Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Alarikman válasza -FreaK- (#1299) üzenetére


Alarikman
senior tag

A nagyobb tárhelyes verzió? Mert akkor tényleg jó ár. Nekem 76k volt ugyancsak a Banggood-ról.
Idén 6 telefont vettem onnan a rokonságnak/ismerősöknek és eggyel sincs gond. Tavasszal a nejemnek 33k volt a redmi 9(4/64); 41k a Note 9(4/128) és 53k a Note 10 a szomszédnak pl. Ja meg 2db note 8 2021, darabja 40k szeptemberben. Azóta felfelé mentek az árak, gondolom a hiány és a forint is sz*r.

[ Szerkesztve ]

(#1302) Pityu. válasza -FreaK- (#1299) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na az nem rossz ár

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1303) fudi2002 válasza fudi2002 (#1252) üzenetére


fudi2002
veterán



Akku nem bírja kérdésre.
2sim, 90hz, 2 nap, wifiről böngészve, nuku játék, beltéri fényviszonyok - automata fényerővel.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1304) fudi2002 válasza fudi2002 (#1303) üzenetére


fudi2002
veterán

Pontosítva, 90hz dynamic (60hz min)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1305) atosan válasza fudi2002 (#1304) üzenetére


atosan
addikt

Gondolom custom rom.

Maine coon

(#1306) fudi2002 válasza atosan (#1305) üzenetére


fudi2002
veterán

Derpfest a11+lyb kernel+néhány optimalizációm.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1307) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok

Hezitálok a telón leginkább azért, mert már csak egy összetevő az amoled panel hiányzik belőle számomra. Csak ips-es telóm volt eddig, de jó lett volna arra váltani. Oké tudom ott van amoleddel a poco f3, de a 8gigás árát még nem emésztettem meg. 😁

A kérdésem az lenne, hogy mennyire feketék a kijelző feketéi? 😁 Átlagos ips vagy esetleg közelít az amoledhez? Illetve az ujjlenyomat olvasó bekapcs gombot elég csak érinteni a feloldáshoz vagy meg is kell nyomni?

Köszi pocósok! (Egy már matuzsálemi redmi note 3specialt-t váltana.)

(#1308) Alarikman válasza Headbang (#1307) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szia. Elég jó a feketéje IPS-hez képest. És a GSMarena tesztje szerint a minimum fényereje is nagyon jó. Ujjlenyomat olvasót elég érinteni. Beállítás függő.
A két készülék között a személyes preferenciád döntsön. Ár, amoled vagy sem, súly, 5g. A többi nagyjából ugyanolyan. Igaz, hogy az F3 gyorsabb valamivel (20-30%), de mindennapi használatban nem veszed észre. Én most direkt IPS-t akartam. Az amoled farasztotta a szemem. Meg nincs igazi fehér rajta.

(#1309) headhunter


headhunter
addikt

Rendszeralkalmazás frissítésnél mennyire gyakori, hogy a "letöltés sikertelen" üzenet jelenik meg? (Mi Notes 57.1MB)

(#1310) fudi2002 válasza headhunter (#1309) üzenetére


fudi2002
veterán

Nyomkodd a letöltést 4-5xre sikerül majd. Miui...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1311) Prowler válasza Headbang (#1307) üzenetére


Prowler
senior tag

Ha a nyers teljesítmény nem annyira fontos, akkor esetleg a Note 10 Prot is számításba veheted, olcsóbb mint az F3.

Veremivadék Undorkutya

(#1312) headhunter válasza fudi2002 (#1310) üzenetére


headhunter
addikt

:R (Előtte nyomkodtam vagy 10x semmi eredmény, most sikerült.)

(#1313) fudi2002 válasza headhunter (#1312) üzenetére


fudi2002
veterán

Akkor ez már az újabb miui. Oda már 10x kell... ;]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1314) ktommy91 válasza atosan (#1305) üzenetére


ktommy91
addikt

Nyilván custom, de a lényeg a phone on, no data connection, great signal, screen dark.

Nincs kerítés.

(#1315) fudi2002 válasza ktommy91 (#1314) üzenetére


fudi2002
veterán

Ezeket le is írtam a képek alá...
És ne feledjük a minőségi custom kernelt sem..

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1316) yanna válasza headhunter (#1309) üzenetére


yanna
őstag

Engem 3 napja fáraszt valami játékok frissítésével naponta 2-3-szor, max 2x nyomtam rá, utána hagytam a fenébe.

(#1317) Alarikman válasza yanna (#1316) üzenetére


Alarikman
senior tag

Dettó, ma sikerült mobil neten. Még nem próbáltam ki őket. Viszont törölhetők.

