Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Spec válasza Alarikman (#1150) üzenetére


Spec
őstag

Én amúgy sosem voltam valami nagy kijelző-fetisiszta. Nincsenek nagy igényeim ezen a téren. Legyen jól látható, kontrasztos, legyenek szép élénk színei, legyen fényereje, ami széles tartományban állítható, és kb. ennyi. Én letojom, hogy mennyi nit, meg hány Hz, és hasonlók :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1152) atosan válasza Spec (#1148) üzenetére


atosan
addikt

Az enyém is Huaxing. Telenoros vásárlás, múl hónapban

Maine coon

(#1153) szkaroly válasza Spec (#1144) üzenetére


szkaroly
senior tag

Augusztusban vettem a 220volt-nál és Huaxing panel van benne.

Poco X3 Pro

(#1154) Spec válasza szkaroly (#1153) üzenetére


Spec
őstag

Hmmm, érdekes. Akkor úgy látszik a puszta véletlenen múlik milyen panellal szállították. De nem hiszem, hogy érdemi különbségnek szabadna lennie a két panel között, hiszen egy és ugyanazon termékről beszélünk, így a típuson belül nem lehetnek jelentős különbségek, hogy egyik jobb, vagy rosszabb.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1155) v.attis


v.attis
őstag

Kezd elegem lenni a miui szarságaiból, de vannak fontos dolgok amit nem engedhetek csak úgy veszni. Ezek pedig a:
- nagyon gyors töltés (xiaomi turbo charge)
- egyszerű magyar kamera alkalmazás (a miui cam pont jó lenne, GCam nem jön be, nagyon nem!)
- hangrögzítés minden módon (hívásrögzítés is)
- Safetynet pass alapból, root nélkül.

Az új Arrow tudja esetleg a fent említetteket? Mind nélkülözhetetlen. És ami még fontos: nem akarok rootolgatni, meg kernelekkel b@szakodni, csak felrakom és menjen.

(#1156) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Egy kérdés a gyári rendszerrel kapcsolatban:

régen a redmi 4x-en szépen ki lehetett írni gyárilag a legördülő értesítési felületre az adott ciklusban felhasznált adatmennyiséget, plusz beállítani a rendszerben a fordulónapot, limitet, figyelmeztetést (ezeket itt is lehet de csak belül a beállításokban) és adott a rendszer részletes, grafikonos adatfelhasználási statisztikát napra, hétre, hóra lebontva.

ezekből legfőképp az elsőt hiányolom, hogy láthassam az értesítési területen, hogy az adott hónapban (számlázási ciklussal számolva, tehát hó 20-tól hó 19-ig) mennyi volt a mobiladat-forgalmam.

van erre valamilyen mód, vagy ezt is sikeresen kivették mert végül is kit érdekel?

(#1157) Csorbi válasza DeFranco (#1156) üzenetére


Csorbi
addikt

Sok értelmét nem látom, mert a szolgáltatók sok mindent nem számolnak az adatmennyiségbe adott esetben. Ebből a szempontból jobb a szolgáltató saját szoftveréből tájékozódni az általuk mért tényleges adathasználatból, úgyis az a mérvadó.

(#1158) DeFranco válasza Csorbi (#1157) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én látom értelmét, ezért keresem a funkciót.

tudom hogy mit nem számol a szolgáltatóm, azokat az applikációkat viszont én nem használom.

(#1159) Alarikman


Alarikman
senior tag

Megjött a telóra az Enhanced edition. 12.5.4. November 1-i biztonsági csomaggal. :K

(#1160) b-max válasza Alarikman (#1143) üzenetére


b-max
aktív tag

Amazonon is szokott lenni jó áron, én 200Euroért vettem a 8/256 - os, rendes számlával.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1161) beers válasza b-max (#1160) üzenetére


beers
addikt

Most 200euro [link] a 8/256-os!

M&N

(#1162) b-max válasza beers (#1161) üzenetére


b-max
aktív tag

Érdekesség, hogy a globo nem tudott adni uniós adószámra, mig az amazonon ez nem volt gond.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1163) matyics válasza beers (#1161) üzenetére


matyics
őstag

Bocs, de én 219-et látok a linken.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1164) beers válasza matyics (#1163) üzenetére


beers
addikt

Van 20-as kupon! (az előbb még volt......)

M&N

(#1165) Alarikman válasza b-max (#1160) üzenetére


Alarikman
senior tag

Gratula, az tényleg jó ár. Az Amazon még úgy látszik sokaknak ki esik a látó köréből (nekem is). Anno volt az eBay, ami sz*r sok esetben. Utána jöttek a kínai webshopok.
Ki mit szeret, kinek mi jön be.

(#1166) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Volt már olyan valakinél hogy kikapcsolt kijelzőnél, leáll a wifi?

