Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) herceges215


herceges215
csendes tag

Üdv. Érdekelne, hogy milyen a poco x3 pro jack csatlakozó hangminősége? Mert szeretek telón zenéket, és filmet nézni/hallgatni és szeretem, ha hangos és nem torzít.

(#552) Prowler válasza herceges215 (#551) üzenetére


Prowler
senior tag

Szerintem teljesen korrekt, egy Skullcandy fülessel próbáltam, tisztán, szépen szólt, nem volt recsegés vagy háttérzaj és a hangerővel sem volt probléma.

Veremivadék Undorkutya

(#553) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Most hogy megvan a Poco X3 Pro, kezdeném majd belakni. csak elsőre eléggé ijesztő a rengeteg előre telepített app és mindenféle csatlakozás.

Szóval létezik olyan firmware, amely csak a szűken vett alap OS-t és alap MIUI-t tartalmazza? Aztán felraknám én magamnak ami kell.
Mondjuk Számológépet, QR szkkennert , Naptárat és hasonló alap dolgokat tartalmazhatna. De ha kézzel fel lehet ezeket a MIUI-s appokat rakni, az is megoldás lehet.

És akkor hátha lehetne növelni az akksi használatot is, ha nincs tele szeméttel.

Ki mit mond?

(#554) Spec válasza HollyBoni (#550) üzenetére


Spec
őstag

Egyébként megfigyeltem, hogy nyugalmi állapotban nincs ilyen probléma, tehát ha mondjuk ülök, vagy mozdulatlanul állok, és úgy telefonálok, akkor nem csinálja ezt. Vagyis nem is biztos, hogy a közelség érzékelővel van a gond, hanem a giroszkóppal, vagy a gyorsulás érzékelővel. Sőt igazából nem is ezekkel, hanem a szoftverrel, ami nem kezeli le ezeket normálisan.
Miért ne lehetne telefonálás közben mondjuk járkálni, vagy akár futni is, vagy bármit csinálni? Ha érzékeli, hogy fülön van, márpedig ezt érzékeli, hiszen nyugalmi állapotban nem kapcsol be a kijelző a fülnél, akkor a mozgás érzékelő ne írja már ezt felül, hanem hagyja nyugodtan a p*csbe a kijelzőt. Ez szerintem szimplán szoftveres baki, amit a programozók elb*szarintottak szépen, és simán javítható lenne, csak tojnak az egészre :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#555) Spec válasza batagy (#553) üzenetére


Spec
őstag

Biztos van ilyen rendszer, én ehhez nem értek, majd mások segítenek ebben... De, tutira egy új telefonnál, garanciális időn belül akarod babrálni a rendszert? Tudtommal egy kirootolás, vagy bootloader nyitás, egy rendszer csere, azonnali garanciavesztéssel jár. Én ezt nem kockáztatnám ilyen piszlicsáré ok miatt, hogy bloatware van a telón. Melyiken nem? (A stock android rendszerű kőbunkó telókat leszámítva.)
Amúgy szerintem semmivel sincsen több bloatware rajta, mint bármilyen másik Xiaomi, vagy akármilyen telón. Ami van annak a nagy részét le is lehet venni róla. A különböző szolgáltatásokat, pl. Xiaomi Cloud, stb. se kötelező igénybe venni, simán nem lépsz be, letiltod, stb. Én ezt nem érzem túl kritikus problémának, amiatt gari időn belül kellene nekiállni szétbarmolni a teló rendszerét.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#556) batagy válasza Spec (#555) üzenetére


batagy
őstag

Igazad van!
Amúgy nem gondoltam át a garancia szempontot. Nem tudtam hogy elveszik ha firmware-t rakok. Akkor egyértelmű, hogy nem babrálom.

Eddig is Xiaomi -t és MIUI-t használtam (Redmi 5), szóval együtt tudok vele élni.

Beállítgatom majd, hogy ami nem kell, ne fusson és jónapot.

Kösz! :R

(#557) Prowler válasza batagy (#553) üzenetére


Prowler
senior tag

Mi a gond pontosan?

Szinte majdnem mindegyik előre telepített appot el lehet távolítani, a gyáriak közül pedig sokat el lehet távolítani a menüből is.
Nem szívják az akkut a háttérben, az akku használatnál sem jelennek meg a listában.

