Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Alarikman válasza Pityu. (#1245) üzenetére


Alarikman
senior tag

Honnan jön? No para. Nincs gyors merülés, már nincs ghost touch, stb. Ez egy jo telefon, sőt szerintem ez az idei egyik best buy, főleg az a magyar valósághoz illő áron. :K

(#1252) fudi2002 válasza Alarikman (#1251) üzenetére


fudi2002
veterán

Azt ugye vágod azért hogy a fostaliga kijelző ami ghost touchos, hogy oldották meg? Szoftveresen visszafogták az érzékenységét, meg még kitudja milyen szoftveres trükköt vetettek be. Szóval azért tegyük hozzá, hogy nincs, de akik játszanak biza észrevették, hogy nem olyan mint kéne a frissítés óta.

Ettől függetlenül én szeretem, de 1 percre nem volt még játék telepítve rá. Üzemidő nálam nagyon jó, custom rom, sok okossággal, custom kernellel. Szóval a merülés csak vmi egyedi eset lehet.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1253) atosan válasza Promi (#1250) üzenetére


atosan
addikt

Mindegyik szolgáltatónak meg van a maga hibája, de alapvetően meg vagyok velük elégedve. Nem azért írtam így mert rühellem. Egyszer valamelyik fórumon láttam ezt a megnevezést, megtetszett :D Ennyi az egész

Maine coon

(#1254) Pityu. válasza HollyBoni (#1248) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát ezt már nem tudom lemondani na meg ezt a telefont akartam nem másikat.Tudom mindenről lehet rosszat olvasni.

#atosan

Én a nagy legendás xiaomi redmi note 8 pro-ról megyek át,de ha te nem éreztél se RN9 Pro meg RN10 Pro után semmi hiányt az most nekem megnyugtatóbb :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1255) Promi válasza atosan (#1253) üzenetére


Promi
aktív tag

Én régi motoros vagyok. Nekem az ilyen megnyilvánulás olyan mintha egy haverodtól kérnél kölcsön, aztán meg az utcán köpködsz utána. Divattól függetlenül.

(#1256) fudi2002 válasza Promi (#1255) üzenetére


fudi2002
veterán

Egy részről megértem és becsülöm a vélemyed ezért.
Viszont, nem ingyen kapta, fizetett érte. Gyanítom még picit többet is mint árukeresőn. Azért a Telekomot és üzletpolitikáját nem kell félteni, pláne védeni.
Mégegyszer, értem és tisztelem ahogy gondoltad!

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1257) Pityu. válasza fudi2002 (#1256) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem telekomot írt hanem telenort mert ott van ilyen telefon a telekomnál csak xiaomik és igen pöppet ott is túlárazva a telekomnál is van túlárazott meg aránylag jó árban is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1258) HollyBoni válasza Pityu. (#1254) üzenetére


HollyBoni
veterán

Dehogynem, amint megjön ok nélkül visszaküldheted. :)

[ Szerkesztve ]

(#1259) fudi2002 válasza Pityu. (#1257) üzenetére


fudi2002
veterán

Tökmind1, ott sem szerelemből vagy jófejségből adják.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1260) AttilaMvh válasza Pityu. (#1245) üzenetére


AttilaMvh
tag

Ne parázz, jó vas az. A fiamnak vettem 6/128-ast, egy honor 10 lite-ot cserélt le, űrhajó ahhoz képest. Magamnak vettem egy 8/256-ost, de a cégpolitika miatt nem használhatok maszek készüléket, így az asszony örökölte a Poco M3 helyett, ami ugye belépő szint. Azt is szerette, az ő igényeinek megfelelt, csak az X3 Pro kameráját irigyelte, látván a fiam fotóit. Így aztan nem bánta a cserét, az M3 meg maradt vészmegoldasnak tartalekba. Én meg kaptam a cégtől egy Samu A52 5g-t, (nem A52s), de a Pocok szinte mindenben jobbnak tűnt, mondjuk kamerában nem ( A52-ben van OIS), és a Samu víz meg porálló IP67-es. Úgyhogy megbékéltem vele. Egyik Pocokkal sem volt semmi gond, sem ghost touch, sem közelségérzékelő hiba telefonálaskor, a Miuit is megszoktuk már, 6-7 éve azon élünk már az asszonnyal. A Samu OneUI3-a is okés, lassan megszoktam már, pár dolog extra jó, nehány Miuis cucc viszont hiányzik, mint pl az, hogy klónozott app bármi lehet, a Samunal csak facebook, messenger, vagy whatsapp, egyéb nem.

