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#931) spawn21 válasza spanglee001 (#930) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem mindig skinek jönnek be. Jobb a fogás de nem rondul a telefon

iPhone 13p

(#932) ForRedGlory válasza spanglee001 (#930) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Részermről: Leather Cover és Clear Cover

[ Szerkesztve ]

(#933) migabi24 válasza spawn21 (#928) üzenetére


migabi24
nagyúr

Baszki neked mennyi előfizud van, hogy minden hónapba kihozol valamit, csak én vagyok ilyen bamba, hogy 2 évente tudok váltani 😁

(#934) spawn21 válasza migabi24 (#933) üzenetére


spawn21
veterán

Ezt a Samu storeban veszem :B

iPhone 13p

(#935) Kasya válasza spanglee001 (#930) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hatlap sem fog konnyebben karcolodni, mint az elolap.
Semmi gondom nem volt a hatlappal S6 eseten sem.

Ha rajtam mulna, nem is tennem tokba. De a korabban linkelt kezi bor tokok eleg meggyozoek :D

(#936) spawn21 válasza spanglee001 (#930) üzenetére


spawn21
veterán

A skin egy jó minőségű matrica. Carbon, fa vagy bőr...

iPhone 13p

(#937) stevve válasza szimike79 (#929) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha még mod lennék, ki is emletem volna, nem hogy offba tenném és már takarítottam is volna. :D Mindig arra jövök vissza a topikba, hogy már-már lapozni kell, mert mindenki leírja, hogy holnap jön, meg már van is számlája, meg miegymás. Ez totál felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#938) spanglee001 válasza Kasya (#935) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor kifejtem bővebben :DDD a hátulján csak huzigáltam a wolfram karbid gyűrűt (elég kemény anyag) és simán keletkeztek a hajszálkarcok. a képernyőre erővel kellett rányomni hogy meg tudjam karcolni. elég masszív teló, a kijelzőt nem tudtam benyomni olyan erősen, hogy torzítson, de nagyon nem karcálló :(
előttem még senki sem "tesztelte", mert karcmentes volt. én is csak épphogy csak próbaszinten néztem rá, nem karmoltam szanaszét a telót.

spawn21: köszi :R

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#939) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Na megkérdeztem a flottás kapcsolattartónkat. Telenorosok vagyunk, bruttó 200 000 ért kapnánk S7 edget szemüveg nélkül teljes áron hűség nélkül. Szerintem az nem rossz ár indulónak...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#940) Kasya válasza spanglee001 (#938) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Gorilla Glass nem is a karcallosagrol szol. Viszont az elolap es a hatlap is GG tudtammal, ezert sem ertem a kulonbseget, amit tapasztaltal.

(#941) uzerto válasza spanglee001 (#938) üzenetére


uzerto
tag

Az azért lehet, mert a Mohs skálán 7,5 a wolfram-karbid a gg4 meg 6 és 7 között van.

Kasya: Ez alapján tényleg gyengébb a hátlapi üveg[link]

[ Szerkesztve ]

(#942) fank70


fank70
csendes tag

Akár hétórás üzemidő... Fantasztikus.

"Our honor is more important than our wealth"

(#943) spider80 válasza fank70 (#942) üzenetére


spider80
őstag

7 órás kijelzőidő. Nem mindegy. Melyik mai telónak több ennél jóval?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#944) spawn21 válasza spider80 (#943) üzenetére


spawn21
veterán

Mate 8, talán I6S plus. Szerintem másnak nem megy

iPhone 13p

(#945) Kasya válasza spider80 (#943) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akar...de rendes hasznalatban nem lesz annyi, ezt most megmondom. 4-5 ora realis.

(#947) kbadam83 válasza spawn21 (#944) üzenetére


kbadam83
senior tag

Mate 8, hitelesítem arról írok ;-) De holnap érkezik az S7 most hívtak a gyors bolttól ;-)

(#949) #93966848 válasza kbadam83 (#947) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hogyhogy lecseréled a sokak által szuper Mate 8-at?

(#950) spanglee001 válasza Kasya (#940) üzenetére


spanglee001
addikt

és tapintásra is más az első sokkal selymesebb lágyabbnak tűnik, mégis ellenállóbb. a hátsó sokkal keményebb tapadósabb, ami nem baj nem csúszik ki könnyen legalább a kézből. szerintem nem ugyanolyan az első és hátsó üveg, vagy ha igen akkor valamivel kezelve van az első.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.