Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) szkaroly


szkaroly
senior tag

Edzett üveget milyet tudnátok ajánlani?

Poco X3 Pro

(#602) Viktor0610 válasza szkaroly (#601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nillkin.
Nem vagyok edzett üveg párti, de kollégáknak mindig azt rendeltem, elégedettek voltak vele.

Samsung Galaxy A54

(#603) Sanki válasza szkaroly (#601) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Itthonról én ezt rendeltem: kisebb méretű, mint a kijelző hasznos felülete, de így nem levegős a széle.
Kínából pedig ez érkezett meg múlt héten (ez nagyobb, mint a fenti, viszont fekete keretes a széle, majd akkor lesz próbálva, ha a mostaninak baja lesz :DDD ). [link] (15 nap alatt volt itt)

#602 Viktor0610: +1 nillkinre amúgy, előző telefonokon az volt.

Ui.: ezt a kínai store-t pedig nem ajánlom, 4 hét alatt 3 tracking számot kaptam, de sose került feladásra a rendelés, már ali jelezte, hogy indítsak reklamációt, mert gyanús a rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#604) batagy válasza Viktor0610 (#534) üzenetére


batagy
őstag

Pénteken jött meg a Ringke Fusion X tok, ez tényleg baromi jó, nagyon tetszik.
Kösz az ajánlást! :R

[ Szerkesztve ]

(#605) eldrah válasza balazs1022 (#578) üzenetére


eldrah
aktív tag

Szép napot! Már hazafelé tartok, lettek képek, meglett a raw beallitas is,de most olvastam kozben válaszoltál, köszönöm a segítséget, igaz nem volt annyira eldugva, meglett enélkül is:) hazaérek toltom fel a képeket, videokat majd drivba es megosztom..beallitasokkal van ahol foglalkoztam, van ahol nem..a lassitott videofelvétellel csalodott vagyok kicsit..vagy csak béna...de ez hogy kb 20-30 masodperc amit felveszax, nekem fura:( Értem én elég es uncsi lenne hosszan nézni, de lehetőségem sincs rá, ha akarnám mégis:/ Az állványt kodobtam a kukába, elovadasztam egy régit, kevésbé hajlekonyat, aztan ennyi..ezt szerettem, barhova fel lehetett tekerni, tenni, es majd 360 fokban forgatni a kamerat meg felul azon kivul..ez csak korbe megy..de sebaj..

(#606) Prowler válasza eldrah (#605) üzenetére


Prowler
senior tag

A klasszikus lassított felvétel az tényleg rövid (főleg a 960 FPS verzió), viszont ha timelapse-ot veszel fel, itt tudsz extrém lassítást is választani (pl növények burjándzásához), és ott alapból nincs idő limit a felvételek hosszát illetően. Csak győzze az ember tárhellyel :)

Veremivadék Undorkutya

(#607) v.attis


v.attis
őstag

Tudom, hogy nem idevaló, de xiaomi...
Redmi 9 meg sem rezdül, reggel nem ébresztett, se kép se hang. Életre kelthető valahogy? Fastboot, vagy ilyesmi?
A saját Poco-mon cserélgettem romokat, szóval nem vagyok teljesen laikus, de az ilyen tecchalott telefonokat nem ismerem.

(#608) ktommy91 válasza Raruh (#571) üzenetére


ktommy91
addikt

Mókolt settings fájl kell hozzá, de megy a 120fps és 100 alá nem nagyon esik.

Persze nem játszottam órákat, csak néhány percig ment.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#609) ktommy91 válasza ktommy91 (#608) üzenetére


ktommy91
addikt

20 perc játék után, amikor már throttlingolt rendesen, két mag ki is volt kapcsolva a nagy harcok közben 90 körülre esett a minimum fps.

Nincs kerítés.

(#610) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valamiért a Spotify állandóan újból letölti a már letöltött zenék kb. negyedét. Másnál is ez van? Mitől lehet szerintetek, van valami MIUI "optimalizáció", esetleg valami cleaner ami letörli a letöltött zenéket?

