Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Egyébként a poco x3 pro még androidból két főverzió frissítést kap?Azért kérdem mert ugye android 11 el jött ki és általában két főverzió frissítés szokott lenni.
A másik kérdésem azt hiszem szereztem jó áron egy ilyen telefont de most beszerzem hozzá a cuccokat mennyire különbözik a sima X3 túl az X3 pro mert azt tudom az x3 nfc cuccai jók a pro hoz de néztem tokot a telefonhoz és az x3 vastagsága nem ugyan az mint az x3 pro é.

Poco x3 165.3 x 76.8 x 10.1 mm
Poco x3 pro 165.3 x 76.8 x 9.4 mm

A vastagság a különbség 0,7 ez nem tudom mennyit számít nincs 1 milliméter.
Mitől vastagabb az X3?

Ezt a tokot néztem de a vastagság különbség miatt nem mertem még megrendelni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1202) Pityu. válasza Pityu. (#1201) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja és még annyit olyat olvastam valahol,hogy a sima poco x3 és a poco x3 pro között a kijelzőben is van különbség valamit a kamera kivágáskörül írtak vagy mit.Most akkor az üvegfólia sem jó rá?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1203) Sanki válasza Pityu. (#1202) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Poco x3 hol létezik?
Szerintem csak x3 nfc és x3 pro van a piacon.

(#1204) Alarikman válasza Pityu. (#1201) üzenetére


Alarikman
senior tag

GSMarena szerint ugyanakkora a két telefon. link
A tokokat is úgy árulják, hogy mindkettőre jók. De olvass vissza, előkerültek már ezek a kérdések korábban is.

(#1205) Pityu. válasza Sanki (#1203) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Van sima x3 is nézd meg gsmarenan is annak 6000mah aksija van

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1206) Pityu. válasza Alarikman (#1204) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De én most a sima poco x3 tokjáról beszéltem olyat találtam ott a vastagság más mert 6000mah akksija van

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1207) szkaroly válasza Pityu. (#1206) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azt csak Indiában árulják szerintem.

Poco X3 Pro

(#1208) Pityu. válasza szkaroly (#1207) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Láttad a képet tokhoz sima x3 volt írva de mindjárt megnézem milyen romok vannak rá

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1209) Pityu. válasza szkaroly (#1207) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én találtam itthon is poco x3-mat nem a poco x3 gt ami indiai mert arra se eu se global romot nem találtam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1210) Tompika777 válasza Pityu. (#1206) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ne görcsölj már ezen, nyilván a vastagság miatt az a tok nem jó... Ennyi... Olyat nézz ami X3 NFC/ X3 Pro-hoz van.

(#1211) Pityu. válasza Tompika777 (#1210) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Olyat nézek csak nehéz találni ilyen carbon tokot ami a másik kettőhöz jó

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1212) Alarikman válasza Pityu. (#1211) üzenetére


Alarikman
senior tag

Vegyél az AliExpress-ről. Ott nagyon olcsók a tokok. Pl: link
Van sima X3-ra is. De ezekkel a fura nem EU-ba szánt verziókkal vigyázni, mert felröppent korábban hír, hogy a Xiaomi blokkolhatja a nem megfelelő régiós telokat. Persze ebből még nem lett semmi erre felé.

[ Szerkesztve ]

(#1213) Pityu. válasza Alarikman (#1212) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mindegy már beszereztem egy tokot kicsit drágábban azt hiszem 1350Ft nem akarok most hónapokat várni így mindent itthonról aránylag legolcsóbbakat de jókat néztem mert pl ez a carbon tok is van ahol itthon 3000Ft :Y de szerintem itthoni árakhoz képest amit rendeltem aránylag jó áron vannak böngésztem egész este a netet mindent mindenhol átnéztem.Régen amúgy rendeltem alliexpressről tokot üvegfóliát pl jó árban voltak a nillkin üvegfóliák de ma már ott is drágább.Én poco x3 pro-t vettem nem a sima x3-mat szóval ez ez nem csak ilyen országba becsempészett,a múltkor találkoztam egy jó árú xiaomi redmi note 10 pro telóval itthoni 2 év garancia de indiai verzió ugye ez meg mit keres itt a tulajnak azt mondta a bolt,hogy ez volt éppen a nagykernek de nem is gyanús majdnem féláron 10 pro :) annak mondjuk egy baja volt számom a B20 hiánya.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1214) Alarikman válasza Pityu. (#1213) üzenetére


Alarikman
senior tag

Na, akkor használd egészséggel.

