Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Pityu. válasza yanna (#1650) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Meg csináltam a másik módszerrel kíváncsiságból villant a kijelző szóval gondolom elfogadta az xml fájlt bár nem emlékszem ott volt e oké
De most nézem nem oké gomb nincs csak rábökök az xml fájlra aztán villan a kijelző és valószínű be is tölti mert aztán nekem még be kell állítani amit előtte bekapcsoltam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1652) yanna válasza Pityu. (#1651) üzenetére


yanna
őstag

Az a lényeg, hogy működjön. :K

(#1653) Pityu. válasza yanna (#1652) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát majd holnap elkezdem tesztelni kíváncsi leszek remélem nem lesz hiányom RN8 Pro után abban kicsit nagyobb az érzékelő de szerintem annyit nem tesz a latba.Ettől is láttam nagyon jó képeket.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1654) Viktor0610 válasza Pityu. (#1653) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez alapján a szenzor nagyobb ugyan, de mivel több képpont (megapixel) van, az egyes képpontok azonos méretűek.
Így kb. hasonló eredmény várható szerintem.

Samsung Galaxy A54

(#1655) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tényleg nagyon pöpec ez a Gcam, eszméletlen a különbség. A színek sokkal szebbek, és az élesség sokkal jobb. Mikor összenézek két képet, a gyári kamera appnál a sötét részeknél semmi élesség, részlet, olyan mintha rá lenne adva egy rakat noise reduction. A Gcam ugyanitt élesebb ÉS a sötét részek világosabbak, részletesebbek.

(#1656) Pityu. válasza HollyBoni (#1655) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na igen anno még régebbi telefonokon mikor csináltam összehasonlítást én is csak néztem.Anno egyszer vittem egy telefonos képet is fotó kiállításra.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1657) rolandhun95


rolandhun95
tag

Sziasztok! Tervezek egy ilyen telefont venni és lenne két kérdésem. Aki használja autóban a bluetooth-ot kihangosításra, van e vele probléma, leakadás, nem csatlakozás stb?
Kerestem #bluetooth, #autó fogalmakra, de nem igazán találtam releváns találatot.

A másik: Több helyen láttam hogy videófelvétel közben szakadozik a hang, ez megoldódott? Pl: [link] 13:01-től.
Egyébként az IPS miatt választanám leginkább, nekem akár hányszor volt AMOLED-es telefonom, mind zavarta a szemem és gyorsan el is adtam őket :)

(#1658) rolandhun95


rolandhun95
tag

Illetve még annyi, hogy aki telefonnal szokott fizetni termináloknál, működik e normálisan, úgy ahogy elvárná az ember? Bocsi nem fért bele az öt percbe. :DD

(#1659) DeFranco válasza rolandhun95 (#1658) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A bt csatlakozas stabil, a telefonalas is OK.

A telefonos fizetest itt probaltam eloszor de teljesen problemamentesnek tunik.

[ Szerkesztve ]

(#1660) Alarikman válasza rolandhun95 (#1657) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nem tapasztaltam eddig a videó közbeni szakadozó hangot.
A Techtablets pont emlékeim szerint az egyik legjobb videos stabilizált telónak hozta ki. A kategóriában (x3 nfc, poco F3)

(#1661) Pokesz007 válasza rolandhun95 (#1657) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
B stabil
Nekem nem akad a hang
Fizetés ok.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1662) gixxergabi válasza rolandhun95 (#1658) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Bluetooth, fizetés ok!

(#1663) rolandhun95 válasza Alarikman (#1660) üzenetére


rolandhun95
tag

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Most már csak egy Huaxing gyártású kijelzős telefont kell vadásznom :D

(#1664) Alarikman válasza rolandhun95 (#1663) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem azért erre ne izguljál rá nagyon, mert nem éri meg. A panel mindkét verzióban szép minőséget produkál, innentől kezdve már csak szőrözés...

(#1665) lck válasza Pityu. (#1649) üzenetére


lck
senior tag

Ezt a "Load config"-ot hogy sikerült előhozni ? Hiába tapicskolom akárhol, nem jön elő. Igaz nekem most a 8.4 van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#1666) Pityu. válasza lck (#1665) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hét a fekete részre kell többször koppintani és elő kéne ugrania.A BSG legújabb 8.4-et raktad fel?Én már meg vagyok keveredve a verziókkal az is kompatibilis ezzel a telefonnal vagy minden amit BSG csinál?És ha már próbálgattad minden működik benne rendesen?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1667) lck válasza Pityu. (#1666) üzenetére


lck
senior tag

MGC 8.4 .300-at raktam. A legújabbat, amit találtam. Nem vagyok képben a funkciókkal, csak annyira dicsértétek, gondoltam kipróbálom. Nekem nincs fekete rész.

