Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) fudi2002 válasza Pityu. (#1350) üzenetére


fudi2002
veterán

Igen, mutatja. De amit nem csipázok, hogy berejtették, és biza szembe kell állni/ pontosan föléhajolni hogy lásd volt-e vmi. Picit oldalról nézve már nem látszik..

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1352) Pityu. válasza fudi2002 (#1351) üzenetére


Pityu.
nagyúr

RN8 pro nál is fent van hangszóró kűrül de nincs rejtve

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1353) siddis


siddis
őstag

Szépjónapot, boldog új évet, Redmi4X-ről váltok PocoX3Pro-ra..
Azt kérdezném, hogy a bootloader nyitás az ugyanaz a folyamat, mint a Santoni-nál volt vagy pedig kell hozzá valami extra.?

-- Aux armes, citoyens --

(#1354) Mágus2 válasza siddis (#1353) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Üdv mindenkinek. Még ismerkedek a telóval,de lenne egy kis gondom. A bluetooth eszközön a hangerő, mintha csak a fele lenne más telefonokhoz képest. Ez valami beállítási gebasz lesz. Van ötletek, merre keressem a hiba forrását?

Köszi!

(#1355) siddis válasza Mágus2 (#1354) üzenetére


siddis
őstag

Fejlesztői beállításokban a Bluetooth abszolút hangerő.?

-- Aux armes, citoyens --

(#1356) Mágus2 válasza siddis (#1355) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nincs ott olyan. :O Miui global 12.5.4


[ Szerkesztve ]

(#1357) siddis válasza Mágus2 (#1356) üzenetére


siddis
őstag

Bocs, még nem jött meg a telóm, a másik meg vizet kapott és kuka, csak egy tipp volt, emlékezetből..

-- Aux armes, citoyens --

(#1358) Sanki válasza Mágus2 (#1356) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ne a fejlesztői beállításokban keresd, csatlakoztasd a bt eszközt, és a bt menüből nyisd meg a füles/fejest, ott lesz legalul ez a gomb. :)

[ Szerkesztve ]

(#1359) Mágus2 válasza Sanki (#1358) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az autónál van, a Lanax sentinel2 bt hangszoró beállításaiban nem látom ezt a lehetőséget. Rájöttem, hogy ha a hangszórón a gombbal feltolom a hangerőt, akkor elég hangos. A régi telefonnal ha maxra feltoltam a hangerőt a telefonon, meghangosította a hangszórón is. Ez nem csinálja...

Az skodához csatlakoztatva van ilyen menüpont:

(#1360) Sanki válasza Mágus2 (#1359) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor gondolom eszközfüggő lehet, hogy ott van e funkció. :)
De a lényeg, hogy megvan.

(#1361) siddis


siddis
őstag

Megjött a Pocok, 12.5.1.0.RJUEUXM-mel és már kiabál 12.5.4.0 után..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#1362) Csorbi válasza siddis (#1361) üzenetére


Csorbi
addikt

Micsoda meglepetés!

(#1363) Sanki válasza siddis (#1361) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mehet fel mindegyik. :K

(#1364) siddis válasza Csorbi (#1362) üzenetére


siddis
őstag

..még jó hogy bele nem lépett

-- Aux armes, citoyens --

(#1365) Pokesz007 válasza siddis (#1361) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Sok sikert.
Nekem képzeld,egyből 12.57 Stabil után kiabált.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1366) Csorbi válasza Pokesz007 (#1365) üzenetére


Csorbi
addikt

Csak nem a RJUEUXM ROM ;]
(Az RJUMIXM tart 12.5.7-nél)

(#1367) siddis válasza Pokesz007 (#1365) üzenetére


siddis
őstag

Már pörög a 168 óra, mert LOS fan vagyok..A Xiangmi(?) kijelző a jobb, ugye.?

-- Aux armes, citoyens --

(#1368) Alarikman válasza siddis (#1367) üzenetére


Alarikman
senior tag

Huaxing lesz az...:K

(#1369) siddis válasza Alarikman (#1368) üzenetére


siddis
őstag

:R

-- Aux armes, citoyens --

(#1370) Pokesz007 válasza Csorbi (#1366) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Igen. Nekem tökéletes ez is.

siddis
Nekem ,nem pörög semmi :) felőlem Cuni kijelző is lehet,ennyire nem mászok bele. Redmi note 6 Pro után ,màs dimenziò nekem a telò.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1371) siddis válasza Pokesz007 (#1370) üzenetére


siddis
őstag

..szerintem félreértetted, mert a bootloader nyitás várakozási idejére gondoltam..