(#1215) Pityu. válasza Alarikman (#1214) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi szépen de először jöjjön meg :) Kicsit parázok egy két dologtól előre de régebben is mindig így volt RN5 ,RN7, RN8 pro

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1216) Spec


Spec
őstag

Most komolyan kérdem, normálisak ezek, hogy ilyen hátteret raknak be egy alkalmazásba? Jó pár percembe, és egy lábon kihordott infarktusba került mire rájöttem, hogy nem a kijelzőmön van egy k*rva fekete X a bal felső sarokban, hanem ez a háttér :W

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1217) yanna válasza Spec (#1216) üzenetére


yanna
őstag

Hol, milyen X?

(#1218) Spec válasza yanna (#1217) üzenetére


Spec
őstag

Ne mond, hogy nem látod... A bal felső sarokban van egy sötét árnyékszerű X. Pont mint amikor a kijelző panelben keletkezik sérülés. Lett pár ősz hajszálam mire rájöttem, hogy ez csak egy elcseszett háttérkép :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1219) Alarikman válasza Spec (#1216) üzenetére


Alarikman
senior tag

Fehér X-nek tűnik kép alapján.
Ja látom. Nem nem minden szögben látszik. Na, chill.

[ Szerkesztve ]

(#1220) yanna válasza Spec (#1218) üzenetére


yanna
őstag

Jaaa, én ilyen ablak bezáró ikszet kerestem. Szemből meg nálam pont nem látszik.
Azaz most már látom, hogy tudom mit kell látni.

[ Szerkesztve ]

(#1221) Pityu. válasza Spec (#1218) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tényleg halványan ott van 🙂

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1222) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Megérkeztem én is X3 Pro 256/8 Blue táborba,Üdv Mindenkinek :R
Redmi note 6 Pro-t váltott.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1223) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mennyit ront az első kamerán ha az üvegfólián nincsen lyuk?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1224) Sanki válasza Pityu. (#1223) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem olyan fólia van rajta, amin nincs kivágás, ha nem vakuztatod a kijelzőt, akkor én nem vettem észre változást, torzulást a képen.

(#1225) Pityu. válasza Sanki (#1224) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyszer találkoztam ilyen kijelző fóliával RN8 Pro-nál azt hittem valami hibás selejt. Azért kérdeztem a minőségromlást mert ugye a kamera előtt van a kijelzőnek az üvegen meg még akkor azelőtt még egy üveg és azért az koszolódik meg minden

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1226) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Minden okés a telefonnal :) Eddig nem találtam benne hibát,ami engemet zavarna.
12.5.7 Stabil-ra frissített már egyből.
Használ valaki ilyen féle okos flip tokot? Működik?
Xiaomi Poco X3 NFC / X3 Pro, Oldalra nyíló tok, stand, hívás (tok-shop.hu)
Flip tokot kutatok most ,magyarországi shopokkon.

+ Kérdés
Ha hallgatom a youte appal a zenét és lezárom a képernyőt elhallgat. Redmi note 6-ba nem észleltem ilyet,valami beállítási dolog ?

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1227) Sanki válasza Pokesz007 (#1226) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A youtube az ilyen, kivétel, ha youtube prémium vagy (nem tudom ez e a neve) akkor be tudod állítani, hogy lezárt képernyő mellett is menjen a zene.

(#1228) HollyBoni válasza Pokesz007 (#1226) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez youtube sajátosság, viszont MIUI-n van erre az okosság. Nyisd meg a gyári Music app-ot, és menj rá jobb alul hogy watch. Ilyenkor youtube-on keres, és az app működik a háttérben is, akkor is ha le van zárva a teló.

(#1229) Pokesz007 válasza Sanki (#1227) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi :) Most már ezt is tudom. Akkor rosszul emlékeztem,hogy más telón nem volt gond.

HollyBoni
Köszi,mindig tanul az ember,tényleg működik.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1230) eldrah válasza Pokesz007 (#1226) üzenetére


eldrah
aktív tag

Az is megoldas lehet, chrommal.biztos,hogy működik, megnyitod böngészőből a youtubot, atallitod asztali módra, és onnantól siman lerakhatod háttérbe;) évek ota igy használom 😁 a reklamok ugyan igy benne vannak de engem nem zavar

(#1231) Pityu. válasza Pokesz007 (#1226) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Miért nem raksz fel egy youtube vancedet se reklám se lezárt képernyős hülyeség.

#eldrah

Ha böngészőből van használva a youtube akkor érdemes felrakni egy kiwi browsert abba telepíteni egy ublock orgint ami blokkolja a reklámokat aztán asztali mód és zavartalanul fog szólni lezárt képernyőnél is és reklám mentesen.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1232) tozsomak


tozsomak
csendes tag

Youtube: Vagy a teló Beállítások/speciális funkciók/videó eszköztár - ban hozzáadod a YouTube appot, majd az appon belül oldalról behúzod a kis helyi menüt és ott ki lehet kapcsolni a Kijelzőt és marad a hang. Nem kell hozzá mókolni semmit. Igaz a reklámok maradnak, de ehhez minden a telón van gyárilag. Egyébként Pityu megoldása a legtutibb. Kellemes Karit Mindenkinek!