(#1167) yanna válasza Nagymelák (#1166) üzenetére


yanna
őstag

Ilyen még nem, de van érdekesség nálam is amit nem tudok hova tenni. Mi a repedt farok miatt kapcsolja be a bluetooth-t minden újraindítás után a Google play??? Azt valamikor leállítja. Nem jövök rá.

(#1168) DeFranco válasza Nagymelák (#1166) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Energiagazdálkodás környékén néznék körül.

(#1169) Viktor0610 válasza yanna (#1167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt találtam.
Tartózkodási hely/Wi‑Fi- és Bluetooth-alapú keresés/Bluetooth-alapú keresés. Itt kapcsold ki a Bluetooth-alapú keresést.

Samsung Galaxy A54

(#1170) yanna válasza Viktor0610 (#1169) üzenetére


yanna
őstag

Köszönöm! :R Remélem ez volt a ludas.

(#1171) Raruh


Raruh
tag

Sziasztok,

Hozzánemértés okán sikerült elrontanom a telefont, valószínűleg valamit elrontottama flashelésnél (arrowos). Most bootloopol a poco felirat, illetve a TWRP sem jön be, csak fel-fel villan.
Valaki BP tudna segíteni rajtam? :F
Fastboot mód indul csak, valahogy innen kellene feltámasztani egy recovery telepítéssel, majd flasheléssel.
Nagyon hálás lennék! :R

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#1172) Spec válasza Raruh (#1171) üzenetére


Spec
őstag

Hozzánemértés okán miért kezd egyáltalán bele az ember a telóra új romot flashelni? :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1173) wwhy válasza Spec (#1172) üzenetére


wwhy
veterán

Mert mindenki mindenhez IS ért ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1174) Raruh válasza wwhy (#1173) üzenetére


Raruh
tag

Köszönöm az értékes hozzászólásokat.
Csináltam már ilyet korábban, azóta rengeteg dolog változott, köztük a gépem is.
Normál esetben tudnék adb-n keresztül megoldást találni, de a jelenleg rendelkezésemre álló gépen nem fog menni, ezért kértem segítséget.
UFF

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#1175) v.attis válasza Raruh (#1174) üzenetére


v.attis
őstag

https://prohardver.hu/tema/re_poco_x3_nfc_minden_ami_kell/hsz_1018-1018.html

Ugyanaz a procedúra.

(#1176) yanna


yanna
őstag

Megint nyűgös vagyok... Hogy a csába lehet kiválasztani, hogy honnan nézze a névjegyeket? Nálam csak gugli fiókok vannak. Se SIM, se telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1177) Raruh válasza v.attis (#1175) üzenetére


Raruh
tag

Köszi a választ, adb driver híján viszont nem fogja látni a telefont a gép, és céges laptopra sajnos nem tudok akármilyen drivert feldobni. Ezért keresek olyasvalakit, aki esetleg otthon is van a témában és relatív közel lakik :)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#1178) v.attis válasza yanna (#1176) üzenetére


v.attis
őstag

Névjegyek alkalmazásban a menüben kell lennie. Nekem "Megjelenítendő névjegyek" van, de ha más rendszered van, akkor a beállításokban próbáld a keresőt valamivel. Ha én beírom, hogy 'névj' már dobja is a találatokat és ott is szerepel az előbb említett pont.

(#1179) yanna válasza v.attis (#1178) üzenetére


yanna
őstag

Ennyit dob a kereső. Minden gyári.

(#1180) Raruh válasza yanna (#1179) üzenetére


Raruh
tag

Tölts le egy másik "Névjegyek" vagy "Contacts" alkalmazást az áruházból. A miui sajátja és a google névjegyek is sokban eltérnek. Nem tudom pontosan melyiket használtam, de nálam is ez volt a megoldás.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#1181) gixxergabi válasza yanna (#1179) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Névjegyeknél ne a beállításokba menj, hanem alul a súgót nyisd meg, nem olvastam végig de mert elég sok, de hátha ki tudsz belőle bogozni vmit...

(#1182) fudi2002 válasza Raruh (#1180) üzenetére


fudi2002
veterán

Megoldódott? Ha nem akkor ha fastbootba megy 20mp kikapcs gomb és villámsebességgel hangerő fel nyomva tart. Van hogy 2-3 mire sikerül. Már ha a twrp tényleg hiba nélkül felment.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1183) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mennyire bírja a poco x3 pro akkumulátora ha az ember nem nagyon játszik rajta csak normál használat böngészés zenelejátszás,néha videók nézése meg néha fotózni is szeretek.Általában estére vagy repülőüzemmódba szoktam kapcsolni vagy hálózat marad de ultratakarékos üzemmód van,hogy nappal is néha be be kapcsolom.Illetve xiaomi redmi note 8 pro-t érdemes e ilyenre cserélni?