[ Szerkesztve ]

(#1261) atosan válasza Pityu. (#1254) üzenetére


atosan
addikt

Rendesen érezni a snapi 860 erejét, sebességben ez eddig a legjobb Xiaomi termékem.

Promi

Mondhatni én is, 73-as évjárat. Sajnálom ha ezzel megbántottalak, csak tréfásnak találtam a kifejezést. Nem lennék a Telenornál ha ez nem vicc lett volna.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1262) Pityu. válasza HollyBoni (#1258) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez magánszemélytől lesz

#AttilaMvh

Szerintem a kamera az képlékeny dolog mert a google camera elég sokat szokott jelenteni minőségben,olvasgattam a52 meg a72 teszteket is mondjuk az a72 az már túl van árazva bár szerintem az a52 is szerintem amiben jobbak az az amoled kijelző na nem az nekem az nem jön be de energia takarékosabb tud lenni a telefon vele,én inkább az ips-t szeretem amúgy.Na de amúgy a poco IP53 minek kéne az IP67 úsztatni akarod a telefon? :) Egyébként a 67-es tanúsítvány sem biztosíték arra,hogy ki is bírja amit mondanak róla.írta itt valaki,hogy am kijelzőt szoftveresen visszafogták a ghosting touch végett mondjuk az nem gond ha nem érződik és nem rosszabb mint az RN8 Pro érzékenysége amúgy meg nem játszok telefonon szinte soha.
Amúgy meg nekem kicsit fura,hogy ez hardveres hiba létezik,hogy egymás uitán egy csomó szar kijelzőt adnak ki a gyárból és nem veszik észre,hogy valami nem stimmel?Meg ugye kijelző cserénél is mi a biztosíték,hogy ha cseréled nem lesz szar?Amúgy eddig három xiaomim volt még úgy komolyabban sosem volt velük gond csak a pocokról olvastam már ezt meg azt de ha jobban belemélyed az ember a xiaomikról is lehet pl RN8 Pro csoportban olvastam ezt meg azt nekem meg sosem volt olyan gondom. Biztos jók a samsungok is de valahogy nekem olyan sótlanok azok a telefonok meg olyan egy kaptafa bár olyat hallottam pl a72 nem 2 főverzió frissítést kap androidból mint a poco/xiaomi hanem hármat,hogy azok még kapnak android 13-mat is bár ez nem nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1263) HollyBoni válasza Pityu. (#1262) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor nincs menekvés! :DDD

(#1264) fudi2002 válasza Pityu. (#1262) üzenetére


fudi2002
veterán

Egyszerű a matek. Olcsó kijelző, spórolós. Aztán majd megódjuk okosba utólag.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1265) Pityu. válasza HollyBoni (#1263) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kockázat nélkül nincs üzlet mindig azt mondják :)


#fudi2002

Pedig azt mondják amúgy nincs olyan rossz kijelzője,azt írkálták a legtöbb helyen,hogy a tianma kijelzőkkel szokott gond lenni az x3 pro-nál pedig az nem egy rossz gyártó más xiaomi telefonoknál semmi gondom nem volt vele.Azt mondják az x3 prot kétféle kijelzővel árulják. ahogy elnéztem fényerőben 50nit max az RN8 pro kijelzője amivel többet tud az pl szerintem nem olyan jelentős napos időben nem sokat telefonozok.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1266) fudi2002 válasza Pityu. (#1265) üzenetére


fudi2002
veterán

Tianma igen, ami problémás. Gondolom ők is gyártanak A B C kategóriát, nos Xiaomiéknak árban úgyfest a C tetszett.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1267) zsoca67


zsoca67
tag

Egy minőségi üvegfóliát keresnék erre s telóra.Sok silány vackot rendeltem már az aliról.
Pár linket megköszönnék :)

(#1268) Pityu. válasza zsoca67 (#1267) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha minőségit akarsz keress nillkin üvegfóliát nem olcsó több féle ára van itthon meg nem tudom lehet e találni a múltkor sok helyen nem volt raktáron.Én itthon rendeltem egy olcsót jól bevolt csomagolva de mégis törve volt vissza is viszik holnap megvizsgálják aztán ha minden jó vissza utalják a pénzem.De belegondolok futárt küldenek,meg vizsgálják mindezt egy 950Ft-os üvegfóliáért :) többe kerül a leves mint a hús más cég azt mondta volna tartsd meg vagy kicseréljük vagy vissza adjuk a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1269) Pityu. válasza fudi2002 (#1266) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom,akkor ha gond lesz a másik márkából veszek bele egyet :) vagy kicserélem amoled kijelzőre.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1270) Alarikman válasza fudi2002 (#1252) üzenetére


Alarikman
senior tag

Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalod van a kijelzővel. Igen, a két lehetőség miatt adott a rosszabb esély, és senki nem tudta hogy először tianma panellel szerelt telók lesznek...