(#1318) yanna válasza Alarikman (#1317) üzenetére


yanna
őstag

Nem érdekel egyáltalán játék, csak mivel rendszeralkalmazásként jelezte, mondom hajrá, legyen gyári, friss a teló. Szerintem hamarosan likvidálom őket.

(#1319) Pityu. válasza yanna (#1318) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Managge applicationsal biztos lehet ha amúgy nem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1320) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

A rendszer alkalmazásokat fontos mindig frissíteni különben :F

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1321) ktommy91 válasza fudi2002 (#1315) üzenetére


ktommy91
addikt

Én nem voltam elhasalva a lyb-től, amikor használtam. Plusz jó paraszt szokás szerint csak csak használja a github-on lévő kódot, oda nem tölt fel semmit, majd jöttek a téglák a closed source kernellel...

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1322) fudi2002 válasza ktommy91 (#1321) üzenetére


fudi2002
veterán

Pedig nagyon 5letes, pl a moduláris telepíthetőség. Alapból nagyon jó, kis governor hangolással nagyon barátivá válik akku szempontból. Teljesítményben pedig eléggé elöl van a listában. Akármi kernelt próbáltam, végül ez került vissza minden esetben.
Miuival voltak téglázások, de aki nem bírja elolvasni, hogy MIUI not supported azok meg is érdemlik...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1323) tyan


tyan
senior tag

Tokot keresek a telómhoz, ami olyan, mint a gyári, tehát a töltő csatlakozónak visszahajtható vedő dugója van. Létezik ilyen, ami magyar webshopból rendelhető?
Keresgéltem a neten, de egyiknek sem láttam visszahajtható dugaszt a töltő csatinál. Az sem baj, ha a tok nem átlátszó.

(#1324) tudos4


tudos4
tag

[link] ha valakit érdekel csináltam egy táblázatot a custom rom-okrol és kernelekről kb 1 hete volt frissítve. remélem le lehet tölteni.

(#1325) Headbang válasza Alarikman (#1308) üzenetére


Headbang
aktív tag

Az alacsony fényerő plusz pont. Úgy döntöttem, hogy maradok az ips-nél az amoled beégésének lehetősége miatt is. Nálam azért sok a statikus tartalom. Nem akarok ezen stresszelni. :) Le is rendeltem a poco x3 prot. :)

(#1326) Alarikman válasza Headbang (#1325) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szuper! Nem fogsz csalódni. Idézek a cikkből: "The blacks are deep enough even if not the darkest we've seen, and the contrast turned out excellent at about 1400:1.
The minimum brightness we measured is incredible - just 0.9 nits - one of the lowest we've encountered!"
Forrás: link
Ha szerencsés vagy, akkor a picit jobb panellel kapod. De mindkettő szép képet ad.
Boldog új évet kívánok! :K

(#1327) Pokesz007 válasza Headbang (#1325) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szerintem szuper ,nem bànod meg. :R

BUÉK Mindenkinek

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1328) Headbang


Headbang
aktív tag

Köszi a segítséget!

Nektek is BUÉK!

(#1329) Som@ válasza fudi2002 (#1303) üzenetére


Som@
őstag

A "no data connection" mit jelent?
Hány SIM kártyával használod?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1330) fudi2002 válasza Som@ (#1329) üzenetére


fudi2002
veterán

2sim, de wifin volt mivel itthon vagyok

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1331) matyics


matyics
őstag

Sziasztok!
Olyan problémával szembesültem, hogy amikor az ujjunkat felhúzzuk a kijelzőn, akkor az összes program ikonja látható, de ha az alul lévőket szeretném látni, indítani, azonnal visszaugrik felülre. Annyi időm sincs sokszor hogy elindítsam a progit. találkozott már valaki ilyen hibával?
Köszi, Csaba

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1332) Szállító76


Szállító76
tag

Sziasztok!
Először is BUÉK mindenkinek!
Az értesítési led kinek milyen erős?
Mert nekem elég halvány egy Poco x3 nfc képest pedig mint tudjuk nem sok különbség van 2 telefon között.
Sötétben az Poco x3 nfc mellett töltés közben, vagy mikor jön valamilyen értesítés szinte olvasni lehet a led mellett. A pro pedig csak gyertya hozzáképest.

Nem tudom mennyire látszódik jól. Napközben szinte alig észrevehető hogy villog.
Lehet a led fényét állítani valahogy?

(#1333) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Az alapértelmezett Kamera app megfelelő minőségű a fotózáshoz?
Nem vagyok képben a különféle kamera appokkal.

Van-e olyan kamera app, amit ajánlotok, ami jobb mint a default?

(#1334) HollyBoni válasza Szállító76 (#1332) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem X3 Pro van, nálam is nagyon halvány a led.

