Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Gloob válasza yanna (#998) üzenetére


Gloob
addikt

Miért lennél kénytelen? Letöltesz a playról egy tárcsázó alkalmazást, alapértelmezetté teszed, és azt használod. 😀 Én a TruPhone Dialert használom fizetős verzióban, pedig nekem a romból adódóan a xiaomi saját tárcsázója van fent.

Samsung Galaxy A52S

(#1002) matyics válasza yanna (#998) üzenetére


matyics
őstag

Miért is vagy kénytelen használni?

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1003) Csabi1984 válasza ktommy91 (#1000) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszi :)

(#1004) yanna válasza Gloob (#1001) üzenetére


yanna
őstag

& matyics
Úgy értettem, hogy egyelőre.

(#1005) beers válasza Gloob (#1001) üzenetére


beers
addikt

Az EU romon működik a hívásrögzítés?
A truephone dialer-t én is megvettem anno, abban is van hívásrögzítés!
Esetleg nem próbáltad, hogy az működik-e?
:R

M&N

(#1006) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Kamera kérdésem lenne:
ki, melyik verziójú GCAM-et használja? Tudná-e linkelni?
Illetve arra van-e megoldás, hogy magas hang esetén a videó ne torzítsa le azt a hangot?

(#1007) gixxergabi válasza zolikaDB (#1006) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(#1008) Gloob válasza beers (#1005) üzenetére


Gloob
addikt

Nem próbáltam, mert nem érdekel a hívás rögzítése, de tudtommal nem megfelelően működik. Viszont a Xiaomi.eu romokban bent van a xiaomi saját tárcsázója, és a hívás rögzítés is. Az biztosan működik!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1009) beers válasza Gloob (#1008) üzenetére


beers
addikt

Igen, pont ezért kérdeztem!
Még 5 nap van a nyitásig, ezek szerint várnom kell!
A mi9t-m tökéletesen rögzít, megyek eu romra!
:R

M&N

(#1010) tozsomak


tozsomak
csendes tag

TruPhone Dialer-re +1. Én évek óta ezt használom minden készülékemen. Az x3 pro-t (8/256) kb. egy hete használom és imádom, de az első nap lecseréltem a tárcsázót. Dual sim kezelése miatt is ezerszer jobb. Gyári romon a hívásrögzítő nem működik benne, viszont a Cube ACR tökéletesen működik (free verzió a play store-ból).

(#1011) Spec válasza tozsomak (#1010) üzenetére


Spec
őstag

Nem egészen értem mi a problémátok az alap MIUI-s tárcsázóval, nekem ez olyan a telefonban, hogy van és kész, használom. Ennyi. De érdekel, hogy másik tárcsázó miben jobb, miben nyújt többet, hogy tudjam miről maradtam le eddig?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1012) Tompika777 válasza Spec (#1011) üzenetére


Tompika777
senior tag

Szerintem nem az EU romban lévő MIUI tárcsázóval van gondja bárkinek is, hanem a Global romban lévő Google tárcsázóval

(#1013) Spec válasza Tompika777 (#1012) üzenetére


Spec
őstag

Nekem MIUI Global 12.5.3 van a telómon, ez az alap gyári ROM. Így sincs gondom a tárcsázójával, simán tudok vele hívást indítani, és fogadni is :) De mondom, nyitott vagyok rá, hogy más tárcsázó esetleg jobbá tegye az életemet :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1014) Tompika777 válasza Spec (#1013) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ha Google tárcsázó van a telefonodon, nem tudsz pl. hívást rögzíteni... Vagy ott az üzenetek app is, ami szintén siralmas

(#1015) szkaroly válasza Tompika777 (#1014) üzenetére


szkaroly
senior tag

Én Huawei-ről jöttem át, az ottani tárcsázó jobb volt. Olvastam egyébként hogy a Xiaomi tud arról hogy sokan visszasírják a régi miuis verziókat és vizsgálják annak lehetőségét melyik kerülhet vissza. Hogy lesz-e belőle valami már más kérdés.

Poco X3 Pro

(#1017) beers válasza gixxergabi (#1016) üzenetére


beers
addikt

Nem véletlen, 200-ért bb!

M&N

(#1018) Prowler válasza gixxergabi (#1007) üzenetére


Prowler
senior tag

És ezek közül amúgy melyiket töltöd le? GoogleCameraENG a nyerő esetleg?

Veremivadék Undorkutya

(#1019) Spec válasza Tompika777 (#1014) üzenetére


Spec
őstag

Nekem pont elég a sima Google tárcsázó, üzenet küldő, arra amire kell. Hívás rögzítést meg úgyse használom semmire, eddig se használtam. Mire is kellene? Nem vagyok én KGB, a családdal, haverokkal dumálok rendszerint, ott nincs értelme rögzítgetni. Ha szolgáltatókkal, hivatalokkal, hatóságokkal beszélek, ott meg ők rögzítik, akkor én minek rögzítsem? Ennyire nem vagyok paranoiás azért.
Amúgy jah, akinek ez kevés, ezt is megértem, ők tudnak valami third-party megoldást használni, van belőle bőven.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1020) zsiz válasza Spec (#1019) üzenetére


