Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) HollyBoni válasza Gloob (#3000) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi, megnézem. :R

#2999igor_b: De azért.

[ Szerkesztve ]

(#3002) rolandhun95 válasza Gloob (#2992) üzenetére


rolandhun95
tag

A proximity sensor a hangszóró rácson van, szerintem semmi köze a fóliához.

(#3003) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na tegnap sikerült tesztelni a telefon védelmemet és kiderül,hogy mennyire kifizetődő és jó ha tényleg védi az ember a telefonját.Locsoltam az udvaron és ledobta a locsoló a pisztoly fejet és én meg eláztam mint a fene telefon övtokban meg a nadrágomra tűzve.Nos az egész tok is vizes lett kívülről két oldalról minimálisan nyitott meg alulról is egy ponton de kb két minicsepp víz jutott be egyből vettem kifelé belőle a telefont meg még a telefonon is van egy külső tok és hál isten semmi baja sem lett :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3004) Narxis válasza Pityu. (#3003) üzenetére


Narxis
nagyúr

Így van, ezért is kell védeni.

Thanos was right.

(#3005) Szállító76 válasza Narxis (#2978) üzenetére


Szállító76
tag

Szia.
Neked rootolva van a telefon?

(#3006) Narxis válasza Szállító76 (#3005) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szia.
Igen.

Thanos was right.

(#3007) Szállító76 válasza Narxis (#3006) üzenetére


Szállító76
tag

Köszi. Akkor maradok Vowifi nélkül.
Nem tudom miért "hagyják ki".
A gyerekek gagyi 3 éves telefonján kód beírás után egyből lett. Semmi mokolás :Y

(#3008) Narxis válasza Szállító76 (#3007) üzenetére


Narxis
nagyúr

A kódbeírást kipróbálhatod, Digi-n kívül nem próbáltam más hálózaton.

Egyébként ha MIUI rendszeren vagy akkor ezzel a kóddal lehet működik a Qcom diag mód *#*#717717#*#*

Asszem nekem nem működött de hátha gyári rendszeren megy. Ha működik a kód akkor nem szükséges root.

Thanos was right.

(#3009) Szállító76 válasza Narxis (#3008) üzenetére


Szállító76
tag

Digis vagyok.
Sajnos nem működik *#*#717717#*#

(#3010) Narxis válasza Szállító76 (#3009) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az a kód akkor kell ha hajlandó vagy mókolni. :D

Volte bekapcsolásához elvileg elég ez: *#*#86583#*#*

Ezzel kapsz egy üzenet elvileg, hogy "VoLTE carrier check disabled"

Ezután meg kéne jelenjen a Volte ikon statusbar-on vagy az értesítési sávot lehúzva a kapcsolók felett.

Vowifi-hez: *#*#869434#*#*

Na ezzel már csak valószínűleg annyit érsz el, hogy megjelenik a Vowifi kapcsoló a beállítások-mobilhálózatok részben de nem fog működni.

Thanos was right.

(#3011) Szállító76 válasza Narxis (#3010) üzenetére


Szállító76
tag

Ja 😀
Igen a volte megvan és működik
És a Vowifi kapcsoló is meg van de nincs nyoma, hogy működik. Sajnos

(#3012) Alarikman válasza Narxis (#3008) üzenetére


Alarikman
senior tag

Telekom-mal megy a VoWifi, tapasztalat. Egyszer kaptam is egy ilyen sms-t, hogy aktív, pedig nem is kértem tőlük, csak anno régen a VoLTE-t. Nem használom mert ugyanúgy vonják érte a pénzt és nekem nincs perc díjam.

(#3013) Alarikman válasza Pityu. (#3003) üzenetére


Alarikman
senior tag

A telefon Splash proof úgyhogy ha nem ejted vízbe, egy kis nyári zápor sem árt neki. De köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat.

(#3014) Narxis válasza Alarikman (#3012) üzenetére


Narxis
nagyúr

Eléggé genya a Telekom, többi szolgáltatónál úgy tudom nem számolják.

Thanos was right.

(#3015) Alarikman válasza Narxis (#3014) üzenetére


Alarikman
senior tag

De szerintem számolják. A Digi is csak hálózaton belül ingyenes.

(#3016) Tompika777 válasza Alarikman (#3015) üzenetére


Tompika777
senior tag

A VoWiFi valóban működik Telekomnál, az egyik kártyámon megy is rendesen,a Digi nyilván nem.
Az, hogy pénzt vonnak hívásnál(az előfizetésnek megfelelő percdíjat) az természetes, hiszen ez nem egy Whatsapp vagy Viber csevegő program, hanem arra van kitalálva,hogy ha nincs vagy csak nagyon minimális a térerő, de megfelelő wifi hálózathoz tudsz csatlakozni, akkor is tudj hívást indítani vagy fogadni.

(#3017) Narxis válasza Tompika777 (#3016) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért én örülök annak is, hogy sokkal jobb a hangminőség.

Thanos was right.