(#611) junior11


junior11
veterán

Az utóbbi napokban nálam a megszokott, normál használat mellett vmivel jobban melegszik a telefon és jobban is merül az akksi, pedig semmi új frissítés nem volt és új app sem kerül telepítésre (MIUI 12.5.2.).
Két napja volt egy újraindítás is, mert aznap reggel úgy gondolta a telefon, hogy vmi oknál fogva nem tudta beolvasni a Google üzenet app az sms-eket (ilyet sem láttam még soha korábban), de a restart megoldotta, viszont a melegedési és gyorsabb merülési problémákat nem.
A beállításokban a GSM hálózat (két SIM kártyával használom) van az élen fogyasztásban többnyire, de ez korábban is így volt, és nem voltak észrevehetők az említettek (térerő rendben, és ugyanazokon a helyeken tartózkodom, ilyen téren nincs gond). Nyugalmi állapotban, ha a telefon nincs piszkálva, a fogyasztás rendben, és nem is melegszik.

Amúgy egyéb problémákat eddig nem tapasztaltam, viszon pár bug, "meglepi" nagyon ritkán már megesett pl.
- hirtelen nem reagált a telefon pár másodpercig semmire, aztán magától megjavult,
- a kezdőképernyőn nagyon ritkán balra suhintva nem reagál semmire, és így nem jelennek meg a Google hírek.

Nálatok mi a helyzet? Tapasztalt más is hasonlóakat? Köszi minden tanácsot.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#612) snecizero válasza junior11 (#611) üzenetére


snecizero
senior tag

Az enyém 3 hónapos, de még nálam semmilyen hiba nem lépett fel ! Remélem így is marad.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#613) kantiszepi válasza Sanki (#586) üzenetére


kantiszepi
csendes tag

Elméletben az Mi Fit képes a telefonnal a lépéseket számolni, gyakorlatban nekem nem csinálja. Emiatt én a Xiaomi Health appot használom erre (apkmirror-on elérhető). Közelebb van a valósághoz, mint az Mi Band 3-mam mérései.

[ Szerkesztve ]

Az élet elsődleges célja az entrópia elleni harc, szemben a világmindenséggel. Legalábbis így lenne ideális......

(#614) tyan


tyan
senior tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a xiaomi.hu oldalról rendelve a telóra pontosan mennyi garancia volnatkozik. Elvileg 2 évet olvastam.
Vagy a 220volt.hu-ról érdemesebb rendelni?

(#615) szkaroly válasza tyan (#614) üzenetére


szkaroly
senior tag

Az Aqua és a 220volt tájékoztatásuk szerint 2 éves gyári garit ad.

Poco X3 Pro

(#616) milu


milu
aktív tag

Az elmúlt időben, amióta használom a PocoX3 Pro telefonomat, az alábbiakat tapasztalom:
Amikor a lakásban vagyok és wifi adja az internetet és rádiót hallgatok, semmi gondom nincs a vétellel
Amint elindulok a lakásból és át kellene váltania a mobilnetre, sajnos nem teszi automatikusan a váltást a telefonom.
Az előző, a Huawei P9 lite telefonommal ezt soha nem tapasztaltam, az esetek 99%-ban a váltás automatikusan és zökkenőmentesen megtörtént.
Véleményetek szerint ez a probléma beállítás függő lehet, vagy hogy lehetne orvosolni a leírt jelenséget?

(#617) Spec válasza milu (#616) üzenetére


Spec
őstag

Szerintem beállítási gond lesz. Menj be a wifi menüjébe és kapcsold be a wifi asszisztenst. Ezen belül is lehet finom hangolni "legjobb hálózatok automatikus kiválasztása", "adatforgalommód", és ezek almenüi. Itt próbálgasd belőni szerintem.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#618) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Mi alapján jelzi spamnak a telefon a bejövő hívást? Rövid időn belül háromszor is volt hívásom olyan számról amit nem ismerek és persze vezetés közben amikor senkinek sem veszem fel a telefont. Nem is ez a lényeg, hanem rápillantok a készülékre, ami kiírja a hívó számát és azt hogy Spam szám. Itthon megnézem a kihivott oldalon és kiderül, hogy valóban az. Az egyik valamelyik párt propagandáját közvetítette volna ha felveszem, a másik kettő meg valami direktmarkeng cég kihagyhatatlan ajánlatokkal.
Szóval valami adatbázisból veszi a program, hogy Spam a hívó, vagy ennél egyszerűbb a dolog és mondjuk eleve annak jelzi a számot ha nem veszem fel azonnal?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#619) tyan válasza szkaroly (#615) üzenetére


tyan
senior tag

Köszönöm!