-- Aux armes, citoyens --

(#1372) Pokesz007 válasza siddis (#1371) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Tudom miről van szó :) Sok sikert hozzá.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1373) siddis válasza Pokesz007 (#1372) üzenetére


siddis
őstag

..már csak 148.. :K

-- Aux armes, citoyens --

(#1374) Pokesz007 válasza siddis (#1373) üzenetére


Pokesz007
senior tag

xperia telomon csináltam ilyesmit
Xia telomon csak próbálkoztam.
Miért jobb ,ha ilyened lesz? Gyorsabb,jobb akku idő miatt? Többet tud,majd? :)

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1375) siddis válasza Pokesz007 (#1374) üzenetére


siddis
őstag

Ó, én már tizenX éve használom így telefonjaimat.. utálom a reklámokat, a fölösleges gyári vackokat, a soha nem használt távol-keleti betűtípusokat, ugyanakkor szeretem ha fenn van a ViperFX például és még sorolhatnám..

-- Aux armes, citoyens --

(#1376) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Holgy lehet a telefonbeszélgetéseket rögzíteni?

Milyen programot kell hozzá feltenni?

(#1377) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na még a végén lehet csak lesz egy poco x3 pro-m

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1378) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Rendelt már itt valaki innen a goboo nevű oldalról ilyen telefont?Az a garancia itthon érvényesíthető vagy nem?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1379) oba válasza Pityu. (#1378) üzenetére


oba
addikt

Rendeltek már páran. A garancia itthon nem érvényesíthető, inkább vedd úgy, hogy nincs is. Szerintem megéri a felárat a hivatalos itthoni garancia, szóval én itthoni normális boltban vagy a Xiaomitól venném.

(#1380) Pityu. válasza oba (#1379) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát itthoni még éppen bele fér a keretbe bár nem tudom bolti e vagy gyári garanciát ad e az a bolt de garancia így is úgy is lenne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1381) HollyBoni válasza Pityu. (#1378) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem onnan van, GLS hozzá, no vám, pikk pakk itt van. Garancia kérdéses, de tuti vissza kell küldeni ha baj van.

(#1382) Pityu. válasza HollyBoni (#1381) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Isten igazán most olyan árban lenne a 8/256gb mint itthon a legolcsóbb 6/128gb bár nekem RN8 Pro-nál is elég volt pl 64gb meg 6gb ram szóval lehet jó az itthoni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1383) DeFranco válasza Pityu. (#1382) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen árkülönbségről beszélünk ebben az esetben?

szerintem 10% difit nyugodtan megér a nagyobb kapacitás, ha hosszabb távon tervezed használni. ha eladod, akkor is könnyebben eladható így.

(#1384) oba válasza Pityu. (#1380) üzenetére


oba
addikt

Nekem Aliexpressről van de ugyanaz a Spanyol raktár mint a Goboo. Kijelzőt akartam cseréltetni itthon a Wayteqnél és a TMXnél is, de még fizetős verzióban sem vállalták el, mondván hogy nem erre a piacra szánt készülékem van IMEI alapján. Mennyi lenne a 6gb ramos verzió egy nem sufni gsm boltban hanem mondjuk a Xiaomitól vagy emag/alza és hasonló boltokban?

(#1385) Pityu. válasza oba (#1384) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát ezt a boltot az árúkeresőn ha megnézed ott van 82700FT a többi inkább 100 hoz közel vagy felette.Nekem korlátozott most a keretem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1386) oba válasza Pityu. (#1385) üzenetére


oba
addikt

Az egy "sufni" gsm bolt lesz, szóval hozzájuk fog szólni a garancia. Ha nem szeretnél többet rászánni akkor talán még ez is jobb mint a külföldi rendelés. Pedig megéri a 90-100 körüli árat a rendes itthoni gyártói garancia.

(#1387) Pityu. válasza oba (#1386) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Biztos megéri csak a keret nem éri el max 90EFt de azt már húzott szájjal.

Ez esetleg?Itt gyártói garanciát ír

Mondjuk az oldalon csak 1 év garanciát ír.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1388) Alarikman válasza Pityu. (#1387) üzenetére


Alarikman
senior tag

Én úgy tudom, hogy a gyártói garanciát(2 év) csak pár bolt ad: Xiaomi.hu, eMAG, Euronics, Media Markt biztosan. Jellemzően a drágábbak. Extreme digital és Best byte talán.

(#1389) Pityu. válasza Alarikman (#1388) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azok nekem már drágák most.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1390) Alarikman válasza Pityu. (#1389) üzenetére


Alarikman
senior tag

Akkor miért nem veszel mondjuk hardverapróról? Van pár garanciás, alig használt teló. Jellemzően 80k körül.
Vagy vegyél szürke importos gsm-ből 1 év garival. Ha már nem akarsz külföldről.