(#3018) Alarikman válasza Tompika777 (#3016) üzenetére


Alarikman
senior tag

Okés, igaz. Viszont nekik szerintem olcsóbb mint amit kérnek érte. Max hálózat használat(ha a cél már mobil hálózat) vagy végződtetés vagy hogy a fenébe hívják van. Szóval adhatnák olcsóbban. Lehet nincs igazam.
De akkor meg mindenki wifin használná, mert lehet preferenciáit állítani a telóban. :U

(#3019) Pityu. válasza Alarikman (#3013) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát ha ez csak pusztán védelem nélkül telibe kapja akkor már kampó lenne a telónak mert nem cseppeket kapott volna hanem egy igazi özönvizet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3020) laczkoviktor


laczkoviktor
tag

Üdvözlök mindenkit! Próbáltam visszakeresni de nem találtam rá választ. Újabban azt jatsza a telefonom hogy híváskor mikor felveszem a telefont én hallok mindenkit viszont engem senki nem hall. Szolgáltatótól és lefedettségtől függetlenül. 12.5.5 global rom van a telón. Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Köszönöm

(#3021) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok!

(twrp van már a telón)

egy stabil minden funkciót tartalmazó
aosp rom-ot tudnátok ajánlani?

még a gyorstöltés se hiányozzon belőle..
csak azért emeltem inkább ezt ki mert a gyorstöltéssel
már el szoktak vérezni a főzött romok az xda hozzászólásai alapján..

túl sok bajom nem volt a miui-val, de már érik egy full reset neki akkor meg inkább már megpróbálkoznék az aosp-al
mert túl sok miui funkciót úgyse használtam

amiket említettetek feljebb, hogy a gapps-al vannak furcsaságok azok még mindig megvannak
vagy az az újabb verziókra már nem érvényes?

(#3022) Narxis válasza Hege1234 (#3021) üzenetére


Narxis
nagyúr

crdroid testreszabhatóbb, ArrowOS talán stabilabb, ez a 2 legnépszerűbb AOSP ezen a telón.

Thanos was right.

(#3023) Sanki válasza laczkoviktor (#3020) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azonnal nem hallanak vagy menet közben megy el?
Nem nyomod be véletlen az arcoddal a némítást?

(#3024) siddis válasza Narxis (#3022) üzenetére


siddis
őstag

..mondjuk a 07.24-i Arrow-on nekem nincs hang a zenelejátszóban, a 07.22-nél meg még volt..

-- Aux armes, citoyens --

(#3025) laczkoviktor válasza Sanki (#3023) üzenetére


laczkoviktor
tag

Sajnos azonnal nem hallanak

(#3026) Sanki válasza laczkoviktor (#3025) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Más alkalmazásban, ha hívnak (viber, messenger, whatsup stb) akkor ott hallanak?
Ha hívás közben nyomogatod a némítást ki-be akkor se változik?

(#3027) laczkoviktor válasza Sanki (#3026) üzenetére


laczkoviktor
tag

Más alkalmazásban nem szoktam telefonálni. Ha kihangosítom és úgy vissza akkor okés vagy ha újraindítom a telefont. Ezért is gondolom hogy nem hardveres

(#3028) igor_b


igor_b
lelkes újonc

Udv,

melegedesre mennyire hajlamos ez a telo? Most volt egy kameras skype hivasom, kb 10-15 perc, meglehetosen meleg volt a tok utana (tokban van). Ez mar csak azert is lenne fontos mert a keszulekkel sokat fogok navigalni amikor valoszinuleg tolteni is kell majd, es nem annyira meno ha kozben leolvad :)

(#3029) laczkoviktor válasza igor_b (#3028) üzenetére


laczkoviktor
tag

Hébe hóba játszom rajta. COD Mobile.... 44fokos az akku. Legalábbis a program azt írja. Ha leveszem a tokot akkor ez kb 2-3 fokot segít.

(#3030) Gloob válasza laczkoviktor (#3027) üzenetére


Gloob
addikt

Meg kellene nézni az alkalmazások engedélyeit. Melyik alkalmazás fér hozzá a mikrofonhoz. Aminek nem feltétlenül fontos a mikrofon, attól el kell venni a jogot. Esetleg valamelyik alkalmazás a mikrofon használata után nem engedi el. Én jártam így fényképező alkalmazással, hogy a kamerát kisajátította. Igaz, nem ezen a telefonon volt. Ez csak egy ötlet, de hátha......

Samsung Galaxy A52S

(#3031) laczkoviktor válasza Gloob (#3030) üzenetére


laczkoviktor
tag

Köszönöm. Ez nagyon jó tipp. Meg is nézem

(#3032) DeFranco válasza igor_b (#3028) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyen melegben nem csoda ha melegedik, ha túlmelegszik szól.

a navigálást én úgy oldom meg, hogy a szellőzőrácsra rakható mágneses tartót használok nyáron, ami egyben hűti is a telefont. ha a szélvédőre raknám, kikapcsolt állapotban is túlmelegedne a napsütéstől, a korábbi telefonommal a mágneses tartó előtt szenvedtem ezzel eleget.

