Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) D@niel válasza Spec (#3980) üzenetére


D@niel
addikt

Megint figyeltem az új beállításokkal, éjfélkor 29% volt, most reggel 7-kor 25. Így rendben van.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4002) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Na végre :DDD

(#4003) yanna válasza gixxergabi (#4002) üzenetére


yanna
őstag

Önként jelentkezett, vagy biztatásra?

(#4004) gixxergabi válasza yanna (#4003) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Noszogattam minden nap :DDD

(#4005) yanna válasza gixxergabi (#4004) üzenetére


yanna
őstag

Nyűgös, mint a fejfájós asszony... :D

(#4006) Fall-N válasza gixxergabi (#4002) üzenetére


Fall-N
veterán

Android 13? :Y

Itt ebben van link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4007) Viktor0610 válasza Fall-N (#4006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MIUI 14 jellemzően minden típuson Android 13 alapú.

(Úgy tudom.)

Samsung Galaxy A54

(#4008) Fall-N válasza Viktor0610 (#4007) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem mind A13 alapú, régebbi telefonok A12-n maradnak.

A linkelt ROM nem ment fel, mert Stable Beta, így gyári recovery nem engedi feltenni.

(#4009) gixxergabi válasza Fall-N (#4008) üzenetére


gixxergabi
senior tag

13.06-ra akartad rakni?

(#4010) lck válasza Fall-N (#4006) üzenetére


lck
senior tag

:K

(#4011) Fall-N válasza gixxergabi (#4009) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem, még 13.0.4 van a 13.0.6-ra is azt írta, hogy béta ROM, így hagytam a fenébe. De teljes ROM telepítésénél lényegtelen is lett volna, ez nem OTA.

(#4012) gixxergabi válasza Fall-N (#4011) üzenetére


gixxergabi
senior tag

OTA jött nekem is ez a 13.06-ra. Letöltöttem a romot, de ugyanaz mint amit linkeltél. Nekem a 04-re a 06-osnak a 128megás ota frissítést nem tudtam feltenni de 3gb recovery romot igen.
Viszont most hogy gyári visszaállítás után belektam nem találom benne ezt a kezdőképernyő ikon egyesével méretezést, meg a kutya-macska widgeteket, szóval lehet még tényleg béta és így nem teljes...

(#4013) szkaroly válasza gixxergabi (#4012) üzenetére


szkaroly
senior tag

A 13.0.6 jött már valakinek noszogatás nélkül?

Poco X3 Pro

(#4014) D@niel


D@niel
addikt

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4015) bodorjanos válasza szkaroly (#4013) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Nekem nem jött még. Pedig szoktam rendszeresen rákerestetni a frissítésekre. Este megnézem, hátha a 14 megjön nekem is :D

(#4016) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

(#4017) gixxergabi válasza gixxergabi (#4016) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nem tudom mi ez a google play rendszerfrissítés de 3x talált frissítést újraindítás után, mire kiírta hogy naprakész.

(#4018) rolandhun95 válasza gixxergabi (#4017) üzenetére


rolandhun95
tag

Nálam is ugyanez van. Megtalálja, frissíti, újraindul, majd megint megtalálja ugyanazt.

(#4019) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok! Tudja valaki, hogy miért nem működik a V14.0.1.0.TJUEUXM?
Innen töltöttem le:

[link]

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4020) aminat válasza Csaby25 (#4019) üzenetére


aminat
tag

Szerintem mert béta verzió.

(#4021) Sanki válasza Csaby25 (#4019) üzenetére


Sanki
Topikgazda

13.0.4-re nem tudod felrakni azt írja.

(#4022) Fall-N válasza Csaby25 (#4019) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért mert még zárt béta és csak Mi Pilot tesztelőknek megy fel. Sajnos csak TRWP-vel lehet felkényszeríteni.

Az átnevezős módszer lehet működik. Le kell töltetni a Frissítés alkalmazással a legutolsó stabil csomagot és újraindítás előtt átnevezni a MIUI 14-es zipet a legutolsó ROM nevére ls kicserélni a kettőt. Ilyenkor elvileg már nem ellenőrzi a csonagot és felrakja.

