Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) DeFranco válasza Viktor0610 (#1500) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akartam kötekedni, de igen, én is féltem a bekapcsológombot, nem tűnik túl atombiztos konstrukciónak.

a duplakopp tényleg jó, nagyon örültem, amikor olvastam, hogy van, az lg leonomon volt, a redmi 4x-en hiányoltam. nem nagy fáradság kimenni a home-ra a záráshoz, csak pont az a kis röccenés a designban ami ugyan elfogadható, de akkor is sorja.

én hátra tettem volna az olvasót, a kamera alatt elférne és nem volna útban sem, ezzel legalább a véletlen rányúlást el lehetne kerülni, a zárásra pedig még mindig az a legjobb, ha van gomb is, duplakopp is.

(#1502) Headbang válasza DeFranco (#1156) üzenetére


Headbang
aktív tag

Nem tudom, hogy ezt megtaláltad-e, de ha még nem akkor az értesítési sávot klasszikus miuira állítva megvan ez a funkció. Ezt én is használtam korábbi miuin.

(#1503) DeFranco válasza Headbang (#1502) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szia, átállítottam, de nem találom hol lehetne beállítani az adatforgalom figyelést, merre keressem?

(#1504) Headbang válasza DeFranco (#1503) üzenetére


Headbang
aktív tag

Nálam itt volt rögtön.
Esetleg kellhet hozzá mi fiók.

[ Szerkesztve ]

(#1505) Viktor0610 válasza Headbang (#1504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztonság app - {fogaskerék} - Adatforgalom - Adatforgalom-kijelzés.
Ez kell bekapcsolva legyen.

Samsung Galaxy A54

(#1506) DeFranco válasza Headbang (#1504) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aha... akkor nem az értesítéseket kell a régire állítani hanem az irányítóközpontot, így már nekem is látszik, köszi!

(#1507) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Most elgondolkodtam megkaptam a telefont de török romot ír törököknél van B20?
POCO X3 Pro – Turkey Stable Lstest .RJUTRXM

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1508) fudi2002 válasza Pityu. (#1507) üzenetére


fudi2002
veterán

Sztem a modem firm ugyanaz kb mivel global a készülék. Annyi, hogy mivel törökbe szánt készülék ezért az a rom van rajta alapból.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1509) Pityu. válasza fudi2002 (#1508) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na de indiai pl nem támogatja

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1510) fudi2002 válasza Pityu. (#1509) üzenetére


fudi2002
veterán

Miért ne? Indiában ponthogy a b20 dominált. Global készülék, több ország romjaival. Ennyi. Tudnia kell a bandeket, bármi rommal is érkezik, ettől global.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1511) Pityu. válasza fudi2002 (#1510) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Indiaiban nincs B20

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1512) fudi2002 válasza Pityu. (#1511) üzenetére


fudi2002
veterán

Most nézem tényleg van indiai, viszont az nem global. Global feliratos a teló? Érdekes régen b20at használtak ott...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1513) Pityu. válasza fudi2002 (#1512) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Indiai romosban is global volt írva amit mutattak meg ebe is.

Akkor jön a mikrós teszt mobilnettel

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1514) Viktor0610 válasza Pityu. (#1513) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, mert minden verzió global, kivéve a kínai. Abban caak angol és kínai nyelv van.
De az mondjuk, tényleg érdekes, hogy ez a teló így B20-képes-e vagy sem.
Nem a ROM miatt, hanem egyébként.

Samsung Galaxy A54

(#1515) Pityu. válasza Viktor0610 (#1514) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mikróba beteszem és van app ami kiírja,hogy tudja e a B20-at csak idegesítő,hogy jóhiszeműen rendel az ember valamit és nem pont azt kapja.Mit keres egyáltalán török romos telefon magyarországon???

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1516) Viktor0610 válasza Pityu. (#1515) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Láttam, hogy már kérdezted ezt a B20-témát, de ebben nem vagyok otthon. :(
"Mit keres egyáltalán török romos telefon magyarországon???"
Erről szól a szürkeimport.