Én gyári ROMmal használom, nincs panaszom az akkuidőre.
Plusz amúgy is bitang gyorsan feltölt :) Szerintem felesleges piszkálnod.

Veremivadék Undorkutya

(#558) batagy válasza Prowler (#557) üzenetére


batagy
őstag

Királyság! OK. :)

(#559) Spec válasza Prowler (#557) üzenetére


Spec
őstag

Apropó, bitang gyorsan feltölt. Valóban, kb. bő fél óra alatt szinte fullon van az akksi a saját gyári gyorstöltőjével.
Mondják, sokan, hogy nem érdemes 100%-ra tolni az akksit, hanem jobb megállni 80%-nál. Ok, de könyörgöm rádugom a töltőre, és mire észbe kapok már fullon is van. Amúgy azt is olvastam, hogy ezek a gyorstöltések nem annyira tesznek jót az akkunak. Igaz lehet ez, hogy a gyárilag hozzáadott gyorstöltő kicsinálja előbb, mint egy sima töltő?
Én ez ügyben szkeptikus vagyok, hiszen ha káros lenne, akkor miért adnák ezt mellé? Amúgy is az a fő csapásirány, hogy telót csak a gyárilag hozzá való töltővel töltsünk, ha lehet.
Egyébként ez nem állítható valahol, hogy használja-e a fast charge funkciót, vagy se?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#560) junior11 válasza Spec (#559) üzenetére


junior11
veterán

Nem állítható, de valahol olvastam, hogy a MIUI 13-ban lesz rá lehetőség, már ha jól emlékszem. Amúgy szerintem is hamarább degradálódik az akksi, mint egy lassabb töltővel.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#561) Prowler válasza Spec (#559) üzenetére


Prowler
senior tag

Figy, őszintén ez az akku para teljesen felesleges. Nekem az 5W-os iPhone töltővel is 10 hónap alatt 89%-ra esett a 11 akku kapacitása. Ezek azért vannak, hogy használd őket. Legrosszabb esetben mi történik? 1.5 év után vesztesz 10% akku kapacitást? Még úgy is lesz 4500 mAh amit használhatsz.
A 8 éves laptopom akksija 23%-os és még így is elmegy 40 percet akkuról... Használni kell ezeket, nem félteni. Hamarabb adod el a telefont, minthogy az akku teljesen használhatatlanná váljon.

Veremivadék Undorkutya

(#562) Spec válasza junior11 (#560) üzenetére


Spec
őstag

Értem, hát ez érdekes... És mi lenne ha egy sima (értsd nem fast charge) töltővel tölteném, ha nem sietős a töltés dolga, akkor az jobb lenne az akksinak? Vagy pont azzal cseszem el, ha nem a gyári töltőjét használom hozzá? Na ezt ki monda meg? :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#563) IamGabor


IamGabor
tag

Sziasztok!

Frissen vásárolt két ilyen teló, de egyik sem akarja hozzáadni a Google fiókokat. Azt írja nem lehet létrehozni a fiókot, próbáld újra. Net van, minden lefrissül.

Lehet volt már itt szó erről, de nem találtam visszalapozva.

Köszi előre is!
Gábor

"Józanul vadászni pont olyan szar, mint horgászni....... józanul."

(#564) vgyuri válasza IamGabor (#563) üzenetére


vgyuri
őstag

Google hiba, Android topicban már többen írták, várj egy picit, nem a telefonban van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#565) IamGabor válasza vgyuri (#564) üzenetére


IamGabor
tag

Köszönöm a gyors választ, így már érthető! :R

"Józanul vadászni pont olyan szar, mint horgászni....... józanul."

(#566) TomPack válasza Spec (#559) üzenetére


TomPack
őstag

Amúgy ha egy másik, -nem a telóhoz adott USB-C kábelt használsz, akkor lassaban tölt.
Amúgy is érdemes beszerezni egy másikat, ha az ember mondjuk a kocsiban is töltené szivargyújtóról, mert a gyári kábellel nem fog működni.
Van benne egy plussz szál, látszódik is az USB-A csatlakozóban.

(#567) headhunter


headhunter
addikt

Rendszeralkalmazás-frissítésnél, "véletlenül" mellőzött frissítés visszahozható, telepíthető?