[ Szerkesztve ]

(#1271) fudi2002 válasza Alarikman (#1270) üzenetére


fudi2002
veterán

Szeretem ezt a telefont, de azért sztem baromi ciki, hogy némelyik firmwareel jó, következőre ghost touch, aztán mostani firmmel éppen megint megy rendesen. Ami még viccesebb, hogy asszony x3nfcje végig hibátlan volt, kb 2 hónapja kijött frissítés óta ghostos az is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1272) Pityu. válasza fudi2002 (#1271) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kérdés az,hogy bizonyított e,hogy ez csak hardver azaz a kijelző hibája lehet e?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1273) fudi2002 válasza Pityu. (#1272) üzenetére


fudi2002
veterán

Persze, a másik panellal szerelt készülékük bármi rommal hibátlanok.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1274) Viktor0610 válasza fudi2002 (#1271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs gond az X3 NFC-vel, egyik korábbi ROM-on tényleg volt nagy ritkán ghost touch.
Az X3 Pró esetében pedig egy ideje már nem jelzik a használók, szóval már ott is rendben van. :K

Samsung Galaxy A54

(#1275) fudi2002 válasza Viktor0610 (#1274) üzenetére


fudi2002
veterán

Melyik rom volt emlékszel? Mert neki asszem 12.5.1 talán ami most fesztiválozik, aztán ott unlockoltam a loadert és kapott egy custom romot rá, de közben jöttem rá, hogy maga a firm cserélgetése a custom rom alatt kevés, a komplett romot fel kell húzni és arra a custom romot. (ghost touch kapcsán x3pro-n végigjátszottam ezt) Gondolom a vendorban olyan meghajtóprogi van ami nyilván a nyers firmben nincs és biza számít. Úgyhogy kénytelen leszek lesikálni a telóját, csak azt nem tudom, hogy 12.0.8 A11-re menjek mert ott jó volt, vagy kockáztassam a legújabb 12.5.4-et és arra rá a custom rom?

Írtam lejjebb, x3prónál viszont telegramon írják sokan, hogy akik játszanak észrevették hogy lassabb az érzékelés, fps játékoknál szembetűnő. Szóval szoftveresen jól megmókolták...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1276) Viktor0610 válasza fudi2002 (#1275) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem emlékszem. :(

A mostani legfrissebb ROM-okkal 99%, hogy ghost touch mentes lesz a teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1277) fudi2002 válasza Viktor0610 (#1276) üzenetére


fudi2002
veterán

Kinyír ha megint belakja és újra kell raknom majd :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1278) Viktor0610 válasza fudi2002 (#1277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ajjaj. 😬
Nem vállalok felelősséget a ROM megfelelő működéséért! 🤣

Bocs, milyen virágot kérsz a koporsódra? :)) Ha... Esetleg... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1279) fudi2002 válasza Viktor0610 (#1278) üzenetére


fudi2002
veterán

Kösziköszi az együttérzést :D
Megpróbálom a legújabbra rakni a custom romot és majd Rád fogom, ha..
Így megússzuk mindketten :K

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1280) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát én remélem nem lesz gond,RN8 Pro-nál megszoktam,hogy sosincs semmi gond.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1281) R197 válasza Pokesz007 (#1226) üzenetére


R197
csendes újonc

Szia! A tokot ne vedd meg! A műanyag része szétkarcol mindent a kijelzőn! De ha nagyon szeretnél van egy - egy db eladó fekete poco x3 prohoz és egy zöld redmi note 10 prohoz. Sajnos én nem kérdeztem vásárlás előtt... 🤣

(#1282) zsiz válasza zsoca67 (#1267) üzenetére


zsiz
őstag

Sose vettem még úgynevezett minőségi üvegfóliát. Mindig Ali-ról és mindig csak a legolcsóbbak közül. De nem volt még velük bajom. Egyszer nem védett (persze az is eggyel több, mint kéne), de ott szerintem más sem védett volna. Pont kivettem a tokból valamiért és úgy vittem magammal, fémházas volt, csúszott. Természetesen elejtettem, bal felső sarokkal a betonra érkezett, majd biztos, ami biztos, még pattant egyet és pofával lefelé csattant még egyet a betonplaccon. Na ott nem csak az üvegfólia reccsent meg. :N Mondjuk azóta is működik még :D Poco-ra is 1200 Ft-ért rendeltem 3 üveget a kijelzőre meg járt hozzá 3 fólia a kameraszigetre, utóbbi mondjuk nincs is fent.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1283) R197 válasza -FreaK- (#1050) üzenetére