(#620) tyan


tyan
senior tag

A kék színű változat férfinak mennyire vállalható?

(#621) Spec válasza tyan (#620) üzenetére


Spec
őstag

Igazából csak jó tok kérdése, és onnantól kb. mindegy milyen a színe. Amelyik a legolcsóbb, azt vedd meg :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#622) milu válasza Spec (#617) üzenetére


milu
aktív tag

Köszönöm a válaszodat, a javasolt beállításokat elvégeztem - mert valóban nem voltak beállítva az általad javasoltak - , most jön a tesztelési időszak.

(#623) tyan válasza Spec (#621) üzenetére


tyan
senior tag

Igazad van, már rendelem is. :D

(#624) Gloob válasza tyan (#623) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem kék van, és ráadás a tok is kék. Még senki nem szólt meg érte. 😀 😀

Samsung Galaxy A52S

(#625) tyan válasza Gloob (#624) üzenetére


tyan
senior tag

Akkor megnyugodtam. :R Nézegettem youtube-on videókat erről a Poco-ról és bejön a kék színű hátlap. :)

(#626) Narxis válasza tyan (#620) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is kék van, meg még volt korábban is olyan telóm, soha nem jutott eszembe, hogy ez csajos. De ha meg tok kerül rá és nem átlátszó akkor teljesen mindegy.

Thanos was right.

(#627) Sanki válasza kantiszepi (#613) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Fent van a mifit és tényleg számol, viszont részletezni nem tudom a megtett lépést.

(#628) zsiz válasza tyan (#620) üzenetére


zsiz
őstag

Teljesen. Nekem is kék van és szerintem rohadt szép élőben. Képen, videón nem tetszett a telefon (de akkor sem a szín miatt), viszont mikor először kivettem a dobozból, egyből megváltozott a véleményem. A Xiaomi nagyon eltalálta mostanában a telefonok színeit. Nekem kék Poco van, anyámnak piros Redmi 8, ismerősnek gyöngyház fehér Redmi Note (9 talán). Mind nagyon jól néz ki.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#629) tyan válasza zsiz (#628) üzenetére


tyan
senior tag

Narxis, zsiz, köszönöm. :R

(#630) arelim


arelim
tag

hallottatok már ilyet?
autóban mozgáskor automatikusan bekapcsol a dnd mód, de ha kiszállok az autóból, akkor nem kapcsolja ki.
car mode, schedule dnd mode, semmi ilyen nincs benne. a car app-ot nem lehet tiltani.
mielőtt valaki a fejemre kiabálná, hogy ne buzizzam a bunkofont vezetés közben, headsettel tudom fogadni a hívásokat.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#631) Spec válasza arelim (#630) üzenetére


Spec
őstag

Nem egészen értem mire gondolsz. Milyen car app, milyen car mode? Nekem semmi ilyesmi nincs a telefonomon. Esze ágában sincs automatikusan dnd módba menni autóban, be is tenné a kaput.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#632) arelim válasza Spec (#631) üzenetére


arelim
tag

az a neve, hogy android auto.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#633) Spec válasza arelim (#632) üzenetére


Spec
őstag

Aha, így már megvan. Én sosem használtam még ezt a funkciót. Az autót kell csatlakoztatni hozzá, gondolom bluetoothon keresztül. Válaszd le az autót, és akkor nincs probléma szerintem.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#634) tyan


tyan
senior tag

Megérkezett a telefon. Frost blue színben rendeltem. Élőben sokkal szebb, mint videókon. Nagyon tetszik, jó teló.

(#635) Narxis válasza tyan (#634) üzenetére


Narxis
nagyúr

Használd egészséggel! :)

Thanos was right.

(#636) arelim válasza Spec (#633) üzenetére


arelim
tag

sosem volt az autóra csatlakoztatva, nem tud olyat a jármű.