(#1391) Pityu. válasza Alarikman (#1390) üzenetére


Pityu.
nagyúr

akkor a 82700Ft os gondolom az jó.Én szeretném felbontani először a telefont és üzembe helyezni lehet ez hülyén hangzik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1392) oba válasza Pityu. (#1387) üzenetére


oba
addikt

A gyártói garancia 2 év, szóval ha nem annyit adnak akkor az csak bolti lesz. Ha nincs keret csak erre akkor mindegy hol veszed a gsm boltok közül, nem hiszem hogy túl sok különbség van sufni és sufni között. Velük kell majd harcolnod ha esetleg gondod lesz. 100ért pedig 2 év normál garanciád lenne. Most ennyivel kellene többet költened de rengeteget tudsz spórolni vele.

A használt gyártói garanciás is jó megoldás, de ha te újat szeretnél akkor vegyél újat.

(#1393) Pityu. válasza oba (#1392) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Őszintén megmondom anno vettem az RN8 Pro-t 2 év gyártói garanciával plusz 1 év boltival a bolt megszűnt kiderült gyártói garancia kamu volt de árúkeresőn volt fent a bolt.Szóval gond nélkül elment az RN8 Pro mostanáig míg ugye most eladtamha xiaomiék ha nem szar telefont raktak össze szerintem nem szabadna,hogy baj legyen vele.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1394) balazs1022 válasza Pityu. (#1393) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia!
En úgy vettem eszre, h az Euronics-nal eleg jo arak vannak. Es az legalabb hivatalos bolt. Csaladtagoknak onnan szoktunk venni a gari miatt. Magamnak mindent Alirol rendelek. A poco is onnan van. :) En is 128gb-osat javallanék.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1395) Pityu. válasza balazs1022 (#1394) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ahogy elnézem az alliexpressen is kilencven felett van a telefon.Euronics meg 110EFt :Y Lehet marad az olcsóbb gsm-es vagy még max a goboo de akkor még annyi garancia sincs.Nekem eddig egy xiaomim volt amin tényleges garancia volt az elsőt azt gearbestről vettem sem volt sose gond vele az RN8 Pro-t meg boltból garival de ott a bolt becsődölt,de sose volt a telefonnal semmi gond sem,az RN7 amin rendes gyártói gari volt azzal csak egy gond volt egy bekapcsoló gomb törés de az is ritka hiba azon kívül semmi más.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1396) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Amúgy van itt bárki aki már garanciáztatott Goboos telót és rossz tapasztalata volt?

(#1397) DeFranco válasza Pityu. (#1395) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úgy érzem, hogy most igazolást keresel arra a döntésre amit már meghoztál.

Valóban felszaladt a telefon ára egyébként, én még 99k-ért vettem az enyémet (8/256) a bestbyteban november közepén, most már nem is lehet kapni ott.

[ Szerkesztve ]

(#1398) Alarikman válasza Pityu. (#1395) üzenetére


Alarikman
senior tag

Az a baj, hogy nincs egy bejáratott boltod, vagy külföldi webshop-od amiben megbízol. Mindenkinek más a tapasztalata. Persze érdemes körbe kérdezni, de a döntést a végén úgyis neked kell meghozni.
És külföldről majd kb tavasszal lesz csak jó áron új teló. De akkor már az új széria. Eléggé holt szezonig vártál. Nem lett volna jobb novemberben letudni inkább? Akkor még itthon is olcsóbb volt.
Amúgy megvan még a Note 8 pro? Minek adod el? Az egy jó teló. Várd meg az adó visszatérítést és vegyél egy új telót amikor nincs holt szezon.

[ Szerkesztve ]

(#1399) oba válasza Pityu. (#1393) üzenetére


oba
addikt

Az ördög soha nem alszik, főleg ennél a készüléknél, ahol a ghost touch előjöhet. Igaz, nálam már megoldódott szerencsére, de sokáig szívtam vele. Garanciáztatni nem tudtam mert Ali-n vettem.

Én a helyedben az edigitalnál venném, ott 100e, és biztosan nem szűnik meg a bolt és biztosan normális gyártói garancia. Ha ez nem felel meg neked akkor teljesen mindegy melyik boltban veszed szerintem.

(#1400) Pityu. válasza Alarikman (#1398) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egy ismerősöm szokott rendelni nekem ő van otthon a külföldi megrendelésekben és elég nagy tapasztalattal,rendelt már nekem jó helyekről telefont.Nézd most tudtam eladni a telefonomat és nem rég határoztam úgy,hogy cserélek.Szerintem az új telók nem lesznek valami olcsók ha ki is jönnek vagy nagyon résen kell lenni hogy az elején az ember elkapjon egyet de ha azt nézem mennyi most ez a telefon még lehet éppen vagy ilyen árú vagy még drágább az új széria.Ehhez már meg van minden tok,védőfóliák,üvegfólia.Ja és a másik csak úgy olvasgattam,hogy a poxo x4 vagy nem tudom abból is hány verzió lesz mediatek procival írják én meg most direkt snapdragon processzorost akarok az x3 pro meg az.Amúgy milyen adó visszatérítést kéne megvárni?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.