R197
csendes újonc

Van ha BP-i vagy. Gsm bolt, ezer éve működik, egy tulajdonos nyitás óta és korrekt a garancia. Vettem már tőle jópár telefont és sosem volt gond. Nála 90 a 8gb/256gb.

(#1284) b-max válasza R197 (#1283) üzenetére


b-max
aktív tag

Amazonon szokott lenni 200 Euroért.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1285) Viktor0610 válasza R197 (#1283) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd egy hónapja már bizonyára megvette a telót. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1286) R197 válasza Viktor0610 (#1285) üzenetére


R197
csendes újonc

Lehet. Saját magamból indultam ki, általában hetekig keresgélek a legjobb vételre.

(#1287) Pokesz007 válasza R197 (#1281) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi,hogy szóltál,nem vettem meg :) Ahogy belinkeltem ide,el is fogytak a hasonló tokok :D

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1288) R197 válasza Pokesz007 (#1287) üzenetére


R197
csendes újonc

Nekem jó tanulópénz volt. 😅

(#1289) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na ez a pofára esés,lehet még sem lesz ilyen telefonom magán személytől vettem volna új telefon elutaltam a pénzt 1 hete várom most meg írja mégse adja el mert a párja azt mondta neki kell vissza utalta a pénzt nekem meg itt van új tok,üvegfólia,kamera fólia,hátlap fólia telefon meg sehol.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1290) Viktor0610 válasza Pityu. (#1289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most már akkor nincs mese, akárhonnan is, de szerezned kell egy ilyen telót. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1291) Spec válasza Pityu. (#1289) üzenetére


Spec
őstag

Legalább a pénzt visszakaptad. Én ennek is örülnék a helyedben. Én tutira nem vennék magánszemélytől telót ennyi pénzért, és főleg nem előre utalással.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1292) Pityu. válasza Spec (#1291) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó örülök én,de én is szoktam eladni dolgokat nekem is utaltak már előre sosem csaptam be senkit sem itt is megbízható emberről volt szó ha azt nézzük,hogy vissza utalt csak akkor nem tudom miért ígérgette a küldést.

#Viktor0610

Hát ezen most gondolkodnom kell.

#fudi2002

Ha igaz a nő sztori

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1293) fudi2002 válasza Pityu. (#1292) üzenetére


fudi2002
veterán

Nőuralom. Ennyi röviden. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1294) Alarikman válasza Pityu. (#1289) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ha számít a magyar garancia, akkor Best byte 93k a 6/128 kék. Ha külföld és olcsót akarsz, és bevállalós vagy, akkor 82k a 8/256 a Banggood-ról a fekete (jövőre szerintem olcsóbb lesz). PayPal előnyben.
Persze ez most csak egy gyors ajánlás volt, mindenki azt vesz amit akar, annyiért és ahonnan gondolja.

(#1295) Pityu. válasza Alarikman (#1294) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Néztem Banggoodn elég lenne a 6/128gb az meg olyan 73EFt

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1296) Viktor0610 válasza Alarikman (#1294) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy Goboo, a 8 dzsigás 85 e Ft Spanyolországból: [link].

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1297) Alarikman válasza Pityu. (#1295) üzenetére


Alarikman
senior tag

Igen,de nem lehet választani, szerintem erre a régióra elfogyott a 6/128-as. Ez a cég már eu-s verziót árul. csak 256-os van Banggood-ról.
Goboon nem vagyok fent. De válaszd inkább a goboo-t, mert az eu-s raktár, gyorsan jön.

[ Szerkesztve ]

(#1298) Pityu. válasza Alarikman (#1297) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na mindegy majd meglátom

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1299) -FreaK- válasza R197 (#1283) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, de tényleg megvettem már azóta, ajándék volt :) 75-ért vettem végül itt az aprón, bontatlan, Bangood-os vásárlás. Gari szempontjából nem a legjobb, de legalább olcsó volt.

(#1300) R197 válasza -FreaK- (#1299) üzenetére


R197
csendes újonc

Az korrekt ár volt! Gratulálok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.