#Nagymelák

Olyat találtam miui-ban ,hogy biztonság/beállítások/akkumulátoroptimalizálás beállításai/adatforgalom kikapcsolása képernyőlezáráskor

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1184) Alarikman válasza Pityu. (#1183) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem a két nap össze jöhet. Főleg az első egy évben.
A note 8 Pro egy jól sikerült telefon volt. Te tudod, hogy ideje-e lecserélni.
Amiben előrelépés az X3 Pro, az a proci sebessége, a 120hz-es kijelző és a tárhely.

[ Szerkesztve ]

(#1185) fudi2002 válasza Pityu. (#1183) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha ügyesen be van lőve, custom rom és okosságok akkor nagyon bírgya. Nálam átlag 4 nap készenlét 2simmel 11óra sot.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1186) Pityu. válasza fudi2002 (#1185) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én nem szoktam custom romozni.

#Alarikman

Nekem egy valami nem tetszik a xiaomi redmi note 8 pro kamerájában pl ha olyat fotózok néha dokumentumot vagy ilyesmit elmossa a széleket és csak középen éles a kép,nem tudom ez fennáll e az x3 pro-nál de ha nem akkor ez is előnye lenne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1187) beers válasza fudi2002 (#1185) üzenetére


beers
addikt

Melyik romot használod? :R

M&N

(#1188) fudi2002 válasza beers (#1187) üzenetére


fudi2002
veterán

Derpfest A11

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1189) beers válasza fudi2002 (#1188) üzenetére


beers
addikt

Van benne hívásrögzítés?

M&N

(#1190) fudi2002 válasza beers (#1189) üzenetére


fudi2002
veterán

Google phone alapból, abban nincs. Nyilván olyan telefon alkalmazást raksz rá amit akarsz és persze amiben van.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1191) beers válasza fudi2002 (#1190) üzenetére


beers
addikt

Köszi! :R
Csak azért kérdeztem, mert a beépített nagyobb valószínűséggel működik az elvárásnak megfelelően!

M&N

(#1192) fudi2002 válasza beers (#1191) üzenetére


fudi2002
veterán

A beépített is annyira beépített mint playből felraksz valamit és alapértelmezett telefonprogrammá teszed. :)
Ebben nincs tapasztalatom, de sok neves telefonprogi van. Sőt mintha vki írta volna, hogy google phone xel előtti verziója tudta. Szóval roottal kitörlöd akár a gyáriját és külön felrakod a régebbit, majd letiltod az automatikus frissítését.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1193) HollyBoni válasza Pityu. (#1183) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkuban elég combos a teló. Ha még repülő üzemmódba is kapcsolgatsz a 2 nap laza szvsz. De persze mindenkinek mást jelent a "normál" használat.

(#1194) Alarikman válasza Pityu. (#1186) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nem tapasztaltam a sarkokban/széleken komolyabb részlet elmosást. Átlagos, ez egy közepes kamera. Élhető. Nem hiszem, hogy a 64mpixeles Samsung kamera jobb lenne érdemben. Ez Sony, elég jó. Persze van tőle sokkal jobb is, sok pénzért.

(#1195) Pityu. válasza Alarikman (#1194) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na ezt a jelenséget mondom,hogy középen éles a kép a szélei felé haladva homályosodik,ilyen nincsen?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1196) Alarikman válasza Pityu. (#1195) üzenetére


Alarikman
senior tag

Látom, ez tényleg nem szép. Nincs ilyen a poco-n. Ez mai kép. Van árnyék a jobb alsó sarokban.

(#1197) Pityu. válasza Alarikman (#1196) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja szobában lámpa alatt fényképeztem de ettől függetlenül van egy ilyen jelenség ez egy xiaomi redmi note 8 pro jó telefon engem leginkább ez bosszantott mindig ez a szélek mosása az RN5 és RN7-nél nem emlékszem ilyenre.Ez a poco meg tetszene most viszonylag "jó" áron lehetne szerezni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1198) Alarikman válasza Pityu. (#1197) üzenetére


Alarikman
senior tag

Akkor hajrá. Ha van keret rá akkor nem fogsz csalódni. De a kamera tényleg átlagos, erre azért készülj.
Össze hasonlítás: link

[ Szerkesztve ]

(#1199) Pityu. válasza Alarikman (#1198) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lesz az átlagon felüli is van már tapasztalatom ekkora szenzorossal pl RN7 elég jó kamerája volt csak egy titka van nem a fos gyári appot kell használni hanem google camera és mintha kicserélték volna áll leesik :) Leginkább a gyári app ami fos nem a kamera.Én amúgy is raw-ban fotózok

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1200) yanna válasza Viktor0610 (#1169) üzenetére


yanna
őstag

Ez a megoldás, köszi. Azóta nem kapcsolt be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.