(#568) balazs1022 válasza Spec (#559) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia!

Van rá alkalmazás, de ROOT kell hozzá. AccA.apk a neve. Én ezzel a programmal beállítva szoktam tölteni. 450 mah-ra állítottam be a töltés erősségét. Így reggele általában 90-95% között veszem le a töltőről. (Töltő se melegszik tőle, meg a telefon se)

Nekem fontos az akku élettartam. Előző telómat is 7 évig használtam (Az VOOC gyorstöltést tudott). Ezzel is 6-7 évre tervezek.

Ha meg nem akarsz root-olni, akkor marad a PC usb portja. BIOS-be be lehet állítani, hogy kikapcsolt állapotban is legyen fesz. a csatlakozóban., csak akkor 500~ mah-val töltődik.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#569) Spec válasza balazs1022 (#568) üzenetére


Spec
őstag

Köszi! Nálam a root nem játszik sajna. Igen, a gyorstöltő nélküli USB kábeles megoldásra magamtól is rájöttem. Egyszerű (és lassú) alternatívának ez is jó.
Viszont azt továbbra se látom egyértelműen igazoltnak, hogy az akkumulátort vajon melyik kíméli, vagy nem kíméli jobban, melyik módtól nem rövidül meg annyira az élettartama.
Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a kíméletesebb, de jóval lassabb töltés a jobb neki. Gondoljunk csak bele, hogy magunk mit választanánk inkább ha az akku "helyében lennénk"?
Egy jóval intenzívebb, több stresszel járó dolgot, pl. egy intenzív kardió edzést, de amin túl vagyunk kb. fél óra alatt, vagy egy lightos, egyáltalán nem megerőltető dolgot, de az eltart 5-6 órát is? Hát én nem biztos, hogy az utóbbit választanám... :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#570) Spec válasza TomPack (#566) üzenetére


Spec
őstag

Mi nem fog működni, ezt nem teljesen értem? Ha kihúztam a gyári kábelt az adapteréből, és bedugtam csak simán a PC-m USB portjába úgy is simán töltötte a telót, igaz csak lassan.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#571) Raruh


Raruh
tag

Sziasztok!

Nagyon agyalok rajta, hogy beruházzak egy Poco X3 Pro-ra.
Főleg a 120Hz kijelző és a Jack csatlakozó megléte fontos, de tetszik a nagy akksi, és az elég jó processzor is.
Elég sokat játszom telefonon (Naponta 3-4 órát...), ezért fontos lenne, hogy az adott játék menjen is 120Hz-en.
Esetleg valaki próbálta már a Wild Rift-et, vagy megtenné, hogy egy teszt erejére nyom vele pár kört? Maga a játék támogatja a 120Hz-et, viszont videóban mindenkinél csak 60FPS-t láttam eddig....

Előre is köszi! :D

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#572) Tomix24 válasza Raruh (#571) üzenetére


Tomix24
addikt

Tud a telefon kb 80Fps-t. Attól hogy 120hz-re állítod, nem lesz több hz mint 80...
Engedd el

(#573) Raruh válasza Tomix24 (#572) üzenetére


Raruh
tag

Erősen kétlem, hogy max 80 FPS-t tudna a telefon.. 100-at szerintem lazán.
Más kérdés, hogy jelenleg a játék hivatalosan nem támogatja a telefonon a 120FPS lockot.
Nem tudom miért kell ilyen negatívnak lenni.
Ennyiért szerintem egy elég jó telefon, be is ruházom rá.
Köszi a "helpet"

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#574) oba válasza Raruh (#573) üzenetére


oba
addikt

Legyen normális itthon érvényesíthető garanciád. Ne külföldről rendeld és ne sufnigsmből.

