Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bundaska


bundaska
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen kis telefont (X3 Pro). Redmi 4 Pro-ról szeretnék árköltözni. Mit csináljak először? Nézzem meg, hogy jött e rá valamilyen frissítés, aztán mi legyen a következő, amivel jót tehetek a telefonnal és persze magammal is? Tudom, használjam. Egyszerű az átköltözés? Régen váltottam már nagyon telefont (a régi típusból is látszik), ezért a bugyuta kérdés!

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#102) szkaroly válasza Narxis (#92) üzenetére


szkaroly
senior tag

Bolti vagy gyártói garancia? Az Euronics és az MM is csak 1 év gyártói garit ad sajnos. :U

Poco X3 Pro

(#103) Narxis válasza szkaroly (#102) üzenetére


Narxis
nagyúr

Elvileg gyártói kéne, hogy legyen de nem tudom biztosan. Lehet 1 év gyártói aztán 1 év bolti, az se rossz. [link]

Thanos was right.

(#104) szkaroly válasza Narxis (#103) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ezzel a 100 rugó alatt csak egy év gari kötelező szabállyal adtak a sz*rnak egy pofont szerintem. :U

Poco X3 Pro

(#105) vittorio7 válasza szkaroly (#104) üzenetére


vittorio7
őstag

Az enyémre 2 év spanyolországi garancia van.

Én beválltam így.

(#106) Szállító76


Szállító76
tag

Sziasztok!
Valakinél müködik a VoWifi? Kód beirva *#*#869434#*#* note 8 pro redmi 9A megy ennél a telefonnál miért nem? :Y
A VoLTE az viszont müködik :)

[ Szerkesztve ]

(#107) qge válasza Mr.QwErT (#100) üzenetére


qge
aktív tag

Köszönöm. Van hozzá jól bevált konfig fájlod esetleg? Vagy kell egyáltalán?

(#108) qge válasza bundaska (#101) üzenetére


qge
aktív tag

Én a helyedben semmiféle költözéssel nem húznám az időt. Mikor megvan a frissítés, jöhet egy factory reset és újra belakás, csak a szükséges programok telepítés, stb.

(#109) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, szombat délután elhoztam a telefont, még ismerkedem vele, amikor az időm engedi, biztosan lesz pár kérdésem.

Most gyorsan csak annyit kérdeznék, hogy ha lenémítom a telefont a fentről lehúzó listában, miután visszakapcsolom, elkezd mindig zenélni - ezt nem lehet valahol beállítani hogy csendben maradjon?
A másik - töltés során nem jelzi a telefon, mennyi kb a hátrelévő idő feltöltésig (Samsung és Sony telefonok jelezték)?
Hívás során ha kihangosítva leteszem a telefont az asztalra, a kijelző sötét marad (duplakoppal vagy a bekapcs gombbal fel tudom ébreszteni) - eddig a korábbi telefonjaimnál a beszélgetés végéig aktív volt a kijelző ilyen állapotban - ezt is be kell állítani valahol (néztem, de nem találtam)? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#110) headhunter


headhunter
addikt

Ez a tok "használható" vagy felesleges pénzkidobás? [link]

[ Szerkesztve ]

(#111) blueye válasza headhunter (#110) üzenetére


blueye
veterán

Csaladban volt ilyen, nem ajanlom.

(#112) Sanki válasza headhunter (#110) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Redmi 9-en jól működött, csak egy véletlen leesés után a hátsó plexi elrepedt nálunk, így fiókba került.

(#113) vittorio7 válasza Szállító76 (#106) üzenetére


vittorio7
őstag

Én sem tudtam beállítani.

(#114) milu


milu
aktív tag

Holnap érkezik az új készülékem, Poco X3 Pro 8/256. Jelenleg egy Huawei P9 Lite 2017 kerül lecserélésre.
Az új telefonra költözés előkészülete foglalkoztat, hogy a jelenlegi telefonról egyszerűen, gyorsan és minden beállítást át tudjak tenni a régi készülékről az új készülékre.
A kérdésem az, hogy melyik az az applikáció amivel meg lehet oldani a "költözést", le lehet-e már tölteni és melyik készülékre kell feltelepíteni?