[ Szerkesztve ]

(#1668) lck válasza lck (#1667) üzenetére


lck
senior tag

(#1669) Pityu. válasza lck (#1667) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A lenyitható menüben lehet állítani a kivágás méretét ha azt állítgatod lent megnő vagy csökken a fekete terület. És annak a kopogtatásával tudod előhozni a menüt amit szeretnél.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1670) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Gcam-ben működik nálatok a lassított videó? Nálam befagy egyből mikor rámegyek.

[ Szerkesztve ]

(#1671) Pityu. válasza HollyBoni (#1670) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Gcam 8.1 nekem elindul szaggat aztán leáll és kiírja,hogy nem mentett videót

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1672) atosan válasza Pityu. (#1671) üzenetére


atosan
addikt

Hali,
Gondolom a Messengerrel lehetnek gondok, remélem nem a telefonnal. Alig tölti be az üzeneteket, a megírtakat el sem küldi, később belépve meg eltűnik a már megírt üzenet. Nálatok?

Maine coon

(#1673) Pityu. válasza atosan (#1672) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én csak messengel light ről tudok nyilatkozni,az rendesen működik. A sima messenger alapból egy fos.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1674) gixxergabi válasza HollyBoni (#1670) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Gcam csak fotóra használom, videóban nem tudja a gyári eis minőségét.

(#1675) atosan válasza Pityu. (#1673) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, kipróbálom.

Maine coon

(#1676) Gloob válasza atosan (#1672) üzenetére


Gloob
addikt

Nálam ebből a szempontból jó a messenger. Igaz, a rom egy kicsit más. Xiaomi.eu romot használok, a stable verziót. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#1677) Pityu. válasza gixxergabi (#1674) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Viszont RN8 Pron anno mediatek chip miatt még szarabb volt gcammal a videózás vagy lefagyott vagy nem mentett,itt viszont elég jó minőség.Emlékszem RN7 telón mikor felraktam a gcamet még as videó minősége is jobb volt mint a gyári kamera alkalmazással.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1678) atosan válasza Pityu. (#1677) üzenetére


atosan
addikt

Másik probléma. Munkahelyemen mesés a térerő, hol van hol nincs. Viszont van wifi, így a vowifinek hála elérhető voltam...eddig. Ma már nem működik. Nem állítottam át semmit. Mi lehet a gond?

Maine coon

(#1679) Tompika777 válasza atosan (#1678) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nekem eddig sem működött, mindegy volt mit állítottam át, szolgáltatói(Telekom) részről is minden rendben pedig.

(#1680) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Brutál ez a telefon töltés,beállítottam az időzítőt 1 órára mire megszólalt ránéztem a telóra és fel volt töltve viszont nem tudom,hány perc alatt ment 15%-ról maxra de ahogy elnézem nem kellett neki 1 óra :) brutál.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1681) atosan válasza Tompika777 (#1679) üzenetére


atosan
addikt

Ez az hogy nekem meg működött, most meg hirtelen semmi. Érdekes. Szintén Telekom.

Maine coon

(#1682) Alarikman válasza Pityu. (#1673) üzenetére


Alarikman
senior tag

Én jobban ajánlom már a teljes értékű Facebook és Messenger appot. Nekem a light verziók lassúak voltak sokszor, vagy be sem töltött, stb. Olyan mintha a Facebook kisebb prioritást adna nekik a sávszélesség téren. A teljes verziók hasítanak. Pedig én is kb. 10 évig a light-okat használtam. Nemrég álltam át.

[ Szerkesztve ]

(#1683) Pityu. válasza Alarikman (#1682) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na látod kinek mi válik be én a fos sima messenger után kezdtem el a light messengert használni és nekem meg ez működik ezerszer jobban megjönnek az értesítések is azonnal nem 1fél vagy egy nap múlva nem szarakodik ezzel vagy azzal.Szóval tőlem a sima messengert a fene ott eszi meg sokáig azt használtam előtte de a light nekem megbízhatóbb.Facebookból a sima appot használom azt amúgy se használom annyit.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1684) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

A Ringke Fusion-X tok baromi jó, szeretem!
Viszont 1 probléma van vele, a 3.5-es jack dugónak kivágott kör nagyon szűk, gyakorlatilag fejhallgatóimat nem tudom bedugni a telefonba , a tok belelóg.

Valakinek hasonló gondja volt?
Valaki fúrt bele nagyobb lyukat?

Nem szívesen barmolnám szét a tokot.

Ilyen vagy ilyen adapteren gondolkodtam még.