(#575) eldrah


eldrah
aktív tag

Szép estét! Na több napos hezitálás után megvettem a telót.. Hát őszintén megvallva eléggé csalódott vagyok...eppenhogy elinditom a masik telefonrol a szonkronizalast, elindulnek hozni nasit, a piszok máris jelzi kesz a szinkronizálás(50 alkalmazas majdcsak, meg adatok, képek, kapcsolatok) 🤣 nem vagyok en ehez hozzászokva ilyen gyors legyen valami.nemreg használom, hosszú távú tapasztalat nincs, de melegedni azt tud...frissitesek, toltesek, max. Fenyeron, lerakva az ágyra, igencsak érezni. De holnap jön az igazi móka számára;) Irany a természet, es ket nap erdojaras, ejszakai timelapse felvételek kilatobol, hideg-meleg, halozatnelkuliseg, gps es miegymas nyustolve😁 Ilyen tesztel ugysincsenek sajnos telokrol, ilyen helyen hogy teljesitenek:)

(#576) balazs1022 válasza eldrah (#575) üzenetére


balazs1022
őstag

Grat a telóhoz! :) Ha elkészülneka képek megoszthatnád. :) Raw-ban fogsz dolgozni?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#577) eldrah válasza balazs1022 (#576) üzenetére


eldrah
aktív tag

Jó kérdés...meg nem igazan van foglalkozni idom a betanulassal, Telefon beallitassal,de ha tud olyan formátumban menteni egyáltalán,az lenne a legjobb:) Most epp csomagolas kozben sikerult a tripodom lábát eltorni :((( hianyzik a barkácsolása mint pup a hatamra.

(#578) balazs1022 válasza eldrah (#577) üzenetére


balazs1022
őstag

Tud raw-ot. "PRO" módban mind a három a kameraval lehet nyers képet rögzíteni. En is abban szoktam. Az alairasomban van pár raw-bol kinyert kép a nagylatoval es s sima kameraval egyaránt. Ilyen esti hosszúzaridoset még nem volt alkalmam csinálni. Azért meg tudod csinálni az allvanyt?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#579) snecizero


snecizero
senior tag

Vettem egy 2 hónapos mediamarkt vásárolt poco x3 pro 70000 ft ért.
Kijelző lehetne izmosabb, de pár nap és megszokom.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#580) Spec válasza snecizero (#579) üzenetére


Spec
őstag

Igazán nem szívózni akarok, de miért vettél 70e-ért használtan ilyen telót? Én vadi újonnan vettem 8/256-ost 86e-ért. Hiába garis, ha már más bontotta fel, és használta, az használt. Nálam ettől kapásból felét éri max.
Jah, és én egyből gyanakszom, ha valaki eladja a pár hónapos telóját. Azt az indokot nem tudom elfogadni, hogy mert "nem tudja megszokni", "nem ilyenre gondolt", "nem olyan mint az ájfón", és hasonlók. Ez csak duma. Ha valaki eladja a pár hónapos zsír új telóját, annak nyomós oka van. De persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#581) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok,
Vettem poco x3 pro telefont, samsung után elég nehéz hozzá szokni.
Messengeren ha ír valaki nem kapok értesítést róla pedig be van kapcsolva, mi lehet a probléma? Fent a led villogás se jelez ha valaki küldött üzenetet, led fény be van kapcsolva mindegyik alkalmazásnál azokat mutatja.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#582) Narxis válasza zolokas (#581) üzenetére


Narxis
nagyúr

Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazáskezelés és itt kikeresed az appokat amiknél nincs értesítés és Akkumulátorkímélő résznél beállítod a Nincs korlátozást illetve bekapcsolod az Automatikus indítást.

Thanos was right.

(#583) oba válasza Spec (#580) üzenetére


oba
addikt

Miért, mi történik ha más bontja ki? :) Fertőzött lesz? :) Ha normális állapotban van és van rá normális garancia akkor nagy baj nem lehet. Nem mindenki azért adja el a telefonját, mert egy gyári hibás hulladék. Jól néznénk ki ha egy alig használt készülék 50 százalékát érné csak az eredeti árának.