(#3033) Gloob válasza laczkoviktor (#3031) üzenetére


Gloob
addikt

Esetleg elvenni mindentől, és egyesével visszaadni.

Samsung Galaxy A52S

(#3034) igor_b válasza DeFranco (#3032) üzenetére


igor_b
lelkes újonc

Motoron (is) hasznalom navigaciora, ott kap eleg szelet, de az automban valoban ablak alatt van ...

A puding probaja az eves, nemsokara meglatjuk.

(#3035) Narxis válasza siddis (#3024) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y

Thanos was right.

(#3036) laczkoviktor válasza Gloob (#3033) üzenetére


laczkoviktor
tag

Akkor jól sejtem hogy a hiba egyedi? Elvettem mindentől kivéve a telefontól. Meglátom hátha megoldja

[ Szerkesztve ]

(#3037) Sanki válasza laczkoviktor (#3036) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Esetleg nincs tele kosszal a fülhallgató jack? Nem jelenik meg a kis ikonja miközben nincs is bedugva semmi?

(#3038) zsiz válasza laczkoviktor (#3020) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem az előző telefonomnál a jack aljzat elromlott, a telefon meg folyton azt érzékelte, hogy headset van bedugva, így annak a mikrofonját szerette volna használni. Persze mivel nem volt bedugva, ezért nem hallottak engem és mivel az aljzat rossz volt, ezért ha bedugtam egy fülest, akkor se hallottak :D Ott aljzat csere segített. A Poco-nál meg a Messenger hívások nem mennek nálam, nem hallanak engem. De arra legalább már rájöttem, hogy a CubeACR hívásrögzítő appnak van köze hozzá. Ha leállítom a rögzítőt, akkor jó.
Gondolom ez neked nem segít, csak mint tapasztalatot írtam le. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3039) laczkoviktor válasza Sanki (#3037) üzenetére


laczkoviktor
tag

Nincs és nem is jelenik meg a kis ikon felül. Semmi extra appokat nem használok. Nem volt még ilyen gondom csak hajdanán mikor főzött romot használtam. Most ez sem áll fent

(#3040) HollyBoni válasza igor_b (#3034) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én egy lassan 5-6 éves Xiaomi telót használok bicón navinak. Azon kívül hogy montival csapatom vele lefele szóval kap rázkódást rendesen, néha majdnem egész napokat megy (nem folyamatosan bekapcsolva), úgy hogy sokszor 35 fokban a nap direktben éri, és tűz forró. Nem tudom hogy, de még mindig működik. :F

(#3041) Gloob válasza Sanki (#3037) üzenetére


Gloob
addikt

Miért nem próbálod ki? Biztosan van olyan, akivel ingyen beszélsz.
Bocs, ezt nem neked akartam, hanem egyel feljebb, a kollégának! 😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#3042) laczkoviktor válasza Gloob (#3041) üzenetére


laczkoviktor
tag

Most elvettem mindentől az engedélyt egyedül a telefonálás kapta meg. Most volt a próba és jó. Remélem ezután is jó lesz :DD

(#3043) Gloob válasza laczkoviktor (#3042) üzenetére


Gloob
addikt

Most akkor egyesével add vissza az engedélyt. Indítsd el azt az alkalmazást aminek visszaadtad, és próba. Majd kiderül, hogy melyik a ludas. 😀 Azt meg, amelyik megfogja, kiírtani!! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#3044) eldrah válasza igor_b (#3028) üzenetére


eldrah
aktív tag

Szép napot! 2021.10.01 óta használom a telot, hidegben, melegben, Napsütésben, navigációra rengeteget(autoban muszerfalnal az orakhoz rakva), toltve menet közben. Néha eleg szépen felmelegszik, de azert nem olyan vészes. A hutoracsra rakos megoldas jo dolog, csak én vagyok kicsit debil hozzá, engem zavar ott. Szóval szerintem nem vészes a dolog.

(#3045) laczkoviktor válasza laczkoviktor (#3042) üzenetére


laczkoviktor
tag

Úgy úgy

(#3046) siddis


siddis
őstag

Az éjjel soha nem érhet véget kijött a V13.0.3.0.SJUEUXM EU-s firmware.. Link

-- Aux armes, citoyens --

(#3047) Hege1234 válasza Narxis (#3022) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi, ez a cdroid az extra funkcióival elég szimpi

használja valaki napi használatban ezt a fajta rom-ot?

(#3048) Fall-N válasza siddis (#3046) üzenetére


Fall-N
veterán

Á előbb, nekem este fél kilenc körül találta meg a frissítés program. Sima security patch. Annyi, hogy én előzőleg felraktam a System UI 13.0.2-t az apkmirrorrol az új értesítési központ miatt. Most le kellett szedni a gyári 13.0.1-re, mert nem tudtam kitenni a Macrodroid csempéket. A Smart Home nevű menüpont nem működik konkrétan akkor.

(#3049) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nekem 12.5.5 óta nem talál frissítést. :D

(#3050) Sanki válasza HollyBoni (#3049) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nálam is beakadt és azóta se dobja fel...
Ebből kézi művelet lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.