(#1233) headhunter


headhunter
addikt

Frissítésnél mitől függ, hogy melyiket ajánlja fel?

Nálam még "csak" 12.5.4 Stabil van fent, és a "nincs elérhető frissítés" jelenik meg.

(#1234) atosan válasza headhunter (#1233) üzenetére


atosan
addikt

Az a 12.5.4 az melyik régió? Ha EUXM, akkor az a legfrissebb, ha MIXM akkor a 12.5.7 az utolsó.

Maine coon

(#1235) yanna


yanna
őstag

Hívtak egy számról, nem tudtam felvenni. Visszahívtam, beszéltünk. A híváslistában azóta a szám alatt ott van, hogy "Hozzáadás" vagy "Ez spam". Egyiket sem akarom, de nem lehet eltüntetni ezt a cimkézést. WTF???

(#1236) Viktor0610 válasza yanna (#1235) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egyik szám mellett sincs ilyen. (Ugyan Poco X3 NFC, de nálam is a Google féle Telefon app van.)
Mondjuk, nálam nem aktív a "Hívó- és spamazonosító megtekintése" opció. Nálad?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1237) yanna válasza Viktor0610 (#1236) üzenetére


yanna
őstag

Nálam aktív. Akkor itt lehet a móka.

(#1238) Pokesz007 válasza Pityu. (#1231) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Kellemes Karácsonyt Mindenkinek
Megpróbálom. Köszi. Tiéd is Működik :D

tozsomak
Köszi az ötletet Neked is. Működik. Mennyi minden lehet még, eldugva a telefonba :)

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1239) headhunter válasza atosan (#1234) üzenetére


headhunter
addikt

EUXM, ezek szerint ez a "mostohagyerek", mindig utolsó lesz a sorban... [link]

Májusi Banggood vásárlás volt, MIXM verziót a Goboo forgalmazza?

(#1240) Narxis


Narxis
nagyúr

Boldog Karit PocoK társak!

Thanos was right.

(#1241) junior11


junior11
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek! 😊

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1242) atosan


atosan
addikt

Mindenkinek szeretetben gazdag és boldog Karácsonyt kívánok!

Maine coon

(#1243) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem még nem jött de boldog karácsonyt :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1244) tudos4


tudos4
tag

Boldog Karácsonyt.

(#1245) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Még nem jött meg a teló elméletileg a héten jön,de már előre parázok napok óta olvasgatok a telefonról pl gyors akku merülést írnak mondjuk azt mondják az újabb miui frissítés miatt van akkor van aki dicséri az akkut meg az üzemidőt van aki szidja,akkor olvastam a ghost screen problémát igaz legtöbb panaszkodót indonéziából vagy indiából olvastam meg a redditet nézegettem.Kell ezektől a dolgoktól paráznom?Volt aki azt írta ezt a szart ne vegye meg senki de mások meg dicsérték.Nekem tetszik külsőre a telefon nagyon még a kamera dolgot is el tudom fogadni úgyis google camerát használok csak a többi paráztatós dolog.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1246) Sanki válasza Pityu. (#1245) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akku merülés? Hát nem tudom, nálam remekül megy.

(#1247) DeFranco válasza Pityu. (#1245) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne parazz, jo lesz. Par hete hasznalom, redmi 4x-et valtott, eddig tok OK minden

(#1248) HollyBoni válasza Pityu. (#1245) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ha azzal töltöd a napjaidat hogy redditet meg fórumokat olvasgatsz, kb. a világon létező összes termékről fogsz olvasni sz*r véleményeket. :))

A ghost touch valós lehet, néha nekem is volt (csak akkor mikor sokat nyomogattam a telót, túl sokat), az előző frissítés óta viszont semmi.
A rossz üzemidőt nem tudom hogy hozták össze, 5200mAh-es akku van a telóban.
De ha ennyire parázol akkor mondd le a rendelést és nézz valami más telót.

[ Szerkesztve ]

(#1249) atosan válasza Pityu. (#1245) üzenetére


atosan
addikt

Én a Telenyomortól vásároltam november közepén. Semmi gondom nem volt a kijelzővel. Az akku idő szerintem nagyon jó. Én 60 Hz-en használom, 120-nál természetesen gyengébb az akku idő, de még úgy is nagyon jó. Idén volt Redmi note 9 pro, Galaxy A52 5g, Redmi note 10 pro, Galaxy A52s 5g telefonom, de egyik mellett sem szégyenkezik a Poco. Nem bántam meg.

Maine coon

(#1250) Promi válasza atosan (#1249) üzenetére


Promi
aktív tag

"Telenyomortól vásároltam november közepén." Ha ez a véleményed, akkor minek onnét vetted? Vagy még is csak jó? Nem szoktunk az asztalra xarni mikor onnét eszünk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.