(#584) Spec válasza oba (#583) üzenetére


Spec
őstag

Nyilván nem lesz fertőzött (vagy de?), de egy új telefon megvásárlásához az az élmény is hozzájárul, hogy te magad bontod ki, te húzod le róla a fóliát, te kapcsolod be, te töltöd fel először, te lakod be először, stb. Jó, nyilván ezek szubjektív igények, de én ezekre is igényt tartok egy új készülék megvásárlásakor.
Arról nem beszélve, hogy ha veszek egy új telót, akkor van 3 napom cseréltetni ha baja van, vagy 14 napon belül elállni a vásárlástól, ha neten rendeltem. Ez a lehetőség már nincs ha egy más által hosszabb ideig használt telót kapok meg, akinél nem biztos hogy kijönnek azok a hibák, amik lehet nálam kijönnének.
Amúgy meg 2 hónaposan is lehet már a telónak sérülése, kissebb-nagyobb karcok, le is dobhatták, ami nem biztos hogy látszik rajta, de nem hiszem hogy jót tesz neki, stb.
Én biztos nem adtam volna érte 70e-t 2 hónaposan. Azért a 15-20e különbségért én nem vettem volna használtat, hanem csakis gyári újat. Szerintem egy ilyen teló használtan, 2 hónaposan max 50-et ér.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#585) HollyBoni válasza oba (#583) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen, simán lehet hogy koronás telót vett. Manapság erre is gondolni kell.

(#586) Sanki


Sanki
Topikgazda

Honor 8-on nekem volt beépített lépésszámláló, megoldható erre a telóra is?
Ki milyen appot használ erre?

(#587) oba válasza Spec (#584) üzenetére


oba
addikt

Ez még egy fiatal készülék. Gyárilag ellátva fóliával és tokkal. Ennyire paranoiásnak nem kell lenni. Az árát pedig ne a kínai (vagy kínai EU raktáras) modellekhez képest nézd hanem az itthoni hivatalos árhoz. 86ért te gondolom vagy ilyen helyen vetted vagy itthoni nemhivatalos sufniban. Ő pedig MM-os garanciás készüléket vett, ahol 100 körül van az ára, és az itthoni hivatalos garancia is érvényes rá, nem kell a sufnisokkal küzdeni miatta. Tudom miről beszélek. Csak azért írom le, hogy nem minden ennyire egyértelmű, mint ahogyan írod. Szerintem jó áron vette meg.

HollyBoni: a fertőtlenítő csodákra képes.

[ Szerkesztve ]

(#588) Sanki válasza oba (#587) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mondjon konkrétan nem írta melyik modell, de én aqua-nál 84-ért vettem 2 év garanciával a 6/128-as modellt.

(#589) oba válasza Sanki (#588) üzenetére


oba
addikt

Nem akarok hülyeségeket beszélni, de szerintem az Aqua nem "hivatalos" viszonteladó, tehát ilyen szempontból ugyanolyan sufni mint egy másik "sarki gsm". Oneplus telefonoknál pl. biztosan így van, hogy Aqua-s vételnél a gyártó nem adja meg a 2 csak 1 év garanciát. Alzás és MM-os példányoknál viszont jár a 2 év, mert ők hivatalos viszonteladók. Drágábbak is valamennyivel, de hát nem véletlen. Az, hogy az Aqua 2 évet ad az csak a jogszabályi kötelezettség miatt van, nem lesz tőle normális gyártói (Xiaomi) garanciád. Aminek az a hátránya, hogy az Aqua-n keresztül kell intézned a dolgot és velük kell pöcsölni ha gond van. Ők meg kitudja hogyan állnak hozzá, hol szervizeltetik, milyen alkatrészekkel és mennyi ideig szaroznak majd vele. Egyik ismerősöm Aqua-nál vett Oneplus fülest, 3-4 hetet ígértek neki amíg utánanéznek a dolognak. A gyártói Oneplus garanciával már háztól-házig megjárta volna Lengyelországot és készen lenne. Szintén tapasztalat. Szóval különböző készülék árakat a neki megfelelővel hasonlítsunk össze szerintem.

(#590) szkaroly válasza oba (#587) üzenetére


szkaroly
senior tag

A legolcsóbb hely gyári garival (Aqua) a 8/256-os modell esetében 97e. 220volt 100e, MM 120e jelenleg.

Poco X3 Pro

(#591) szkaroly válasza oba (#589) üzenetére


szkaroly
senior tag

Tudtommal az Aqua és a 220volt is a Xiaomi hivatalos partnere. Amúgy az Aqua a 6/128-as modellre is két év garit ad, pedig arra nincs kötelezve mivel 100e alatt egy év a kötelező. Az előbb dícsért MM és az Euronics a 6/128-as modellre viszont csak egy évet. Itt [link] van erről bővebb info. Szerintem a Oneplus nem igazán megfelelő példa mivel ha jól tudom még hivatalos képviselete sincs Magyarisztánban.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#592) Sanki válasza oba (#589) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azért 1 aqua nem fog eltűnni úgy, mint egy sarki gsm bolt. :DDD
Jogszabály szerint 100k alatt 1 év, nem?