Samsung Galaxy A54

(#1517) fudi2002 válasza Pityu. (#1515) üzenetére


fudi2002
veterán

Ezt írtam nektek napok óta. Ezért utasította el a javításom a tmx mobile, ráadásul az enyém rendes eu rommal jött.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1518) oba válasza Pityu. (#1515) üzenetére


oba
addikt

A B20 témához nem tudok hozzászólni. Vidéken vagyok és van rendes 4G-m telenorral és digivel is, ha ez jelent valamit.
Sajnos az ilyen sufni gsm-ek bármilyen régiós telefont árulhatnak, ezért is javasoltam a hivatalos forrásokat.

(#1519) Pityu. válasza fudi2002 (#1517) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Most agyalok mit tegyek,oké van 3 év bolti garanciám de engem a török rom dolog is idegesít ilyet itthon nem is szabadna kapni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1520) Alarikman válasza Viktor0610 (#1516) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ami Kínából jön és oda figyel a bolt az meg EU-s szoftverrel jön hongkongból. Nincs itt egy kis ellentmondás?

(#1521) Viktor0610 válasza Alarikman (#1520) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert ott szerintem a bolt ráteszi az eu-s ROM-ot.
Legalábbis olvastam olyat, ha global ROM-mal kéred, akkor plusz x nap (asszem, két hét) az átfutási idő.
Nyilván azért, mert nyitni kell hozzá a bl-t, amihez meg várni kell.

Samsung Galaxy A54

(#1522) Alarikman válasza Pityu. (#1519) üzenetére


Alarikman
senior tag

3 év bolti nem EU-s régiós szoftveres telóra. Hmm. Neked ez nem sántít? Melyik bolt ez?

(#1523) Alarikman válasza Viktor0610 (#1521) üzenetére


Alarikman
senior tag

Aztán meg vissza zárják? Nem csak a bolt specializálódott EU-s rendelésekre? Pl volt olyan, hogy 6/128-ast kajtattam a boltban és nem engedte megvenni, más emberek meg simán vásároltak. Gondolom a régiómba szánt telók elfogytak. Így lett 8/256.

(#1524) Pityu. válasza Alarikman (#1522) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez a bolt az

Elméletileg tudja a B20-at legalábbis két appal ezt írja

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1525) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Most mitévő legyek küldjem vissza aztán rendeljek az EMAG-tól_?Kicsit jobban zsebbenyúlás ami az emagos árak alatt van azokat a boltokat meg nem ismerem.Vagyis úgy értem van max a konzolvilágot ismerem de ott csak 1 év a garancia tehát akkor az sem gyári.Beytbyte van még esetleg csak 120-asban se kék se fekete viszont 2 év garanciát ír.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1526) Viktor0610 válasza Pityu. (#1524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem feltétlen küldeném vissza, ha tudja a B20-at.
Nyilván azért olcsóbb, mert ilyen "trükkök" lehetnek.
Persze, te tudod, téged ez mennyire zavar.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1527) Pityu. válasza Viktor0610 (#1526) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Isten igazán az még a kérdés,hogy szenvedek e valami hátrányban török rommal illetve nem tudom bízzak e pontosan az appokban amik kiírták a B20-at Mikróban teszteltem ott pl 5 mega jött le vodafone mobilnettel gondolom az árnyékolás is de asztalon 45 és 35 között.Mondjuk itt van ugye más frekvencia is a mikrós tesztet csak azért használtam,hogy biztos B20-ra csatlakozzon mert van itt még más sáv is nálunk.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1528) fudi2002 válasza Pityu. (#1527) üzenetére


fudi2002
veterán

Sztem nem. Viszont ha jól rémlik, simán fastbootból akár miflashel rá tudod húzni zárt bl mellett pl a hivatalos globalt.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1529) Pityu. válasza fudi2002 (#1528) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen aztán meg buktam a garanciát

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1530) fudi2002 válasza Pityu. (#1529) üzenetére


fudi2002
veterán

Na mégegyszer fussunk neki. Mondom zárt bl mellett.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1531) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom mit csináljak mondjuk egyik mobil netem se valami erős cucc van egy vodafone de az csak egy alap meg egy telekom a telekom most pl 9megát hozott de a mikróba max csak ilyen 5megát már tényleg nem tudom most akkor mi van ezzel a B20 dologgal
Egyáltalán mit érez az ember ha nincs B20 támogatás csak egy állandó kis sebességet ér el?