Egyébként nekem a 13.0.6-ot sem engedi felrakni, azt írja hogy az is csak béta, ami igaz is lehet, mert a 13.0.4 elvileg a legutolsó stabil változat.

[ Szerkesztve ]

(#4023) Csaby25 válasza Fall-N (#4022) üzenetére


Csaby25
senior tag

Igen. Nekem is azt írja a 13.0.6-ra, hogy béta.. Viszont a legújabb frissítő csomag letöltésére azt írja, hogy nem letölthető :F . Amúgy minek adják ki a 14-est, ha a 13.0.6 még béta... :F

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4024) Tompika777 válasza Csaby25 (#4023) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nem adták ki,mivel fentebb is írták,hogy a 14 is zárt béta,a tesztelőknek van fent.

(#4025) Fall-N válasza Csaby25 (#4023) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem jól halad a MIUI 14 és emiatt a 13.0.6-ot skippelik.

Múlt hét csütörtökön regisztráltam a telefont a Mi Pilotra de semmi változás nekem.

Sajnos a gyári recoveryből kiszedték az Update system to zip opciót. Ott is fel lehetett volna kényszeríteni.

[ Szerkesztve ]

(#4026) gixxergabi válasza Csaby25 (#4019) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én a 0.6. recoveryt tudtam felrakni a frissítőcsomag betallózásnál, aztán később magától dobta fel 14-et (frissítések korábbi fogadása van csak bekapcsolva)

(#4027) Csaby25 válasza gixxergabi (#4026) üzenetére


Csaby25
senior tag

Érdekes, hogy neked működött :F . EEA változat?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4028) gixxergabi válasza Csaby25 (#4027) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nem értem mit csináltam máshogy. Soká jöttem rá arra is hogy lehet a frissítőcsomag kiválasztása menüt is előhozni :DDD . Először a 0.6nak találtam vmi 100megás ota frissítés csomagot, de azt nem engedte felrakni, poénból próbáltam meg a 3gb recovery zipet és azt meg felrakta. (Van még 5gb fastboot) és utána meg addig nyomkodtam a frissítést, míg meg nem sajnáltak :DDD

(#4029) Fall-N válasza gixxergabi (#4028) üzenetére


Fall-N
veterán

Honnan töltötted le? Én próbáltam jópár helyről (xiaomiui, Xiaomifirmwarefinder stb.) a 3,x GB-os recovery ROM-ot töltöttem mindig le, de nem engedte felrakni a 13.0.6-ot.

[ Szerkesztve ]

(#4030) Viktor0610 válasza Fall-N (#4029) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem engedte feltenni, akkor bárhonnan is szednéd le, nem menne.
Esetleg azt próbáld meg, ha van a jelenlegi és a 13.0.6 között verzió, azt telepítsd fel.

Samsung Galaxy A54

(#4031) Fall-N válasza Viktor0610 (#4030) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs köze más. 13.0.4-en vagyunk sokan.

(#4032) D@niel


D@niel
addikt

Rég volt miui, de rémlik, hogy a frissítés - beállítások részen 12-nél még biztosan volt egy "frissítések érkezése korábban" (vagy valami hasonló) opció, nekem ezzel pár nappal hamarabb beesett, mint itt többeknek.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4033) Csaby25


Csaby25
senior tag

10 MIUI Updater problems and solutions
Itt van magyarázat a különféle hibákra.
"Can’t verify update. Sorry, flash to this stable version…"
Nekem ezt adja a 14-re, pedig a megfelelő verziót választottam ki.TJUEUXM

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4034) Fall-N válasza D@niel (#4032) üzenetére


Fall-N
veterán

Most is van ilyen opció, de semmi különbség. Mi Pilotra is jelentkeztem mégis más megkapta aki meg nem jelentkezett.