zsiz
őstag

A tárcsázó nekem is elég. Bár mondjuk jó lenne, ha számomra ismeretlen szám hív, akkor gyorsan megpróbálná kideríteni, hogy mégis ki lehet. Mivel nem szeretem felvenni az idegen számokat. Talán valamelyik tud is ilyet, legalábbis régen mintha lettek volna ilyen próbálkozások.
Az üzenetküldő szintén bőven elég. SMS-ek megjönnek, küldeni meg szerintem 5 évente küldök egyet. Minden másra ott a Messenger/Instagram DM.
A hívásrögzítés viszont nekem is fontos (lenne), mert gyorsan elfelejtem amit mondanak nekem. Ha rögzítve van, akkor meg nyugodtan vissza tudom hallgatni. Most a Cube ACR-t használom, de sokkal rosszabb, mint a MIUI sajátja volt az előző telómon. Én sem paranoia miatt rögzítem, de pl. a főnök eldarálja mi a teendő, lerakom és felére nem emlékszem, annyit elmondott. Vagy pl. telefonon mondják el hova kell mennem, jó ha vissza tudom később is hallgatni mi is a cím, stb..
Csak azért nem raktam még fel erre a telefonra az EU romot, mert nincs is nyitva és amúgy is félek, hogy téglásítanám :D Előző telefonon már rutinból cseréltem romokat, de első alkalommal ott is félve álltam neki.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1021) DeFranco válasza zsiz (#1020) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem a gyári alap tárcsázó volt hogy kiírta a cég nevét, amit telefonszámot bepötyögve tárcsáztam és nem volt a telefonkönyvemben...

(#1022) Spec válasza zsiz (#1020) üzenetére


Spec
őstag

Nálam, ha olyan hív aki nem szerepel a telefonkönyvemben akkor megkíséreli a beazonosítást. Pl. hivatalok, cégek esetében elég jó hatékonysággal működik. Magánszemélyek esetében értelemszerűen nem működik ez, de hogyan is működne?
Utána még vissza is kérdez, hogy az hívott-e, és rá tudok nyomni, hogy igen, vagy nem. Nyilván ha le van tiltva a hívó szám küldése, akkor nem fog tudni bármit is beazonosítani.
Nekem az előző telefonom egy Xiaomi Redmi Note 5 Pro volt, ott MIUI tárcsázó volt, az se volt különb ennél. Ott volt hívásrögzítés is, mégse használtam soha semmire.Olyan se fordult még elő velem, hogy valamit mondtak nekem, és elfelejtettem. Nekem egyszerűen nincs szükségem rá, de persze ettől még megértem, hogy van akinek meg lenne :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1023) zsiz válasza Spec (#1022) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ilyen sose volt még, hogy kiírja milyen cég hív, majd hívás után megkérdezze, hogy valóban az volt-e. Olyan volt már, hogy idegen vezetékes számnál kiírta körzetszám alapján a várost, de ennyi. Azzel meg ugye még nem sokkal vagyok előrébb :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1024) Spec válasza zsiz (#1023) üzenetére


Spec
őstag

Rámész a tárcsázóra, felül a 3-pöttyös menüben -> Beállítások -> Hivóazonosító és spam. itt tudod bekapcsolni a funkciót.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1025) janakbacsi


janakbacsi
őstag

poco x3 nfc telefonomon az alábbi rom van: xiaomi.eu, android 10, miui 12.0.8, de sajnos gyakran önálló életet él a készülék, magától kapcsolgat össze vissza, gyakorlatilag használhatatlan. ez lenne az a ghost touch probléma? megszüntethető ez egy másik rom felrakásával? ha igen, akkor melyik lenne a javasolt? köszönöm szépen.
xda-n javasoltak még valamilyen magisk modult felrakni. ez vajon jó lehet?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1026) gixxergabi válasza Prowler (#1018) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Igazából mind ugyanaz, de azért van belőle több fajta, hogy egyszerre más verziókat is ki tudj próbálni-összehasonlítani vele. Tehát ha ennek megvan már az előző ENG verziója és ebből is azt töltöd le, akkor telepítésnél csak frissítés lenne és egy camera alkalmazásod lenne, igy nem tudnád összehasonlítani, hogy jobb lett e az új verzió vagy maradsz a réginél.
Míg ha letöltessz egy snap vagy bármi mást, akkor 2 camera appod lesz és tudsz hasonlítani...

(#1027) balazs1022 válasza janakbacsi (#1025) üzenetére


balazs1022
őstag

Elvileg megoldja egy szoftverfrissítés. 12.5.3 már jó lehet.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1028) Prowler válasza gixxergabi (#1026) üzenetére


Prowler
senior tag

Értem, köszönöm. Akkor jól el lehet szórakozni vele :)

Veremivadék Undorkutya

(#1029) zsiz


zsiz
őstag

Jut eszembe... Ha már Cube ACR. Messengeren nem tudok telefonálni. Tök süket. Engem nem hallanak. Szerintem köze lehet hozzá a hívásrögzítőnek, de csak tipp. Más nem tapasztalt ilyet?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1030) matyics válasza zsiz (#1029) üzenetére


matyics
őstag

Nem tapasztaltam ilyet. Én is ezt használom.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1031) beers válasza zsiz (#1029) üzenetére


beers
addikt

Tegnap én is próbáltam, ugyan ezt és én is ezt tapasztaltam!
Biztos csak beállítás kérdése, de nem foglalkoztam vele tovább!
Az ACR-t akartam kipróbálni és a messengert fent lehet több eszközön is párhuzamosan! Én nagyon jól hallottam a hívott félt, de ő engem nem!