(#593) oba válasza szkaroly (#591) üzenetére


oba
addikt

Ha az aqua tényleg hivatalos partner és 2 évet ad a 6gb-os modellre is 86ért akkor az tényleg nagyon jó vétel. A MM oldalán nekem nem egyértelmű, hogy 1 vagy 2 évet adnak e. A jogszabály szövegét látom az értékhatárokkal, de írják, hogy ettől függetlenül a gyártó adhat még plusz garanciát. Lehet, hogy a Xiaomi eleve 2 évet ad a hivatalos példányokra itthon.

(#594) oba válasza Sanki (#592) üzenetére


oba
addikt

Eltűnni nem fog, de problémázni tud, ha akar. De így, hogy kiderült, hogy hivatalos partner így nem is lényeges a dolog.

(#595) fudi2002 válasza oba (#594) üzenetére


fudi2002
veterán

És mi a garancia arra, hogy a hivatalos magyar garanciát intéző TMX cég korrektül szervizel? Mert azért a hozzáállás/megállapodás miszerint nagy európajijúniótagokvagyunkörüljünk keretein belül közlik hogy nem európába szánt készülék baziszép global felirattal a dobozon európai viszonteladótól és még pénzért sem nyúlnak hozzá.....

Nekem a csodaszép asus márkaszervíz a tabletem 2ből 2szer nem tudta megjavítani... Hivatalos helyről 2 év garral, aztán kitörölhettem vele a valagam. Potom 100e volt jósok éve. Mondjuk utolsó Asus termékem volt... Fura mód Samsung tablet azóta teszi a dolgát, sajna az "olcsó" néha baromiradrága tud lenni...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#596) oba válasza fudi2002 (#595) üzenetére


oba
addikt

Hát igen... én is Spanyol Poco store-ból vettem az enyémet és hozzá sem szagolnak még pénzért sem. Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy a Xiaomi szépen játszik ezzel a global dologgal meg EU raktárral. Ugyanolyan kínai belpiacos készülékek ezek csak be vannak "csempészve" az EUn belülre. Persze ettől függetlenül a TMX még javíthatná őket...

(#597) HollyBoni válasza fudi2002 (#595) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi. Tök mindegy mekkora cég, meg mi mennyire hivatalos vagy nem hivatalos. Attól függ az egész hogy milyen ügyintézőt meg szerelőt fogsz ki, és sajnos mindenhol vannak gyökerek.

[ Szerkesztve ]

(#598) szkaroly válasza oba (#593) üzenetére


szkaroly
senior tag

Én augusztusban vettem a telefont (6/128 verzió). Akkor benéztem az MM-be és a polcon a termék alatt is 1 év volt írva. Én is meglepődtem, régebben a Huawei, Samu, Xiaomi esetében 2 év gyári gari volt. Év eleje óta csak 1 év kötelező persze. Az Euronics esetében viszont akkor még 12 hónap volt a weboldalon a gari ideje, most viszont már 24 hónap (ki érti ezt). Ezért vettem a 220volt-nál.

Poco X3 Pro

(#599) Spec válasza oba (#587) üzenetére


Spec
őstag

Egészen pontosan Smartshop webáruházban vettem, szóval nem dzsunka webshopból, és nem is valami noname hazai kis gsm turkálóból.
Lehet, hogy nem hivatalon Xiaomi partner, de az egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hazai webáruház. Sokszor rendeltem már tőlük, és még sosem volt gondom velük.
Amúgy a 8/256-os volt 86e náluk 1 év garival, és 12e-ért vettem hozzá + 2 év garancia kiterjesztést. Szóval összesen 98e volt az egész 3 év teljeskörű garanciával. Én ezt jobb vételnek tartom a 120e Ft-os alapáron adott 2 év gyártói garanciához képest is, még ha nem is hivatalos forgalmazók, akkor is.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#600) zolokas válasza Narxis (#582) üzenetére


zolokas
aktív tag

Jó lett köszönöm

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.