(#115) Tompika777 válasza milu (#114) üzenetére


Tompika777
senior tag

Az alapbeállításaid atvuszed a Google-el ha akarod, de egyéb speckó dolgok nem lesznek... Még sajnos gyártón belül sem mindig működnek ezek a költözéses dolgok... Jobban jársz, ha simán csak belakod az új telefont.

(#116) milu


milu
aktív tag

Megkaptam ma a Poco X3 Pro-t.
Kezdem belakni, viszont a MI költözés a régi telefonomról (400 MB szabad tárhely maradt, az pedig nem elég, pedig minden olyan programot letöröltem, amire nem volt nagyon szükségem. A tárhelye a régi telefonomnak csak 16GB) Az a kérdésem, hogy tudtok-e olyan alkalmazásról, amivel a készülék és az azon lévő alkalmazások (levelezés) beállításait win10-es oprendszerű gépen tudnám szerkeszteni.

(#117) milu


milu
aktív tag

Milyen fülhallgatót érdemes venni a készülékhez? Ami nekem itthon (mindegyik szólt a Huawei telefonnal) volt, azok közül egyik sem szól a Pocoval. Van valamilyen speciális tulajdonság, amit figyelni érdemes a beszerzéskor?

(#118) oba válasza milu (#117) üzenetére


oba
addikt

3,5-es jackes füles vagy usb-c-s? Előbbiek közül mindnek mennie kéne szerintem, nekem vezetékes Apple earpods van és működik. Biztos rendesen beledugod a fülest?

[ Szerkesztve ]

(#119) Tompika777 válasza milu (#117) üzenetére


Tompika777
senior tag

Én egy sima 3,5 jack-es AKG-val használom, semmi gond nincs vele

(#120) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Holnap gazdája leszek egy ilyen telónak,lehet lesznek majd kérdéseim :)

(#121) Ciccuka válasza milu (#117) üzenetére


Ciccuka
veterán

Rock Zircon

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#122) milu


milu
aktív tag

Kedvem "belakni" az új telefont, tudtok-e ajánlani levelező applikációt, ami akár 3-5 fiókot is kezel! Az asztali gépemen a Thunderbird ennyit kezel és jó lenne a leveleket látnom a telefonomon is. A gyári levelező applikációval nem vagyok elégedett!

(#123) szkaroly válasza milu (#122) üzenetére


szkaroly
senior tag

BlueMail esetleg?

Poco X3 Pro

(#124) oba válasza milu (#122) üzenetére


oba
addikt

Én az outlook-ot használom. Van androidra is és szerintem egész jó.

(#125) Tompika777 válasza milu (#122) üzenetére


Tompika777
senior tag

Aqua mail fizetős verziója kezel több fiókot, azt hiszem van próba időszak is... Elég stabil a működése, abszolút testreszabható minden benne, elég részletes beállítási lehetőségeket tartalmaz.

(#126) janakbacsi válasza Oldman2 (#63) üzenetére


janakbacsi
őstag

miért álltál vissza crdroid-ról miui-ra?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#127) Oldman2 válasza janakbacsi (#126) üzenetére


Oldman2
veterán

Itt (most) minden Google Play cert, Safetynet, egyéb klappol, a Hívásrögzítés úgy (olyan formában) működik, ahogy nekem szimpi. Az akkuidő szuper, a Gyorstöltés megy.

Ami meglepő módon nem úgy megy, ahogy crDroid alatt ment, az az OTP Simple, ami nem dob fel fizetéskor semmiféle üzenetet.

És ami nagy bánatomra szintén nem megy, Nova Launcher alatt a Kézmozdulatokkal történő navigáció.
Ez crDroid alatt ment szépen, alapból.

Itt eddig bármit próbáltam, nem megy. A Play áruházból letöltött csodák is csak ideig/óráig mentek (bizakodtam...), de aztán egy Restart után visszaállt minden a Gombos vezérlésre.

Hagytam a fenébe, most gombozok.

De a crDroid önmagában szuper, a nejem Redmi 4X telójára most azt tolom fel, arra már régen nincs hivatalos frissítés.

(#128) milu válasza milu (#122) üzenetére


milu
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a javaslatát!