(#1685) Viktor0610 válasza batagy (#1684) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

X3 NFC, Xiaomi Piston 2 füles, ugyanilyen tok.
Simán csatlakoztatható a füles.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1686) batagy válasza Viktor0610 (#1685) üzenetére


batagy
őstag

Nem maga a csatlakozó fém résszel van gond, hanem a körülötte lévő műanyag foglalat akad bele a tokba, és így nem lehet a dugót a helyére dugni.
Akkor neked valszeg vékonyabb foglalatod van.

[ Szerkesztve ]

(#1687) Szállító76 válasza atosan (#1678) üzenetére


Szállító76
tag

Szia.
Milyen rom van neked hogy működött a Vowifi?
Nálam sosem működött pedig a gyerek 20000 forintos telefonja tudja Redmi 9A. Ugyan úgy digis kártya van benne mint az enyémben. Csalódás, hogy ez a közel 100000 forintos telefon nem tudja. :Y

(#1688) Viktor0610 válasza Szállító76 (#1687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a telefonon múlik, működik-e a VoLTE, VoWIFI, sőt. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1689) atosan válasza Szállító76 (#1687) üzenetére


atosan
addikt

Szia
12.5.4.RJUEUXM. Nem tudom mi lett vele, hogy már nem működik.

Maine coon

(#1690) Szállító76 válasza Viktor0610 (#1688) üzenetére


Szállító76
tag

Szerintem a telefonon múlik csak.
Ugyanis beleraktam a kártyámat a 20000 ft-os telefonba és azonnal működött a VoWIFI :)
A VoLTE-val nincs gond az megy rendesen.

(#1691) atosan válasza Viktor0610 (#1688) üzenetére


atosan
addikt

Mit és hol lehetne még állítani?

Maine coon

(#1692) Viktor0610 válasza atosan (#1691) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, nem használok VoWIFI-t, nincs ilyen szolgáltatás a Telenornál.

Nem biztos, hogy van rá megoldás.
Ez lehet akár telefon oldali hiba (pl. valami ezzel kapcsolatos rendszerösszetevő frissült, hibásan működik), de akár a szolgáltató is módosíthatott valamit, ami miatt már nem működik az adott szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1693) atosan válasza Viktor0610 (#1692) üzenetére


atosan
addikt

Értem, köszönöm!

Maine coon

(#1694) Promi válasza atosan (#1693) üzenetére


Promi
aktív tag

Nekem sem működik a VoWIFI, de ha vissza rakom a sim kártyát a galaxy s20-ba akkor megint működik. Tehát ez a telefon nem akarja valamiért.

(#1695) Tompika777


Tompika777
senior tag

Szerintem ez a VOWIFi a Xiaomi telefonokat érinti a leginkább. Telekom szolgáltatói oldalról támogatja, nálunk a családban három Xiaomiból egy sem (Poco X3 Pro, Redmi Note 5.Redmi Note 9).Még a processzor sem számít, mert ugye van itt Qualcomm meg MediaTek is... De a vicc az, hogy van akinek meg megy, mindenféle hókusz-pókusz nélkül, én meg már minden beállítást kipróbáltam, de semmi eredmény.
Ja, és nekem pl. a VoLte sem megy Az X3 Pro-n, mert hívás közben levált 4g-ről,de anyám Note 9 is, pedig ő a Telekomtól vette a telefont, és támogatott modell.

(#1696) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok

Az lehetséges, hogy az egyik fajta kijelzőnek erősebb és homogénebb a háttérvilágítása? Amik ki vannak rakva x3 pro 6gigások a médiában melléjük téve az enyém full fényerőn gyengébb, sárgásabb fényű egyenetlen háttérvilágítással a kamera kivágás körül és a széleken.

[ Szerkesztve ]

(#1697) DeFranco válasza Headbang (#1696) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van a telefonon demo mód, próbáld meg azzal is.

(#1698) tyan


tyan
senior tag

Nálam bekapcsolható a VoWifi szolgáltatás (Telekomnál vagyok). Beállitások - SIM-kártyák és mobilhálózatok - itt felül az adott szolgáltatóra kell kattintani - Alul ott van a VoLTE, illetve a VoWIFI bekapcsolásának lehetősége. A VoLTE-t használom, nagyon jó a hangminőség. A VoWifi-t még nem próbáltam.
12.5.4 global van a telómon.

(#1699) gixxergabi válasza tyan (#1698) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Na most én is megcsináltam, (voda) kíváncsi leszek lesz e vmi változás...

(#1700) Viktor0610 válasza gixxergabi (#1699) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, a Vodafone-nál nincs VoWIFI.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.