(#1335) Sanki válasza batagy (#1333) üzenetére


Sanki
Topikgazda

GCAM-ot szokták használni még (nekem is fentvan) és ahhoz többfajta config fájlt tudsz betölteni, csinálni.

(#1336) Szállító76 válasza HollyBoni (#1334) üzenetére


Szállító76
tag

Ezen spórolt volna a POCO? :Y

(#1337) HollyBoni válasza Szállító76 (#1336) üzenetére


HollyBoni
veterán

Passz, lehet a tervezőknek nagyon jó a szemük és nekik ez a normál.

(#1338) zsiz válasza Szállító76 (#1332) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem sem az igazi, bár nem tudom összehasonlítani NFC-vel. Szerintem az elhelyezés sem túl szerencsés, mélyen van a rács mögött a LED és csak bizonyos szögből látszik jól. Apróságnak tűnik, de pl. én nem biztos hogy megvettem volna értesítő LED nélkül a telefont. Ugyanúgy feltéltel volt nálam, mint a 3.5mm jack meg az infraport. Előző telefonomom sokkal nagyobb volt a LED, fényesebb, minden szögből jól látható és ráadásul a színét is lehett állítani.. (pl. hívást fehérrel jelezte, üzenetet zölddel, emailt pirossal, stb.. csak rápillantottam és egyből láttam, hogy érdekes, vagy még ráér elolvasni). Ez nekem hiányzik és nem hiszem, hogy nagyon megdobta volna az előállítási költséget a színes a fehér helyett.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1339) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Annyira vészes a led? RN8 pro-n jól látszik isten igazán ha meg lehet valamennyire látni a funkcióját már el is látta.A szín állítás meg szerintem nem gond csak jelezze az üzenetet és kész.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1340) Szállító76 válasza zsiz (#1338) üzenetére


Szállító76
tag

Nálam is alap az értesítő led. Én ma hasonlította össze az NFC - el teljes véletlenul.10 skálán a fényerő az NFC 10 a pro 4 maximum. Egyébként ugyan ott van mindkettőben a led a hangszorórácsban. Tehát szerintem jóval gyengébb a led sajnos.

(#1341) Szállító76 válasza Pityu. (#1339) üzenetére


Szállító76
tag

Sötétben jó de már pl. napsütésben már gyenge. Emlékeim szerint RN8 pro-n erősebb a led mint a Pro-ban De idáig NFC szerintem a legerősebb fényerőben

[ Szerkesztve ]

(#1342) zsiz válasza Pityu. (#1339) üzenetére


zsiz
őstag

Nem annyira vészes, lehet látni, de lehetne sokkal jobb. A színes LED meg azért jó, mert akinek nem tetszik vagy nem fontos neki, még mindig használhatná fehéren. De végülis a lényeg, hogy van benne. Sok gyártó ezt is kispórolja.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1343) Pityu. válasza Szállító76 (#1341) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én meg meg nem tudom mondani mert nem tudom összehasonlítani de szerintem nagy napsütésben legtöbb nem biztos,hogy észre vehető

#zsiz

Hát a xiaomi is kispórolja mert nem sok telefonjukban van benne ,de én is úgy vagyok jó ha van a szín meg nem számít nekem az a lényeg,hogy jelezze,hogy üzenet jött vagy nem fogadott hívás sose érdekelt,hogy mondjuk piros email,kék hívás meg ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1344) HollyBoni válasza Pityu. (#1343) üzenetére


HollyBoni
veterán

Majd meglátod, annyira halovány hogy sokszor lámpafénynél lakásban is alig lehet észrevenni mikor le van rakva a teló valahova.

(#1345) Pityu. válasza HollyBoni (#1344) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha össze jönnek a dolgok akkor meg láthatom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1346) rejtő válasza Szállító76 (#1332) üzenetére


rejtő
tag

Nekem pl erős a led visszajelzés. Olyan mint a képen az NFC-s.

(#1347) yanna válasza rejtő (#1346) üzenetére


yanna
őstag

Fényerő nálam is erős, szemből kimondottan virít. A "betekintési szögek"-kel fordul elő néha kicsi gondom.

(#1348) Pityu. válasza rejtő (#1346) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor még sincs gond vele vagy vannak kicsit gyengébbre sikerült ledek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1349) fudi2002 válasza Pityu. (#1348) üzenetére


fudi2002
veterán

Redmi note 4emnek ilyen téren csókolomot köszönhet a pocok. De ami telefonokat gyártanak, már annak is örülni kell hogy van benne...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1350) Pityu. válasza fudi2002 (#1349) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Biztos másabb volt de a lényeg,hogy mutatja,hogy kapott az ember üzenetet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.