Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4088) sultansmith válasza WinstonWolf (#4084) üzenetére


sultansmith
senior tag

Semmilyet.
Én megjelenés óta használom fólia és tok nélkül, tokot tervezek venni rá, de még nem jött el a tokok stíluspápája, a spigenek nem tetszenek.

Nekem az összes telefonomon volt fólia, és soha, semmilyen körülmények között nem láttam hasznát ennek.
Ha a kijelző betört, ami még az s4-el előfordult akkor is a sarkára esett csempére, ergo a feszültség repesztette be, a fóliának esélye se volt megvédeni bármit is.

Ezen felül a barátnőmnek esett bele egyszer a telója véletlenül a piperetartó edénykébe, amiben több éles dolog is van. A fóliát szépen összekarcolta, levettük, alatta a teló üvegének nem volt baja. Gyanítom, ha csak simán beejtem oda akkor se lesz semmi baja a GG miatt. A fólia ilyet nem tud.

Ezer meg ezer youtube videó bizonyítja, hogy karcoktól gyakorlatilag felesleges félni, más sérülésektől meg úgyse véd a fólia.

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.