#fudi2002

Nem igazán vagyok benne a romolgatásokban

Török oldal szerint van benne B20

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1532) DeFranco válasza Pityu. (#1529) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyakorlatilag semmi nem garantálja, hogy van garanciád, a céget 2020 decemberében alapították, 1 fős vállalkozás minimális törzstőkével, aki áfakörhintázott telefonokat árul, tehát addig működik amíg nem kap egy NAV ellenőrzést (ezeket egyre gyakrabban derítik fel gyorsan mostanában), aztán gyorsan nyom nélkül felszívódik.

amikor beszéltünk a beszerzésről, akkor én úgy értelmeztem, hogy te érted és tudod ennek a kockázatát és az árelőnyért cserébe nem érdekel a gari megléte, így most nem igazán értem, hogy miért jelent számodra problémát, hogy azt kaptad amire befizettél.

(#1533) Pityu. válasza DeFranco (#1532) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát akkor éljek az elállási lehetőségemmel míg lehet?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1534) DeFranco válasza Pityu. (#1533) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt neked kell eldöntened.

(#1535) Pityu. válasza DeFranco (#1534) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát akkor lehet az lesz,holnap felhívom a boltot.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1536) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Egyébként a bolt ezt írja ahol vettem a telefont

"Global készülékeknek vásároljuk a beszállítónktól.Forgalmazói garancia van a termékre, nem gyártói. 36 hónap fogyasztóknak (magánszemélyeknek.) Cégekre és jogi személyiségekre teljesen más előírt szavatosságok vonatkoznak.Meghibásodás esetén velünk kell a kapcsolatot felvenni."

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1537) oba válasza Pityu. (#1536) üzenetére


oba
addikt

Az már mindig gyanús ha egy forgalmazó több garanciát ígér mint maga a gyártó. Főleg annak tudatában amit írtak a cégről itt korábban. Ha úgy döntesz, hogy vissza akarod küldeni, és netes vásárlás volt akkor ne hagyd majd magad lerázni, mert jogod van hozzá. Én azon sem lennék meglepve, hogy ha próbálkoznának mindenféle trükkel csak hogy ne kelljen visszafizetniük a pénzt.

(#1538) Viktor0610 válasza oba (#1537) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Magánszemélyként van lehetősége elállni 14 napon belül, cégként nem.

Samsung Galaxy A54

(#1539) Pityu. válasza oba (#1537) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Holnap elsőnek telefonon hívom fel őket,de szerintem ilyen téren nem lesz gond.Ha belemásztam most már valahogy ki kell mászni.Trükkel pl lehetne az,hogy kicseréli másikra egy srác anno vette gy indiai RN10 Pro-t a forgalmazó ráfizetéssel kicserélte neki de ugye a ráfizetés azért kellett mert a rendes romos drágább.Nem tudom amúgy az árúkereső mennyire hiteles de leginkább jókat írtak a bolt hozzáállásáról.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1540) zsiz


zsiz
őstag

Jelzett a telefon, hogy frissítés van a galéria apphoz. De a play protect letiltja. [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1541) Viktor0610 válasza zsiz (#1540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Há' nehogymá' a Google-ön kívül más is nyomon követhesse szegény usert. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1542) siddis válasza zsiz (#1540) üzenetére


siddis
őstag

Én ezt használom évek óta..

-- Aux armes, citoyens --

(#1543) zsiz válasza Viktor0610 (#1541) üzenetére


zsiz
őstag

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1544) Pityu. válasza zsiz (#1543) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem ha mindenkit le kéne hallgatni nem győznék,sok embernek van azért telefonja nem hiszem,hogy ugyan annyi ember meg hallgatja vagy folyton olvasgat mások után pláne a jelentéktelen emberek után.Lehet kb úgy csinálják mint én,lementek egy csomó dolgot,hogy na egyszer majd megnézem aztán csak ott rohad félrerakva és csak gyűlik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1545) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Úgy nézem igaz lehet a török B20 dolog mert az országban támogatott náluk ha valami gond van és marad a teló legalább valószínű tényleg B20 képes

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1546) Headbang


Headbang
aktív tag

Egyébként a noti led nekem sötét szobában kellően erős. A töltésjelző fényt ki is kapcsoltam, mert zavaróan a szemembe világít, ha nyomkodom közben. Inkább az a gond, hogy nagyon be van süllyesztve a hangszóró rácsba.