Azt hiszem, megtaláltam, amit kerestem! Egy nagyon segítőkész, régről ismert számítástechnikussal beszéltem ma délelőtt és a javaslatát figyelembe véve az F-Droidról letöltöttem a K-9 Mail alkalmazást és már használatba is vettem! Azt kaptam az alkalmazástól, amit vártam! Ma még beállítom a 3 fiókomat is! Nagyon sokat tud a program, ahogy megnéztem és az ismerősöm nagyon stabilnak állítja a működését, nagyon régóta használja!

(#129) oba válasza Oldman2 (#127) üzenetére


oba
addikt

ArrowOS alatt hibátlanul működnek a bank alkalmazások root nélkül. Nem flashelek magisket és annyi.

(#130) Oldman2 válasza oba (#129) üzenetére


Oldman2
veterán

Megnéztem nehogy hülyeséget mondjak, de én semmiféle root-ról nem írtam.
:F

(#131) oba válasza Oldman2 (#130) üzenetére


oba
addikt

Tudom, pont ezért mondom. Hogy crdroid alatt root nélkül sem megy a netbank, de Arrow OS alatt viszont igen.

(#132) janakbacsi válasza Oldman2 (#127) üzenetére


janakbacsi
őstag

Tehát magyarul, az első bekezdésben írtak nem működtek crdroid alatt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#133) Oldman2 válasza janakbacsi (#132) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam nem, vagy nem úgy mentek, ahogy EU ROM alatt most mennek.

De lehet hogy megnézem ismét a 7.8-as crDroid-ot, a nejem telójára az ment fel tegnap, aztán közben megint "elkapott a hév", hogy mennyire kafa az egész.

Hátha most sikerülne mindent beállítani benne az elvárásaimnak megfelelően.

(#134) kbyte1024 válasza Szállító76 (#106) üzenetére


kbyte1024
addikt

A vowifi egy külsős app-al megy nálam.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#135) Szállító76 válasza kbyte1024 (#134) üzenetére


Szállító76
tag

Szia!
És hogyan müködne?

(#136) kbyte1024 válasza Szállító76 (#135) üzenetére


kbyte1024
addikt

Letoltod es jasznalod ;) vifi calling a neve.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#137) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nézd a képernyő bal tetejét, ott kell lennie a jelnek.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#138) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#139) Oldman2 válasza kbyte1024 (#138) üzenetére


Oldman2
veterán

Az Idő+Időjárás widget melyik nálad?

(#140) kbyte1024 válasza Oldman2 (#139) üzenetére


kbyte1024
addikt

Transparent clock&weather

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#141) Szállító76 válasza kbyte1024 (#136) üzenetére


Szállító76
tag

És pontosan melyik app mert van jó sok ilyen nevű.

(#142) Viktor0610 válasza Szállító76 (#141) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Transparent clock & weather

Más.
Nektek nincs olyan gond a telóval, hogy a megosztás menüből össze-vissza hoz be appokat, ha rányomtok?
Kimásoltam volna a Playről a fenti app linkjét, de mindig más appot dobott be, mikor rákattintottam valamire. 🤔
Hogy lehetne helyrehozni szerintetek?

Samsung Galaxy A54

(#143) Szállító76 válasza Viktor0610 (#142) üzenetére


Szállító76
tag

Ezt szerintem nem nekem akartad :)
Én a Vowifi app-ot kérdeztem

(#144) Viktor0610 válasza Szállító76 (#143) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, valóban. :DDD
Illetve nekem X3 NFC van, de a jelzett hiba hátha MIUI-specifikus, így ha tudja valaki a megoldást, annak örülnék.

Samsung Galaxy A54

(#145) kbyte1024 válasza Szállító76 (#141) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bocsi ez az.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.widget7.wifi.calling

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#146) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#145) üzenetére


kbyte1024
addikt

[link]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#147) Szállító76 válasza kbyte1024 (#146) üzenetére


Szállító76
tag

Köszi. Holnap próba :)

(#148) kbyte1024 válasza Szállító76 (#147) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs mit👍 annyi hogy 2-3 masodpercig csond van aztan csorog ki. Ne ijedj meg ha hivnak es a hivonal nem csinal semmit 2-3masodpercig,utana csorget meg.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#149) Oldman2 válasza kbyte1024 (#140) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:R

(#150) kbyte1024 válasza Oldman2 (#149) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szivesen👍

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.