Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24414) kali válasza Balazska15 (#24413) üzenetére


kali
legenda

szia,

ott és azt vedd meg, ahol olcsóbban, illetve megfelelő gyártói jótállással - a szolgáltatós is az - tudsz hozzájutni, mert valamiben a c-s, másban meg az f-es jobb kicsivel, de nagyon húzós különbségek nincsenek.
ezzel a sárgás dologgal nem érdemes annyira foglalkozni, nem sárgul a kijelző - már ha arra gondolsz, az más technológia jellemzője -, árnyalatban vannak eltérések, de az a beállított/használt képernyőmód függvénye is, ne üzletben kiállított demo készüléket nézz, illetve a megfelelő képernyőmódban - alapvetőben teljesen színhelyes; link, a többiben akár az aktuálisan megjelenített kép függvényében is változtatja a színeket, illetve a mód függvényében szürkés, sárgás...stb. árnyaltot ad az alapnak -, úgy például az aláírásodban szereplő 5s mellett sem tudsz belekötni.
én is 5s után lettem anno note 4 (f-es) tulaj és teljesen elégedett voltam vele, de mivel szeretem a változatosságot, így most megint iphone és ios, egy 6s plus képében - nagyon jó a 6s plus kijelzője is, de csak jelent valamit, ha szívesen látnám benne a note 4 kijelzőjét is, szóval nincs azzal gond, a korábbi túlszaturált amoled kijelzők után, ebben végre teljesen színhelyes van, ha a megfelelő módban használja az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.