[ Szerkesztve ]

(#1547) balazs1022 válasza Pityu. (#1545) üzenetére


balazs1022
őstag

Én nem erőltetném a dolgot. Szerintem csak rosszul jöhetsz ki. Rengeteg időd és energiád rá fog menni. Szerintem a szállítási ktg-t is neked kell majd állni (gondolom mikor megrendelted, mar akkor is fizettel). Azran ráfizetés lesz az is ha másik boltból veszel, mert bárhonnan is veszel ott dragabban fogsz tudni venni.

Ha most tetszik a telefon es működik is, akkor a helyedben megprobalnam az Eu-s romot feltenni. Egy delutan alatt megcsinalod és a pénzed is megmarad és lesz a faxa telód.

(En Alirol vettem az enyémet. En is meg tudtam csinalni a rom-olast nah meg a BL nyitast is. Eu rom telepitessel kezdtem a beuzemelest. Es ahogy elottem is irtak, eu rom-hoz nem kell BootLoadert nyitni. Garanciatol nem parazok. Ha valami tonkre megy majd kicserelem, igy vagyok vele. Amugy is mennyi az esely h 1 év alatt tonkre megy? Ha hibas a telefon akkor mar ez elso bekapcsolás utan rossz. Ezen kivul az akku tud meg elromolni, de az sem 1 év alatt. Barmit is cserelnenek benne azert ugy is fizetni kell. Persze más a helyzet ha rendes boltbol veszed+ veszel hozza biztositast)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1548) Pityu. válasza balazs1022 (#1547) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát a leírásukban az van írva,hogy az eladó köteles kifizetni a vásárlás összegét a szállítási díjjal együtt ami a számlán van feltüntetve,az viszont igaz,hogy visszafelé nekem kell fizetni a szállítást de most csak kibírok 1990Ft-ot mert visszakapnom meg 86EFt-ot kéne.És szerintem garanciáztatásnál lehet bele kötnének ha rom változást tapasztalnának plusz én meg nem vagyok romolós típus meg nem is értek hozzá téglát meg nem szeretnék.
ÁSZF
Szerintem az esély mindig ott van pcokról meg nem mindig írnak jót pl lesz ghost touchingod de neked az nem tetszik akkor garancia ha nincs más megoldás.RN8 Pro-nál a cég csődbe ment vagyis leléptek ahol vettem de ott nem is volt gond a telefonnal RN7-re viszont jó,hogy volt garanciám mert 1 hét után kiesett a bekapcsoló gombja,és most úgy érzem poco-nál jobb ha van valami biztosítékom mert nagyon vegyeset olvastam róla.Egyébként már mindegy holnap küldik érte a futárt,most ez megint egy tanulás,hogy ne kapkodjak.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1549) Pityu. válasza balazs1022 (#1547) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szóval itt is van a leírás

Az Eladó visszatérítési kötelezettsége
Ha a fogyasztó a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet 22. §-nak megfelelően eláll a szerződéstől, az Eladó legkésőbb az elállásról való tudomásszerzésétől számított tizennégy napon belül visszatéríti a fogyasztó által ellenszolgáltatásként megfizetett teljes összeget, ideértve a teljesítéssel összefüggésben felmerült költségeket, így a szállítási díjat is. Felhívjuk a figyelmét, hogy ez a rendelkezés nem vonatkozik a legkevésbé költséges szokásos fuvarozási módtól eltérő fuvarozási mód választásával okozott többletköltségekre.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1550) fudi2002 válasza balazs1022 (#1547) üzenetére


fudi2002
veterán

Sztem keveri az eu romot a xiaomi.eu rommal....

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.