[ Szerkesztve ]

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#637) tyan válasza Narxis (#635) üzenetére


tyan
senior tag

Köszönöm! :R

(#638) Viktor0610 válasza arelim (#636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig valamilyen módon mégis csatlakoznia kell hozzá, ha csak ott jelentkezik. ;)

Samsung Galaxy A54

(#639) arelim válasza Viktor0610 (#638) üzenetére


arelim
tag

érzékeli a mozgást az app, ha 10km/h fölé gyorsulok

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#640) HollyBoni válasza arelim (#639) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez furi, nekem bringán, vonaton, buszon sosem kapcsolt át eddig DND módba.

[ Szerkesztve ]

(#641) Spec válasza arelim (#639) üzenetére


Spec
őstag

Én még ilyet nem hallottam. Napi szinten autózok, és azért szoktam 10 km/h fölött is menni, de még sosem kapcsolt automatikusan dnd módba a teló.
Szerintem ha nem használod az Android Auto appot, akkor távolítsd el, nekem sincs a telómon szóval mennie kell a beállítások - alkalmazások menüben.
Ezen kívül, ha lehúzod felüről a teló gyorsmenűjét, majd elgörgeted jobbra, ott van a dnd / ne zavarjanak mód, ha azt nyomod hosszan akkor bejön a menüje.
Ott be tudod állítani, pl. kikapcsolhatod az automatikus indítást, stb. Más ötletem nincs.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#642) vazsofi


vazsofi
újonc

Sziasztok!
Kinéztünk egy xiaomi poco x3 pro 256-os készüléket (cél, hogy 3 évig problémamentes legyen a dolog, új, garanciális...).
Tudnátok tapasztalatokat mondani róla?
Illetve néztünk árakat, itt (https://www.jofogas.hu/budapest/Xiaomi_Poco_X3_Pro_8_256GB_122450613.htm) a legolcsóbb, amit találtunk...
A Leila GSM-mel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Köszii :))

(#643) Sanki válasza vazsofi (#642) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ilyen áron plusz, hogy sufni gsm valószínűleg a garanciával semmire se mennél, illetve lehet nem is erre a piacra szánt készüléket kapnál.
Ha az árat mindenképp tartani kell, akkor már inkább külföldről venném meg.

(#644) Viktor0610 válasza arelim (#639) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amint a többi válasz alapján is sejthető, 10000%, hogy nálad van valami olyan beállítás (ami lehet, nem működik jól), aminkapcsolja a DND-módot, mert másnak nincs ilyen gondja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#645) snecizero válasza vazsofi (#642) üzenetére


snecizero
senior tag

Nagyon jó kis telefon ! Érdemes megbízható helyről vásárolni. Nagyon gyors telefon. Ha játékra kell akkor a leg olcsóbb gamer telefon. Viszont ha nem játékra kell akkor a redmi note 8 pro vagy note 9 pro között választanék.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#646) v.attis


v.attis
őstag

Megjött a 12.5.5-ös xiaomi eu rom a telefonra. Próbálta már valaki? Nem találok changelogot.

(#647) Narxis válasza v.attis (#646) üzenetére


Narxis
nagyúr

Úgy tudom csak a biztonsági csomag frissült szeptemberire.

Thanos was right.

(#648) v.attis válasza Narxis (#647) üzenetére


v.attis
őstag

A safetynet-es probléma megoldását sem tették bele? Nem viszik túlzásba a melót ...

(#649) Narxis válasza v.attis (#648) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mi a probléma a safetynet-tel? Nekem működik.

Thanos was right.

(#650) v.attis válasza Narxis (#649) üzenetére


v.attis
őstag

Szeptember elején a google valamit változtatott és minden custom romos teló megbukott. Leállt a mobilbank, a McDonalds alkalmazása, meg úgy minden ami a google biztonsági rendszerét használta. Mint hamar kiderült a telefonok nem mentek át a safetynet ellenőrzésen. Rootolni kellett meg mindenféle varázslatok készültek a probléma megoldására, illetve a fejlesztők már bele is rakták a romokba, például a xiaomi.eu romokba is bele került. Érdekes, hogy a Poco romjából ezt kihagyták...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.