M&N

(#1032) tyan


tyan
senior tag

A gyári fóliát szeretném a kijelzőről lecserélni tempered glass-ra.
Van esetleg a tempered glass-al tapasztalat (pozitív/negatív)?
Melyik márkát érdemes választani? Illetve Magyarországi webshopból honnan érdemes rendelni?

(#1033) tozsomak válasza zsiz (#1029) üzenetére


tozsomak
csendes tag

Igen a Cube ACR el tudja rontani A Messenger hívásokat. De nem emléxem melyik beállítás.

(#1034) tozsomak válasza zsiz (#1020) üzenetére


tozsomak
csendes tag

A Truephone megpróbálja beazonosítani a hívót, meg nekem sokkal szebb a felülete, beállítható a Dual sim-nél a szolgáltatóhoz tartozó szín, amit nem tud a gyári tárcsázó. Nekem ez fontos.

(#1035) Sanki válasza tyan (#1032) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én ezt a fóliát rendeltem a telefonnal együtt. [link]
Nem ér ki teljesen a kijelző szélére, aliról is rendeltem másik fóliát, de azokat még nem raktam fel, azok méret szerint szélesebbek egy kicsit.

Én viszont javaslom hagyd fent a gyári fóliát és arra tedd rá az üveget.

(#1036) Viktor0610 válasza Sanki (#1035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vat?
Fóliára üveget?
Ne má'!

Samsung Galaxy A54

(#1037) Sanki válasza Viktor0610 (#1036) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Miért? :)
Nekem is úgy van, semmi baja sincs, Redmi 9-en is úgy van.

(#1038) Viktor0610 válasza Sanki (#1037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy védelem elég.
Bőven.
Vagy fólia, vagy üveg.

Samsung Galaxy A54

(#1039) JohnYBoVs


JohnYBoVs
csendes tag

220€ gaboo megeri a 8Gb valtozat? valaki rendellt mar innen? megbizhato hely? ha nem, egyeb ajanlas? :R

(#1040) beers válasza JohnYBoVs (#1039) üzenetére


beers
addikt

Megbízható, én 2 hete 199-ért vettem francia amazonról (igaz 212 lett a vége szállítással)
de most már 299......
Nyugodtan veheted, én már több készüléket is vettem onnan!

M&N

(#1041) Spec válasza beers (#1040) üzenetére


Spec
őstag

Hát nem is tudom... 220€ az nagyjából 81.000 Ft. Spanyolból küldik, külföldi garanciával. Ehhez képes a Xiaomishopból megkapod 93.000-ért 3 év garival. De van máshol is ilyesmi árban nagyjából. Belföldről. Szerintem +12.000-et ez simán megér, hogy nincs értelme külföldről megrendelni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1042) headhunter


headhunter
addikt

Minőségre, "megfelelő" a Poco X3 Prohoz? [link]

(#1043) fudi2002 válasza headhunter (#1042) üzenetére


fudi2002
veterán

16000 vásárlás alapján igen, de én kínából csak ugreen cuccokat veszek, azok tényleg minőségiek.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1044) yanna


yanna
őstag

A Google naptár ikonja nálatok sem mutatja az aktuális dátumot? Nálam fix 31-ét mutat.

(#1045) Viktor0610 válasza yanna (#1044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, ez témafüggő.
(De lehet, keverem a MIUI-féle naptárral a korábbi készülékeimen. 😬 )

Samsung Galaxy A54

(#1046) yanna válasza Viktor0610 (#1045) üzenetére


yanna
őstag

Gyári alap minden. A tesóm redmi note 8-án is már a Google naptár van, ott is gyári minden, nála meg jól mutatja, mindig az aktuálisat.

(#1047) Viktor0610 válasza yanna (#1046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm.
Akkor a témát vessétek össze.
Illetve fontos különbség, hogy a Redmin MIUI féle launcher van, ezen viszont Poco Launcher.
Akár ez is lehet a különbség oka.

Samsung Galaxy A54

(#1048) JohnYBoVs válasza Spec (#1041) üzenetére


JohnYBoVs
csendes tag

annyi igazsag volt benne, hogy meg is rendeltem 93ert, a heten meg is jon elvileg. :)

(#1049) yanna


yanna
őstag

Kezdőképernyő/alkalmzásikonok elrejtése kapcsoló mire van hatással vajon? Árulja el valaki legyen kedves! Én nem vettem észre semmit.

(#1050) -FreaK- válasza Spec (#1041) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szia!
Az a link jelenleg 120e Ft-ot mutat.

Van megbízható hely ahol 90 alatt elérhető a telefon, normális garival?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.