(#4035) Pityu. válasza gixxergabi (#4002) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez valami béta lehet mert én egy oldalon mindig figyelni szoktam van e már de még ott sincs fent.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4036) gixxergabi válasza Pityu. (#4035) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Stable beta-nak írják, tény hogy az állatos widgetek meg a méretezhető ikonok sincsenek benne...(az is lehet már vissza vonták)

[ Szerkesztve ]

(#4037) Pityu. válasza gixxergabi (#4036) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Még egy kis idő kell neki és majd jön a véglegez verzió a telefonokra.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4038) Alarikman válasza gixxergabi (#4028) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nekem dettó így sikerült. 13.0.6 EEA recovery-t letöltöttem a https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/vayu/ oldalról. 3.3GB.
Jó helyre másoltam. Betallóztam, felment. Egy hónapig ezen voltam. Be van kapcsolva a frissítések korábbi fogadása. Erre 22-én magától feldobta OTA-n a 14.0.1-et. Ment is fel. Egy hibát láttam csak, sötét módban néha eltűnnek a böngészőben a karakterek(Firefox hiba is lehet). És üres oldalt látok. Világos módban ok.

(#4039) Csaby25 válasza Alarikman (#4038) üzenetére


Csaby25
senior tag

Hová kell másolni?
A downloaded_rom-ba?
Nem mindegy hol van?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4040) gixxergabi válasza Csaby25 (#4039) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nekem sztem csak a download mappában volt, onnan tallóztam be...

(#4041) szkaroly válasza Csaby25 (#4023) üzenetére


szkaroly
senior tag

13.0.6 már január közepe óta végleges, egy pár napig ment OTA-n is a frissítés (német fórumban olvastam hogy többen lengyel régióra váltva rakták fel), azután valamiért leállt az egész és azóta elérhetetlen. Pedig egy 108 megás biztonsági frissítés az egész.

[link]

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#4042) Alarikman válasza Csaby25 (#4039) üzenetére


Alarikman
senior tag

Igen, oda.

(#4043) Csaby25


Csaby25
senior tag

A furcsa az, hogy nekem a legújabb frissítőcsomag letöltése sem működik.

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4044) Fall-N válasza Csaby25 (#4043) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem sem, különben már felraktam volna a 13.0.6-ot, utána rá a MIUI 14-et.

Nem lehet, hogy beragadt nekünk ez a verzió? Olyan mintha nem érné el a szervert a Frissítés alkalmazás.

(#4045) Csaby25


Csaby25
senior tag

Kipróbáltam és a 13.0.4-es sem teszi fel, pedig az van rajta :W
Azt mondja béta tesztben van. wtf??? :F

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4046) Fall-N válasza Csaby25 (#4045) üzenetére


Fall-N
veterán

Az jó. Pont most akartam az átnevezős módszerrel feltenni, ahhoz meg pont a 13.0.4-et kellett volna betallózni előtte.

(#4047) Csaby25 válasza Fall-N (#4046) üzenetére


Csaby25
senior tag

Én is ezzel próbálkoztam :) . A 13.0.3-ra meg azt írja, hogy régebbire nem lehet.. Végül feliratkoztam béta teszternek .

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4048) Spec


Spec
őstag

Srácok, had' szabadjon megjegyeznem, hogy nem értem minek ez nagy pörgés, hogy most jött-e frissítés vagy sem? Mitől lesz jobb, vagy kevésbé jobb ha jön egy félkész rendszer frissítés, vagy sem?
Feltételezem, hogy van a telótokon egy jól működő, valamilyen stabil változat. Ha nincs valami egetrengető bug, ami miatt használhatatlan a teló, vagy valami új fícsör, ami nélkül nem tudtok élni, akkor nem tökmind1, hogy jön-e rá rendszer frissítés, vagy sem?
Mi értelme, ilyen-olyan béta, meg mindenféle szir-szar még kiadatlan romokkal vacakolni? Nem mind1 az a pár nap, vagy hét? Előbb utóbb úgyis mindenki megkapja, ha lesz stabil rendszer frissítés. Felraktok egy félkész béta rendszert, aztán meg megy a sírás-rívás, hogy ez se jó, az se jó... Mi értelme ennek?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#4049) gixxergabi válasza Spec (#4048) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én nem sírtam, sztem jobb lett. Bár biztos az is közre játszik, hogy megkapta az első factory resetet új kora óta :DDD
(Most kezdtem a 3dik napot 41%-al és eddig 5:08 kijelzőidő.)

(#4050) Narxis válasza gixxergabi (#4049) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az jó, nem is árt néha egy factory reset.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.