Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1617) Lauda válasza maxatesz (#1615) üzenetére


Lauda
félisten

Hehe, jol nez ki a gep, koszi a kepeket! :D
Erdekesek amugy ezek a velemenyek, talaltam olyat indexen a gepedrol, hogy ketfele kell szednie az adagot, mert nem centrizi ki neki. Az aeg szerint az erzekelo letiltja a centrit, gondolom nem tudja a toltetet elosztani. Az enyemre is talaltam olyat, hogy nem centrifugazta ki neki es kette kellett vennie az adagot, mondjuk mindegyik geppel ki lehet cseszni, ha olyasmivel tomod tele. Van egy puloverem amit ritkan hasznalok, de vizesen olyan mint a szivacs, az eloltoltos ki sem centrifugazza, a regi energoluxba tettem bele es az porgette ki. Na tegnap betettem a zanussiba, mikor a vegen megtekerte meg az elejen olyanokat odacseszett neki, hogy centiket ugralt arrebb a gep, le is lottem gyorsan. :D Na ilyenkor mi van? :DDD Most akkor ez miert akarta megtekerni, vagy mikor allitotta volna le a porgetest? Amugy maskor nincs ilyen gond, addig rendezgeti mig szepen ki tudja porgetni. Direkt figyeltem, megtekeri 4-500 korul es leszivattyuz, majd megint rendezgeti es elobb-utobb siman megy az 1000-es is. Most dobtam be agynemut es torolkozot domestos feheritovel, extra oblitessel es finom sensitive coccolinoval, kivancsi leszek. ;]

--------------------------------------

Amugy a MM felafazik, most 5 rugoval olcsobb a gep, asszem telefonalnom kell, hogy vagy utalnak nekem 5 rugot, vagy rendelek egyet ez meg megy vissza. ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.